CAMPUSEDU YURTDIŞI EĞİTİM DANIŞMANLIĞI
Eğitiminize Yatırım, Geleceğinize Yatırımdır! Invest in YOURSELF, Invest in Your FUTURE
CampusEdu Slider

Eurocentres Dil Okulu Floransa

Eurocentres dil okulunun bulunduğu Floransa kendini Avrupa kültürünün doğduğu yer olarak görür. Burası, Avrupa’nın kültürel ve manevi hayatını bütünüyle etkileyen Rönesans’ın ortaya çıktığı yerdir. Geçmişe dair bu izler her yerdedir; çok sayıdaki görkemli Rönesans yapıları, Ponte Vecchio ve Uffizi sergisi gibi. Günümüz Floransa’sının canlılığı caddelerdeki kafe ve barlardan, pazarlara ve şehirlerine akın eden turistlerden rahatsızlık duymayan şehir sakinlerinden açıkça görülüyor.

Akreditasyon/Yetkilendirme: British Council, English UK, NEAS Australia, FLE, FELTOM, ALTOSunulan Kurs Sayısı: 4 
Toplam Sınıf Sayısı: 11Sınıfta Maks. Öğrenci Sayısı: 12
Türk Öğrenci Yoğunluğu: %0Okulun Öğrenci Kapasitesi: 120
En Yakın Havaalanı: Floransa AirportHavaalanı Uzaklığı (km): 9,3

EUROCENTRES FLORANSA DİL OKULU OLANAKLARI:
•Kafeterya
•Eğitim merkezi
•Piyano
•Öğrenci salonu
•Teras
•Otomat makineleri 


EUROCENTRES FLORANSA DİL OKULU HAKKINDA GENEL BİLGİ: Genel Floransa kendini Avrupa kültürünün doğduğu yer olarak görür. Burası, Avrupa’nın kültürel ve manevi hayatını bütünüyle etkileyen Rönesans’ın ortaya çıktığı yerdir. Geçmişe dair bu izler her yerdedir; çok sayıdaki görkemli Rönesans yapıları, Ponte Vecchio ve Uffizi sergisi gibi. Günümüz Floransa’sının canlılığı caddelerdeki kafe ve barlardan, pazarlara ve şehirlerine akın eden turistlerden rahatsızlık duymayan şehir sakinlerinden açıkça görülüyor.Floransa’da devletçe tanınan en eski yabancı dil okulu olan Eurocentres, 16. yüzyıldan kalma bir Rönesans sarayındadır ve PonteVecchio yakınında, şehir merkezinin ortasındadır. Tarihi okul binasında 11 adet sınıf, kablosuz internet erişimli öğrenme merkezi,konferans odası ve öğrenci salonu mevcuttur ve şehrin güzel yerinde bulunur.


EUROCENTRES FLORANSA DİL OKULUNDA SOSYAL ETKİNLİKLER:Floransa ziyaretcilerine sayısız faaliyetler, manzaralar ve etkinlikler sunmaktadır ve öğrenciler istediğine katılabilir. Okulumuz bu tarz bilgilendirmeyi sağlamaktadır ve ilgi çeken yerleride tanıtır. Bu tarz bilgilendirme, öğrencilerimize çevreyi ve kültürü tanıtmak ve keşifler yapmaları için yüreklendirmek amacıyla tasarlanmıştır. Okulumuz devamlı sosyal faaliyetleri düzenlemektedir, böylece öğrenciler bir araya toplanıp yeni ve kalıcı arkadaşlıklar kurmaya hazır olurlar.

OKULUN SUNDUĞU PROGRAMLAR:

EUROCENTRES TEMEL İTALYANCA- SABAH / ÖĞLEDEN SONRA KURSLARI

YOĞUN İTALYANCA

SÜPER YOĞUN İTALYANCA

OPEN CHOISE 20

OPEN CHOISE 25

OPEN CHOISE 30

KONAKLAMA HAKKINDA:

Aile yanında konaklama

Öğrenci evi; COLLI , MANNAIONI

Size özel dil okulu araştırması, maliyet analizi ve vize bilgileri için bizimle iletişime geçin! Program danışmanlarımız ihtiyacınıza uygun olacak şekilde ülke, şehir ve okul araştırması yapıp size en uygun olan indirimli okul-kurs fiyatları ve detaylarıyla geri dönüş yapsın!


TEKLİF İSTEK FORMU İÇİN TIKLAYIN

 Kampanyadaki okullarımızı Facebook sayfalarımızdan da güncel olarak duyurmaktayız! Facebook sayfalarımızı beğenerek indirimde olan okullarımızı takip edebilirsiniz:

https://www.facebook.com/campusyurtdisiegitimdanismanlik

http://www.facebook.com/yurtdisidilokullari

 

CAMPUSEDU Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı - Yurtdışı Dil Okulları Departmanı

0312 460 0030

İLETİŞİM

ANLAŞMALI OKULLARIMIZ
Canlı DestekÇEVRİM DIŞI

- Size nasıl yardımcı olabilirim?

Konuşmaya Katıl
Danışman Köşesi
GÖKAY ERİÇGÖKAY ERİÇ
ABD Vize Başvurusu Hakkında

ABD vize başvurusu hakkında bilmenizi tavsiye ettiğimiz detaylar...

Devamı
TÜLAY AYKUTELİTÜLAY AYKUTELİ
CAMPUSEDU ile Yurtdışında Dil Eğitimi

Amacımız, rekabetçi dünya koşulları içerisinde boğulup kalan bireyleri her türlü rekabete hazır duruma getirebilmek ve bu amaca ulaşmak için de en önemli koşullardan biri olan dil edinimi konusunda da sizlere kaliteli ve güven dolu bir eğitim hizmeti sunmaktır.

Devamı
Tüm Makaleler
Ayın Okulu
InlinguaInlinguaDetay

KATILIMCILARIN GÖZÜNDEN

Gokhan G. - Tasarımcı
Gokhan G. - Tasarımcı Yurtdışında Dil Okulu
Gokhan G. - Tasarımcı Yurt dışı dil eğitimi araştırma sürecinde CAMPUSEDU'dan Berat Bey ile tanıştık. Kendisi önce benim şartlarımı ve beklentilerimi değerlendirerek, bana uygun olabilecek ülke alternatiflerini çıkardı...
Devamı
Mehmet Tuna A.
Mehmet Tuna A. Yurtdışında Dil Okulu
Malta’daki Sprachcaffe’yi evim olarak görüyorum! İki kez bulunduğum süre içerisinde büyülü anlarla dolu tecrübelerim oldu...
Devamı
 
#
Tamam