CAMPUSEDU YURTDIŞI EĞİTİM DANIŞMANLIĞI
Eğitiminize Yatırım, Geleceğinize Yatırımdır! Invest in YOURSELF, Invest in Your FUTURE
CampusEdu Slider

Yılda 200 BİN Öğrenci Malta'ya Gidiyor...

İngilizce öğrenmenin en önemli ülkelerinden biri haline gelen Malta’ya yılda 200 bin öğrencinin gittiğini biliyor muydunuz?

Geçen sene Malta’ya Türkiye’den de 4 bin öğrenci gitmişti. Son yıllarda Malta Amerika ve İngiltere’ye rakip olarak, İngilizce öğreniminde öne çıkan ülkelerden biri haline geldi. Adalıların hepsi İngilizce biliyor. Malta’da resmi dil İngilizce ve Maltaca. Resmi dairelerde ve sokaklarda herkes İngilizce konuşuyor. Dil eğitimi ise ülkede sektör haline gelmiş durumda. Yılda 200 bine yakın öğrenci burada eğitim alıyor. Malta’yı tercih eden öğrencilerin çoğu da Akdeniz ülkelerinden geliyor. Fiyatlar Amerika ve İngiltere’ye göre yüzde 30 daha ucuz. Ayrıca aile konaklamaları daha sıcak, daha güvenli geliyor öğrencilere.

Malta’da eğitim veren birçok okulla bağlantılarımız mevcut. Bu okulların fiyatları ve sunduğu imkanlar geniş bir yelpazeye sahip. Siz de Malta’da eğitim almayı düşünürseniz, CampusEdu Yurtdışı Eğitim’e info@campusedu.com.tr’dan ulaşarak, profesyonel danışmanlarımızdan kurslar hakkında detaylıca bilgi isteyebilirsiniz. Unutmayın ki, dil yerinde öğrenilir...

  Canlı DestekÇEVRİM DIŞI

  - Size nasıl yardımcı olabilirim?

  Konuşmaya Katıl

   
  #
  Tamam