CAMPUSEDU YURTDIŞI EĞİTİM DANIŞMANLIĞI
Eğitiminize Yatırım, Geleceğinize Yatırımdır! Invest in YOURSELF, Invest in Your FUTURE
CampusEdu Slider

Anlaşmalı Okullarımız

campus yurtdışı eğitim anlaşmalı yurtdışı dil okulları

CAMPUSEDU Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı olarak 2005'den günümüze Yurtdışı Dil Eğitimi Programında hizmet vermekte olup farklı ülke ve şehirlerden 200'den fazla yurtdışı dil okullarıyla partnerlik yapmaktayız. Yurtdışı dil okulları ağımızı oluştururken okulların kalitesi ve eğitim anlayışlarına titizlikle yaklaştık. Uluslararası Eğitim Danışmanları Derneği (UED), English UK (partner agency), IALC gibi birçok üyeliği bulunan şirketimiz, sadece ilgili ülke yetkili akreditasyon merkezleri tarafından akredite olmuş okullarla çalışmaktadır. Ayrıca her sene farklı zamanlarda yurtdışı dil okulları yetkilileriyle bir araya gelebildiğimiz fuarlara katılıp, okullarla birebir görüşmelerimiz sayesinde okullardaki programlarla ve vize başvurularıyla ilgili bilgilerin güncelleğini devam ettirmekteyiz. Katıldığımız fuarlardan bazıları Study World London, MEI Ireland, Alpha (farklı zamanlarda farklı ülkelerde), ICEF Berlin & Dubai, WYSTC (San Diego, İstanbul, Belgrad)... Bu sayede katılımcılarımıza yurtdışı dil okullarından farklı alternatifleri kişinin ihtiyacına, bütçesine ve hedeflerine göre rahatlıkla sunabilmekteyiz. Yine müşterilerimize okul sunumlarını sadece kağıt üzerinden değil, okulların veya farklı uluslararası Workshop etkinliklerinin düzenledikleri fam trip (familirization trip) gezilerine katılan danışmanlarımız bizzat kendi deneyim ve gözlemlerini de aktararak, yönlendirme ve tavsiyelerde bulunarak yaparlar. Bu sayede okul seçimi yapan katılımcılarımız herhangi bir bilgi eksikliği olmadan tam donanımlı bir şekilde okulda eğitim süreçlerine başlayabilmektedirler. 

Size özel dil okulu araştırması, maliyet analizi ve vize bilgileri için bizimle iletişime geçin! Program danışmanlarımız ihtiyacınıza uygun olacak şekilde ülke, şehir ve okul araştırması yapıp size en uygun olan indirimli okul-kurs fiyatları ve detaylarıyla geri dönüş yapsın!


TEKLİF İSTEK FORMU İÇİN TIKLAYIN

Kampanyadaki okullarımızı Facebook sayfalarımızdan da güncel olarak duyurmaktayız! Facebook sayfalarımızı beğenerek indirimde olan okullarımızı takip edebilirsiniz:

https://www.facebook.com/campusyurtdisiegitimdanismanlik

http://www.facebook.com/yurtdisidilokullari


 

ANLAŞMALI OKULLARIMIZ
Canlı DestekÇEVRİM DIŞI

- Size nasıl yardımcı olabilirim?

Konuşmaya Katıl
Danışman Köşesi
TÜLAY AYKUTELİTÜLAY AYKUTELİ
CAMPUSEDU ile Yurtdışında Dil Eğitimi

Amacımız, rekabetçi dünya koşulları içerisinde boğulup kalan bireyleri her türlü rekabete hazır duruma getirebilmek ve bu amaca ulaşmak için de en önemli koşullardan biri olan dil edinimi konusunda da sizlere kaliteli ve güven dolu bir eğitim hizmeti sunmaktır.

Devamı
TÜLAY AYKUTELİTÜLAY AYKUTELİ
Kayıt Olmadan Önce Dikkat Etmeniz Gerekenler

Bir dil okuluna kayıt yaptırmadan önce dikkat etmeniz gereken önemli noktaları bu makalede bulabilirsiniz.

Devamı
Tüm Makaleler
Ayın Okulu
InlinguaInlinguaDetay

KATILIMCILARIN GÖZÜNDEN

Deniz K.
Deniz K. Yurtdışında Dil Okulu
ALC'de geçirdiğim süre boyunca eğitmenlerin ve yönetimin desteğini sürekli hissettim. Okul haricinde konaklama ve...
Devamı
Onur K.
Onur K. Yurtdışında Dil Okulu
Kings College hayatımın deneyimi oldu. Yeni insanlarla tanışmak, aynı dili konuşmak harika...
Devamı
 
#
Tamam