CAMPUSEDU YURTDIŞI EĞİTİM DANIŞMANLIĞI
Eğitiminize Yatırım, Geleceğinize Yatırımdır! Invest in YOURSELF, Invest in Your FUTURE
CampusEdu Slider

Sprachcaffe Dil Okulu Devon

 Sprachcaffe Devon dil okulu , Victorian sahil kasabası olan Exmouth’tadır. Eğer sıcak ve tanıdık bir çevrede, küçük sınıflarda, kişi odaklı eğitim arıyorsanız Exmouth Sprachcaffe dil okulu sizin için en iyi seçenek olacaktır.

Akreditasyon/Yetkilendirme: ALTO, WYSE(formerly FIYTO)Sunulan Kurs Sayısı: 3
Toplam Sınıf Sayısı: 5Sınıfta Maks. Öğrenci Sayısı: 14 
Türk Öğrenci Yoğunluğu: %4Okulun Öğrenci Kapasitesi: 160
En Yakın Havaalanı: Exeter Airport Havaalanı Uzaklığı (km): 17,3

SPRACHCAFFE EXMOUTH DİL OKULU HAKKINDA GENEL BİLGİ : Exmouth’dan Dorset’e uzanan Doğu Devon sahilleri resmi olarak dünya harikası seçilmiştir. Sprachcaffe Devon Dil Okulu, Victorian sahil kasabası olan Exmouth’tadır. Eğer sıcak ve tanıdık bir çevrede, küçük sınıflarda, kişi odaklı eğitim arıyorsanız Exmouth sizin için en iyi seçenek olacaktır. Sprachcaffe dil okulunda öğrencilerimiz, deneyimli, işini seven ekibimiz tarafından yaratılmış olan mutlu ortamdan memnun kaldıklarını belirtmişlerdir ve çoğu yıllardır düzenli olarak eğitim için Sprachcaffe Devon’u seçmiştir. Exmouth’taki okulumuz tüm yerel olanaklara kolayca ulaşabileceğimiz kasaba meydanındadır ve 3 km’lik Exmouth’un harika kumsalı sadece kısa bir yürüyüş mesafesindedir.Öğrencilerin, Sprachcaffe dil okulunun yetişkin programlarına katılabilmeleri için 16 yaş üstü olmaları gerekmektedir. 1 desr saati 45 dakikadır.

SPRACHCAFFE DİL OKULUNDA SOSYAL AKTİVİTELER

Kumsal Voleybolu
Müze/Sergi gezisi
Hoş geldin Partisi
Diğer ünlü şehirlere gezi
Kareoke akşamları
Sinema/Tiyatro gecesi

SPRACHCAFFE EXMOUTH DİL OKULU YARI YOĞUN KURS (20 DERS/HAFTADA 15 SAAT)

Dil öğrenmek ve boş zamanların tadını çıkarmak isteyenler için harika bir programdır. Günde 4 ders eğitim, etkili öğrenmeyi garantiler ve öğleden sonraları kültürel ve sosyal, sportif aktiviteler için zaman kalır. Standart kursa minimum katılım süresi 2 haftadır. 1 ders saati 45 dakikadır.

SPRACHCAFFE EXMOUTH DİL OKULU YOĞUN KURS (30 DERS/22,5 SAAT)

Kısa sürede hızlı ilerleme sağlamak isteyen öğrenciler için idealdir. Öğleden sonraki 2 dersin ardından hala sosyal ve kültürel aktiviteler için zaman kalır. Öğrenciler dil eğitimini yoğun bir şekilde alırken aynı zamanda bulundukları ülkede hoşça vakit geçirebilirler. Standart kursa minimum katılım süresi 2 haftadır. 1 ders saati 45 dakikadır.

SPRACHCAFFE EXMOUTH DİL OKULU BİRE BİR KURS

Bire bir dil eğitimi yabancı dil öğrenmenin ya da öğrendiğiniz dili geliştirmenin en yoğunlaşmış ve hızlandırılmış şeklidir. Derslerin içeriği tamamen öğrencinin ihtiyaçları doğrultusunda oluşturulur. Diğer kurs seçenekleriyle birleştirilebilir, günde kaç ders almak istediğinizi kendiniz belirleyebilirsiniz.

SPRACHCAFFE EXMOUTH DİL OKULU AKADEMİK DÖNEM GENEL IELTS SINAVINA HAZIRLIK (HAFTADA 20 DERS,15 SAAT)

Rekabet dünyasında, gelecek yaşamınızdaki işlerinizi etkilemek için iyi bir eğitim ve bir ya da birkaç dili iyi biliyor olmak her geçen gün tartişmasız avantaj sağlamaktadır. Birkaç ayı yurtdışında geçirmek, yeni öğrenilen dile tam olarak adpte olmak için en iyi yoldur. Sprachcaffe merkezleriden birinde 3,6,9 ay kurs almayı tercih edebilirsiniz. Bu uzun süreli kurslar sadece geleceğe yatırım değil, aynı zamanda CV’nize ekleyebileceğiniz prestijli bir deneyim de olacaktır. Özellikle de yeterli dil becerisine sahip olup, tanınmış sonavlardan birinde başarılı olduğunuz zaman. Sprachcaffe Languages Plus olarak öğrencileri bütün büyük sınavlara hazırlama konusunda oldukça deneyimlidir. Kurs süresince sizin gelişmelerinizi takip eder, size düzenli, kişisel ilerleme raporları verir ve sizin hedeflerinizi gerçekleştirmenize yardımcı oluruz.Dünya çağında İngilizce dil yeterliliğini ölçen İngilizce Dil yeterliliği sınavıdır. Dünyada üniversiteler, göçmenlik departmanları, devlet ve özel sektör kuruluşları ve firmalar dahil 6 binin üzerinde organizasyon tarafından kabul görür. Bu programda IELTS eğitimi haftada 20 ders sınava hazırlık eğitimi verir. 1 ders saati 45 dakikadır.

SPRACHCAFFE EXMOUTH DİL OKULU AKADEMİK DÖNEM YOĞUN IELTS SINAVINA HAZIRLIK (HAFTADA 30 DERS,22,5 SAAT)

Rekabet dünyasında, gelecek yaşamınızdaki işlerinizi etkilemek için iyi bir eğitim ve bir ya da birkaç dili iyi biliyor olmak her geçen gün tartişmasız avantaj sağlamaktadır. Birkaç ayı yurtdışında geçirmek, yeni öğrenilen dile tam olarak adpte olmak için en iyi yoldur. Sprachcaffe merkezleriden birinde 3,6,9 ay kurs almayı tercih edebilirsiniz. Bu uzun süreli kurslar sadece geleceğe yatırım değil, aynı zamanda CV’nize ekleyebileceğiniz prestijli bir deneyim de olacaktır. Özellikle de yeterli dil becerisine sahip olup, tanınmış sonavlardan birinde başarılı olduğunuz zaman. Sprachcaffe Languages Plus olarak öğrencileri bütün büyük sınavlara hazırlama konusunda oldukça deneyimlidir. Kurs süresince sizin gelişmelerinizi takip eder, size düzenli, kişisel ilerleme raporları verir ve sizin hedeflerinizi gerçekleştirmenize yardımcı oluruz.Dünya çağında İngilizce dil yeterliliğini ölçen İngilizce Dil yeterliliği sınavıdır. Dünyada üniversiteler, göçmenlik departmanları, devlet ve özel sektör kuruluşları ve firmalar dahil 6 binin üzerinde organizasyon tarafından kabul görür. Bu programda IELTS eğitimi haftada 30 ders sınava hazırlık eğitimi verir. 1 ders saati 45 dakikadır.

SPRACHCAFFE EXMOUTH DİL OKULU AKADEMİK DÖNEM GENEL CAMBRIDGE FIRST CERTIFICATE IN ENGLISH (HAFTADA 20 DERS, 15 SAAT)

Rekabet dünyasında, gelecek yaşamınızdaki işlerinizi etkilemek için iyi bir eğitim ve bir ya da birkaç dili iyi biliyor olmak her geçen gün tartişmasız avantaj sağlamaktadır. Birkaç ayı yurtdışında geçirmek, yeni öğrenilen dile tam olarak adpte olmak için en iyi yoldur. Sprachcaffe merkezleriden birinde 3,6,9 ay kurs almayı tercih edebilirsiniz. Bu uzun süreli kurslar sadece geleceğe yatırım değil, aynı zamanda CV’nize ekleyebileceğiniz prestijli bir deneyim de olacaktır. Özellikle de yeterli dil becerisine sahip olup, tanınmış sonavlardan birinde başarılı olduğunuz zaman. Sprachcaffe Languages Plus olarak öğrencileri bütün büyük sınavlara hazırlama konusunda oldukça deneyimlidir. Kurs süresince sizin gelişmelerinizi takip eder, size düzenli, kişisel ilerleme raporları verir ve sizin hedeflerinizi gerçekleştirmenize yardımcı oluruz.Kişinin konuşma ve yazım İngilizcesinde başarısını ölçen bu sınava hazırlık kursunda eğitim haftada 20 derstir. 1 der saati 45 dakikadır.

SPRACHCAFFE EXMOUTH DİL OKULU AKADEMİK DÖNEM YOĞUN CAMBRIDGE FIRST CERTIFICATE IN ENGLISH (HAFTADA 30 DERS/22,5 SAAT)

Rekabet dünyasında, gelecek yaşamınızdaki işlerinizi etkilemek için iyi bir eğitim ve bir ya da birkaç dili iyi biliyor olmak her geçen gün tartişmasız avantaj sağlamaktadır. Birkaç ayı yurtdışında geçirmek, yeni öğrenilen dile tam olarak adpte olmak için en iyi yoldur. Sprachcaffe merkezleriden birinde 3,6,9 ay kurs almayı tercih edebilirsiniz. Bu uzun süreli kurslar sadece geleceğe yatırım değil, aynı zamanda CV’nize ekleyebileceğiniz prestijli bir deneyim de olacaktır. Özellikle de yeterli dil becerisine sahip olup, tanınmış sonavlardan birinde başarılı olduğunuz zaman. Sprachcaffe Languages Plus olarak öğrencileri bütün büyük sınavlara hazırlama konusunda oldukça deneyimlidir. Kurs süresince sizin gelişmelerinizi takip eder, size düzenli, kişisel ilerleme raporları verir ve sizin hedeflerinizi gerçekleştirmenize yardımcı oluruz.Kişinin konuşma ve yazım İngilizcesinde başarısını ölçen bu sınava hazırlık kursunda eğitim haftada 20 derstir. 1 der saati 45 dakikadır.

SPRACHCAFFE EXMOUTH DİL OKULU AKADEMİK DÖNEM GENEL CAMBRIDGE CERTIFICATE IN ADVANCED ENGLISH ( HAFTADA 20 DERS/15 SAAT)

Rekabet dünyasında, gelecek yaşamınızdaki işlerinizi etkilemek için iyi bir eğitim ve bir ya da birkaç dili iyi biliyor olmak her geçen gün tartişmasız avantaj sağlamaktadır. Birkaç ayı yurtdışında geçirmek, yeni öğrenilen dile tam olarak adpte olmak için en iyi yoldur. Sprachcaffe merkezleriden birinde 3,6,9 ay kurs almayı tercih edebilirsiniz. Bu uzun süreli kurslar sadece geleceğe yatırım değil, aynı zamanda CV’nize ekleyebileceğiniz prestijli bir deneyim de olacaktır. Özellikle de yeterli dil becerisine sahip olup, tanınmış sonavlardan birinde başarılı olduğunuz zaman. Sprachcaffe Languages Plus olarak öğrencileri bütün büyük sınavlara hazırlama konusunda oldukça deneyimlidir. Kurs süresince sizin gelişmelerinizi takip eder, size düzenli, kişisel ilerleme raporları verir ve sizin hedeflerinizi gerçekleştirmenize yardımcı oluruz.İleri seviyede bir sınavdır ve İngilizcelerinin birçok durumda yeterli olduğunu göstermek isteyen öğrenciler içindir. Bu düzeyde başarı, etkili olarak İngilizceyi sosyal ve profesyonel durumlarda ve yüksek öğretimde akıcı bir şekilde kullanabilme yeteneğini gösterir. .Bu programda sınav eğitimi haftada 20 ders sınava hazırlık eğitimi verir. 1 ders saati 45 dakikadır.

SPRACHCAFFE EXMOUTH DİL OKULU AKADEMİK DÖNEM CAMBRIDGE CERTIFICATE IN ADVANCED ENGLISH ( HAFTADA 30 DERS/22,5 SAAT)

Rekabet dünyasında, gelecek yaşamınızdaki işlerinizi etkilemek için iyi bir eğitim ve bir ya da birkaç dili iyi biliyor olmak her geçen gün tartışmasız avantaj sağlamaktadır. Birkaç ayı yurtdışında geçirmek, yeni öğrenilen dile tam olarak adapte olmak için en iyi yoldur. Sprachcaffe merkezleriden birinde 3,6,9 ay kurs almayı tercih edebilirsiniz. Bu uzun süreli kurslar sadece geleceğe yatırım değil, aynı zamanda CV’nize ekleyebileceğiniz prestijli bir deneyim de olacaktır. Özellikle de yeterli dil becerisine sahip olup, tanınmış sınavlardan birinde başarılı olduğunuz zaman. Sprachcaffe Languages Plus olarak öğrencileri bütün büyük sınavlara hazırlama konusunda oldukça deneyimlidir. Kurs süresince sizin gelişmelerinizi takip eder, size düzenli, kişisel ilerleme raporları verir ve sizin hedeflerinizi gerçekleştirmenize yardımcı oluruz.İleri seviyede bir sınavdır ve İngilizcelerinin birçok durumda yeterli olduğunu göstermek isteyen öğrenciler içindir. Bu düzeyde başarı, etkili olarak İngilizceyi sosyal ve profesyonel durumlarda ve yüksek öğretimde akıcı bir şekilde kullanabilme yeteneğini gösterir. Bu programda sınav eğitimi haftada 20 ders sınava hazırlık eğitimi verir. 1 ders saati 45 dakikadır.

SPRACHCAFFE EXMOUTH DİL OKULU AKADEMİK DÖNEM CAMBRIDGE CERTIFICATE IN ADVANCED ENGLISH ( HAFTADA 20 DERS/15 SAAT)

Rekabet dünyasında, gelecek yaşamınızdaki işlerinizi etkilemek için iyi bir eğitim ve bir ya da birkaç dili iyi biliyor olmak her geçen gün tartışmasız avantaj sağlamaktadır. Birkaç ayı yurtdışında geçirmek, yeni öğrenilen dile tam olarak adapte olmak için en iyi yoldur. Sprachcaffe merkezleriden birinde 3,6,9 ay kurs almayı tercih edebilirsiniz. Bu uzun süreli kurslar sadece geleceğe yatırım değil, aynı zamanda CV’nize ekleyebileceğiniz prestijli bir deneyim de olacaktır. Özellikle de yeterli dil becerisine sahip olup, tanınmış sınavlardan birinde başarılı olduğunuz zaman. Sprachcaffe Languages Plus olarak öğrencileri bütün büyük sınavlara hazırlama konusunda oldukça deneyimlidir. Kurs süresince sizin gelişmelerinizi takip eder, size düzenli, kişisel ilerleme raporları verir ve sizin hedeflerinizi gerçekleştirmenize yardımcı oluruz.TOEFL sınavı 7,500 üniversite tarafından tanınan güvenilir bir İngilizce dil sınavıdır. Test %100 akademik içerikli olduğu için üniversiteler öğrencileri kabul ederlerken bu sınav sonucunu kabul ederler. TOEFL sınavı için hazırlık bu programda haftada 20 ders olarak verilir. 1 ders saati 45 dakikadır.

SPRACHCAFFE EXMOUTH DİL OKULU AKADEMİK DÖNEM CAMBRIDGE CERTIFICATE IN ADVANCED ENGLISH ( HAFTADA 20 DERS/15 SAAT)

Rekabet dünyasında, gelecek yaşamınızdaki işlerinizi etkilemek için iyi bir eğitim ve bir ya da birkaç dili iyi biliyor olmak her geçen gün tartışmasız avantaj sağlamaktadır. Birkaç ayı yurtdışında geçirmek, yeni öğrenilen dile tam olarak adapte olmak için en iyi yoldur. Sprachcaffe merkezleriden birinde 3,6,9 ay kurs almayı tercih edebilirsiniz. Bu uzun süreli kurslar sadece geleceğe yatırım değil, aynı zamanda CV’nize ekleyebileceğiniz prestijli bir deneyim de olacaktır. Özellikle de yeterli dil becerisine sahip olup, tanınmış sınavlardan birinde başarılı olduğunuz zaman. Sprachcaffe Languages Plus olarak öğrencileri bütün büyük sınavlara hazırlama konusunda oldukça deneyimlidir. Kurs süresince sizin gelişmelerinizi takip eder, size düzenli, kişisel ilerleme raporları verir ve sizin hedeflerinizi gerçekleştirmenize yardımcı oluruz.TOEFL sınavı 7,500 üniversite tarafından tanınan güvenilir bir İngilizce dil sınavıdır. Test %100 akademik içerikli olduğu için üniversiteler öğrencileri kabul ederlerken bu sınav sonucunu kabul ederler. TOEFL sınavı için hazırlık bu programda haftada 20 ders olarak verilir. 1 ders saati 45 dakikadır.

AİLE YANI TEK KİŞİLİK ODADA SABAH KAHVALTISI DAHİL KONAKLAMA

Eğer sadece dil eğitimi ile değil de aynı zamanda gittiğiniz ülkenin yaşam tarzı, gelenekleri ve kültürü ile de ilgileniyorsanız aile yanında konaklama sizin için mükemmel bir seçenektir. Aile yanında size ayrılan bir oda vardır ve isteğe bağlı olarak tek kişilik ya da çift kişilik odada konaklayabilirsiniz. Aile tarafından size sabah kahvaltısı verilir. Evin anahtarı size verilecektir.

AİLE YANI İKİ KİŞİLİK ODADA SABAH KAHVALTISI DAHİL KONAKLAMA

Eğer sadece dil eğitimi ile değil de aynı zamanda gittiğiniz ülkenin yaşam tarzı, gelenekleri ve kültürü ile de ilgileniyorsanız aile yanında konaklama sizin için mükemmel bir seçenektir. Aile yanında size ayrılan bir oda vardır ve isteğe bağlı olarak tek kişilik ya da çift kişilik odada konaklayabilirsiniz. Aile tarafından size sabah kahvaltısı verilir. Evin anahtarı size verilecektir.

AİLE YANI İKİ KİŞİLİK ODADA SABAH KAHVALTISI AKŞAM YEMEĞİ DAHİL KONAKLAMA

Eğer sadece dil eğitimi ile değil de aynı zamanda gittiğiniz ülkenin yaşam tarzı, gelenekleri ve kültürü ile de ilgileniyorsanız aile yanında konaklama sizin için mükemmel bir seçenektir. Aile yanında size ayrılan bir oda vardır ve isteğe bağlı olarak tek kişilik ya da çift kişilik odada konaklayabilirsiniz. Aile tarafından size sabah kahvaltısı ve akşam yemeği verilir. Evin anahtarı size verilecektir.

AİLE YANI TEK KİŞİLİK ODADA SABAH KAHVALTISI AKŞAM YEMEĞİ DAHİL KONAKLAMA

Eğer sadece dil eğitimi ile değil de aynı zamanda gittiğiniz ülkenin yaşam tarzı, gelenekleri ve kültürü ile de ilgileniyorsanız aile yanında konaklama sizin için mükemmel bir seçenektir. Aile yanında size ayrılan bir oda vardır ve isteğe bağlı olarak tek kişilik ya da çift kişilik odada konaklayabilirsiniz. Aile tarafından size sabah kahvaltısı ve akşam yemeği verilir. Evin anahtarı size verilecektir.

 

Size özel dil okulu araştırması, maliyet analizi ve vize bilgileri için bizimle iletişime geçin! Program danışmanlarımız ihtiyacınıza uygun olacak şekilde ülke, şehir ve okul araştırması yapıp size en uygun olan indirimli okul-kurs fiyatları ve detaylarıyla geri dönüş yapsın!


TEKLİF İSTEK FORMU İÇİN TIKLAYIN

 Kampanyadaki okullarımızı Facebook sayfalarımızdan da güncel olarak duyurmaktayız! Facebook sayfalarımızı beğenerek indirimde olan okullarımızı takip edebilirsiniz:

https://www.facebook.com/campusyurtdisiegitimdanismanlik

http://www.facebook.com/yurtdisidilokullari

 

CAMPUSEDU Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı - Yurtdışı Dil Okulları Departmanı

0312 460 0030

İLETİŞİM

Canlı DestekÇEVRİM DIŞI

- Size nasıl yardımcı olabilirim?

Konuşmaya Katıl
Danışman Köşesi
TÜLAY AYKUTELİTÜLAY AYKUTELİ
Kayıt Olmadan Önce Dikkat Etmeniz Gerekenler

Bir dil okuluna kayıt yaptırmadan önce dikkat etmeniz gereken önemli noktaları bu makalede bulabilirsiniz.

Devamı
TÜLAY AYKUTELİTÜLAY AYKUTELİ
CAMPUSEDU ile Yurtdışında Dil Eğitimi

Amacımız, rekabetçi dünya koşulları içerisinde boğulup kalan bireyleri her türlü rekabete hazır duruma getirebilmek ve bu amaca ulaşmak için de en önemli koşullardan biri olan dil edinimi konusunda da sizlere kaliteli ve güven dolu bir eğitim hizmeti sunmaktır.

Devamı
Tüm Makaleler
Ayın Okulu
InlinguaInlinguaDetay

KATILIMCILARIN GÖZÜNDEN

Dila D.
Dila D. Yurtdışında Dil Okulu
CampusEdu Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı yardımları ile şuan Amerika’da Georgia State University IEP (Intensive English Program) öğrencisiyim.
Devamı
Kazım Bekir Z.
Kazım Bekir Z. Yurtdışında Dil Okulu
Sahil kismi geceleri ve gunduz kalabalik ve gencler icin ideal. Evim okula 7-8 sahile 15-20 dakikalik bisiklet mesafesnde. Key west ve miami ye gitme firsatim oldu inanilmaz yerler.
Devamı
 
#
Tamam