CAMPUSEDU YURTDIŞI EĞİTİM DANIŞMANLIĞI
Eğitiminize Yatırım, Geleceğinize Yatırımdır! Invest in YOURSELF, Invest in Your FUTURE
CampusEdu Slider

Hakkımızda

CAMPUSEDU YURTDIŞI EĞİTİM DANIŞMANLIĞI 2005'ten beri, konusunda dünyanın önde gelen kurum ve kuruluşlarıyla işbirliği yapan, yurtdışında kültürel değişim programlardan faydalanmak isteyen katılımcılarına arzu ettiği hizmeti en uygun koşullarda sunmayı kendine ilke edinen bir kuruluştur. En öncelikli kurumsal hedefi, yurtdışında eğitim almak veya yurtdışı kültürel değişim programlarına katılmak isteyen katılımcılarına, en uygun seçenekleri sunmaktır. Bunu başarabilmek için de katılımcılarını en iyi şekilde tanıyarak ve anlayarak, ihtiyaçlarını en uygun biçimde belirlemektedir.

CAMPUSEDU YURTDIŞI EĞİTİM DANIŞMANLIĞI, katılımcı öğrencileri ile sadece yurtdışı program seçiminde danışmanlık yapmaz aynı zamanda kendilerine yurtdışı eğitim ve faaliyetlerini kolayca tamamlayabilmeleri için her zaman destek olur. Katılımcıları ile iletişimi en önceliğidir.

Misyonumuz….
Sürekli kalite anlayışıyla, katılımcılarının ilerideki hayatlarına ve iş yaşantılarına kendilerini en iyi şekilde hazırlayabilmeleri için, gerekli bilgi ve donanımı sağlayacak, eğitim kuruluş ve programlarını katılımcılarına sunmaktır.

Vizyonumuz….
Güçlü alt yapısı ve birikimi ile, ekibindeki deneyimli uzman kişilerin, bilgi ve birikimlerini organize ederek program katılımcılarına sunan, sürekli değişime ayak uyduran sürekli yüksek performans göstererek hizmet sunduğu kişilerde mutlak memnuniyet yaratan öncü bir kurum olmaktır.

CAMPUSEDU WORK & STUDY ABROAD YURTDIŞI EĞİTİM HİZMETLERİ
Eğitim hizmetleri sağlamak üzere kurulmuş olan organizasyonumuz, dünyanın önde gelen eğitim kurum ve kuruluşlarıyla işbirliği içerisinde çalışmaktadır. Misyonumuz, kişinin altyapısı ve beklentileri doğrultusunda yurtdışında en uygun imkan ve fırsatları yaratarak sunmaktır. Yine aynı misyon ve anlayış doğrultusunda vizyonumuz, dilediğiniz yurtdışı programlarında kariyeriniz ve geleceğiniz için en uygun olanı sağlamaktır.

  Canlı DestekÇEVRİM DIŞI

  - Size nasıl yardımcı olabilirim?

  Konuşmaya Katıl

   
  #
  Tamam