CAMPUSEDU YURTDIŞI EĞİTİM DANIŞMANLIĞI
Eğitiminize Yatırım, Geleceğinize Yatırımdır! Invest in YOURSELF, Invest in Your FUTURE
CampusEdu Slider

Lewis School of English Dil Okulu Londra

Lewis School of English Dil Okulu 1976 yılından beri öğrencileri ağırlamaya devam ediyor. Lewis School of English dil okulu Southampton şehir merkezinde kuruludur. Lewis School of English dil okulu, otobüs terminali ve alışveriş merkezleri sadece birkaç dakika uzaklığındadır.

Akreditasyon/Yetkilendirme: British CouncilSunulan Kurs Sayısı: 6
Toplam Sınıf Sayısı: 13Sınıfta Maks. Öğrenci Sayısı: 12
Türk Öğrenci Yoğunluğu: %6Okulun Öğrenci Kapasitesi: 723
En Yakın Havaalanı: Heathrow AirportHavaalanı Uzaklığı (km): 99,0

LEWIS SCHOOL OF ENGLISH DİL OKULU HAKKINDA GENEL BİLGİLER: Lewis School of English dil okulu, Southampton Solent Üniversitesi’nin yanında, şehir merkezinde kuruludur. Lewis School of English Dil Okulu 14 adet sınıf, çalışma odası, bilgisayar odası, ücretsiz internet erişimi, kafeteryası bulunan 3 adet 18.yy’dan kalma tarihi binaya sahiptir. Bu dil okulundaki öğrenci sayısı 70-90 arasındadır. Bu sayı, Temmuz ve Ağustos aylarında 140’a yükselmektedir. Sınıflarda ortalama 9 kişi, maksimum 12 kişi olur.


LEWIS SCHOOL OF ENGLISH DİL OKULUNDA SOSYAL AKTİVİTELER:

•Londra, Bath, Oxford, Stonehenge, The New Forest, Brighton ve Dorset Coast’a hafta sonu geziler düzenlenir.
•Akşamları yapılan aktiviteler; barbekü partileri, sinema, tiyatro, bar ve restoranlara gitme, bowling ve uluslararası partiler. Gündüz yapılan aktiviteler; film, el sanatları dersleri, yerel geziler, bot turları

LEWIS SCHOOL OF ENGLISH DİL OKULUNUN SUNDUĞU PROGRAMLAR:

Lewis School of English Dil Okulu Genel İngilizce 20 saat/hafta

Lewis School of English Dil Okulunda genel İngilizce kurslarının ilk gününde öğrenciler bir seviye testine tabi tutulur. Testin sonucuna göre öğrenciler seviyelerine uygun sınıflara yerleştirilirler. Kurs öğretmenleri gelişiminizi izlemek için birlikte çalışırlar. Böylece ilerleme kaydettiğinizde seviyeniz değiştirilir. Lewis School of English Dil Okulunda kurs müfredatı, öğrencilerin her hafta kursa başlayabilecekleri şekilde hazırlanmıştır. Derslerde konuşma, dinleme, okuma, yazma becerileri, gramer, kelime, telaffuz üzerinde durulur.Genel İngilizce kursları her Pazartesi başlamaktadır. Lewis School of English Dil Okulunda genel İngilizce programına tüm seviyeden öğrenciler katılabilmektedir. Her sınıfta maksimum 12 öğrenci bulunmaktadır. Dersler sabah 09:30 – 13:00 arasında yapılmaktadır.

Lewis School of English Dil Okulu Yarı Yoğun İngilizce 22 saat/hafta

Lewis School of English Dil Okulunda yarı Yoğun İngilizce kurslarının ilk gününde öğrenciler bir seviye testine tabi tutulur. Testin sonucuna göre öğrenciler seviyelerine uygun sınıflara yerleştirilirler. Kurs öğretmenleri gelişiminizi izlemek için birlikte çalışırlar. Böylece ilerleme kaydettiğinizde seviyeniz değiştirilir. Kurs müfredatı, öğrencilerin her hafta kursa başlayabilecekleri şekilde hazırlanmıştır. Derslerde konuşma, dinleme, okuma, yazma becerileri, gramer, kelime, telaffuz üzerinde durulur. Lewis School of English Dil Okulunda yarı Yoğun İngilizce kursları her Pazartesi başlamaktadır. Tüm seviyeden öğrenciler katılabilmektedir. Her sınıfta maksimum 12 öğrenci bulunmaktadır. Dersler sabah 09:30 – 15:30 arasında yapılmaktadır.

Lewis School of English Dil Okulu Yoğun İngilizce 20 saat/hafta

Yoğun İngilizce kurslarının ilk gününde öğrenciler bir seviye testine tabi tutulur. Testin sonucuna göre öğrenciler seviyelerine uygun sınıflara yerleştirilirler. Kurs öğretmenleri gelişiminizi izlemek için birlikte çalışırlar. Böylece ilerleme kaydettiğinizde seviyeniz değiştirilir. Kurs müfredatı, öğrencilerin her hafta kursa başlayabilecekleri şekilde hazırlanmıştır. Derslerde konuşma, dinleme, okuma, yazma becerileri, gramer, kelime, telaffuz üzerinde durulur.Yoğun İngilizce kursları her Pazartesi başlamaktadır. Tüm seviyeden öğrenciler katılabilmektedir. Her sınıfta maksimum 12 öğrenci bulunmaktadır. Dersler sabah 09:30 – 17:30 arasında yapılmaktadır. Kursa 1-7 hafta arasında katılabilirsiniz.

Lewis School of English Dil Okulu IELTS Hazırlık Kursu

Lewis School of English dil okulunun IELTS kursları konusunda güçlü bir tarihi vardır. IELTS hazırlık kursları tamamen hızlı bir ilerleme kaydetmek ve sınavı geçmek için gerekli dil becerilerine odaklanır. Kurs 12 hafta sürmektedir. Günde 90 dakika, haftada 15 saat ders yapılır.Kursa katılmak için İngilizce seviyenizin en az orta seviyede olması gerekmektedir. Lewis School of English Dil Okulunda sınıflardaki en fazla öğrenci sayısı 12’dir. IELTS sınavı kurs bittikten çok kısa bir süre sonra yapılmaktadır.

Lewis School of English Dil Okulu CAE Hazırlık Kursu

Lewis School of English Dil Okulunda CAE kursları ile kelime ve gramer bilginizi genişletebilir, konuşma, dinleme, okuma, yazma alanlarında kendinizi geliştirebilirsiniz. Kurs süresi 12 haftadır. Günde 90 dakika, haftada 15 saat (20 ders) ders alırsınız. Kursa katılmak için İngilizce seviyenizin ileri düzeyde olması gerekmektedir. Lewis School of English Dil Okulunda sınıflarda en fazla öğrenci sayısı 12’dir. IELTS sınavı kurs bittikten çok kısa bir süre sonra yapılmaktadır.

Lewis School of English Dil Okulu FCE Sınav Hazırlık Kursu

Lewis School of English ile FCE kurslarında akıcılık, doğruluk ve sınavı geçmek için ihtiyacınız olan sınav tekniklerini kazanırsınız. Kurs süresi 10 haftadır. Günde 90 dakika, haftada 15 saat ders alırsınız. Kursa katılmak için en az Üst Orta seviyede İngilizce biliyor olmanız gerekmektedir. Sınıflarda maksimum 12 öğrenci vardır.

Lewis School of English Dil Okulu Akademik Yıl Programı

Akademik yıl programında kurslar 37 hafta sürmektedir (33 hafta ders + 4 hafta tatil). Bu programda genel İngilizce kursları verilmektedir. Telaffuz, yazma becerileri, iş İngilizcesi, çalışma becerileri ve İngiliz kültürü gibi modüller bulunmaktadır. Akademik yıl programı boyunca sınav hazırlık kurslarından birine de katılabilirsiniz. Akademik yıl programında ilk dönem derslerinde İngilizcenin temelleri verilir. Kursun başında yapılan sınavla seviyenize en uygun sınıfa yerleştirilirsiniz. İkinci dönem derslerinde, amacınız ve seviyeniz doğrultusunda 4 seçenekten birine yönelirsiniz. Bunlar; İleri seviye öğrenciler için, üniversiteye başvuru yapmak isteyen ileri seviye öğrenciler için, orta seviye öğrenciler için ve düşük seviyedeki öğrenciler içindir.

Lewis School of English Dil Okulu Öğretmenler için Eğitim Metodolojisi Kursu

Lewis School of English dil okulu 2008 yılından beri bu kursu sunmaktadır ve dünya çapında eğitim metodolojisi konferansları vermektedir. 2010-2011 yıllarında 12 ülkede bu konuda etkinlikler düzenlemiştir. Kurs deneyimli eğitmenler tarafından verilmektedir. Bu kursla birlikte ayrıca İngilizce kurslarına katılma fısatı da bulabilirsiniz.Anadili İngilizce olmayan öğretmenler için hazırlanan bu kurs öğretmenlerin sınıfları için faydalı fikirler, teknikler ve materyaller sunmaktadır. Kurs sadece ilköğretim öğretmenleri için planlanmıştır. Kurs süresi 2 haftadır. Günde 9 saat, haftada 15 saat ders yapılmaktadır. Kursa katılmak için en az Üst Orta (Intermediate) düzeyde İngilizce biliyor olmak gerekmektedir. Lewis School of English Dil Okulunda sınıflarda maksimum öğrenci sayısı 12’dir.

Lewis School of English Dil Okulu Bire Bir Kurslar (Haftada 7.5 saat)

Bire Bir kurslar öğrencinin kişisel ihtiyaçlarına göre şekillendirilmektedir.Lewis School of English Dil Okulunda öğretmenler sizin ihtiyaç duyduğunuz alana, İş İngilizcesi, Hukuk İngilizcesi, sınav hazırlık programları ya da telaffuz gibi, yoğunlaşır.

LEWIS SCHOOL OF ENGLISH DİL OKULUNDA KONAKLAMA HAKKINDA

Standart Aile Yanı Konaklaması

•Ailelerin çoğu okula otobüsle 15-20 dakika uzaklıkta oturur.
•Yarım pansiyonlu ya da tam pansiyonlu, tek kişilik ya da ortak kullanılan odalardan birini seçebilirsiniz.
•Ev sahibi aile çamaşırlarınızı yıkar ve odanızın temiz kalmasını sağlar.
•Başvuru aşamasında vereceğiniz bilgiler doğrultusunda size en uygun olan ailenin yanına yerleşirsiniz.

Executive Aile Yanı Konaklaması

•Standart Aile Yanı Konaklamasındaki aynı olanakları sağlar. Farklı olarak, özel bir banyonuz olur.
•Yarım pansiyonlu; hafta içi kahvaltı ve akşam yemeği, hafta sonu tüm yemekler dahildir.
•Tam pansiyonlu; hafta içi okula giderken öğle yemeğiniz yanınızda verilir.
•Ortak kullanılan odalarda haftalık kişi başı 10£ indirim uygulanır.
•Gelmeden önce yanında kalacağınız ailenin ve Birleşik Krallık’taki yaşamla ilgili bilgiler sizlere gönderilir.

Yurt Konaklaması

•Sadece yazın mevcuttur.
•Okula 5 dakikalık yürüme mesafesindedir.
•Banyosu içinde bulunan odalar, stüdyo daireler, yarım pansiyonlu ya da self-catering seçeneklerinden birini tercih edebilirsiniz.
•Bu konaklama seçeneği sadece 10 Temmuz- 5 Eylül tarihleri arasında mevcuttur.
•Tek kişilik banyosu içinde bulunan odalar ortak kullanılan dairelerdedir. Mutfak ve oturma odasını 4 ya da 5 oda birlikte kullanır.
•Tek kişilik stüdyolar özel dairelerdedir. Odalarda tek kişilik yatak, çalışma alanı, mutfak ve banyo bulunur.
•Çift kişilik stüdyo dairelerde de çalışma alanı, mutfak ve banyo bulunur. Fakat biraz daha geniştir ve çift kişilik yatak bulunur.
•Yarım pansiyonlu, Parkafe’de kahvaltı ve La Tavernetta restoranda akşam yemeği sağlar. Her ikisi de okula ve yurda 5 dakikalık yürüme mesafesindedir.
•Tüm odalar mobilyalıdır. Çarşaf, havlu ve mutfak malzemeleri sağlanır.
•Havlu ve çarşafların temizlenip değiştirilmesi haftalık olarak yapılır.
•Tüm odalarda ücretsiz internet erişimi vardır. (Kendi dizüstü bilgisayarınızı getirmeniz gerekir.)
•Yurdun içerisinde bozuk para ile çalışan çamaşırhane bulunur.
•TV bulunan ortak bir oda vardır.

 

Size özel dil okulu araştırması, maliyet analizi ve vize bilgileri için bizimle iletişime geçin! Program danışmanlarımız ihtiyacınıza uygun olacak şekilde ülke, şehir ve okul araştırması yapıp size en uygun olan indirimli okul-kurs fiyatları ve detaylarıyla geri dönüş yapsın!


TEKLİF İSTEK FORMU İÇİN TIKLAYIN

 Kampanyadaki okullarımızı Facebook sayfalarımızdan da güncel olarak duyurmaktayız! Facebook sayfalarımızı beğenerek indirimde olan okullarımızı takip edebilirsiniz:

https://www.facebook.com/campusyurtdisiegitimdanismanlik

http://www.facebook.com/yurtdisidilokullari

 

CAMPUSEDU Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı - Yurtdışı Dil Okulları Departmanı

0312 460 0030

İLETİŞİM

Canlı DestekÇEVRİM DIŞI

- Size nasıl yardımcı olabilirim?

Konuşmaya Katıl
Danışman Köşesi
TÜLAY AYKUTELİTÜLAY AYKUTELİ
CAMPUSEDU ile Yurtdışında Dil Eğitimi

Amacımız, rekabetçi dünya koşulları içerisinde boğulup kalan bireyleri her türlü rekabete hazır duruma getirebilmek ve bu amaca ulaşmak için de en önemli koşullardan biri olan dil edinimi konusunda da sizlere kaliteli ve güven dolu bir eğitim hizmeti sunmaktır.

Devamı
GÖKAY ERİÇGÖKAY ERİÇ
Yılda 200 BİN Öğrenci Malta'ya Gidiyor...

İngilizce öğrenmenin en önemli ülkelerinden biri haline gelen Malta’ya yılda 200 bin öğrencinin gittiğini biliyor muydunuz?

Devamı
Tüm Makaleler
Ayın Okulu
InlinguaInlinguaDetay

KATILIMCILARIN GÖZÜNDEN

Dila Z.
Dila Z. Yurtdışında Dil Okulu
Dersleri çok seviyorum çünkü dünyanın dört bir yanından gelen öğrencilerle birlikte ders alıyorum...
Devamı
Cihad S.
Cihad S. Yurtdışında Dil Okulu
Binaya adımımı attığım ilk andan itibaren burayı evim gibi hissettim. Tüm çalışanlar çok sıcakkanlı...
Devamı
 
#
Tamam