CAMPUSEDU YURTDIŞI EĞİTİM DANIŞMANLIĞI
Eğitiminize Yatırım, Geleceğinize Yatırımdır! Invest in YOURSELF, Invest in Your FUTURE
CampusEdu Slider

Oxford International School Of English Dil Okulu Oxford

 ISIS Oxford School of English ISIS Grubun bir üyesidir. Ayrıca Londra’da ve Brighton’da da ISIS okulları vardır. ISIS Oxford International School Of English Oxford Dil Okulu, düşük fiyatlarla yüksek akademik standartları birleştirir. British Council tarafından akredite edilmiştir. 

Akreditasyon/Yetkilendirme: British CouncilSunulan Kurs Sayısı: 6
Toplam Sınıf Sayısı: -Sınıfta Maks. Öğrenci Sayısı: 15
Türk Öğrenci Yoğunluğu: %8Okulun Öğrenci Kapasitesi: -
En Yakın Havaalanı: Oxford AirportHavaalanı Uzaklığı (km): 20,1

 

Okul Olanakları:
•Bilgisayar odası
•Ücretsiz internet erişimi
•Bireysel erişim merkezi
•Kütüphane

GENEL BİLGİLER: Oxford School of English Oxford’un merkezinde, alışveriş yerlerine birkaç dakika uzaklıkta sakin bir yerde kuruludur. Üniversiteler, müzeler, sanat galerileri, tarihi binalar, nehir, bar ve klüpler gibi belli başlı görülmesi gereken yerler okula çok yakın mesafededir. Şehrin her yerine giden otobüslerin durakları oldukça yakındır. Otobüs ve tren istasyonu kısa bir yürüme mesafesindedir.

SOSYAL AKTİVİTELER
•Şehirde müzeler, sanat galerileri, tiyatro ve sinemalar, eski botanik bahçeler, tarihi üniversite binaları bulunur.
•Okul, öğrenciler ve çalışanlar için haftalık aktivite planı hazırlamaktadır. Her Perşembe akşamı hep birlikte dışarı çıkılır. Ayrıca barbekü partileri, şehir turu, okullar arası yarışmalar, futbol ve partiler düzenlenir. Tüm aktivitelerin fiyatları oldukça uygundur.
•Hafta sonları Londra, Bath, Stratford-upon-Avon, Brighton ve Cambridge gibi şehirlere günü birlik geziler yapılır. Ayrıca Amsterdam, Paris ve İskoçya’ya da hafta sonları geziler düzenlenmektedir.

OKULUN SUNDUĞU PROGRAMLAR

1-Genel İngilizce

Genel İngilizce kursları oldukça esnek bir yapıya sahip olup isteğe bağlı olarak haftada 5 saatten 35 saate kadar yoğunluklarda eğitimler verilir.Kurs bünyesinde sıfırdan başlangıç seviyesinden (CEF seviye A1) yeterlilik seviyesine (CEF seviye C2) kadar her seviyede eğitim imkanı mevcuttur.Sınıf mevcutları 15’ten fazla olmayıp çoğunlukla ortalama 10 kişi civarındadırlar (hatta pek çoğu daha azdır) ve öğrencilerin gelişimi düzenli olarak gözetim altında tutulur.Diğer ISIS Oxford School of English İngilizce kursları gibi Genel İngilizce kusları da diğer tüm Oxford dil okulları kurslarından ekonomik olarak avantajlıdır.

2-Akademik İngilizce

Pek çok dil kursu FCE,CAE ve CPE gibi Cambridge Dil Sertifikası sınavlarına yönelik eğitim müfredatı içerir.Oxford School of English öğrencileri bu sınavlarda diğer Oxford dil okulları öğrencileri arasında en iyi sonuçları alırlar.Oxford School of English’te IELSTS sınavına yönelik kurslar da verilmektedir ve ayrıca Oxford School of English’in bir TOEFL IBT Sınav Merkezi olduğu göz önünde bulundurulduğunda Oxford’da TOEFL’a hazırlık eğitimi almak için daha uygun bir dil okulu yoktur.Ayrıca Oxford’daki üniversitelere,diğer İngiliz üniversitelerine ve İngilizce eğitim veren üniversitelere hazırlık amacı taşıyan bir üniversite hazırlık dil kursu da Oxford School of English bünyesinde açılmıştır.

3-Sınavlara Hazırlık

Oxford School of English bünyesinde pek çok kurs öğrencilerine İngilizce’de ilk sertifika (FCE),ileri İngilizce sertifikası (CAE),İngilizce yeterlilik sertifikası (CFE) sınavları gibi dünyaca kabul görmüş Cambridge Sertifika Sınavları’na hazırlık eğitimi verilir.Son yıllarda Oxford School of English öğrencileri bu sınavlarda % 100 başarı oranını yakalamıştır.Oxford’daki en iyi ve en ekonomik IELTS kurslarından biri Oxford School of English IELTS hazırlık kursudur ve öğrenciler genelde en başarılı skorları elde eder. Oxford School of English bir TOEFL IBT test merkezidir ve öğrenciler,bu sınava girecekleri yerde bu sınavın eğitimini en iyi şekilde alabilmek gibi eşsiz bir fırsata sahiptir.

4-İş İngilizcesi

Oxford School of English’te Akademik İngilizce ve İş İngilizcesi dil eğitimi olanakları sunar.Bu eğitimler küçük gruplar halinde ya da birebir şekilde verilirken eğitim saatleri de kursiyerlerin isteklerine göre düzenlenir. Oxford School of English bir yandan öğrencilerine bu alanlarda nitelikli bir eğitim verirken,öğrencilerini bazı özel İş İngilizcesi ve Akademik İngilizce sınavlarına hazırlarken diğer yandan onlara tezlerinde,projelerinde,CV’lerinde ve projelerinde yardımcı olur.


5-Üniversite Hazırlık Kursları

Yakın dönemde Oxford School of English bünyesinde öğrencileri İngilizce konuşulan ülkelerdeki üniversitelere hazırlama amaçlı bir üniversite hazırlık ingilizce kursu açılmıştır.Kurs kapsamında öğrencilere hem Genel İngilizce eğitimi hem de onlara yabancı bir dilde eğitim görmenin zorluklarını aşmada yardımcı olmak amaçlı alanlarına yönelik İngilizce eğitimi verilmektedir.

 

KONAKLAMA HAKKINDA

Aile Yanında Konaklama
•Ev sahibi ailelerimizin çoğu Oxford’un doğusunda, şehir merkezine otobüsle 15-30 dakika uzaklıktadır.
•Yarım pansiyonludur. Hafta içi kahvaltı ve akşam yemeği, hafta sonları öğle yemeği de dâhildir.

Misafirhaneler
Okulun Oxford’da okula yakın birçok misafirhane ile anlaşması vardır. Bunların çoğu Bed&Breakfast sağlar.

Size özel dil okulu araştırması, maliyet analizi ve vize bilgileri için bizimle iletişime geçin! Program danışmanlarımız ihtiyacınıza uygun olacak şekilde ülke, şehir ve okul araştırması yapıp size en uygun olan indirimli okul-kurs fiyatları ve detaylarıyla geri dönüş yapsın!


TEKLİF İSTEK FORMU İÇİN TIKLAYIN

 Kampanyadaki okullarımızı Facebook sayfalarımızdan da güncel olarak duyurmaktayız! Facebook sayfalarımızı beğenerek indirimde olan okullarımızı takip edebilirsiniz:

https://www.facebook.com/campusyurtdisiegitimdanismanlik

http://www.facebook.com/yurtdisidilokullari

 

CAMPUSEDU Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı - Yurtdışı Dil Okulları Departmanı

0312 460 0030

İLETİŞİM

Canlı DestekÇEVRİM DIŞI

- Size nasıl yardımcı olabilirim?

Konuşmaya Katıl
Danışman Köşesi
TÜLAY AYKUTELİTÜLAY AYKUTELİ
CAMPUSEDU ile Yurtdışında Dil Eğitimi

Amacımız, rekabetçi dünya koşulları içerisinde boğulup kalan bireyleri her türlü rekabete hazır duruma getirebilmek ve bu amaca ulaşmak için de en önemli koşullardan biri olan dil edinimi konusunda da sizlere kaliteli ve güven dolu bir eğitim hizmeti sunmaktır.

Devamı
GÖKAY ERİÇGÖKAY ERİÇ
Yılda 200 BİN Öğrenci Malta'ya Gidiyor...

İngilizce öğrenmenin en önemli ülkelerinden biri haline gelen Malta’ya yılda 200 bin öğrencinin gittiğini biliyor muydunuz?

Devamı
Tüm Makaleler
Ayın Okulu
InlinguaInlinguaDetay

KATILIMCILARIN GÖZÜNDEN

Yılmaz Ü.
Yılmaz Ü. Yurtdışında Dil Okulu
Kings education bournemouth beklediğimden de iyi bir okul çıktı. Öğrencileriyle çok ilgililer....
Devamı
Büşra K.
Büşra K. Yurtdışında Dil Okulu
Beyaz binasını ve kafesini gerçekten çok sevdim. Merkezi bir yerde olması da muhteşemdi....
Devamı
 
#
Tamam