CAMPUSEDU YURTDIŞI EĞİTİM DANIŞMANLIĞI
Eğitiminize Yatırım, Geleceğinize Yatırımdır! Invest in YOURSELF, Invest in Your FUTURE
CampusEdu Slider

OISE Dil Okulu Oxford

 Oxford Intensive School of English OISE Grubun ilk okuludur.  1973 yılında kurulan OISE Oxford Dil Okul, kurulduğu tarihten bu yana Avrupa’da yoğun dil programı sunan lider uzman konumundadır. 

Akreditasyon/Yetkilendirme: British CouncilSunulan Kurs Sayısı: 4
Toplam Sınıf Sayısı: -Sınıfta Maks. Öğrenci Sayısı: 4
Türk Öğrenci Yoğunluğu: %10Okulun Öğrenci Kapasitesi: -
En Yakın Havaalanı: Oxford AirportHavaalanı Uzaklığı (km): 11,6

Okul Olanakları

•İş, sınav hazırlığı ve genel amaçlı yoğun kurslar
•Özel derslerde kişiye özel olarak düzenlenmiş kurslar
•Her sınıfta en fazla 2 ya da 4 öğrenci

GENEL BİLGİLER:OISE Oxford, geleneksel özellikleri şık ve modern dizaynla birleştiren bir dil okuludur. Okul, dünyada İngilizce eğitim veren ilk üniversitenin bulunduğu tarihi şehir Oxford’da kuruludur. Akademi ve mimari görkemin birleştiği bir merkez olan şehir, yoğun bir dil kursu almak ve İngilizcenizi geliştirmek için en ideal yerdir.


SOSYAL AKTİVİTELER:

•Tiyatro
•Oxford Üniversitesi profesörlerinden konferanslar
•Klasik müzik resitalleri
•Oxford ve Üniversite turu
•Barlara, sinemaya, oyun ve film gecelerine gitme
•Blenheim Palace, Bath ve Londra’ya günübirlik geziler
•Thames’de bot gezileri
•Golf

OKULUN SUNDUĞU PROGRAMLAR:

Genel İngilizce 20 saat/hafta

Genel İngilizce kurslarında haftalık ders saati 20’dir. Kursta tüm dersler öğrenci odaklı yapılır. Böylece tek tek her öğrencinin ihtiyaçlarına yoğunlaşılabilmektedir. Eğitim metodları öğrencinin öğrenme şekline göre şekillendirilir. Öğrencilerin bireysel olarak zayıf oldukları noktalar ve belirli ihtiyaçları üzerinde durulur. Kurs içeriği öğrencinin eğitim ve kariyer amaçlarına göre hazırlanmaktadır. Çekingen, içe kapanık olan öğrenciler derslerde daha fazla konuşmaya teşvik edilir. Öğrenciler tarafından hali hazırda bilinen konular üzerinde durularak zaman kaybedilmez. Kurs başında yapılan sınavla öğrencilerin seviyelerine uygun sınıflara yerleştirilmesi sağlanır. Kursa katılmak için minimum yaş 17’dir. Başlangıç seviyesinde olanlar da kursa katılabilirler.

Yarı yoğun İngilizce

Yarı Yoğun İngilizce kurslarında haftalık ders saati 25’tir. Kursta tüm dersler öğrenci odaklı yapılır. Böylece tek tek her öğrencinin ihtiyaçlarına yoğunlaşılabilmektedir. Eğitim metodları öğrencinin öğrenme şekline göre şekillendirilir. Öğrencilerin bireysel olarak zayıf oldukları noktalar ve belirli ihtiyaçları üzerinde durulur. Kurs içeriği öğrencinin eğitim ve kariyer amaçlarına göre hazırlanmaktadır. Çekingen, içe kapanık olan öğrenciler derslerde daha fazla konuşmaya teşvik edilir. Öğrenciler tarafından hali hazırda bilinen konular üzerinde durularak zaman kaybedilmez. Kurs başında yapılan sınavla öğrencilerin seviyelerine uygun sınıflara yerleştirilmesi sağlanır. Kursa katılmak için minimum yaş 17’dir. Başlangıç seviyesinde olanlar da kursa katılabilirler.

Yoğun İngilizce

Yoğun İngilizce kurslarında haftalık ders saati 30’dur. Kursta tüm dersler öğrenci odaklı yapılır. Böylece tek tek her öğrencinin ihtiyaçlarına yoğunlaşılabilmektedir. Eğitim metodları öğrencinin öğrenme şekline göre şekillendirilir. Öğrencilerin bireysel olarak zayıf oldukları noktalar ve belirli ihtiyaçları üzerinde durulur. Kurs içeriği öğrencinin eğitim ve kariyer amaçlarına göre hazırlanmaktadır. Çekingen, içe kapanık olan öğrenciler derslerde daha fazla konuşmaya teşvik edilir. Öğrenciler tarafından hali hazırda bilinen konular üzerinde durularak zaman kaybedilmez. Kurs başında yapılan sınavla öğrencilerin seviyelerine uygun sınıflara yerleştirilmesi sağlanır. Kursa katılmak için minimum yaş 17’dir. Başlangıç seviyesinde olanlar da kursa katılabilirler.

İş İngilizcesi

İş İngilizcesi kursları, İngilizceyi iş ortamında kullanacak kişiler içindir ve öğrencilerin profesyonel anlamda akıcılık kazanmalarına yardımcı olur. Kursta başlangıç seviyesinden itibaren tüm seviyeler mevcuttur. İsteyen öğrenciler muhasebe, havacılık, bankacılık, ticaret, eğitim, mühendislik, finans, hukuk, pazarlama, medya, tıp, eczacılık, turizm ya da petrol endüstrisi gibi alanlara yoğunlaşabilirler. Kurslar yıl boyu her Pazartesi başlar.

İş arkadaşlarınızla sohbet edebilme, tartışmalara katılabilme, sunum yapabilme ve toplantı yönetebilme, telefonda kendinize güvenerek konuşabilme, doğru ve bilgilendirici rapor, mektup yazabilme gibi hedeflerinize ulaşmanız amaçlanır. Amaçlarınıza ulaşabilmeniz için; gramer konuları üzerinden geçilerek İngilizceyi doğru kullanmanız, iş hayatıyla ilgili hazırlanan durumlarda konuşmanız istenerek kelime bilginizin ve akıcılığınızın geliştirilmesi, düşüncelerinizi rahatlıkla ifade edebilmeniz için interaktif ve dinamik konuşma ortamları sağlanır.

Sınav Hazırlık Kursları

OISE Oxford IELTS, Cambridge ESOL, TOEFL, BULATS, TOEIC, GMAT gibi sınavlara hazırlık programı sunmaktadır. Kursta sınav koşulları altında çalışma, gramer öğretimi, yazılı bilgileri anlama, duyguları, düşünceleri ifade etme, kelime edinme gibi belirli dil hedefleri üzerinde durulur.OISE’nin hedeflerinize ulaşmanız için size sağladıkları: Öğrencilerin İngilizceyi hatasız bir şekilde yazmasını ve konuşmasını sağlar. Gazete makaleleri gibi yazılı materyaller kullanılarak öğrencilerin konuyla ilgili tartışma yapmaları sağlanır. Böylece öğrencilerin konuşurken kendilerine güvenmeleri sağlanmış olur. Sık sık yapılan dinleme alıştırmaları ile öğrencilerin kapsamlı beceriler elde etmeleri, telaffuzlarını geliştirmeleri sağlanmaktadır.

KONAKLAMA HAKKINDA

Aile Yanında Konaklama

•İhtiyaçlarınıza veya tercihlerine uygun birçok aile bulunmaktadır.
•Aynı dili konuşan öğrenciler birlikte kalmazlar.
•Öğrenciler tek kişilik odalarda kalırlar.
•Çalışmak için sakin bir ortama sahip olurlar.
•Kahvaltı ve akşam yemeği aile ile birlikte yenilir.

Brasenose College – OISE Oxford’un yaz için yurtları

•Brasenose College, Oxford Üniversitesi’nin en saygın okullarından biridir.
•Oxford Intensive School of English’e birkaç dakikalık yürüme mesafesindedir.
•Yarım pansiyonlu konaklama sağlar.
•Kahvaltı ve akşam yemeği verilir.
•Öğrenciler, internet erişimi, bilgisayar odası, okul bar ve sportif ekipmanlar gibi okul olanaklarından faydalanabilirler.
•Öğrencilere okula 24 saat girebilecekleri elektronik anahtarlar verilir. Kapı görevlisi güvenliği sağlamak için her zaman görev yerindedir.
•Temmuz ve Ağustos aylarında mevcuttur

Size özel dil okulu araştırması, maliyet analizi ve vize bilgileri için bizimle iletişime geçin! Program danışmanlarımız ihtiyacınıza uygun olacak şekilde ülke, şehir ve okul araştırması yapıp size en uygun olan indirimli okul-kurs fiyatları ve detaylarıyla geri dönüş yapsın!


TEKLİF İSTEK FORMU İÇİN TIKLAYIN

 Kampanyadaki okullarımızı Facebook sayfalarımızdan da güncel olarak duyurmaktayız! Facebook sayfalarımızı beğenerek indirimde olan okullarımızı takip edebilirsiniz:

https://www.facebook.com/campusyurtdisiegitimdanismanlik

http://www.facebook.com/yurtdisidilokullari

 

CAMPUSEDU Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı - Yurtdışı Dil Okulları Departmanı

0312 460 0030

İLETİŞİM

Canlı DestekÇEVRİM DIŞI

- Size nasıl yardımcı olabilirim?

Konuşmaya Katıl
Danışman Köşesi
GÖKAY ERİÇGÖKAY ERİÇ
Yılda 200 BİN Öğrenci Malta'ya Gidiyor...

İngilizce öğrenmenin en önemli ülkelerinden biri haline gelen Malta’ya yılda 200 bin öğrencinin gittiğini biliyor muydunuz?

Devamı
GÖKAY ERİÇGÖKAY ERİÇ
ABD Vize Başvurusu Hakkında

ABD vize başvurusu hakkında bilmenizi tavsiye ettiğimiz detaylar...

Devamı
Tüm Makaleler
Ayın Okulu
InlinguaInlinguaDetay

KATILIMCILARIN GÖZÜNDEN

Sıla D.
Sıla D. Yurtdışında Dil Okulu
EC New York’ta 3 hafta İngilizce eğitimi aldım. Okulun yeri muhteşem olduğu için...
Devamı
Dila Z.
Dila Z. Yurtdışında Dil Okulu
Dersleri çok seviyorum çünkü dünyanın dört bir yanından gelen öğrencilerle birlikte ders alıyorum...
Devamı
 
#
Tamam