CAMPUSEDU YURTDIŞI EĞİTİM DANIŞMANLIĞI
Eğitiminize Yatırım, Geleceğinize Yatırımdır! Invest in YOURSELF, Invest in Your FUTURE
CampusEdu Slider

Emerald Institute Dil Okulu Dublin

Emerald Institute Dil Okulu, Dublin Palmerston Park’ta olup, her türlü seçeneğe de uygun olarak konaklama yapılacak tüm yerlere yakın mesafededir.Emerald Institute Dil Okulu'na her dönemde küçük ve yetişkin öğrenciler diledikleri zamanda katılırlar.

Akreditasyon/Yetkilendirme: -Sunulan Kurs Sayısı: 5
Toplam Sınıf Sayısı: 25Sınıfta Maks. Öğrenci Sayısı: 15
Türk Öğrenci Yoğunluğu: %2Okulun Öğrenci Kapasitesi: 370
En Yakın Havaalanı: Dublin AirportHavaalanı Uzaklığı (km): 29,0

EMERALD INSTITUTE DİL OKULU HAKKINDA GENEL BİLGİ: Okul yüksek seviyede deneyimli öğretmenleri, genel ve profesyonel İngilizce kurslarıyla yıl boyunca Dublin şehrinde Palmerston Park merkezinde devam eder. Ayrıca, Hazirandan Eylüle yaz kursları da yürütülmektedir. Dünyanın her yanından öğrenciler Emerald Kültürel Enstitü’ye İngilizce öğrenmek için gelirler ve okulun farklı merkezleri tüm öğrencilere yaşları, kültürleri akademik geçmişleri ne olursa olsun en iyi öğretim alanlarını yüksek kalitede servis hizmeti sağlamayı garanti eder.

Sosyal Etkinlikler: Okulun Haziran ayından Eylül ayına dek olan yaz okullarında birçok aktivite mevcut olup, okulda sık zamanlarda film seyirleri, İrlanda Müzik ve Dans etkinliği, Milli Müze gezisi, sanat sınıflarında İngilizce film seyretme ya da okul sporları etkinlikleri vardır. Spor aktiviteleri; tenis, badminton, futbol ve masa tenisini içermektedir.

 
OKUL HAKKINDA YORUMLAR

Personeller müthiş. Okul, ihtiyacın olan her şeyi bulabileceğin bir yer, aile gibi… İnsanlar her an sorularınızı yanıtlamaya hazırlar. Öğretmenler ağabeyleriniz gibi; sizi daima gözetiyorlar. Eğer daha fazla açıklamaya ihtiyaç duyarsanız, onlar her zaman sizin için orada varlar. Dil laboratuarı sabah derlerine devam etmek için çok iyi bir fırsat. Elinizin altın birçok alıştırmalar var. Bu okul ve bu insanlarla tanıştığım için çok şanslıyım. Mine Çayır

Benim fikrimce ECI dünyada ve benim ülkemden iyi öğrencilere sahip bir okul. Bu en güzel şey. Sonuç olarak iyi arkadaşlarla tanıştım ve hala onlarla iletişimimi sürdürüyorum. Bence okulun bahçesi en güzel yer. Okul bittikten sonra ve ders aralarında, birçok öğrenci burada birbirleriyle konuşur ve fikirlerini paylaşırlar. Nilgün Açar

OKULUN SUNDUĞU PROGRAMLAR:

Genel İngilizce 20 saat/hft - Sabah


BİRLEŞİK KURS 20 saat hft/ Genel öğretimine ilaveten 5 saat bire öğretim

Bireysel Öğretim


Ekstra Yoğun Kurs


Cambridge Sınav Kursu


TOEFL ve IELTS için Ekstra Yoğun Hazırlık Sınavı


Ekstra Yoğun İş Kursu

KONAKLAMA HAKKINDA:

Aile Yanında Konaklama

Öğrenci evleri: St. Raphaela’s Residence and Griffith Hall

Misafir Evleri ve Oteller

Apartmanlar - Self-catering

Size özel dil okulu araştırması, maliyet analizi ve vize bilgileri için bizimle iletişime geçin! Program danışmanlarımız ihtiyacınıza uygun olacak şekilde ülke, şehir ve okul araştırması yapıp size en uygun olan indirimli okul-kurs fiyatları ve detaylarıyla geri dönüş yapsın!


TEKLİF İSTEK FORMU İÇİN TIKLAYIN

 Kampanyadaki okullarımızı Facebook sayfalarımızdan da güncel olarak duyurmaktayız! Facebook sayfalarımızı beğenerek indirimde olan okullarımızı takip edebilirsiniz:

https://www.facebook.com/campusyurtdisiegitimdanismanlik

http://www.facebook.com/yurtdisidilokullari

 

CAMPUSEDU Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı - Yurtdışı Dil Okulları Departmanı

0312 460 0030

İLETİŞİM

Canlı DestekÇEVRİM DIŞI

- Size nasıl yardımcı olabilirim?

Konuşmaya Katıl
Danışman Köşesi
TÜLAY AYKUTELİTÜLAY AYKUTELİ
Kayıt Olmadan Önce Dikkat Etmeniz Gerekenler

Bir dil okuluna kayıt yaptırmadan önce dikkat etmeniz gereken önemli noktaları bu makalede bulabilirsiniz.

Devamı
GÖKAY ERİÇGÖKAY ERİÇ
Yılda 200 BİN Öğrenci Malta'ya Gidiyor...

İngilizce öğrenmenin en önemli ülkelerinden biri haline gelen Malta’ya yılda 200 bin öğrencinin gittiğini biliyor muydunuz?

Devamı
Tüm Makaleler
Ayın Okulu
InlinguaInlinguaDetay

KATILIMCILARIN GÖZÜNDEN

Kazım Bekir Z.
Kazım Bekir Z. Yurtdışında Dil Okulu
Sahil kismi geceleri ve gunduz kalabalik ve gencler icin ideal. Evim okula 7-8 sahile 15-20 dakikalik bisiklet mesafesnde. Key west ve miami ye gitme firsatim oldu inanilmaz yerler.
Devamı
Zeynep Y.
Zeynep Y. Yurtdışında Dil Okulu
Sadece 2 haftadır bu okuldayım ama hem okulda hem de yanında kaldığım aileden çok şey öğrendim...
Devamı
 
#
Tamam