CAMPUSEDU YURTDIŞI EĞİTİM DANIŞMANLIĞI
Eğitiminize Yatırım, Geleceğinize Yatırımdır! Invest in YOURSELF, Invest in Your FUTURE
CampusEdu Slider

Eurocentres Dil Okulu Beijing

 Çin’ in başkenti, modern ancak hala oldukça Çin’e özgü bir şehir olan Pekin'de bulunan Eurocentres dil okulu, eski tapınakların ve Yasak Şehirin geleneksel mimarisi, Olimpiyat alanlarının ve yeni CCTV- kulesinin mimarisiyle yan yana durmaktadır.

Akreditasyon/Yetkilendirme: British Council, English UK, NEAS Australia, FLE, FELTOM, ALTOSunulan Kurs Sayısı: 4
Toplam Sınıf Sayısı: 11Sınıfta Maks. Öğrenci Sayısı: 12
Türk Öğrenci Yoğunluğu: %3Okulun Öğrenci Kapasitesi: 120
En Yakın Havaalanı:Havaalanı Uzaklığı (km):

EUROCENTRES PEKİN DİL OKULU OLANAKLARI:


•Kafeterya
•Eğitim merkezi
•Piyano
•Öğrenci salonu
•Teras
•Otomat makineleri


EUROCENTRES PEKİN DİL OKULU HAKKINDA GENEL BİLGİ:Eurocentres dil okulu, şehir merkezinde, Yasak Şehir, alışveriş ve gece hayatı alanlarının yakınındadır. Eurocentres dil okulunda dersler, eski saray komplkesinin teşvik edici ve geleneksel havasında yapılmaktadır. Sınıflar geleneksel Çin tarzında dekore edilmiştir. Kütüphane ve internet erişimli bilgisayar olanakları vardır. Ayrıca, her hafta Çin Seddi, Yasak Şehir ve Olimpiyat Köyü’ ne gezileri kapsayan faaliyetler de düzenlenmektedir. Çay tadımı, yemek dersleri, bisiklet turları, hat sanatı atölyeleri, kırsal bölgelere günlük turlar ve sosyal rojelere geziler gibi aktiviteler de vardır.

 
EUROCENTRES PEKİN DİL OKULUNDA SOSYAL ETKİNLİKLER: Pekin ziyaretcilerine sayısız faaliyetler, manzaralar ve etkinlikler sunmaktadır ve öğrenciler istediğine katılabilir. Eurocentres dil okulu bu tarz bilgilendirmeyi sağlamaktadır ve ilgi çeken yerleride tanıtır. Bu tarz bilgilendirme, öğrencilerimize çevreyi ve kültürü tanıtmak ve keşifler yapmaları için yüreklendirmek amacıyla tasarlanmıştır. Eurocentres dil okulu, devamlı sosyal faaliyetleri düzenlemektedir, böylece öğrenciler bir araya toplanıp yeni ve kalıcı arkadaşlıklar kurmaya hazır olurlar.


EUROCENTRES PEKİN DİL OKULU HAKKINDAKİ YORUMLAR
Bir yaz boyunca Eurocentres’la Pekin’de kalmak heyecan verici bir deneyimdi. Çin Seddi’ni gezmenin güzel olduğu kesin, ancak karaoke bara gitmek, eski “hutong” yollarında bisiklete binmek, yerli meyve dükkanlarından insanlarla arkadaş+F103olmak ve Çing avlusunda Çin dersleri almak bu deneyimi son derece özel kıldı! Program çok fazla olanak ve esneklik sunuyordu. Samet Çevik

OKULUN SUNDUĞU PROGRAMLAR:

EUROCENTRES TEMEL ÇİNCE- SABAH /ÖĞLEDEN SONRA KURSLARI

YOĞUN ÇİNCE

SÜPER YOĞUN ÇİNCE

KONAKLAMA HAKKINDA:

Apartman Beijing tek kişilik oda

Apartman Beijing İki kişilik oda

Harita bilgisi bulunmamaktadır. 

Size özel dil okulu araştırması, maliyet analizi ve vize bilgileri için bizimle iletişime geçin! Program danışmanlarımız ihtiyacınıza uygun olacak şekilde ülke, şehir ve okul araştırması yapıp size en uygun olan indirimli okul-kurs fiyatları ve detaylarıyla geri dönüş yapsın!


TEKLİF İSTEK FORMU İÇİN TIKLAYIN

 Kampanyadaki okullarımızı Facebook sayfalarımızdan da güncel olarak duyurmaktayız! Facebook sayfalarımızı beğenerek indirimde olan okullarımızı takip edebilirsiniz:

https://www.facebook.com/campusyurtdisiegitimdanismanlik

http://www.facebook.com/yurtdisidilokullari

 

CAMPUSEDU Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı - Yurtdışı Dil Okulları Departmanı

0312 460 0030

İLETİŞİM

Canlı DestekÇEVRİM DIŞI

- Size nasıl yardımcı olabilirim?

Konuşmaya Katıl
Danışman Köşesi
TÜLAY AYKUTELİTÜLAY AYKUTELİ
CAMPUSEDU ile Yurtdışında Dil Eğitimi

Amacımız, rekabetçi dünya koşulları içerisinde boğulup kalan bireyleri her türlü rekabete hazır duruma getirebilmek ve bu amaca ulaşmak için de en önemli koşullardan biri olan dil edinimi konusunda da sizlere kaliteli ve güven dolu bir eğitim hizmeti sunmaktır.

Devamı
TÜLAY AYKUTELİTÜLAY AYKUTELİ
Kayıt Olmadan Önce Dikkat Etmeniz Gerekenler

Bir dil okuluna kayıt yaptırmadan önce dikkat etmeniz gereken önemli noktaları bu makalede bulabilirsiniz.

Devamı
Tüm Makaleler
Ayın Okulu
InlinguaInlinguaDetay

KATILIMCILARIN GÖZÜNDEN

Onur K.
Onur K. Yurtdışında Dil Okulu
Kings College hayatımın deneyimi oldu. Yeni insanlarla tanışmak, aynı dili konuşmak harika...
Devamı
Şeyhmus K.
Şeyhmus K. Yurtdışında Dil Okulu
Los Angeles’a geldiğimde çok az İngilizce konuşabiliyordum ve konuşulanları anlayamıyordum. Buraya geldiğimden beri kendimi...
Devamı
 
#
Tamam