CAMPUSEDU YURTDIŞI EĞİTİM DANIŞMANLIĞI
Eğitiminize Yatırım, Geleceğinize Yatırımdır! Invest in YOURSELF, Invest in Your FUTURE
CampusEdu Slider

CAMPUSEDU ile Yurtdışında Dil Eğitimi

CAMPUSEDU YURTDIŞI EĞİTİM, konusunda dünyanın önde gelen kurum ve kuruluşlarıyla işbirliği yapan, yurtdışında kültürel değişim programlardan faydalanmak isteyen katılımcılarına arzu ettiği hizmeti en uygun koşullarda sunmayı kendine ilke edinen Ankara merkezli ve Ankara'da faaliyet gösteren bir kuruluştur. En öncelikli kurumsal hedefi, yurtdışında eğitim almak veya yurtdışı kültürel değişim programlarına katılmak isteyen katılımcılarına, en uygun seçenekleri sunmaktır. Bunu başarabilmek için de katılımcılarını en iyi şekilde tanıyarak ve anlayarak, ihtiyaçlarını en uygun biçimde belirlemektedir.

CAMPUSEDU YURTDIŞI EĞİTİM, katılımcı öğrencileri ile sadece yurtdışı program seçiminde danışmanlık yapmaz aynı zamanda kendilerine yurtdışı eğitim ve faaliyetlerini kolayca tamamlayabilmeleri için her zaman destek olur. Katılımcıları ile iletişimi en önceliğidir. Eğitim hizmetleri sağlamak üzere Ankara merkezli olarak kurulmuş olan organizasyonumuz, dünyanın önde gelen eğitim kurum ve kuruluşlarıyla işbirliği içerisinde çalışmaktadır. Misyonumuz, kişinin altyapısı ve beklentileri doğrultusunda yurtdışında en uygun imkan ve fırsatları yaratarak sunmaktır. Yine aynı misyon ve anlayış doğrultusunda vizyonumuz, dilediğiniz yurtdışı programlarında kariyeriniz ve geleceğiniz için en uygun olanı sağlamaktır.

Uluslararası Dil Okulları Yerleştirme Hizmeti

Amacımız, rekabetçi dünya koşulları içerisinde boğulup kalan bireyleri her türlü rekabete hazır duruma getirebilmek ve bu amaca ulaşmak için de en önemli koşullardan biri olan dil edinimi konusunda da sizlere kaliteli ve güven dolu bir eğitim hizmeti sunmaktır. Firmamız bu amacını gerçekleştirebilmek için ise en kaliteli ve etkin yurtdışı eğitim programlarıyla ve yurtdışı dil kurslarıyla ortaklıklar kurmuş, sizler için cazip ve etkili programlar hazırlamıştır. Çalışmak istediğiniz dile göre İngiltere, Amerika, Kanada, Avustralya, Malta, İrlanda, İskoçya, İspanya, İtalya, Küba ve Latin Amerika, Yeni Zelanda, Güney Afrika, Avusturya, Almanya, Fransa’da dil okulları (İngilizce, Almanca, Fransızca, İtalyanca, İspanyolca), iş dalları için İngilizce kursları (executive programs, medical english, english for engineers, Law English etc.), GRE, GMAT, TOEFL, IELTS, SAT ve buna benzer sınav hazırlık kursları alternatiflerinizden yalnızca bazılarıdır.

Güven vermeyi amaç edinen bir yurtdışı eğitim danışmanlığı olarak bizler, temsilciliğini yaptığımız 250’nin üzerinde dil okulunun ve üniversitenin, bulundukları ülkelerin yetkili makamlarınca onaylı olduğuna, eğitim kalitesi, konaklama seçenekleri ve sosyal imkanlarıyla o ülkenin en seçkin ve başarılı okulları olmasını garanti etmekteyiz. Ayrıntılı bilgi için Yurtdışı Dil Eğitimi sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

  Canlı DestekÇEVRİM DIŞI

  - Size nasıl yardımcı olabilirim?

  Konuşmaya Katıl

   
  #
  Tamam