CAMPUSEDU YURTDIŞI EĞİTİM DANIŞMANLIĞI
Eğitiminize Yatırım, Geleceğinize Yatırımdır! Invest in YOURSELF, Invest in Your FUTURE
CampusEdu Slider

ELS North Bay San Francisco Dil Okulu

 ELS San Francisco - North Bay Dil Okulu, San Francisco’nun Golden Gate Köprüsü’nün 18 km kuzeyindeki Dominican University of California (DUC) kampüsünde yer alır. San Rafael şehri, oldukça güvenli ve çok güzeldir; ayrıca ELS dil okulunun bulunduğu DUC kampüsünden yürüme mesafesi uzaklıkta bulunur. San Rafael, yürüyüş, dağ bisikleti, golf, yüzme ve yelkencilik gibi birçok heyecan verici sporu yapmak için elverişlidir. Kusursuz toplu taşıma ağları, tüm San Francisco Körfez Bölgesini ELS dil okulu öğrencilerinin rahatlıkla ulaşabileceği bir yer haline getirmiştir.

Akreditasyon/Yetkilendirme: British CouncilSunulan Kurs Sayısı: 5
Toplam Sınıf Sayısı: 10Sınıfta Maks. Öğrenci Sayısı: 20
Türk Öğrenci Yoğunluğu: %5Okulun Öğrenci Kapasitesi: 150
En Yakın Havaalanı: San Francisco International AirportHavaalanı Uzaklığı (km): 63,8

ELS NORTH BAY DİL OKULU OLANAKLARI


•Dil teknoloji merkezi (LTC),
•Kütüphane, bilgisayar merkezi, müzik odaları,
•Öğrenci büfesi ve kafeteryası,
•Tekerlekli sandalye erişimi,
•Ücret karşılığı katılabileceğiniz aerobik ve fitness sınıfları,
•Futbol sahası, açık yüzme havuzu, tenis kortları, voleybol sahası, basketbol sahası,
•Ücretli golf sahası (okula çok yakın mesafededir.)
•Kapalı spor salonu,
•Sağlık merkezi,
•Masa tenisi, Bilardo salonu,
•Eğlence Parkı,
•Fitness odası.

ELS NORTH BAY HAKKINDA GENEL BİLGİLER: San Rafael, Amerika Birleşik Devletleri’nin Kaliforniya eyaletinde, San Francisco Bay bölgesinde yer alan bir şehirdir. Mission San Rafael Arcangel, the Marin County Civic Center Building, Rafael Film Center, China Camp State Park, Kerner Stüdyoları, George Lucas’s Skywalker Ranch gibi yerler şehrin görülmesi gereken yerleridir. San Rafael’de Akdeniz iklimi hakimdir. Yazlar sıcak ve kurak, kışlar ılık ve yağışlı geçer. En sıcak ay, Ağustos ayıdır. Eğlence sektörü, şehrin ana geçim kaynağıdır. Şehir ayrıca, ziyaretçileri arasında mükemmel parklarıyla ünlüdür.

ELS NORTH BAY SOSYAL AKTİVİTELER: ELS San Francisco North Bay’deki aktiviteler ilkbahar, yaz, sonbahar ve kış aktiviteleri olarak değişmektedir. Örnek yaz aktiviteleri programı şu şekildedir: Tanışma toplantısı, isteğe bağlı San Rafael yürüyüşü, kickball turnuvası, öğrenci kafeteryasında barbekü partisi, AKIKO’dan ELS Sözlüğü almaya gidiş, yeni öğrencilere ücretsiz iki günlük San Francisco turu, 45 USD karşılığında SF Giants – Arizona maçı, ekstra özel ders etkinlikleri, Little Mandarin Çin Restoranı’nda yemek, her Perşembe ücretsiz San Rafael Çiftçi Pazarı gezisi, ELS voleybol turnuvası, 220 USD karşılığında Whitewater Rafting ve Kamp macerası, her Pazartesi Pennafort Lounge’da atıştırmalıklar eşliğinde İngilizce kulübü, üniversite tanıtım günleri, oyun başına 15 USD’ye bowling turnuvası, San Francisco bölgesini en iyi şekilde görebileceğiniz Mount Tamalpais gezisi, Fourth Street Tavern’da müzik ve dans gecesi, 205 USD karşılığında iki günlük Monterey/Carmel ve Yosemite gezisi, havuz ve güneş sefası, avluda dondurma keyfi, mezuniyet yemeği.

ELS NORTH BAY DİL OKULU HAKKINDA YORUMLAR

CAMPUSEDU YORUMU: Her zaman öncelikli olarak göz önünde bulundurduğumuz şey, bir dil okuluna gittiğinizde dili nasıl etkin bir şekilde kullanabileceğinizdir. ELS San Francisco North Bay şubesinin bu konudaki en büyük avantajı fazla kalabalık olmaması ve Dominican University of California bünyesinde yer almasıdır. Okulun size sunduğu olanakların yanı sıra, üniversitenin olanakları ve sosyal aktivitelerinden de yararlanabilirsiniz. Ayrıca sınıfınızdaki ve kaldığınız yerdeki arkadaşlarınızın dışında, pek çok kişiyle tanışma şansınız var. Daha fazla kişiyle tanışmanız ve sosyal ortamlara daha çok girmeniz, dilinizin daha çok ilerlemesi demek. Okulun yerini göz önünde bulundurduğumuzda, ELS San Francisco North Bay San Francisco’da eğitim almak isteyen katılımcılarımıza tavsiye edebileceğimiz bir okul. Kaliteli bir eğitim alırken, aynı zamanda San Francisco’nun güzelliklerini yaşayabilirsiniz.

•Genel İngilizce

•Yoğun İngilizce

•Akademik İngilizce

•TOEFL Sınav Hazırlık Kursu

•Genel İngilizce Kursu + Aktivite

Yurt Tipi Konaklama:

•SAN RAFAEL STUDENT HOME (Kampüs Dışı - 179 Los Ranchitos Road San Rafael, CA 94903)

Size özel dil okulu araştırması, maliyet analizi ve vize bilgileri için bizimle iletişime geçin! Program danışmanlarımız ihtiyacınıza uygun olacak şekilde ülke, şehir ve okul araştırması yapıp size en uygun olan indirimli okul-kurs fiyatları ve detaylarıyla geri dönüş yapsın!


TEKLİF İSTEK FORMU İÇİN TIKLAYIN

 Kampanyadaki okullarımızı Facebook sayfalarımızdan da güncel olarak duyurmaktayız! Facebook sayfalarımızı beğenerek indirimde olan okullarımızı takip edebilirsiniz:

https://www.facebook.com/campusyurtdisiegitimdanismanlik

http://www.facebook.com/yurtdisidilokullari

 

CAMPUSEDU Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı - Yurtdışı Dil Okulları Departmanı

0312 460 0030

İLETİŞİM

Canlı DestekÇEVRİM DIŞI

- Size nasıl yardımcı olabilirim?

Konuşmaya Katıl
Danışman Köşesi
GÖKAY ERİÇGÖKAY ERİÇ
Yılda 200 BİN Öğrenci Malta'ya Gidiyor...

İngilizce öğrenmenin en önemli ülkelerinden biri haline gelen Malta’ya yılda 200 bin öğrencinin gittiğini biliyor muydunuz?

Devamı
GÖKAY ERİÇGÖKAY ERİÇ
ABD Vize Başvurusu Hakkında

ABD vize başvurusu hakkında bilmenizi tavsiye ettiğimiz detaylar...

Devamı
Tüm Makaleler
Ayın Okulu
InlinguaInlinguaDetay

KATILIMCILARIN GÖZÜNDEN

Dila Z.
Dila Z. Yurtdışında Dil Okulu
Dersleri çok seviyorum çünkü dünyanın dört bir yanından gelen öğrencilerle birlikte ders alıyorum...
Devamı
Dila D.
Dila D. Yurtdışında Dil Okulu
CampusEdu Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı yardımları ile şuan Amerika’da Georgia State University IEP (Intensive English Program) öğrencisiyim.
Devamı
 
#
Tamam