CAMPUSEDU YURTDIŞI EĞİTİM DANIŞMANLIĞI
Eğitiminize Yatırım, Geleceğinize Yatırımdır! Invest in YOURSELF, Invest in Your FUTURE
CampusEdu Slider

Kings Education Dil Okulu Oxford

Kings Education Oxford Dil Okulu kurslarını St Michaels ve St Joseph adında iki farklı kampüste sunmaktadır. St Michaels kampüsü şehir merkezinde, St Joseph kampüsü ise merkeze 10 dakika uzaklıktadır.

Akreditasyon/Yetkilendirme: British Council, English UK, BACSunulan Kurs Sayısı: 9 
Toplam Sınıf Sayısı: 21Sınıfta Maks. Öğrenci Sayısı: 16
Türk Öğrenci Yoğunluğu: %5Okulun Öğrenci Kapasitesi:350
En Yakın Havaalanı: Oxford AirportHavaalanı Uzaklığı (km): 11,4

OKUL HAKKINDA GENEL BİLGİ:Kurslarını St Michaels ve St Joseph kampüslerinde sunan Kings College Oxford 1986 yılında kurulmuştur. St Michaels kampüsü şehrin merkezinde, St Peter’s College’ın tam karşısındadır. Şehrin tüm olanaklarına ulaşım bir adım ötenizdedir. Okul yenilenen binası ile şehrin en iyi uluslararası eğitim merkezi haline gelmiştir. Okul otobüs durağına 2 dakika, tren istasyonuna 5 dakika yürüme emsafesindedir.St Josephs kampüsü ise şehir merkezine otobüsle 10 dakika uzaklıkta, sakin ve güvenli bir bölgede kuruludur. Dükkanlar, barlar, restoranlar, kütüphane, spor salonu, yüzme havuzu kampüse çok yakındır. Okulda 10 kişilikten 16 kişiliğe kadar 21 adet sınıf bulunmaktadır. Sınıfların çoğunda interaktif tahtalar vardır. Okulda ücretsiz internet erişimi bulunmaktadır. Ayrıca bilgisayar odası da vardır.

Sosyal Etkinlikler:Okulun hemen köşesinde yüzme havuzu ve fitness merkezi vardır. Yerleşke içinde yüzme havuzu, sauna, fitness salonu bulunmaktadır. Kings College öğrencisi olarak bu olanaklardan indirimli olarak yararlanabilirsiniz.

Kurs detayları

Yoğun İngilizce

Yoğun İngilizce kursları en kısa sürede akıcı bir İngilizceye sahip olabilmeniz için tasarlanmıştır. Kursta haftalık ders saati 28’dir. 8 saatlik ekstra derste ihtiyaçlarınıza ya da ilgi alanınıza uygun konularda özel dersler alırsınız. Kursta; okuma, yazma, dinleme, konuşma, gramer, kelime, telaffuz beceriniz gelişir.Sınıf mevcutları maksimum 14tür. Kursa katılmak için en az 16 yaşında olmak gerekmektedir. Başlangıç seviyesinde olanlar da kursa katılabilirler. Kursa minimum katılım süresi 2 haftadır. Dersler her Pazartesi başlamaktadır.

Akademik Yıl Programı

Akademik Yıl Programı kursları uzun dönem eğitim almak isteyenler için idealdir. Kursta okuma, yazma, dinleme, gramer, kelime ve telaffuz becerileriniz gelişir ve kalıcı olması sağlanır. Kursta ayrıca öğrencilerin ilgi alanlarına uygun özel dersler de yapılır. Kurs süresi 24-34 hafta arasında değişmektedir.Haftalık ders saati 20dir. 8 saatlik de özel ders yapılır. Haftada 6 saat öğretmenlerin rehberlik ettiği bireysel çalışmalar yapılır. Hafta 1 saat akşam dersi yapılır.Sınıf mevcutları en fazla 15 kişidir. Kursa katılmak için en az 16 yaşında olmak gerekmektedir. Katılımcıların en az temel seviyede İngilizce biliyor olması gerekmektedir.

Genel İngilizce

Genel İngilizce kursları tüm dil becerilerinizi geliştirmek üzerine kuruludur. Okuma, yazma, konuşma, dinleme becerilerinizin yanı sıra kelime, telaffuz ve ifade becerilerinizi geliştirebilirsiniz. Kurslar yıl boyu her Pazartesi başlamaktadır. Kurs süresi en az 2 haftadır. Haftada 20 saat ders yapılır. Buna ek olarak 4 saat daha ders yapılır. Sınıf mevcutları maksimum 14 kişidir. Katılım için en az 16 yaşında olmak gerekir.

Bire Bir İngilizce

Belirli alanlarda kendini geliştirmek için bire bir İngilizce kurslarına katılabilirsiniz. Bire Bir kurslar özellikle sınavlardan ya da üniversite mülakatlarından önce alınabilir. Kurs içeriği ve yapısı tamamen sizin ihtiyaçlarınıza uygun olarak tasarlanır.
Örneğin iş ingilizcesi, gramer, konuşma, sınav hazırlığı, akademik çalışma becerileri gibi alanlarda bire bir ders alabilirsiniz.

Cambridge FCE Hazırlık Kursu 20 saat/hft

Cambridge First Certificate in English sınavı en iyi bilinen ve İngilizce yeterlilik olarak kabul edilen en önde gelen sınavlardan biridir. Cambridge FCE yeterliliği dünya çapında hem ticari kuruluşlar hem de akademik kurumlar tarafından kabul görmektedir.Kurs tamamen sizi en iyi şekilde sınava hazırlamak üzerine kuruludur. Dersler deneyimli öğretmenler tarafından verilir. Kursta en çok sınav teknikleri üzerinde durulur. Bunun yanında okuma, yazma, konuşma, dinleme becerileri de geliştirilir. Kurs yılda 4 kez verilmektedir. Süresi 8-10-12 hafta arasında değişmektedir. Sınıf mevcutları en fazla 12 kişidir. Katılmak için en az 16 yaşında olmak ve orta seviyede İngilizce biliyor olmak gerekmektedir.

FCE Sınavına Hazırlık 28 saat/hft

Cambridge First Certificate İngilizce yeterliliği olarak kabul edilen en çok tanınan sınavlarından biridir. Bu sınav dünya çapında çok sayıda ticari ve akademik kuruluş tarafından kabul edilmektedir. Kurs, katılımcıları sınava en iyi şekilde hazırlamak için tasarlanmıştır. Kursta haftada 28 saat ders alırsınız. Dersler deneyimli ve bu kursa özel hocalar tarafından verilir. Kursta sınav tekniklerine özel ders, düzenli sınavlar ve 2 tam örnek sınav yapılır. Kurs süresi 8,10,12 hafta arasında değişmektedir. Sınıf mevcutları en fazla 12dir. Katılım için en az 16 yaşında olmak gerekmektedir.

Cambridge CAE Hazırlık Kursu

Cambridge Certificate in Advanced English sınavı en iyi bilinen ve İngilizce yeterlilik olarak kabul edilen en önde gelen sınavlardan biridir. Cambridge CAE yeterliliği dünya çapında hem ticari kuruluşlar hem de akademik kurumlar tarafından kabul görmektedir. Kurs tamamen sizi en iyi şekilde sınava hazırlamak üzerine kuruludur. Dersler deneyimli öğretmenler tarafından verilir. Kursta en çok sınav teknikleri üzerinde durulur. Bunun yanında okuma, yazma, konuşma, dinleme becerileri de geliştirilir. Kurs yılda 4 kez verilmektedir. Süresi 10-12 hafta arasında değişmektedir. Sınıf mevcutları en fazla 12 kişidir. Katılmak için en az 16 yaşında olmak ve üst-orta (Upper Intermediate) seviyede İngilizce biliyor olmak gerekmektedir.

IELTS Hazırlık Kursu

Bu tam zamanlı yoğun kurs genel İngilizce becerilerinizi ve sınav teknikleri konusunda deneyim kazanmanızı sağlamak için tasarlanmıştır. Kursta okuma, yazma, konuşma, dinleme becerilerinin yanı sıra sınav tekniklerinde de kendinizi geliştirirsiniz. Kursta dersler 4 Ocak ve 7 Aralık tarihleri arasında her Pazartesi başlamaktadır.Kurs süresi en az 2 haftadır. Haftada 20 saat Genel İngilizce dersleri 8 saat de IELTS hazırlık dersleri yapılır. Sınıflarda maksimum öğrenci sayısı 14tür. Katılmak için en az 16 yaşında olmak ve orta seviyede İngilizce biliyor olmak gerekmektedir.

Süper Yoğun IELTS Hazırlık Kursu

Bu yoğun IELTS hazırlık kursu tamamen sınava hazırlık üzerine yoğunlaşır. Kursta var olan İngilizce becerilerinizi sınava nasıl uyarlayacağınızı öğrenirsiniz. Kursun 4 bölümü olan okuma, yazma, konuşma, dinleme üzerine alıştırmalar yaparsınız.Kursta dersler 4 Ocak ve 7 Aralık tarihleri arasında her Pazartesi başlamaktadır.Kurs süresi en az 2 haftadır. Haftada 20 saat Genel İngilizce dersleri 8 saat de IELTS hazırlık dersleri yapılır. Sınıflarda maksimum öğrenci sayısı 14tür. Katılmak için en az 16 yaşında olmak ve orta seviyede İngilizce biliyor olmak gerekmektedir.

TOEFL IBT Hazırlık Kursu

Bu kurs öğrencileri TOEFL sınavına en iyi şekilde hazırlamayı amaçlamaktadır. Kursun en önemli parçası sınav pratiğidir. Bu yüzden sık sık örnek sınavlar yapılır. Kursta kendinizi geliştirebileceğiniz alanlar;

•Akademik düzeyde İngilizceyi anlayabilme ve kullanabilme
•Bağımsız yazma becerileri edinme
•Karmaşık metinleri okuyup anlayabilme
•Sınav tekniklerini çözebilme

Kursta dersler her Pzartesi başlamaktadır. Katılmak için en az 16 yaşında olmak ve orta seviyede İngilizce biliyor olmak gerekmektedir.

SAT, GMAT, GRE Hazırlık Kursu

Bu sınavlar Amerika’da bir üniversiteye girmek isteyen öğrenciler içindir. SAT’ta bölümler: eleştirel okuma, matematik ve makale yazma. GMAT: Sözlü, nicel ve analitik yazma. GRE: sözlü akıl yürütme, nicel akıol yürütme ve analitik yazma.Kurs süresi 12 haftadır. Kurs yılda 4 kez verilir. SAT kursuna katılmak için minimum yaş 16, GMAT ve GRE’ye katılmak için ise 18dir. Sınıflardaki maksimum öğrenci sayısı 14tür.

İngilizce + İş ve Finans

Bu kurs İngilizcesini iş dünyasında ya da finansal alanalrda kullanmak isteyen öğrenciler için idealdir. Kursta genel İngilizcenin yanı sıra özel olarak iş ve finans ile ilgli dersler verilir. Aynı zamanda Cambridge ICFE ve BEC sınavlarına da hazırlanabilirsiniz. Kursta kendinizi geliştirebileceğiniz alanlar; okuma, yazma, dinleme, konuşma, gramer, kelime, telaffuz, iş ve finans terminolojisi, sunum ve raporlama, Cambridge ICFE ve BEC sınaavlarına hazırlık.Kursa minimum katılım süresi 2 haftadır. Haftada 28 saat ders yapılır. Katılım için en az 16 yaşında olmanız gerekmektedir. Sınıf mevcutları en fazla 14tür.

İngilizce + Hukuk

Bu kurs İngilizce becerilerini hukuk alanında da geliştirmek isteyen öğrenciler için idealdir. Kurs, Genel İngilizce dersleri ile hukukla alakalı konular ve ILEC sınav hazırlığını birleştirir. Kursta kendinizi geliştireceğiniz alanlar; okuma, yazma, konuşma, dinleme, gramer, kelime, telaffuz, hukuk İngilizcesi terminolojisi, sunum becerileri, resmi mektup yazımı, dava çalışmaları.Kursa minimum katılım süresi 2 haftadır. Haftada 28 saat ders yapılır. Katılım için minimum yaş 16dır. Sınıf mevcutları en fazla 14tür.

Konaklama

Aile Yanında Konaklama – Yarım Pansiyon

Konaklama sağlanan aileler okul tarafından büyük bir titizlikle seçilir ve düzenli olarak denetlenmektedir. Okulun Londralı birçok aile ile yıllardır var olan bir bağı vardır. Konaklama sağlayan aileler samimi ve misafirperverdir.Kaldığınız odalar döşelidir. Yatak kılıfları aile tarafından sağlanır. Öğrenciler evdeki mevcut interneti kullanabilirler. Haftada bir kez çamaşırlarını yıkayabilirler. Sabah kahvaltısı ve öğle yemeği ücrete dahildir. Aileler, toplu taşıma ile okula 10-30 dakika mesafededir.

Aile Yanında Konaklama – Self Catering

Konaklama sağlanan aileler okul tarafından büyük bir titizlikle seçilir ve düzenli olarak denetlenmektedir. Okulun Londralı birçok aile ile yıllardır var olan bir bağı vardır. Konaklama sağlayan aileler samimi ve misafirperverdir.Kaldığınız odalar döşelidir. Yatak kılıfları aile tarafından sağlanır. Öğrenciler evdeki mevcut interneti kullanabilirler. Haftada bir kez çamaşırlarını yıkayabilirler. Yemekler ücrete dahil değildir. Öğrenciler evdeki mutfağı kullanabilirler fakat kendi yiyeceklerini almak durumundadırlar. Aileler, toplu taşıma ile okula 10-30 dakika mesafededir.

Aile Yanında Konaklama – Extra

Aile yanı extra konaklama seçeneğinde normal aile yanı konaklamalar göre birkaç extra hizmet sunulur. Tek kişilik odalarda, çift kişilik yataklarınız olur. Size özel bir banyonuz vardır. Odada televizyon bulunur. Yatak kılıfları aile tarafından sağlanır. Her gün sabah kahvaltısı ve akşam yemeği verilir. Evlerin okula uzaklığı 10-30 dakikalık yürüme mesafesindedir.

Öğrenci Evleri

Öğrenci evleri geleneksel İngiliz evlerinin rahatını ve özgür yaşamanın heyecanını sunar. Evler okul tarafından titizlikle seçilir. Okula yürüme mesafesinde kuruludurlar. Odalar geniş ve havadardır. Tek kişilik ve çift kişilik odalar mevcuttur. Yurtta geniş bir salon ve ayrı mutfak vardır. Banyolar paylaşımlı olarak kullanılmaktadır. Çarşaflar yurt tarafından sağlanır fakat öğrencilerin kendi havlularını getirmeleri gerekir. Yurt okula, toplu taşıt duraklarına ve mağazalara yakındır.Okula yürüyerek 15-20 dakika sürmektedir. Öğrenci evlerinde kalabilmek için en az 18 yaşında olmak gerekmektedir. Yemekler sağlanmaz. Öğrenciler mutfağı kullanarak istediklerini pişirebilirler.

Crescent Öğrenci Yurdu

20 Haziran-28 Ağustos tarihleri arasında açıktır.Crescent Öğrenci Yurdu Oxford Brooks Üniversitesi’ne ait olup yaz aylarında Kings College öğrencileri tarafından kullanılmaktadır. Oxford ‘un sakin bir bölgesinde kurulu olan yurt Kings St Josephs kampüsüne 2 dakikalık yürüme mesafesindedir.Öğrenciler yurtta tek kişilik odalarda kalırlar. Banyolar paylaşımlıdır. Her 3 öğrenci bir banyoyu ortak olarak kullanmaktadır. Her gün temizlik yapılır. Çarşaflar ve havlular yurt tarafından verilmektedir. Yurdun çamaşırhanesi, salonu, bahçesi ve yerleşke içerisinde 24 saat güvenliği vardır. Sabah kahvaltısı ve akşam yemekleri verilmektedir. Yurda giriş yapmak için belirli bir gün yoktur. Çıkışlar ise Cumartesi ya da Pazar günleri yapılmaktadır.

Size özel dil okulu araştırması, maliyet analizi ve vize bilgileri için bizimle iletişime geçin! Program danışmanlarımız ihtiyacınıza uygun olacak şekilde ülke, şehir ve okul araştırması yapıp size en uygun olan indirimli okul-kurs fiyatları ve detaylarıyla geri dönüş yapsın!


TEKLİF İSTEK FORMU İÇİN TIKLAYIN

 Kampanyadaki okullarımızı Facebook sayfalarımızdan da güncel olarak duyurmaktayız! Facebook sayfalarımızı beğenerek indirimde olan okullarımızı takip edebilirsiniz:

https://www.facebook.com/campusyurtdisiegitimdanismanlik

http://www.facebook.com/yurtdisidilokullari

 

CAMPUSEDU Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı - Yurtdışı Dil Okulları Departmanı

0312 460 0030

İLETİŞİM

Canlı DestekÇEVRİM DIŞI

- Size nasıl yardımcı olabilirim?

Konuşmaya Katıl
Danışman Köşesi
GÖKAY ERİÇGÖKAY ERİÇ
ABD Vize Başvurusu Hakkında

ABD vize başvurusu hakkında bilmenizi tavsiye ettiğimiz detaylar...

Devamı
TÜLAY AYKUTELİTÜLAY AYKUTELİ
Kayıt Olmadan Önce Dikkat Etmeniz Gerekenler

Bir dil okuluna kayıt yaptırmadan önce dikkat etmeniz gereken önemli noktaları bu makalede bulabilirsiniz.

Devamı
Tüm Makaleler
Ayın Okulu
InlinguaInlinguaDetay

KATILIMCILARIN GÖZÜNDEN

Cihad S.
Cihad S. Yurtdışında Dil Okulu
Binaya adımımı attığım ilk andan itibaren burayı evim gibi hissettim. Tüm çalışanlar çok sıcakkanlı...
Devamı
Büşra K.
Büşra K. Yurtdışında Dil Okulu
Beyaz binasını ve kafesini gerçekten çok sevdim. Merkezi bir yerde olması da muhteşemdi....
Devamı
 
#
Tamam