CAMPUSEDU YURTDIŞI EĞİTİM DANIŞMANLIĞI
Eğitiminize Yatırım, Geleceğinize Yatırımdır! Invest in YOURSELF, Invest in Your FUTURE
CampusEdu Slider

Eden House College Dil Okulu Londra

1968’de Londra’da kurulan Eden House College Dil Okulu, British Council tarafından akredite edilmiş, 40 yıllık tarihi olan bir okuldur. Öğrencilerin memnuniyetine ve kaliteli hizmete büyük önem verildiği için 40 yıldır dünyanın çeşitli bölgelerinden öğrenciler gelmeye devam ediyorlar. 

Akreditasyon/Yetkilendirme: British CouncilSunulan Kurs Sayısı: 12
Toplam Sınıf SayısıSınıfta Maks. Öğrenci Sayısı: 15
Türk Öğrenci Yoğunluğu:Okulun Öğrenci Kapasitesi:
En Yakın Havaalanı: Heathrow AirportHavaalanı Uzaklığı (km): 26,0

 

GENEL BİLGİLER: 1968de kurulan Eden House College, hem İngiltere’den hem de diğer ülkelerden gelen öğrenciler için profesyonel ve eğlenceli dersler sunar. Geçtiğimiz 40 yılda Eden House College binlerce öğrenci ağırlamıştır. Oxford ve Soho caddelerinin köşesinde kurulu olan okul temel ulaşım ağlarına, tiyatro, müze, sanat galerileri ve restoranlara oldukça yakın mesafededir.

Okul Olanakları


•Bireysel öğrenme merkezi
•Ücretsiz kablosuz internet erişimi
•İçinde Starbucks bulunan dinlenme bölümü


SOSYAL AKTİVİTELER


•Oxford, Cambridge, Stratford upon Avon, Brighton, Canterbury, Windsor, Stonehenge ve Bath gibi bölgelere geziler düzenlenir.
•Ayrıca İskoçya, Galler ya da Lake District’e de geziler yapılmaktadır.


OKUL HAKKINDA YORUMLAR


Eden House College’de bulunduğum bu birkaç aydır öğretmenlerim ve arkadaş ortamım tarafından desteklenen İngilizce becerilerimi gerçekten geliştirdim. Ayrıca dünyanın dört bir yanında gelenlerle arkadaşlıklar kurdum. Diğer gelenekleri ve kültürleri öğrendim. İngilizce öğrenmek isteyen herkese bu okulu öneriyorum! Ayça Aksoy


Londra’ya Eden House College’de İş İngilizcesi kursu için geldim. Yöneticiler çok yardımsever ler ve öğretmenlerim Mark ve Rob gerçekten muhteşem. İngilizcesini geliştirmek isteyen herkese Mark’ın yazdığı ‘English Basics’ kitabını öneririm. Uluslararası müşterilerle bir araya geldiğimde işime yarayacak birçok iş terimi öğrendim. Ozan Yazıcı

 
Eden House College’ı her seviyede çok yararlı buluyorum. Ben kursuma orta seviyede başladım ve şu an CAE sınavını geçmek için hazır hissediyorum. Akıcı bir İngilizceye sahip olan herkese Eden House College’yi öneriyorum. Bana göre EHC’nin anlamı Eğitim, Misafirperverlik ve Güven. Emir Yolcu


Birkaç aydır bilgisayar derslerine katılıyorum ve gerçekten çok faydalı olduğuna inanıyorum. Teknik açıklamaları kolaylıkla takip edebiliyorum ve öğretmenimin yardımıyla temel konulardan ileri düzey konulara ilerleyebildim. Şu an bilgisayarda kendime daha çok güveniyorum ve ECDL sınavına girmeye hazırım. Zerrin Gürtekin

OKULUN SUNDUĞU PROGRAMLAR


GENEL İNGİLİZCE – 15 SA/HFT


Eden House College Genel İngilizce kursları uluslararası öğrencilere etkili iletişim becerileri kazandırmayı amaçlar. Kurs süreleri 1 haftadan 48 haftaya kadar çıkmaktadır. Katılımcıların dil seviyeleri Başlangıç seviyesinden İleri seviyeye kadar olabilmektedir.Kursta haftalık 20 ders (15 saat) yapılmaktadır. Pazartesi’den Cuma’ya kadar her gün 3 saat ders verilmektedir. Dersler arasında 20şer dakikalık aralar verilir.


GENEL İNGİLİZCE + PROGRAMLAMA–20 SA/HFT


Eden House College Genel İngilizce + Programlama kursları uluslararası öğrencilere etkili iletişim becerileri kazandırmayı amaçlar. Kurs süreleri 1 haftadan 48 haftaya kadar çıkmaktadır. Katılımcıların dil seviyeleri Orta seviyeden İleri seviyeye kadar olabilmektedir. Kursta haftalık 20 saat ders yapılmaktadır. Dersler hafta içi her gün verilmektedir.Bu kurs çeşidi English Plus kursu altında sunulmaktadır. Bu kursta öğrenciler 15 saatlik İngilizce dersleri ile 5 saatlik ‘Bilgisayar Programlama’ derslerini birleştirebilirler. Kursa başladığınızda var olan bilgisayar becerileriniz değerlendirilir. Bu değerlendirmeye göre izlenecek program belirlenir. Eden House College’ın çok kullanışlı ve güzel bir bilgisayar laboratuarı ve eğitim olanakları vardır. Derste belli başlı bilgisayar uygulamalarının yanında ileri düzey Office uygulamaları da verilmektedir. Kursu başarı ile tamamlayan öğrencilere sertifika verilmektedir.


GENEL İNGİLİZCE + İLETİŞİM BECERİLERİ–20 SA/HFT


Eden House College Genel İngilizce + İletişim Becerileri kursları uluslararası öğrencilere etkili iletişim becerileri kazandırmayı amaçlar. Kurs süreleri 1 haftadan 48 haftaya kadar çıkmaktadır. Katılımcıların dil seviyeleri Alt Orta seviyeden İleri seviyeye kadar olabilmektedir. Kursta haftalık 20 saat ders yapılmaktadır. Dersler hafta içi her gün verilmektedir.Bu kurs çeşidi English Plus kursu altında sunulmaktadır. Kursta öğrenciler 15 saatlik İngilizce dersleri ile 5 saatlik ‘İletişim Becerileri’ derslerini birleştirebilirler. Kursun amacı öğrencilerin iletişim becerilerini geliştirmek, etkin kelime kullanımlarına katkıda bulunmaktır. Konuşmanın yanında dinleme becerilerini de geliştirmek amaçlanmaktadır.


YOĞUN İNGİLİZCE – 30 SAA/HFT


Eden House College Yoğun İngilizce kursları uluslararası öğrencilere etkili iletişim becerileri kazandırmayı amaçlar. Kurs süreleri 1 haftadan 48 haftaya kadar çıkmaktadır. Katılımcıların dil seviyeleri Başlangıç seviyesinden İleri seviyeye kadar olabilmektedir.Kursta haftalık 30 saat ders verilmektedir. Dersler hafta içi her gün 6 saat şeklinde yapılır. Sınıflardaki maksimum öğrenci sayısı 15’tir. Kursa katılma için minimum yaş 18’dir. Yoğun İngilizce kursları sadece 11 Temmuz - 12 Eylül tarihleri arasında her Pazartesi başlamaktadır.


İŞ İNGİLİZCESİ – 15 SAA/HFT


Eden House College İş İngilizcesi kurslarının amacı öğrencileri iş yaşamında uluslararası ortamda kullanacakları dile ve terminolojiye hâkim olmalarını sağlamaktır. Derslerde resmi mektup yazımı, rapor hazırlama, e-mail yazımı, toplantılarda not alma, iş görüşmeleri gibi konulara değinilir. Kursta ayrıca modern iş teknikleri de işlenir.Kurs süresi 1 haftadan 48 haftaya kadar çıkmaktadır. Kursa katılmak için İngilizce seviyenizin Üst Orta ya da İleri seviye olması gerekmektedir. Haftalık ders saati 15’tir. Dersler hafta içi her gün 3 er saat yapılır. Sınıf mevcudu maksimum 15 kişidir. Kursa katılmak için en az 18 yaşında olmanız gerekmektedir. Dersler 11 Temmuz – 12 Eylül tarihleri arasında her Pazartesi başlamaktadır.


İŞ İNGİLİZCESİ + İLETİŞİM BECERİLERİ–20 SA/HFT


Eden House College İş İngilizcesi kurslarının amacı öğrencileri iş yaşamında uluslararası ortamda kullanacakları dile ve terminolojiye hâkim olmalarını sağlamaktır. Derslerde resmi mektup yazımı, rapor hazırlama, e-mail yazımı, toplantılarda not alma, iş görüşmeleri gibi konulara değinilir. Kursta ayrıca modern iş teknikleri de işlenir.Bu kurs çeşidi English Plus kursu altında sunulmaktadır. Kursta öğrenciler 15 saatlik İngilizce dersleri ile 5 saatlik ‘İletişim Becerileri’ derslerini birleştirebilirler. Kursun amacı öğrencilerin iletişim becerilerini geliştirmek, etkin kelime kullanımlarına katkıda bulunmaktır. Konuşmanın yanında dinleme becerilerini de geliştirmek amaçlanmaktadır.


İŞ İNGİLİZCESİ + İŞ YÖNETİMİ


Bu kurs iyi bir iş deneyimi ve kariyer elde etmek isteyen kişiler için hazırlanmıştır. Kursun amacı öğrencileri iş yaşamında uluslararası ortamda kullanacakları dile ve terminolojiye hâkim olmalarını sağlamaktır. Derslerde resmi mektup yazımı, rapor hazırlama, e-mail yazımı, toplantılarda not alma, iş görüşmeleri gibi konulara değinilir. Kursta ayrıca modern iş teknikleri de işlenir.İş Yönetimi programı başlıca İş İletişimi, Hesaplar, Ekonomi, Yönetim Pazarlama, İş Hukuku ve daha birçok alandan oluşmaktadır. Kursta çok sayıda uygulama ve canlandırma yapılarak öğrencilerin iş ortamında görüşme, toplantı, sunum ve belge hazırlamaya alışmaları sağlanır. Kurs süresi 12 aydır. Dersler 08:50 – 13:00 arasında yapılır.


SAĞLIK (TIP) İNGİLİZCESİ – 15 SAA/HFT


Eden House College Londra’daki Sağlık İngilizcesi kursu doktorları, hemşireleri ve sağlık personellerini İngilizce konuşulan sağlık alanları için hazırlamayı amaçlar. Sağlık İngilizcesi kursu, katılımcıların sözel raporlar verebilmelerini, tıbbi terminolojiye hakim olmalarını sağlar.Kursta, hasta ve sağlık çalışanı arasındaki diyaloglar incelenir ve uygulamalar yapılır. Kursa katılmak için Üst Orta ya da İleri seviyede olmanız gerekir. Dersler hafta içi her gün, günde 3 saat şeklinde yapılır. Dersler arasında 20şer dakikalık aralar verilir. Kurs süresi 1-10 hafta arasında değişmektedir. Sınıflardaki maksimum katılımcı sayısı 15’tir. Kursa katılabilmek için en az 18 yaşında olmalısınız. Dersler 11 Temmuz 28 Kasım arasında her Pazartesi günü başlamaktadır.


DİPLOMA PROGRAMLARI


İŞ İNGİLİZCESİ + İŞ YÖNETİMİ (Diploma Seviyesi 4)


ABE İş Yönetimi kursları teori ve pratiği birleştiren, uluslararası anlamda kabul gören bir diploma programıdır. İş Yönetimi programı muhasebe, iş iletişimi, organizasyon, ekonomi, satış yönetimi, insan kaynakları, iş hukuku gibi çok sayıda alanı içine almaktadır. Kurs dâhilinde, öğrencilerin görüşme, toplantı, sunumlar yapabilecekleri çok sayıda uygulamalı eğitim de verilmektedir.Uluslar arası öğrenciler bu diploma programına katılmadan önce bir İngilizce kursuna katılabilirler. Programa alımlar Ocak ve Temmuz aylarında yapılmaktadır. Sınıflardaki maksimum öğrenci sayısı 20’dir. Kurs süresi 6-30 ay arasında değişmektedir. Dersler haftaiçi her gün sabah 08:50 – 13:00 arasında yapılmaktadır. ABE Sınavları Haziran ve Aralık aylarının ilk haftası olmak üzere yılda 2 kez yapılmaktadır. Bunun için öğrencilerin ABE’ye kayıt yaptırmaları ve yıllık sınav ve kayıt ücreti vermeleri gerekmektedir. Sınavlar ABE tarafından organize edilir ve Londra’nın farklı yerlerinde düzenlenir.


İŞ İNGİLİZCESİ + İŞ YÖNETİMİ (Diploma Seviyesi 5)


ABE İş Yönetimi kursları teori ve pratiği birleştiren, uluslararası anlamda kabul gören bir diploma programıdır. İş Yönetimi programı muhasebe, iş iletişimi, organizasyon, ekonomi, satış yönetimi, insan kaynakları, iş hukuku gibi çok sayıda alanı içine almaktadır. Kurs dâhilinde, öğrencilerin görüşme, toplantı, sunumlar yapabilecekleri çok sayıda uygulamalı eğitim de verilmektedir.Uluslar arası öğrenciler bu diploma programına katılmadan önce bir İngilizce kursuna katılabilirler. Programa alımlar Ocak ve Temmuz aylarında yapılmaktadır. Sınıflardaki maksimum öğrenci sayısı 20’dir. Kurs süresi 6-30 ay arasında değişmektedir. Dersler haftaiçi her gün sabah 08:50 – 13:00 arasında yapılmaktadır. ABE Sınavları Haziran ve Aralık aylarının ilk haftası olmak üzere yılda 2 kez yapılmaktadır. Bunun için öğrencilerin ABE’ye kayıt yaptırmaları ve yıllık sınav ve kayıt ücreti vermeleri gerekmektedir. Sınavlar ABE tarafından organize edilir ve Londra’nın farklı yerlerinde düzenlenir.


İŞ İNGİLİZCESİ + İŞ YÖNETİMİ (İleri Diploma Seviyesi 6)


ABE İş Yönetimi kursları teori ve pratiği birleştiren, uluslararası anlamda kabul gören bir diploma programıdır. İş Yönetimi programı muhasebe, iş iletişimi, organizasyon, ekonomi, satış yönetimi, insan kaynakları, iş hukuku gibi çok sayıda alanı içine almaktadır. Kurs dâhilinde, öğrencilerin görüşme, toplantı, sunumlar yapabilecekleri çok sayıda uygulamalı eğitim de verilmektedir.Uluslar arası öğrenciler bu diploma programına katılmadan önce bir İngilizce kursuna katılabilirler. Programa alımlar Ocak ve Temmuz aylarında yapılmaktadır. Sınıflardaki maksimum öğrenci sayısı 20’dir. Kurs süresi 6-30 ay arasında değişmektedir. Dersler haftaiçi her gün sabah 08:50 – 13:00 arasında yapılmaktadır. ABE Sınavları Haziran ve Aralık aylarının ilk haftası olmak üzere yılda 2 kez yapılmaktadır. Bunun için öğrencilerin ABE’ye kayıt yaptırmaları ve yıllık sınav ve kayıt ücreti vermeleri gerekmektedir. Sınavlar ABE tarafından organize edilir ve Londra’nın farklı yerlerinde düzenlenir.


İŞ İNGİLİZCESİ + İŞ YÖNETİMİ (Diploma Seviyesi 4&5)


ABE İş Yönetimi kursları teori ve pratiği birleştiren, uluslararası anlamda kabul gören bir diploma programıdır. İş Yönetimi programı muhasebe, iş iletişimi, organizasyon, ekonomi, satış yönetimi, insan kaynakları, iş hukuku gibi çok sayıda alanı içine almaktadır. Kurs dâhilinde, öğrencilerin görüşme, toplantı, sunumlar yapabilecekleri çok sayıda uygulamalı eğitim de verilmektedir.Uluslar arası öğrenciler bu diploma programına katılmadan önce bir İngilizce kursuna katılabilirler. Programa alımlar Ocak ve Temmuz aylarında yapılmaktadır. Sınıflardaki maksimum öğrenci sayısı 20’dir. Kurs süresi 6-30 ay arasında değişmektedir. Dersler haftaiçi her gün sabah 08:50 – 13:00 arasında yapılmaktadır. ABE Sınavları Haziran ve Aralık aylarının ilk haftası olmak üzere yılda 2 kez yapılmaktadır. Bunun için öğrencilerin ABE’ye kayıt yaptırmaları ve yıllık sınav ve kayıt ücreti vermeleri gerekmektedir. Sınavlar ABE tarafından organize edilir ve Londra’nın farklı yerlerinde düzenlenir.


İŞ İNGİLİZCESİ + İŞ YÖNETİMİ (İleri Diploma Seviyesi 5&6)


ABE İş Yönetimi kursları teori ve pratiği birleştiren, uluslararası anlamda kabul gören bir diploma programıdır. İş Yönetimi programı muhasebe, iş iletişimi, organizasyon, ekonomi, satış yönetimi, insan kaynakları, iş hukuku gibi çok sayıda alanı içine almaktadır. Kurs dâhilinde, öğrencilerin görüşme, toplantı, sunumlar yapabilecekleri çok sayıda uygulamalı eğitim de verilmektedir.Uluslar arası öğrenciler bu diploma programına katılmadan önce bir İngilizce kursuna katılabilirler. Programa alımlar Ocak ve Temmuz aylarında yapılmaktadır. Sınıflardaki maksimum öğrenci sayısı 20’dir. Kurs süresi 6-30 ay arasında değişmektedir. Dersler haftaiçi her gün sabah 08:50 – 13:00 arasında yapılmaktadır. ABE Sınavları Haziran ve Aralık aylarının ilk haftası olmak üzere yılda 2 kez yapılmaktadır. Bunun için öğrencilerin ABE’ye kayıt yaptırmaları ve yıllık sınav ve kayıt ücreti vermeleri gerekmektedir. Sınavlar ABE tarafından organize edilir ve Londra’nın farklı yerlerinde düzenlenir.


İŞ YÖNETİMİ – BİLGİ SİSTEMLERİ (Diploma Seviyesi 4)


ABE İş Yönetimi – Bilgi Sistemleri kursları teori ve pratiği birleştiren, uluslararası anlamda kabul gören bir diploma programıdır. İş Yönetimi – Bilgi Sistemleri programı muhasebe, iş iletişimi, organizasyon, ekonomi, satış yönetimi, insan kaynakları, iş hukuku gibi çok sayıda alanı içine almaktadır. Kurs dâhilinde, öğrencilerin görüşme, toplantı, sunumlar yapabilecekleri çok sayıda uygulamalı eğitim de verilmektedir.Uluslar arası öğrenciler bu diploma programına katılmadan önce bir İngilizce kursuna katılabilirler. Programa alımlar Ocak ve Temmuz aylarında yapılmaktadır. Sınıflardaki maksimum öğrenci sayısı 20’dir. Kurs süresi 6-30 ay arasında değişmektedir. Dersler haftaiçi her gün sabah 08:50 – 13:00 arasında yapılmaktadır. ABE Sınavları Haziran ve Aralık aylarının ilk haftası olmak üzere yılda 2 kez yapılmaktadır. Bunun için öğrencilerin ABE’ye kayıt yaptırmaları ve yıllık sınav ve kayıt ücreti vermeleri gerekmektedir. Sınavlar ABE tarafından organize edilir ve Londra’nın farklı yerlerinde düzenlenir.


İŞ YÖNETİMİ – BİLGİ SİSTEMLERİ (Diploma Seviyesi 5)

ABE İş Yönetimi – Bilgi Sistemleri kursları teori ve pratiği birleştiren, uluslararası anlamda kabul gören bir diploma programıdır. İş Yönetimi – Bilgi Sistemleri programı muhasebe, iş iletişimi, organizasyon, ekonomi, satış yönetimi, insan kaynakları, iş hukuku gibi çok sayıda alanı içine almaktadır. Kurs dâhilinde, öğrencilerin görüşme, toplantı, sunumlar yapabilecekleri çok sayıda uygulamalı eğitim de verilmektedir.Uluslar arası öğrenciler bu diploma programına katılmadan önce bir İngilizce kursuna katılabilirler. Programa alımlar Ocak ve Temmuz aylarında yapılmaktadır. Sınıflardaki maksimum öğrenci sayısı 20’dir. Kurs süresi 6-30 ay arasında değişmektedir. Dersler haftaiçi her gün sabah 08:50 – 13:00 arasında yapılmaktadır. ABE Sınavları Haziran ve Aralık aylarının ilk haftası olmak üzere yılda 2 kez yapılmaktadır. Bunun için öğrencilerin ABE’ye kayıt yaptırmaları ve yıllık sınav ve kayıt ücreti vermeleri gerekmektedir. Sınavlar ABE tarafından organize edilir ve Londra’nın farklı yerlerinde düzenlenir.


İŞ YÖNETİMİ – BİLGİ SİSTEMLERİ (İleri Diploma Seviyesi 6)


ABE İş Yönetimi – Bilgi Sistemleri kursları teori ve pratiği birleştiren, uluslararası anlamda kabul gören bir diploma programıdır. İş Yönetimi – Bilgi Sistemleri programı muhasebe, iş iletişimi, organizasyon, ekonomi, satış yönetimi, insan kaynakları, iş hukuku gibi çok sayıda alanı içine almaktadır. Kurs dâhilinde, öğrencilerin görüşme, toplantı, sunumlar yapabilecekleri çok sayıda uygulamalı eğitim de verilmektedir.Uluslar arası öğrenciler bu diploma programına katılmadan önce bir İngilizce kursuna katılabilirler. Programa alımlar Ocak ve Temmuz aylarında yapılmaktadır. Sınıflardaki maksimum öğrenci sayısı 20’dir. Kurs süresi 6-30 ay arasında değişmektedir. Dersler haftaiçi her gün sabah 08:50 – 13:00 arasında yapılmaktadır. ABE Sınavları Haziran ve Aralık aylarının ilk haftası olmak üzere yılda 2 kez yapılmaktadır. Bunun için öğrencilerin ABE’ye kayıt yaptırmaları ve yıllık sınav ve kayıt ücreti vermeleri gerekmektedir. Sınavlar ABE tarafından organize edilir ve Londra’nın farklı yerlerinde düzenlenir. 


İŞ YÖNETİMİ – BİLGİ SİSTEMLERİ (Diploma Seviyesi 4&5)


ABE İş Yönetimi – Bilgi Sistemleri kursları teori ve pratiği birleştiren, uluslararası anlamda kabul gören bir diploma programıdır. İş Yönetimi – Bilgi Sistemleri programı muhasebe, iş iletişimi, organizasyon, ekonomi, satış yönetimi, insan kaynakları, iş hukuku gibi çok sayıda alanı içine almaktadır. Kurs dâhilinde, öğrencilerin görüşme, toplantı, sunumlar yapabilecekleri çok sayıda uygulamalı eğitim de verilmektedir.Uluslar arası öğrenciler bu diploma programına katılmadan önce bir İngilizce kursuna katılabilirler. Programa alımlar Ocak ve Temmuz aylarında yapılmaktadır. Sınıflardaki maksimum öğrenci sayısı 20’dir. Kurs süresi 6-30 ay arasında değişmektedir. Dersler haftaiçi her gün sabah 08:50 – 13:00 arasında yapılmaktadır. ABE Sınavları Haziran ve Aralık aylarının ilk haftası olmak üzere yılda 2 kez yapılmaktadır. Bunun için öğrencilerin ABE’ye kayıt yaptırmaları ve yıllık sınav ve kayıt ücreti vermeleri gerekmektedir. Sınavlar ABE tarafından organize edilir ve Londra’nın farklı yerlerinde düzenlenir.


İŞ YÖNETİMİ – BİLGİ SİSTEMLERİ (İleri Diploma Seviyesi 5&6)

 
ABE İş Yönetimi – Bilgi Sistemleri kursları teori ve pratiği birleştiren, uluslararası anlamda kabul gören bir diploma programıdır. İş Yönetimi – Bilgi Sistemleri programı muhasebe, iş iletişimi, organizasyon, ekonomi, satış yönetimi, insan kaynakları, iş hukuku gibi çok sayıda alanı içine almaktadır. Kurs dâhilinde, öğrencilerin görüşme, toplantı, sunumlar yapabilecekleri çok sayıda uygulamalı eğitim de verilmektedir.Uluslar arası öğrenciler bu diploma programına katılmadan önce bir İngilizce kursuna katılabilirler. Programa alımlar Ocak ve Temmuz aylarında yapılmaktadır. Sınıflardaki maksimum öğrenci sayısı 20’dir. Kurs süresi 6-30 ay arasında değişmektedir. Dersler haftaiçi her gün sabah 08:50 – 13:00 arasında yapılmaktadır. ABE Sınavları Haziran ve Aralık aylarının ilk haftası olmak üzere yılda 2 kez yapılmaktadır. Bunun için öğrencilerin ABE’ye kayıt yaptırmaları ve yıllık sınav ve kayıt ücreti vermeleri gerekmektedir. Sınavlar ABE tarafından organize edilir ve Londra’nın farklı yerlerinde düzenlenir. 


SEYAHAT-TURIZM VE OTELCILIK YÖNETİMİ (Diploma Seviyesi 4) 


ABE Seyahat Turizm ve Otelcilik Yönetimi kursları teori ve pratiği birleştiren, uluslararası anlamda kabul gören bir diploma programıdır. Seyahat Turizm ve Otelcilik Yönetimi programı seyahat, turizm, otelcilik, muhasebe, iş iletişimi, organizasyon, ekonomi, satış yönetimi, insan kaynakları, iş hukuku gibi çok sayıda alanı içine almaktadır. Kurs dâhilinde, öğrencilerin görüşme, toplantı, sunumlar yapabilecekleri çok sayıda uygulamalı eğitim de verilmektedir.Uluslar arası öğrenciler bu diploma programına katılmadan önce bir İngilizce kursuna katılabilirler. Programa alımlar Ocak ve Temmuz aylarında yapılmaktadır. Sınıflardaki maksimum öğrenci sayısı 20’dir. Kurs süresi 6-30 ay arasında değişmektedir. Dersler haftaiçi her gün sabah 08:50 – 13:00 arasında yapılmaktadır. ABE Sınavları Haziran ve Aralık aylarının ilk haftası olmak üzere yılda 2 kez yapılmaktadır. Bunun için öğrencilerin ABE’ye kayıt yaptırmaları ve yıllık sınav ve kayıt ücreti vermeleri gerekmektedir. Sınavlar ABE tarafından organize edilir ve Londra’nın farklı yerlerinde düzenlenir. 


SEYAHAT-TURIZM VE OTELCILIK YÖNETİMİ (Diploma Seviyesi 5)


ABE Seyahat Turizm ve Otelcilik Yönetimi kursları teori ve pratiği birleştiren, uluslararası anlamda kabul gören bir diploma programıdır. Seyahat Turizm ve Otelcilik Yönetimi programı seyahat, turizm, otelcilik, muhasebe, iş iletişimi, organizasyon, ekonomi, satış yönetimi, insan kaynakları, iş hukuku gibi çok sayıda alanı içine almaktadır. Kurs dâhilinde, öğrencilerin görüşme, toplantı, sunumlar yapabilecekleri çok sayıda uygulamalı eğitim de verilmektedir.Uluslar arası öğrenciler bu diploma programına katılmadan önce bir İngilizce kursuna katılabilirler. Programa alımlar Ocak ve Temmuz aylarında yapılmaktadır. Sınıflardaki maksimum öğrenci sayısı 20’dir. Kurs süresi 6-30 ay arasında değişmektedir. Dersler haftaiçi her gün sabah 08:50 – 13:00 arasında yapılmaktadır. ABE Sınavları Haziran ve Aralık aylarının ilk haftası olmak üzere yılda 2 kez yapılmaktadır. Bunun için öğrencilerin ABE’ye kayıt yaptırmaları ve yıllık sınav ve kayıt ücreti vermeleri gerekmektedir. Sınavlar ABE tarafından organize edilir ve Londra’nın farklı yerlerinde düzenlenir.


SEYAHAT-TURIZM VE OTELCILIK YÖNETİMİ (İleri Diploma Seviyesi 6)


ABE Seyahat Turizm ve Otelcilik Yönetimi kursları teori ve pratiği birleştiren, uluslararası anlamda kabul gören bir diploma programıdır. Seyahat Turizm ve Otelcilik Yönetimi programı seyahat, turizm, otelcilik, muhasebe, iş iletişimi, organizasyon, ekonomi, satış yönetimi, insan kaynakları, iş hukuku gibi çok sayıda alanı içine almaktadır. Kurs dâhilinde, öğrencilerin görüşme, toplantı, sunumlar yapabilecekleri çok sayıda uygulamalı eğitim de verilmektedir.Uluslar arası öğrenciler bu diploma programına katılmadan önce bir İngilizce kursuna katılabilirler. Programa alımlar Ocak ve Temmuz aylarında yapılmaktadır. Sınıflardaki maksimum öğrenci sayısı 20’dir. Kurs süresi 6-30 ay arasında değişmektedir. Dersler haftaiçi her gün sabah 08:50 – 13:00 arasında yapılmaktadır. ABE Sınavları Haziran ve Aralık aylarının ilk haftası olmak üzere yılda 2 kez yapılmaktadır. Bunun için öğrencilerin ABE’ye kayıt yaptırmaları ve yıllık sınav ve kayıt ücreti vermeleri gerekmektedir. Sınavlar ABE tarafından organize edilir ve Londra’nın farklı yerlerinde düzenlenir. 


SEYAHAT-TURIZM VE OTELCILIK YÖNETİMİ (Diploma Seviyesi 4)


ABE Seyahat Turizm ve Otelcilik Yönetimi kursları teori ve pratiği birleştiren, uluslararası anlamda kabul gören bir diploma programıdır. Seyahat Turizm ve Otelcilik Yönetimi programı seyahat, turizm, otelcilik, muhasebe, iş iletişimi, organizasyon, ekonomi, satış yönetimi, insan kaynakları, iş hukuku gibi çok sayıda alanı içine almaktadır. Kurs dâhilinde, öğrencilerin görüşme, toplantı, sunumlar yapabilecekleri çok sayıda uygulamalı eğitim de verilmektedir.Uluslar arası öğrenciler bu diploma programına katılmadan önce bir İngilizce kursuna katılabilirler. Programa alımlar Ocak ve Temmuz aylarında yapılmaktadır. Sınıflardaki maksimum öğrenci sayısı 20’dir. Kurs süresi 6-30 ay arasında değişmektedir. Dersler haftaiçi her gün sabah 08:50 – 13:00 arasında yapılmaktadır. ABE Sınavları Haziran ve Aralık aylarının ilk haftası olmak üzere yılda 2 kez yapılmaktadır. Bunun için öğrencilerin ABE’ye kayıt yaptırmaları ve yıllık sınav ve kayıt ücreti vermeleri gerekmektedir. Sınavlar ABE tarafından organize edilir ve Londra’nın farklı yerlerinde düzenlenir.


SEYAHAT-TURIZM VE OTELCILIK YÖNETİMİ (Diploma Seviyesi 4&5)


ABE Seyahat Turizm ve Otelcilik Yönetimi kursları teori ve pratiği birleştiren, uluslararası anlamda kabul gören bir diploma programıdır. Seyahat Turizm ve Otelcilik Yönetimi programı seyahat, turizm, otelcilik, muhasebe, iş iletişimi, organizasyon, ekonomi, satış yönetimi, insan kaynakları, iş hukuku gibi çok sayıda alanı içine almaktadır. Kurs dâhilinde, öğrencilerin görüşme, toplantı, sunumlar yapabilecekleri çok sayıda uygulamalı eğitim de verilmektedir.Uluslar arası öğrenciler bu diploma programına katılmadan önce bir İngilizce kursuna katılabilirler. Programa alımlar Ocak ve Temmuz aylarında yapılmaktadır. Sınıflardaki maksimum öğrenci sayısı 20’dir. Kurs süresi 6-30 ay arasında değişmektedir. Dersler haftaiçi her gün sabah 08:50 – 13:00 arasında yapılmaktadır. ABE Sınavları Haziran ve Aralık aylarının ilk haftası olmak üzere yılda 2 kez yapılmaktadır. Bunun için öğrencilerin ABE’ye kayıt yaptırmaları ve yıllık sınav ve kayıt ücreti vermeleri gerekmektedir. Sınavlar ABE tarafından organize edilir ve Londra’nın farklı yerlerinde düzenlenir.


SEYEHAT-TURIZM VE OTELCILIK YÖNETİMİ (İleri Diploma Seviyesi 5&6)


ABE Seyahat Turizm ve Otelcilik Yönetimi kursları teori ve pratiği birleştiren, uluslararası anlamda kabul gören bir diploma programıdır. Seyahat Turizm ve Otelcilik Yönetimi programı seyahat, turizm, otelcilik, muhasebe, iş iletişimi, organizasyon, ekonomi, satış yönetimi, insan kaynakları, iş hukuku gibi çok sayıda alanı içine almaktadır. Kurs dâhilinde, öğrencilerin görüşme, toplantı, sunumlar yapabilecekleri çok sayıda uygulamalı eğitim de verilmektedir.Uluslar arası öğrenciler bu diploma programına katılmadan önce bir İngilizce kursuna katılabilirler. Programa alımlar Ocak ve Temmuz aylarında yapılmaktadır. Sınıflardaki maksimum öğrenci sayısı 20’dir. Kurs süresi 6-30 ay arasında değişmektedir. Dersler haftaiçi her gün sabah 08:50 – 13:00 arasında yapılmaktadır. ABE Sınavları Haziran ve Aralık aylarının ilk haftası olmak üzere yılda 2 kez yapılmaktadır. Bunun için öğrencilerin ABE’ye kayıt yaptırmaları ve yıllık sınav ve kayıt ücreti vermeleri gerekmektedir. Sınavlar ABE tarafından organize edilir ve Londra’nın farklı yerlerinde düzenlenir.

KONAKLAMA HAKKINDA


Aile Yanında Konaklama (Zone 1-5)

 
•Londra’nın merkezine kolaylıkla ulaşılabilecek mesafededir.
•Bu tip konaklamayı okul bir kurum aracılığıyla yapar. Ev sahipleri British Council standartlarını karşılayacak şekilde özenle seçilir.
•Yıl boyunca mevcuttur.

 
Beaumont Court Halls of Residence – (Zone 2)


•Piccadilly, Victoria, Northern, Metropolitan, Circle and Hammersmith & City hatlarında King Cross metro istasyonundan 12 dakikalık yürüme mesafesindedir.
•Camden Town ve Mornington Crescent metro istasyonlarına da oldukça kısa yürüyüş mesafesindedir.
•Yurt 2006’da açılmıştır ve 5-6 ya da 7 adet tek kişilik odalardan oluşan daireler bulunur. Tüm odaların banyosu içindedir (Tuvalet, Lavabo ve duş kabini).
•Gerekli tüm eşyaların bulunduğu mutfak, koltuk ve sandalyelerin bulunduğu oturma odası
•Yatak odalarında büyük bir yatak, gardrop, ayna, raf, lamba, perde, masa, sandalye, halı ve çekmeceli dolap bulunur.
•Yıl boyunca mevcuttur.


Uluslar arası Öğrenci Evi - (Zone 1)


•Londra’nın merkezinde kuruludur ve hem İngiliz hem de yabancı öğrencilere tanışma ve sosyalleşme olanağı verir.
•Zone 1’de, Royal Academy of Music ve University of Westminster yakınında, Oxford caddesine 15 dakikalık yürüme mesafesindedir.
•550’den fazla kişiye konaklama sağlamaktadır.
•Bar, Restoran, bozuk para ile çalışan çamaşırhane ve spor salonu vardır.
•Yıl boyunca mevcuttur. 


Caddesi’nde Geniş Daireler (Zone 1)


•Okuldan sadce 1 dakikalık uzaklıkta bulunur.
•Self Catering konaklama isteyenler için Londra’nın merkezinde bulunan bu daireler oldukça iyi bir seçenektir.
•Yıl boyunca mevcuttur.


Liberty House Öğrenci Yurdu - (Zone 1) 


•Clerkenwell’e yakın, Angel metro istasyonuna 12 dakikalık yürüme mesafesinde bulunan modern bir yurttur.
•110 adet iyi döşenmiş tek kişilik odaya sahiptir. Banyolar odaların içinde bulunmaktadır (tuvalet, lavabo ve duş kabini).
•Her odanın kendi telefonu ve internet bağlantısı vardır.
•Her 10 oda için donanımlı birer mutfak ve yemek odası bulunmaktadır.
•Bozuk para ile çalışan çamaşırhane, otomat, günlük temizlik ve bakım ve 24 saat güvenlik hizmetleri, vardır.
•Yıl boyunca mevcuttur.


Summer University Halls of Residence - (Zone 1)


•2 yer seçeneği vardır. Bu yurtlar tek kişilik, banyosu içinde bulunan odalar sağlar.
•Kendi yemeğinizi hazırlama olanağınız vardır.


Summer University Halls of Residence - (Zone 2) - Bethnal Green


•Bethnal Green metro istasyonuna yakın Zone 2’de kuruludur.
•Victoria Park, London Fields Park ve açık bir yüzme havuzuna yürüme mesafesindedir.

Summer University Halls of Residence - (Zone 1) – Bloomsbury

•Her odada sıcak-soğuk su ve buzdolabı vardır.
•Mutfak olanakları ortak kullanılır ve her katta yeterli sayıda banyo, duş ve lavabo vardır.
•Yatak takımları vardır. Havlu mevcut değildir.


Otel Konaklaması – Londra Merkez


•Eden House College, okula birkaç dakika uzaklıkta, Londra’nın merkezinde bulunan birçok otel konaklaması seçeneği de sunar.

Size özel dil okulu araştırması, maliyet analizi ve vize bilgileri için bizimle iletişime geçin! Program danışmanlarımız ihtiyacınıza uygun olacak şekilde ülke, şehir ve okul araştırması yapıp size en uygun olan indirimli okul-kurs fiyatları ve detaylarıyla geri dönüş yapsın!


TEKLİF İSTEK FORMU İÇİN TIKLAYIN

 Kampanyadaki okullarımızı Facebook sayfalarımızdan da güncel olarak duyurmaktayız! Facebook sayfalarımızı beğenerek indirimde olan okullarımızı takip edebilirsiniz:

https://www.facebook.com/campusyurtdisiegitimdanismanlik

http://www.facebook.com/yurtdisidilokullari

 

CAMPUSEDU Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı - Yurtdışı Dil Okulları Departmanı

0312 460 0030

İLETİŞİM

Canlı DestekÇEVRİM DIŞI

- Size nasıl yardımcı olabilirim?

Konuşmaya Katıl
Danışman Köşesi
TÜLAY AYKUTELİTÜLAY AYKUTELİ
CAMPUSEDU ile Yurtdışında Dil Eğitimi

Amacımız, rekabetçi dünya koşulları içerisinde boğulup kalan bireyleri her türlü rekabete hazır duruma getirebilmek ve bu amaca ulaşmak için de en önemli koşullardan biri olan dil edinimi konusunda da sizlere kaliteli ve güven dolu bir eğitim hizmeti sunmaktır.

Devamı
GÖKAY ERİÇGÖKAY ERİÇ
ABD Vize Başvurusu Hakkında

ABD vize başvurusu hakkında bilmenizi tavsiye ettiğimiz detaylar...

Devamı
Tüm Makaleler
Ayın Okulu
InlinguaInlinguaDetay

KATILIMCILARIN GÖZÜNDEN

Cihad S.
Cihad S. Yurtdışında Dil Okulu
Binaya adımımı attığım ilk andan itibaren burayı evim gibi hissettim. Tüm çalışanlar çok sıcakkanlı...
Devamı
Safa O.
Safa O. Yurtdışında Dil Okulu
Muhteşem bir deneyimdi, İngilizceyi gerçekten öğrendim. Üstelik diğer kültürleri tanımam için...
Devamı
 
#
Tamam