CAMPUSEDU YURTDIŞI EĞİTİM DANIŞMANLIĞI
Eğitiminize Yatırım, Geleceğinize Yatırımdır! Invest in YOURSELF, Invest in Your FUTURE

Dila Z.

Dersleri çok seviyorum çünkü dünyanın dört bir yanından Amerika'da dil eğitimi almak için gelen öğrencilerle birlikte ders alıyorum. LAL Fort Lauderdale’ye geldiğimden beri İngilizcem çok gelişti. Gelmeden önce İngilizce konuşurken tereddüt ediyor, çekiniyordum. Şimdi rahatlıkla kendimi ifade edebiliyorum. Bu arada eğer İspanyocanız varsa, İspanyolca pratik yapabileceğiniz bir yer aynı zamanda :)

Ayrıca Fort Laudardale'e gelerek bir taşla iki kuş vurdum :) Hem tatil yapıyorum, hem de okulun düzenlediği aktivitelere katılarak sosyalleşme imkanı bulabiliyorum, pratik yapabiliyorum. Buradaki hayatımı şimdiden özleyeceğim, 4 hafta sonra TÜrkiye'de görüşmek üzere :) Seneye de Work and Travel programına katılıp yine Amerika'ya gelmek için şimdiden hazırlıklara başladım :) CampusEdu danışmanlarına duyurulur :)


Dila Z. - LAL Fort Lauderdale / 16 Hafta Genel İngilizce Kursu 

  Canlı DestekÇEVRİM DIŞI

  - Size nasıl yardımcı olabilirim?

  Konuşmaya Katıl
  Danışman Köşesi
  HÜLYA KARAKAYAHÜLYA KARAKAYA
  Work and Travel Programının Avantajları

  Günümüz şartlarını göz önüne alırsak, ikinci hatta üçüncü bir yabancı dil, iletişim becerisi, yeni ve değişken kültürlere açık olmanın her geçen gün daha da önem kazandığını göz ardı edemeyiz. Tam da bu noktada, Work and Travel Programı üniversite öğrencilerinin değerlendirebileceği hem kolay hem de eğlenceli bir fırsattır.

  Devamı
  Tüm Makaleler

   
  #
  Tamam