CAMPUSEDU YURTDIŞI EĞİTİM DANIŞMANLIĞI
Eğitiminize Yatırım, Geleceğinize Yatırımdır! Invest in YOURSELF, Invest in Your FUTURE
CampusEdu Slider

OISE Dil Okulu Londra

 OISE Londra dil okulu şehrin merkezinde, British Museum’un hemen yanında kuruludur. Geleneksel bir binaya sahip olan OISE Londra dil okulu  sunduğu programlarla öğrencilerine kaliteli bir dil eğitimi sağlamaktadır.

Akreditasyon/Yetkilendirme:British CouncilSunulan Kurs Sayısı: 6
Toplam Sınıf Sayısı: 10Sınıfta Maks. Öğrenci Sayısı: 8
Türk Öğrenci Yoğunluğu: %4Okulun Öğrenci Kapasitesi: 50
En Yakın Havaalanı: Heathrow AirportHavaalanı Uzaklığı (km): 26,9


OISE LONDRA DİL OKULU HAKKINDA GENEL BİLGİ

 OISE Londra dil okulu British Museum’un hemen yanında, şehrin merkezinde kuruludur. OISE Londra dil okulu 1998 yılında kurulmuştur.OISE Londra  dil okulu  öğrencilerine kaliteli bir eğitim vermek için tüm olanaklara sahiptir. OISE Londra dil okulunda sınıflar farklı öğretim etkinliklerine uygun olarak düzenlenmiştir. Geniş okul binası, çağdaş ve donanımlı sınıflarıyla rahat bir ortama sahiptir. Mağazalara, kafelere ve şehirdeki diğer olanaklara oldukça yakındır.

OISE LONDRA DİL OKULUNDA SOSYAL ETKİNLİKLER
•Hoşgeldin partisi
•Salsa geceleri
•Westminster abbey’e gezi
•Stonehenge, Bath, Cambridge ve Isle of Wight’e geziler
•National Gallery ve Bank of England Museum ziyareti

 

OISE LONDRA DİL OKULU KURS DETAYLARI

OISE LONDRA DİL OKULU GENEL İNGİLİZCE 20 SAAT/HAFTA

Genel İngilizce kurslarında haftalık ders saati 20’dir. Kursta tüm dersler öğrenci odaklı yapılır. Böylece tek tek her öğrencinin ihtiyaçlarına yoğunlaşılabilmektedir. Eğitim metodları öğrencinin öğrenme şekline göre şekillendirilir. Öğrencilerin bireysel olarak zayıf oldukları noktalar ve belirli ihtiyaçları üzerinde durulur. Kurs içeriği öğrencinin eğitim ve kariyer amaçlarına göre hazırlanmaktadır. Çekingen, içe kapanık olan öğrenciler derslerde daha fazla konuşmaya teşvik edilir. Öğrenciler tarafından hali hazırda bilinen konular üzerinde durularak zaman kaybedilmez. Kurs başında yapılan sınavla öğrencilerin seviyelerine uygun sınıflara yerleştirilmesi sağlanır. Kursa katılmak için minimum yaş 17’dir. Başlangıç seviyesinde olanlar da kursa katılabilirler.

OISE LONDRA DİL OKULU YARI YOĞUN İNGİLİZCE

Yarı Yoğun İngilizce kurslarında haftalık ders saati 25’tir. Kursta tüm dersler öğrenci odaklı yapılır. Böylece tek tek her öğrencinin ihtiyaçlarına yoğunlaşılabilmektedir. Eğitim metodları öğrencinin öğrenme şekline göre şekillendirilir. Öğrencilerin bireysel olarak zayıf oldukları noktalar ve belirli ihtiyaçları üzerinde durulur. Kurs içeriği öğrencinin eğitim ve kariyer amaçlarına göre hazırlanmaktadır. Çekingen, içe kapanık olan öğrenciler derslerde daha fazla konuşmaya teşvik edilir. Öğrenciler tarafından hali hazırda bilinen konular üzerinde durularak zaman kaybedilmez. Kurs başında yapılan sınavla öğrencilerin seviyelerine uygun sınıflara yerleştirilmesi sağlanır. Kursa katılmak için minimum yaş 17’dir. Başlangıç seviyesinde olanlar da kursa katılabilirler.

OISE LONDRA DİL OKULU YOĞUN İNGİLİZCE

Yoğun İngilizce kurslarında haftalık ders saati 30’dur. Kursta tüm dersler öğrenci odaklı yapılır. Böylece tek tek her öğrencinin ihtiyaçlarına yoğunlaşılabilmektedir. Eğitim metodları öğrencinin öğrenme şekline göre şekillendirilir. Öğrencilerin bireysel olarak zayıf oldukları noktalar ve belirli ihtiyaçları üzerinde durulur. Kurs içeriği öğrencinin eğitim ve kariyer amaçlarına göre hazırlanmaktadır. Çekingen, içe kapanık olan öğrenciler derslerde daha fazla konuşmaya teşvik edilir. Öğrenciler tarafından hali hazırda bilinen konular üzerinde durularak zaman kaybedilmez. Kurs başında yapılan sınavla öğrencilerin seviyelerine uygun sınıflara yerleştirilmesi sağlanır. Kursa katılmak için minimum yaş 17’dir. Başlangıç seviyesinde olanlar da kursa katılabilirler.

OISE LONDRA DİL OKULU İŞ İNGİLİZCESİ

İş İngilizcesi kursları, İngilizceyi iş ortamında kullanacak kişiler içindir ve öğrencilerin profesyonel anlamda akıcılık kazanmalarına yardımcı olur. Kursta başlangıç seviyesinden itibaren tüm seviyeler mevcuttur. İsteyen öğrenciler muhasebe, havacılık, bankacılık, ticaret, eğitim, mühendislik, finans, hukuk, pazarlama, medya, tıp, eczacılık, turizm ya da petrol endüstrisi gibi alanlara yoğunlaşabilirler. Kurslar yıl boyu her Pazartesi başlar.
İş arkadaşlarınızla sohbet edebilme, tartışmalara katılabilme, sunum yapabilme ve toplantı yönetebilme, telefonda kendinize güvenerek konuşabilme, doğru ve bilgilendirici rapor, mektup yazabilme gibi hedeflerinize ulaşmanız amaçlanır. Amaçlarınıza ulaşabilmeniz için; gramer konuları üzerinden geçilerek İngilizceyi doğru kullanmanız, iş hayatıyla ilgili hazırlanan durumlarda konuşmanız istenerek kelime bilginizin ve akıcılığınızın geliştirilmesi, düşüncelerinizi rahatlıkla ifade edebilmeniz için interaktif ve dinamik konuşma ortamları sağlanır.

SOISE LONDRA DİL OKULU INAV HAZIRLIK KURSLARI

OISE Oxford IELTS, Cambridge ESOL, TOEFL, BULATS, TOEIC, GMAT gibi sınavlara hazırlık programı sunmaktadır. Kursta sınav koşulları altında çalışma, gramer öğretimi, yazılı bilgileri anlama, duyguları, düşünceleri ifade etme, kelime edinme gibi belirli dil hedefleri üzerinde durulur.

OISE dil okulunun hedeflerinize ulaşmanız için size sağladıkları: Öğrencilerin İngilizceyi hatasız bir şekilde yazmasını ve konuşmasını sağlar. Gazete makaleleri gibi yazılı materyaller kullanılarak öğrencilerin konuyla ilgili tartışma yapmaları sağlanır. Böylece öğrencilerin konuşurken kendilerine güvenmeleri sağlanmış olur. Sık sık yapılan dinleme alıştırmaları ile öğrencilerin kapsamlı beceriler elde etmeleri, telaffuzlarını geliştirmeleri sağlanmaktadır.

OISE LONDRA DİL OKULU KONAKLAMA

AİLE YANINDA KONAKLAMA


OISE Londra dil okulduna, kurslarda sağladığı kaliteyi konaklamalarında da korumaktadır. Konaklama yerleri ve seçenekleri okulun konaklama ofisi tarafından büyük bir titizlikle seçilmektedir. İngilizce konuşmanızı maksimum seviyeye ulaştırmak için aynı ana dili konuşan öğrencilerin aynı aile yanında konaklamaları sağlanmaz. Evlerde öğrenciler tek kişilik odalarda kalırlar. Her bir aile okul tarafından şart koşulan belirli gereklilikleri yerine getirmek zorundadır. Aileler okul tarafından düzenli olarak denetlenir.

YURT KONAKLAMASI

Yurt konaklaması seçeneği daha fazla özgürlük isteyen ve yüksek okul hayatını deneyimlemek isteyen öğrenciler için idealdir. Bazı yüksekokullar, öğrencilere rahat ve huzurlu bir çalışma ortamı sağlayan tarihi binalardır. Bazıları da şehir merkezinde kurulu, ulaşımı daha kolay olan modern binalara sahiptir. Yurtlar sadece Temmuz ve Ağustos aylarında açıktır. 

Size özel dil okulu araştırması, maliyet analizi ve vize bilgileri için bizimle iletişime geçin! Program danışmanlarımız ihtiyacınıza uygun olacak şekilde ülke, şehir ve okul araştırması yapıp size en uygun olan indirimli okul-kurs fiyatları ve detaylarıyla geri dönüş yapsın!


TEKLİF İSTEK FORMU İÇİN TIKLAYIN

 Kampanyadaki okullarımızı Facebook sayfalarımızdan da güncel olarak duyurmaktayız! Facebook sayfalarımızı beğenerek indirimde olan okullarımızı takip edebilirsiniz:

https://www.facebook.com/campusyurtdisiegitimdanismanlik

http://www.facebook.com/yurtdisidilokullari

 

CAMPUSEDU Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı - Yurtdışı Dil Okulları Departmanı

0312 460 0030

İLETİŞİM

Canlı DestekÇEVRİM DIŞI

- Size nasıl yardımcı olabilirim?

Konuşmaya Katıl
Danışman Köşesi
GÖKAY ERİÇGÖKAY ERİÇ
ABD Vize Başvurusu Hakkında

ABD vize başvurusu hakkında bilmenizi tavsiye ettiğimiz detaylar...

Devamı
TÜLAY AYKUTELİTÜLAY AYKUTELİ
CAMPUSEDU ile Yurtdışında Dil Eğitimi

Amacımız, rekabetçi dünya koşulları içerisinde boğulup kalan bireyleri her türlü rekabete hazır duruma getirebilmek ve bu amaca ulaşmak için de en önemli koşullardan biri olan dil edinimi konusunda da sizlere kaliteli ve güven dolu bir eğitim hizmeti sunmaktır.

Devamı
Tüm Makaleler
Ayın Okulu
InlinguaInlinguaDetay

KATILIMCILARIN GÖZÜNDEN

Safa O.
Safa O. Yurtdışında Dil Okulu
Muhteşem bir deneyimdi, İngilizceyi gerçekten öğrendim. Üstelik diğer kültürleri tanımam için...
Devamı
Kazım Bekir Z.
Kazım Bekir Z. Yurtdışında Dil Okulu
Sahil kismi geceleri ve gunduz kalabalik ve gencler icin ideal. Evim okula 7-8 sahile 15-20 dakikalik bisiklet mesafesnde. Key west ve miami ye gitme firsatim oldu inanilmaz yerler.
Devamı
 
#
Tamam