CAMPUSEDU YURTDIŞI EĞİTİM DANIŞMANLIĞI
Eğitiminize Yatırım, Geleceğinize Yatırımdır! Invest in YOURSELF, Invest in Your FUTURE
CampusEdu Slider

Regent Dil Okulları Brighton

Regent Brighton Dil Okulu , İngiltere'nin en güzel şehirlerinden biri olan Brighton'da, şehir merkezine ve sahile yürüme mesafesi içerisinde olup sizlere bütün ihtiyaçlarınızı karşılayan rahat bir çalışma ortamı sunmaktadır. Her yıl 100 farklı milletten öğrenciye ev sahipliği yapmaktadır ve çok kültürlü bir özelliğe sahiptir. Regent Brighton Dil Okulu'nda  öğrencilerine sağladığı sosyal aktiviteler ve sunduğu kurs çeşitliliğinin yanı sıra okul sonrası aktiviteler için profesyonel öğretmen kadrosu ile çalışmalar yapılmakta ve böylece öğretmenler ile sosyal yaşamda da bir arada olma şansı sağlanmaktadır.

Akreditasyon/Yetkilendirme: British Council England, UKSunulan Kurs Sayısı: 3
Toplam Sınıf Sayısı: 12Sınıfta Maks. Öğrenci Sayısı: 14
Türk Öğrenci Yoğunluğu: %12Okulun Öğrenci Kapasitesi: 175
En Yakın Havaalanı: Brighton AirportHavaalanı Uzaklığı (km): 13,6

 

OKUL HAKKINDA GENEL BİLGİ:Sosyal ve eğlence hayatı ile ünlü Brighton, Londra’ya 50 dakikalık bir mesafededir.İngilizce eğitimi konusunda 45 yıllık bir tecrübeye sahip olan Regent Brighton, oldukça zarif ve özel binasında her yaş, yetenek ve ihtiyaca uygun esnek programlar sunmaktadır. Kablosuz internet ve gün boyu açık kafeteryasıyla hizmet veren okulda ders saatleri 60 dakika uzunluğunda olup sınıflarda en fazla 6-12 arasında öğrenci olmaktadır. Regent Brighton; sunduğu eğitim olanakları ve öğrencileriyle birebir ilgilenmesinin yanı sıra ücretsiz danışma hizmeti sunmakta, bu anlamda yeteneklerinizi kullanabilmeniz ve geliştirebilmeniz için kurs ve üniversiteler hakkında tavsiyelerde bulunmaktadır.


Sosyal Etkinlikler:Regent Brighton öğrencilerine oldukça canlı ve eğlenceli bir sosyal program sunmaktadır. Eğitim saatlerinin dışında sunduğu sosyal aktiviteler arasında buz pateni, canlı müzik, partiler, barbeküler, video geceleri, bowling ve benzeri aktiviteler ve çeşitli sporları yapma imkânı sağlamaktadır. Okul aynı zamanda öğrencilere uygun fiyatla başka şehirlere ve Fransa, Hollanda gibi ülkelere geziler de düzenlemektedir. Okuldaki kurs boyunca öğrencilerin derslerden sonra da iyi vakit geçirebilmeleri için çeşitli spor aktiviteleri ve kültürel geziler düzenlenmektedir.

OKUL HAKKINDA YORUMLAR

Gerçekten çok hoş bir deneyimdi. İngilizcemi geliştirdim ve İngiliz kültürü hakkında çok şey öğrendim.Aktiviteler çok çeşitli ve yoğundu. Öğretmenlerin hepsi kendini işine adamış, özenli ve profesyoneldi.- Dilan Akar

Kurs Detayları


Bütün kurslar yıl boyunca her pazartesi sabah başlar Öğrencilerin Pazar günü ulaşmış olmaları gerekmektedir.


Genel İngilizce Kursları; uluslararası bir ortamda öğrencinin mevcut ve gelecekteki hayatı üzerinde bir etkiye sahip eğitimlerdir.

•Genel İngilizce Yoğun Kurs


Haftada 25 derslik bu yoğun programda öğrenciler sabah derslerinde gramer, konuşma, dinleme ve yazma ağırlıklı genel İngilizce dersleri alırken, öğleden sonra derslerinde öğrencilerin isteği doğrultusunda veya öğrencinin eksik olduğu alanlarda eğitim verilir. Özellikle kısa sürede hızlı bir ilerleme kaydetmek isteyeler için uygun bir programdır.


•Genel İngilizce Yarı-Yoğun Kurs


Haftada 15 saat olarak verilen eğitim gün içinde öğrenci merkezinde ve diğer mekanlarda zaman geçirmenize ve kültürel ya da sosyal alanlar yaratmanıza fırsat sağlamaktadır. Eğitim programında öğrencilerin gramer, dinleme, konuşma ve yazma alanları başta olmak üzere İngilizce gelişimleri en üst düzeyde tutulmaktadır.


•Genel İngilizce birebir kurs

 
İstediği alana odaklanmak için yardım arayanlara uygun kişiye özel bir programdır. Haftada 25 saat sınıfta grupla, 5 saat ise birebir ders yapılır. Mümkün olan en hızlı ilerlemeyi sağlamak için birebir eğitim verilen bu kurs haftada 30, 25, 20 ve 15’er saatlik dersleriyle en yoğun programları uygulamayı gerektiren öğrenciler için kullanılır.

 
•Sınav hazırlık kursları


Bu programla İngilizce eğitim veren üniversitelere, iyi bir kariyer fırsatına ve tüm dünyada tanınan özelliklere sahip olabilirsiniz.


•IELTS Sınav Hazırlık


Kurs en az 2 hafta sürer. Haftada 5’er saat sınava hazırlık ve sınav teknikleri dersleri içeren kurs haftada toplam 25 saatlik genel İngilizce eğitiminin içinde verilir.


•Master Hazırlık Kursu


25 saatlik Master'a hazırlık programıdır.


•Ön hazırlık kursları


Bu program sizi İngilizce düşünmeye ve analiz etmeye hazırlar. Kişisel ve grup çalışmaları içerir.

Konaklama


Yurt Tarzı Konaklama


Sadece yaz aylarında hizmet veren yurt konaklamalarından 18 yaşından büyükler faydalanabilmektedir.Her birinin girişi ayrı olan 3 bloktan oluşan yurtlarda 24 saat resepsiyon hizmeti verilmektedir.

Size özel dil okulu araştırması, maliyet analizi ve vize bilgileri için bizimle iletişime geçin! Program danışmanlarımız ihtiyacınıza uygun olacak şekilde ülke, şehir ve okul araştırması yapıp size en uygun olan indirimli okul-kurs fiyatları ve detaylarıyla geri dönüş yapsın!


TEKLİF İSTEK FORMU İÇİN TIKLAYIN

 Kampanyadaki okullarımızı Facebook sayfalarımızdan da güncel olarak duyurmaktayız! Facebook sayfalarımızı beğenerek indirimde olan okullarımızı takip edebilirsiniz:

https://www.facebook.com/campusyurtdisiegitimdanismanlik

http://www.facebook.com/yurtdisidilokullari

 

CAMPUSEDU Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı - Yurtdışı Dil Okulları Departmanı

0312 460 0030

İLETİŞİM

Canlı DestekÇEVRİM DIŞI

- Size nasıl yardımcı olabilirim?

Konuşmaya Katıl
Danışman Köşesi
GÖKAY ERİÇGÖKAY ERİÇ
ABD Vize Başvurusu Hakkında

ABD vize başvurusu hakkında bilmenizi tavsiye ettiğimiz detaylar...

Devamı
TÜLAY AYKUTELİTÜLAY AYKUTELİ
Kayıt Olmadan Önce Dikkat Etmeniz Gerekenler

Bir dil okuluna kayıt yaptırmadan önce dikkat etmeniz gereken önemli noktaları bu makalede bulabilirsiniz.

Devamı
Tüm Makaleler
Ayın Okulu
InlinguaInlinguaDetay

KATILIMCILARIN GÖZÜNDEN

Kazım Bekir Z.
Kazım Bekir Z. Yurtdışında Dil Okulu
Sahil kismi geceleri ve gunduz kalabalik ve gencler icin ideal. Evim okula 7-8 sahile 15-20 dakikalik bisiklet mesafesnde. Key west ve miami ye gitme firsatim oldu inanilmaz yerler.
Devamı
Deniz K.
Deniz K. Yurtdışında Dil Okulu
ALC'de geçirdiğim süre boyunca eğitmenlerin ve yönetimin desteğini sürekli hissettim. Okul haricinde konaklama ve...
Devamı
 
#
Tamam