CAMPUSEDU YURTDIŞI EĞİTİM DANIŞMANLIĞI
Eğitiminize Yatırım, Geleceğinize Yatırımdır! Invest in YOURSELF, Invest in Your FUTURE
CampusEdu Slider

Bayilik

Bulunduğunuz ilde veya illerde bir dil eğitim kurumu, dershane, seyahat firması, özel okul veya eğitim kurumuysanız ve yurtdışında eğitimle alakalı size talepler geliyorsa; CAMPUS'le işbirliği içerisinde ortak çalışmalar yürütebilirsiniz.

CAMPUSEDU Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı, yurtdışı eğitim alanlarındaki aktivitelerini ilgili şehirlerde tanıtacak, konusunda deneyimli bayi/acenteler aramaktadır.

CAMPUSEDU Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı Bayi/Acentesi olarak seçilebilmek için aşağıdaki acentelik başvuru formunu doldurmanız gerekmektedir. Başvurunuz ve uygunluğu en kısa sürede değerlendirilerek ilgili danışmanlarımız tarafından size geri dönüş yapılacak ve bilgi verilecektir. Başvurunuzun uygun bulunarak birlikte çalışma imkânlarının tespiti halinde değerlendirmeniz için size Bayi/Acente anlaşması gönderilecektir.

Aşağıdaki formu doldurmak için ayırdığınız zamandan ötürü çok teşekkür ederiz. Lütfen tüm bilgilerin gizlilik içinde tutulacağı ve herhangi bir üçüncü şahısa kesinlikle açıklanmayacağından emin olun.

CAMPUSEDU Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı

CAMPUSEDU Yurtdışı Eğitim Bayilik/Acentelik Başvuru Formu
(Şirket veya Kurumlar)

Bizimle Hangi Programlar İçin Çalışmak İstiyorsunuz?
Lütfen aşağıdaki soruları cevaplandırınız
Şirketinizin temel faaliyet konusu nedir?
  Canlı DestekÇEVRİM DIŞI

  - Size nasıl yardımcı olabilirim?

  Konuşmaya Katıl

   
  #
  Tamam