CAMPUSEDU YURTDIŞI EĞİTİM DANIŞMANLIĞI
Eğitiminize Yatırım, Geleceğinize Yatırımdır! Invest in YOURSELF, Invest in Your FUTURE
CampusEdu Slider

Kings Education Dil Okulu Bournemouth

 Kings Education Dil Okulu 1957 yılında kurulduğundan beri on binlerce öğrenciye İngilizce eğitimi vermiştir. Kurulduğu tarihten bugüne uluslararası eğitim programları konusunda lider konuma gelmiştir.

Akreditasyon/Yetkilendirme: British CouncilSunulan Kurs Sayısı: 10
Toplam Sınıf Sayısı: 28Sınıfta Maks. Öğrenci Sayısı: 16
Türk Öğrenci Yoğunluğu: %8Okulun Öğrenci Kapasitesi: 380
En Yakın Havaalanı: Bournemouth AirportHavaalanı Uzaklığı (km): 10,3

KINGS EDUCATION DİL OKULU HAKKINDA GENEL BİLGİ: Kings Education Dil Okulu  Bournemouth  sahile ve şehir merkezine 5-10 dakikalık yürüme mesafesinde kuruludur. İki büyük binası olan okul sakin ve güvenli bir bölgede kuruludur. Etrafı bahçelerle çevrilidir.

Okulda 10 kişilikten 16 kişiliğe kadar 28 adet sınıf bulunmaktadır. Sınıfların çoğunda interaktif tahtalar vardır. Okulda ücretsiz internet erişimi bulunmaktadır. Ayrıca bilgisayar odası da vardır. Film gösterimleri ve partiler için geniş bir salonu bulunmaktadır.
Okul öğrencilerinin güvenli ve kaliteli bir eğitim alması için her olanağı sağlamaktadır. Okulda her probleminizle ilgilenecek farklı çalışanlar mevcuttur. Öğrencilerin mutluluğu ve başarısı öncelikli amaçtır.


Sosyal Etkinlikler: Kings Education Bournemouth merkezinde, çok amaçlı kullanılabilen spor sahası olan tek uluslararası okuldur. Basketbol, voleybol, badmington, tenis, masa tenisi için olanaklar mevcuttur. Bulunan etkinlik salonu partiler, oyunlar, drama ve sinema etkinlikleri için uygundur. Ayrıca ücretsiz fitness ve aerobik sınıfları sunulmaktadır.

 
OKUL HAKKINDA YORUMLAR

Tek kelimeyle, Kings Education’da geçirdiğim 6 ay hayatımın en güzel zamanlarıydı. Kings’te öğrencilerin dünyanın dört bir yanından gelen arkadaşlar edinirler. Böylece onların kültürlerini tanıma fırsatı bulurlar. Özgür Muduroğlu

Kings’te çok güzel bir ortam var. Çok iyi öğretmenlerden eğitim alıyorunuz ve farklı ülkelerden birçok arkadaş ediniyorsunuz. İngiltere’deki hayatım kendi ülkemdeki hayatıma göre çok farklı. Yeni insanlarla tanışmak, yeni yerler keşfetmek için çok güzel bir fırsat oldu benim için. İltuğ Kaplan

Kurs detayları:

Yoğun İngilizce

Yoğun İngilizce kursları en kısa sürede akıcı bir İngilizceye sahip olabilmeniz için tasarlanmıştır. Kursta haftalık ders saati 28’dir. 8 saatlik ekstra derste ihtiyaçlarınıza ya da ilgi alanınıza uygun konularda özel dersler alırsınız. Kursta; okuma, yazma, dinleme, konuşma, gramer, kelime, telaffuz beceriniz gelişir.Sınıf mevcutları maksimum 14tür. Kursa katılmak için en az 16 yaşında olmak gerekmektedir. Başlangıç seviyesinde olanlar da kursa katılabilirler. Kursa minimum katılım süresi 2 haftadır. Dersler her Pazartesi başlamaktadır.

Akademik Yıl Programı

Akademik Yıl Programı kursları uzun dönem eğitim almak isteyenler için idealdir. Kursta okuma, yazma, dinleme, gramer, kelime ve telaffuz becerileriniz gelişir ve kalıcı olması sağlanır. Kursta ayrıca öğrencilerin ilgi alanlarına uygun özel dersler de yapılır. Kurs süresi 24-34 hafta arasında değişmektedir.Haftalık ders saati 20dir. 8 saatlik de özel ders yapılır. Haftada 6 saat öğretmenlerin rehberlik ettiği bireysel çalışmalar yapılır. Hafta 1 saat akşam dersi yapılır.Sınıf mevcutları en fazla 15 kişidir. Kursa katılmak için en az 16 yaşında olmak gerekmektedir. Katılımcıların en az temel seviyede İngilizce biliyor olması gerekmektedir.

Genel İngilizce

Genel İngilizce kursları tüm dil becerilerinizi geliştirmek üzerine kuruludur. Okuma, yazma, konuşma, dinleme becerilerinizin yanı sıra kelime, telaffuz ve ifade becerilerinizi geliştirebilirsiniz. Kurslar yıl boyu her Pazartesi başlamaktadır. Kurs süresi en az 2 haftadır. Haftada 20 saat ders yapılır. Buna ek olarak 4 saat daha ders yapılır. Sınıf mevcutları maksimum 14 kişidir. Katılım için en az 16 yaşında olmak gerekir.

Bire Bir İngilizce

Belirli alanlarda kendini geliştirmek için bire bir İngilizce kurslarına katılabilirsiniz. Bire Bir kurslar özellikle sınavlardan ya da üniversite mülakatlarından önce alınabilir. Kurs içeriği ve yapısı tamamen sizin ihtiyaçlarınıza uygun olarak tasarlanır.
Örneğin iş ingilizcesi, gramer, konuşma, sınav hazırlığı, akademik çalışma becerileri gibi alanlarda bire bir ders alabilirsiniz.

Cambridge FCE Hazırlık Kursu 20 saat/hft

Cambridge First Certificate in English sınavı en iyi bilinen ve İngilizce yeterlilik olarak kabul edilen en önde gelen sınavlardan biridir. Cambridge FCE yeterliliği dünya çapında hem ticari kuruluşlar hem de akademik kurumlar tarafından kabul görmektedir.Kurs tamamen sizi en iyi şekilde sınava hazırlamak üzerine kuruludur. Dersler deneyimli öğretmenler tarafından verilir. Kursta en çok sınav teknikleri üzerinde durulur. Bunun yanında okuma, yazma, konuşma, dinleme becerileri de geliştirilir. Kurs yılda 4 kez verilmektedir. Süresi 8-10-12 hafta arasında değişmektedir. Sınıf mevcutları en fazla 12 kişidir. Katılmak için en az 16 yaşında olmak ve orta seviyede İngilizce biliyor olmak gerekmektedir.

FCE Sınavına Hazırlık 28 saat/hft

Cambridge First Certificate İngilizce yeterliliği olarak kabul edilen en çok tanınan sınavlarından biridir. Bu sınav dünya çapında çok sayıda ticari ve akademik kuruluş tarafından kabul edilmektedir. Kurs, katılımcıları sınava en iyi şekilde hazırlamak için tasarlanmıştır. Kursta haftada 28 saat ders alırsınız. Dersler deneyimli ve bu kursa özel hocalar tarafından verilir. Kursta sınav tekniklerine özel ders, düzenli sınavlar ve 2 tam örnek sınav yapılır. Kurs süresi 8,10,12 hafta arasında değişmektedir. Sınıf mevcutları en fazla 12dir. Katılım için en az 16 yaşında olmak gerekmektedir.

Cambridge CAE Hazırlık Kursu

Cambridge Certificate in Advanced English sınavı en iyi bilinen ve İngilizce yeterlilik olarak kabul edilen en önde gelen sınavlardan biridir. Cambridge CAE yeterliliği dünya çapında hem ticari kuruluşlar hem de akademik kurumlar tarafından kabul görmektedir.Kurs tamamen sizi en iyi şekilde sınava hazırlamak üzerine kuruludur. Dersler deneyimli öğretmenler tarafından verilir. Kursta en çok sınav teknikleri üzerinde durulur. Bunun yanında okuma, yazma, konuşma, dinleme becerileri de geliştirilir. Kurs yılda 4 kez verilmektedir. Süresi 10-12 hafta arasında değişmektedir. Sınıf mevcutları en fazla 12 kişidir. Katılmak için en az 16 yaşında olmak ve üst-orta (Upper Intermediate) seviyede İngilizce biliyor olmak gerekmektedir.

IELTS Hazırlık Kursu

Bu tam zamanlı yoğun kurs genel İngilizce becerilerinizi ve sınav teknikleri konusunda deneyim kazanmanızı sağlamak için tasarlanmıştır. Kursta okuma, yazma, konuşma, dinleme becerilerinin yanı sıra sınav tekniklerinde de kendinizi geliştirirsiniz.Kursta dersler 4 Ocak ve 7 Aralık tarihleri arasında her Pazartesi başlamaktadır.Kurs süresi en az 2 haftadır. Haftada 20 saat Genel İngilizce dersleri 8 saat de IELTS hazırlık dersleri yapılır. Sınıflarda maksimum öğrenci sayısı 14tür. Katılmak için en az 16 yaşında olmak ve orta seviyede İngilizce biliyor olmak gerekmektedir.

Süper Yoğun IELTS Hazırlık Kursu

Bu yoğun IELTS hazırlık kursu tamamen sınava hazırlık üzerine yoğunlaşır. Kursta var olan İngilizce becerilerinizi sınava nasıl uyarlayacağınızı öğrenirsiniz. Kursun 4 bölümü olan okuma, yazma, konuşma, dinleme üzerine alıştırmalar yaparsınız.Kursta dersler 4 Ocak ve 7 Aralık tarihleri arasında her Pazartesi başlamaktadır.Kurs süresi en az 2 haftadır. Haftada 20 saat Genel İngilizce dersleri 8 saat de IELTS hazırlık dersleri yapılır. Sınıflarda maksimum öğrenci sayısı 14tür. Katılmak için en az 16 yaşında olmak ve orta seviyede İngilizce biliyor olmak gerekmektedir.

TOEFL IBT Hazırlık Kursu

Bu kurs öğrencileri TOEFL sınavına en iyi şekilde hazırlamayı amaçlamaktadır. Kursun en önemli parçası sınav pratiğidir. Bu yüzden sık sık örnek sınavlar yapılır. Kursta kendinizi geliştirebileceğiniz alanlar;
•Akademik düzeyde İngilizceyi anlayabilme ve kullanabilme
•Bağımsız yazma becerileri edinme
•Karmaşık metinleri okuyup anlayabilme
•Sınav tekniklerini çözebilme
Kursta dersler her Pzartesi başlamaktadır. Katılmak için en az 16 yaşında olmak ve orta seviyede İngilizce biliyor olmak gerekmektedir.

SAT, GMAT, GRE Hazırlık Kursu

Bu sınavlar Amerika’da bir üniversiteye girmek isteyen öğrenciler içindir. SAT’ta bölümler: eleştirel okuma, matematik ve makale yazma. GMAT: Sözlü, nicel ve analitik yazma. GRE: sözlü akıl yürütme, nicel akıol yürütme ve analitik yazma.
Kurs süresi 12 haftadır. Kurs yılda 4 kez verilir. SAT kursuna katılmak için minimum yaş 16, GMAT ve GRE’ye katılmak için ise 18dir. Sınıflardaki maksimum öğrenci sayısı 14tür.

İngilizce + İş ve Finans

Bu kurs İngilizcesini iş dünyasında ya da finansal alanalrda kullanmak isteyen öğrenciler için idealdir. Kursta genel İngilizcenin yanı sıra özel olarak iş ve finans ile ilgli dersler verilir. Aynı zamanda Cambridge ICFE ve BEC sınavlarına da hazırlanabilirsiniz. Kursta kendinizi geliştirebileceğiniz alanlar; okuma, yazma, dinleme, konuşma, gramer, kelime, telaffuz, iş ve finans terminolojisi, sunum ve raporlama, Cambridge ICFE ve BEC sınaavlarına hazırlık.
Kursa minimum katılım süresi 2 haftadır. Haftada 28 saat ders yapılır. Katılım için en az 16 yaşında olmanız gerekmektedir. Sınıf mevcutları en fazla 14tür.

İngilizce + Hukuk

Bu kurs İngilizce becerilerini hukuk alanında da geliştirmek isteyen öğrenciler için idealdir. Kurs, Genel İngilizce dersleri ile hukukla alakalı konular ve ILEC sınav hazırlığını birleştirir. Kursta kendinizi geliştireceğiniz alanlar; okuma, yazma, konuşma, dinleme, gramer, kelime, telaffuz, hukuk İngilizcesi terminolojisi, sunum becerileri, resmi mektup yazımı, dava çalışmaları.Kursa minimum katılım süresi 2 haftadır. Haftada 28 saat ders yapılır. Katılım için minimum yaş 16dır. Sınıf mevcutları en fazla 14tür.

Konaklama

Aile Yanında Konaklama – Yarım Pansiyon

Konaklama sağlanan aileler okul tarafından büyük bir titizlikle seçilir ve düzenli olarak denetlenmektedir. Okulun Londralı birçok aile ile yıllardır var olan bir bağı vardır. Konaklama sağlayan aileler samimi ve misafirperverdir.
Kaldığınız odalar döşelidir. Yatak kılıfları aile tarafından sağlanır. Öğrenciler evdeki mevcut interneti kullanabilirler. Haftada bir kez çamaşırlarını yıkayabilirler. Sabah kahvaltısı ve öğle yemeği ücrete dahildir. Aileler, toplu taşıma ile okula 10-30 dakika mesafededir.

Aile Yanında Konaklama – Self Catering

Konaklama sağlanan aileler okul tarafından büyük bir titizlikle seçilir ve düzenli olarak denetlenmektedir. Okulun Londralı birçok aile ile yıllardır var olan bir bağı vardır. Konaklama sağlayan aileler samimi ve misafirperverdir.
Kaldığınız odalar döşelidir. Yatak kılıfları aile tarafından sağlanır. Öğrenciler evdeki mevcut interneti kullanabilirler. Haftada bir kez çamaşırlarını yıkayabilirler. Yemekler ücrete dahil değildir. Öğrenciler evdeki mutfağı kullanabilirler fakat kendi yiyeceklerini almak durumundadırlar. Aileler, toplu taşıma ile okula 10-30 dakika mesafededir.

Aile Yanında Konaklama – Extra

Aile yanı extra konaklama seçeneğinde normal aile yanı konaklamalar göre birkaç extra hizmet sunulur. Tek kişilik odalarda, çift kişilik yataklarınız olur. Size özel bir banyonuz vardır. Odada televizyon bulunur. Yatak kılıfları aile tarafından sağlanır. Her gün sabah kahvaltısı ve akşam yemeği verilir. Evlerin okula uzaklığı 10-30 dakikalık yürüme mesafesindedir.

Kings Beach Yurdu

Kings Beach Oteli (Yurt) sadece Kings college öğrencilerine özeldir. Uluslararası öğrenciler için oldukça idealdir. Sahile, şehir merkezine ve okula yürüme mesafesindedir. Yurtta 19 adet banyosu içinde bulunan oda vardır. Son zamanlarda yurttaki tüm odalar ve banyolar yenilenmiştir. Yurdun küçük bir mutfağı bulunan geniş bir yemek salonu vardır. Yurtta her odada TV vardır. Yurdun her yerinde ücretsiz internet erişimi mevcuttur. Çarşaf ve havlular yurt tarafından temin edilir ve haftada bir kez değiştirilir. Ortak alanlar, odalar ve banyolar haftada bir kez temizlenir. Yurtta sabah kahvaltısı ve akşam yemeği verilir. Kalmak için en az 18 yaşında olmanız gerekmektedir.

Kings Town Centre Yurdu

Sahile ve okula 10 dakikalık yürüme mesafesinde bulunan, yeni açılam bu yurt tarihi bir binadan dönüştürülmüştür. Banyosu içinde bulunan tek kişilik ve çift kişilik odaları vardır. Yurtta çarşaflar verilir ve haftada bir kez değiştirilir. Odalarda ücretsiz internet erişimi mevcuttur. Yurtta tam donanımlı bir mutfak, yemek ve dinlenme odası, çamaşırhane bulunur. Yemekler sağlanmaz. Yurtta kalmak için en az 18 yaşında olmanız gerekmektedir.

Kings Charminster Yurdu

Charminster Öğrenci yurdu sadece Kings College öğrencilerinin kalabildiği bir yurttur. Yurt okula, şehir merkezine, öğrencilerin yoğunlukla bulundukları Charminster’a 5 dakika yürüme mesafesindedir. Yurtta tek ve çift kişilik, banyosu içinde bulunan toplam 45 oda bulunmaktadır. Yurtta çarşaflar verilir ve haftada bir kez değiştirilir. Odalarda ücretsiz internet erişimi mevcuttur. Ortak alanlar, odalar ve banyolar haftada bir kez temizlenir. Yurtta sabah kahvaltısı ve akşam yemeği verilir. Çamaşırhanesi vardır. Yurdun 24 saat güvenliği bulunmaktadır. Kalmak için en az 18 yaşında olmanız gerekmektedir.

Llyods Öğrenci Oteli

Llyods öğrenci oteli bed & breakfast tipi konaklama sunmaktadır. Şehir merkezine sahile yürüme mesafesindedir. Banyosu içinde bulunan 28 odası vardır. Ayrıca TV, DVD bulunan dinlenme odası mevcuttur. Ortak alanlarda ücretsiz internet mevcuttur. Yurt okula 20 dakikalık yürüme mesafesindedir. Çarşaf ve havlular otel tarfından sağlanır ve haftada bir kez değiştirilir. Sabah kahvaltısı ve akşam yemeği verilir. Kalmak için en az 18 yaşında olmanız gerekmektedir.

Lyme Regis Yaz Yurdu

Lyme Regis hem İngiliz hem de uluslararası öğrenciler için olan yepyeni bir yurttur. Öğrenciler her bir katta 5 oda bulunan dairelerde kalırlar. Her katın kendine ait bir mutfağı ve salonu vardır. Tüm odalar tek kişiliktir. Odaların her birinde masa, gardrop, tek kişilik bir yatak ve banyo vardır. Yurtta internet erişimi mevcuttur. Çamaşırhanesi bulunmaktadır. Çarşüaf ve havlular yurt tarafından sağlanır. Okula 15-20 dakika yürüme mesafesindedir.

Sandringham House – Öğrenci Evleri

Sandringham House 1970’li yılların tarzında 3 katlı, 7 bloktan oluşan bir konaklamadır. Şehir merkezine ve sahile 5 dakika, okula 15 dakika yürüme mesafesindedir. Her dairede 6 tek kişilik oda, odalarda masa ve gardrop vardır. Salon ve mutfak tam donanımlıdır. Öğrenci evinin bahçesi bulunmaktadır. Öğrenci kendi odalarının temizliğinden sorumludur. Çamaşırhane 5-10 dakikalık yürüme mesafesindedir. Her iki öğrenci bir banyoyu paylaşır. Yemekler verilmez. Öğrenciler mutfağı kullanarak istediklerini pişirebilirler. Öğrenci evleri yıl boyunca kullanılabilmektedir. Kalmak için en az 18 yaşında olmanız gerekmektedir.

Trouville Lodge

Trouville Lodge, Trouville Otel’in ek binasıdır. Banyosu içinde bulunan odalarda kaliteli bir konaklama sağlar. Geçtiğimiz aylarda odalar ve banyolar yenilenmiştir. Odaları tek kişiliktir. Çarşaf ve havlular otel tarafıdan verilir ve haftada bir kez değiştirilir. Kahvaltı ve akşam yemekleri hemen yanında bulunan Trouville Oteli’nde verilir. İnternet erişimi mevcuttur. Okula 15-20 dakikalık yürüme mesafesindedir. Kalmak için en az 18 yaşında olmanız gerekmektedir.

Size özel dil okulu araştırması, maliyet analizi ve vize bilgileri için bizimle iletişime geçin! Program danışmanlarımız ihtiyacınıza uygun olacak şekilde ülke, şehir ve okul araştırması yapıp size en uygun olan indirimli okul-kurs fiyatları ve detaylarıyla geri dönüş yapsın!


TEKLİF İSTEK FORMU İÇİN TIKLAYIN

 Kampanyadaki okullarımızı Facebook sayfalarımızdan da güncel olarak duyurmaktayız! Facebook sayfalarımızı beğenerek indirimde olan okullarımızı takip edebilirsiniz:

https://www.facebook.com/campusyurtdisiegitimdanismanlik

http://www.facebook.com/yurtdisidilokullari

 

CAMPUSEDU Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı - Yurtdışı Dil Okulları Departmanı

0312 460 0030

İLETİŞİM

Canlı DestekÇEVRİM İÇİ

- Size nasıl yardımcı olabilirim?

Konuşmaya Katıl
Danışman Köşesi
GÖKAY ERİÇGÖKAY ERİÇ
ABD Vize Başvurusu Hakkında

ABD vize başvurusu hakkında bilmenizi tavsiye ettiğimiz detaylar...

Devamı
TÜLAY AYKUTELİTÜLAY AYKUTELİ
Kayıt Olmadan Önce Dikkat Etmeniz Gerekenler

Bir dil okuluna kayıt yaptırmadan önce dikkat etmeniz gereken önemli noktaları bu makalede bulabilirsiniz.

Devamı
Tüm Makaleler
Ayın Okulu
InlinguaInlinguaDetay

KATILIMCILARIN GÖZÜNDEN

Büşra K.
Büşra K. Yurtdışında Dil Okulu
Beyaz binasını ve kafesini gerçekten çok sevdim. Merkezi bir yerde olması da muhteşemdi....
Devamı
Cihad S.
Cihad S. Yurtdışında Dil Okulu
Binaya adımımı attığım ilk andan itibaren burayı evim gibi hissettim. Tüm çalışanlar çok sıcakkanlı...
Devamı
 
#
Tamam