CAMPUSEDU YURTDIŞI EĞİTİM DANIŞMANLIĞI
Eğitiminize Yatırım, Geleceğinize Yatırımdır! Invest in YOURSELF, Invest in Your FUTURE
CampusEdu Slider

Language In London Dil Okulu Londra

 Language in London dil okulu dünyada British Council’in ‘İngilizce Eğitimindeki yenilikler’ için verdiği ödülü alan ilk okuldur. Bu ödül İngilizce kurslarından Kültürel Deneyim Kursu için takdim edildi.  Language in London dil okulunda kültürel Deneyim kurslarında tüm genel ingilizce dersleri Londra’nın müzeleri ve galerinde yapılır. 

Akreditasyon/Yetkilendirme: British CouncilSunulan Kurs Sayısı: 7
Toplam Sınıf Sayısı: 9Sınıfta Maks. Öğrenci Sayısı: 12
Türk Öğrenci Yoğunluğu: %12Okulun Öğrenci Kapasitesi: 190
En Yakın Havaalanı: Heathrow AirportHavaalanı Uzaklığı (km): 27,0

LANGUAGE IN LONDON DİL OKULU HAKKINDA GENEL BİLGİLER: Language in London dil okulu İngilizce eğitimi konusunda yaptığı yeniliklerle dünyada British Council ödülünü kazanan ilk okuldur. Language in London Dil Okulu, Londra’da ister 1 hafta isterseniz 1 yıl kalın, istediğiniz şeyin muhteşem bir deneyim olduğunu bilir. Language in London dil okulu  Londra’nın merkezinde, British Museum’un tam yanındadır.

LANGUAGE IN LONDON DİL OKULUNDA SOSYAL AKTİVİTELER:Yıl boyunca müze ve galerilere, tiyatro ve müzikallere, parti ve pikniklere, Londra’nın yürüme turlarına, Oxford ya da Brighton gibi Londra dışına yapılan gezilere gidebilirsiniz.

LANGUAGE IN LONDON DİL OKULU HAKKINDA YORUMLAR

İngilizce öğrenmek için muhteşem bir yer, öğretmenler çok iyi ve çok güzel bir ortamı var. Keşke Londra’da daha fazla kalabilsem. Ayça İnal

Hayatınız için çok iyi bir deneyim, arkadaş edinmek ve İngilizcenizi geliştirmek için çok iyi bir yer. Samet Karagöz

Muhteşem bir deneyim. Çok güzel! Egemen Ateş

LANGUAGE IN LONDON DİL OKULUNUN SUNDUĞU PROGRAMLAR:

LANGUAGE IN LONDON DİL OKULU GENEL İNGİLİZCE 20 SAAT/HAFTA

Genel İngilizce kurslarının amacı daha iyi iletişim kurmanızı sağlamak ve olabildiğince iletişim üzerine yoğunlaşmaktır. Genel İngilizce kursları bir sonraki seviyeye atlamınızı sağlar. Genel İngilizce kurslarına 1-48 hafta arasında istediğiniz kadar katılabilirsiniz. Kursta haftalık ders saati 20dir. Katılım için en az 16 yaşında olmanız gerekmektedir. Sınıflardaki maksimum öğrenci sayısı 12dir. Dersler her Pazartesi başlamaktadır. Katılmak için İngilizce seviyeniz temel seviyeden ileri seviyeye kadar olabilir.

LANGUAGE IN LONDON DİL OKULU YOĞUN İNGİLİZCE 30 SAAT/HAFTA

Yoğun İngilizce kurslarının amacı sizi istediğiniz seviyede en hızlı ve verimli şekilde ulaştırmaktır. Genel İngilizce kurslarında aldığınız 20 saatlik derse ek olarak 10 saatlik daha ders alırsınız. Yoğun İngilizce kurslarına 1-48 hafta arasında istediğiniz kadar katılabilirsiniz. Kursta haftalık ders saati 30dur. Katılım için en az 16 yaşında olmanız gerekmektedir. Sınıflardaki maksimum öğrenci sayısı 12dir. Dersler her Pazartesi başlamaktadır. Katılmak için İngilizce seviyeniz temel seviyeden ileri seviyeye kadar olabilir.

LANGUAGE IN LONDON DİL OKULU CAMBRIDGE ESOL HAZIRLIK KURSU

CE, CAE ve CPE gibi uluslar arası anlamda kabul görmüş sınavlar, ihtiyacınız olan seviyede okuma, yazma, dinleme ve konuşma becerilerinizi test eder. Bu sınavların hazırlık kursuna katılmak için dil seviyeniz Üst Orta seviyeden ileri seviyeye kadar olmalıdır. İngilizce eğitim veren bir üniversite okumak, kariyeriniz için oldukça avantajlı bir adım atmak ya da İngilizce seviyenizi uluslar arası anlamda kabul görmüş bir sınav ile geliştirmek istiyorsanız Cambridge ESOL kursları sizin için idealdir.Kursa katılım süresi 4 haftadır. Haftalık ders saati 30dur. Katılım için minimum yaş 16dır.

LANGUAGE IN LONDON DİL OKULU IELTS HAZIRLIK KURSU

Bir üniversiteye girmek ya da kariyeriniz için IELTS’e ihtiyacınız varsa en iyi yardımı alarak çok iyi puanlara ulaşabilirsiniz. Kurs katılmak için İngilizce seviyenizin Orta seviyeden İleri seviyeye kadar olması gerekmektedir. İngilizce eğitim veren bir üniversiteye katılmak istiyorsanız, uluslar arası alanda çalışacaksanız ve İngilizce yeterliliğe ihtiyacınız varsa ve İngilizcenin tüm alanlarında kendinizi geliştirmek istiyorsanız IELTS kurslarına katılabilirsiniz.

Bu kurs Genel İngilizce dersleri ile IELTSsınavında başarılı olmanızı sağlayacak sınav tekniklerini birlikte içerir. Sınavda başarılı olmak için okuma, yazma, konuşma, dinleme becerilerinin yanı sıra gramer ve kelime bilginizin de iyi derecede olması gerekmektedir. Kurs süresi 4 haftadır. Haftalık ders saati 30dur. Kursa katılım için minimum yaş 16dır.

LANGUAGE IN LONDON DİL OKULU BİRE BİR KURSLAR

Bire Bir kurslarda her bir ders saati 45 dakikadır ve öğretmeninizin tüm dikkati sizin üzerinizde yoğunlaşır. Kursta haftalık ders saati 20dir. İlk dersinizde kurstan beklentileriniz ve hedefleriniz tartışılır. Bunun üzerinden size en uygun kurs planı hazırlanır.Hedeflerine kısa zamanda ulaşmak isteyen katılımcılar için uygun bir kurstur. Kursa 1-48 hafta arasında istediğiniz sürede katılabilirsiniz. Katılım için en az 16 yaşında olmak gerekm ektedir. Kursta dersler her Pazartesi başlamaktadır.

LANGUAGE IN LONDON DİL OKULUNDA KONAKLAMA HAKKINDA

ORTAK DAİRE/ STÜDYO :


Özel bir daire kiralayabilirsiniz ya da diğer dil okulu öğrencileriyle bir daireyi paylaşabilirsiniz. Language in London’ın özel olarak kiralayabileceğiniz büyük bir dairesi vardır. Tüm yıl boyunca uygundur.

ÖĞRENCİ YURTLARI

•Öğrenci yurtları diğer dil okulu öğrencilerle tanışabileceğiniz en iyi ortamdır.
•Okul, self-catering ya da yemek de sağlayan birçok yurtla çalışmaktadır.
•Yılın farklı zamanlarında farklı yurtlar uygundur.

AİLE YANINDA KONAKLAMA

•Yemeğinizi aile ile yemeyi ya da kendi yemeğinizi kendiniz yapmayı seçebilirsiniz.
•Londra’da kalmak için en uygun konaklama şeklidir.
•Yıl boyunca uygundur.

Size özel dil okulu araştırması, maliyet analizi ve vize bilgileri için bizimle iletişime geçin! Program danışmanlarımız ihtiyacınıza uygun olacak şekilde ülke, şehir ve okul araştırması yapıp size en uygun olan indirimli okul-kurs fiyatları ve detaylarıyla geri dönüş yapsın!


TEKLİF İSTEK FORMU İÇİN TIKLAYIN

 Kampanyadaki okullarımızı Facebook sayfalarımızdan da güncel olarak duyurmaktayız! Facebook sayfalarımızı beğenerek indirimde olan okullarımızı takip edebilirsiniz:

https://www.facebook.com/campusyurtdisiegitimdanismanlik

http://www.facebook.com/yurtdisidilokullari

 

CAMPUSEDU Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı - Yurtdışı Dil Okulları Departmanı

0312 460 0030

İLETİŞİM

Canlı DestekÇEVRİM DIŞI

- Size nasıl yardımcı olabilirim?

Konuşmaya Katıl
Danışman Köşesi
GÖKAY ERİÇGÖKAY ERİÇ
Yılda 200 BİN Öğrenci Malta'ya Gidiyor...

İngilizce öğrenmenin en önemli ülkelerinden biri haline gelen Malta’ya yılda 200 bin öğrencinin gittiğini biliyor muydunuz?

Devamı
TÜLAY AYKUTELİTÜLAY AYKUTELİ
CAMPUSEDU ile Yurtdışında Dil Eğitimi

Amacımız, rekabetçi dünya koşulları içerisinde boğulup kalan bireyleri her türlü rekabete hazır duruma getirebilmek ve bu amaca ulaşmak için de en önemli koşullardan biri olan dil edinimi konusunda da sizlere kaliteli ve güven dolu bir eğitim hizmeti sunmaktır.

Devamı
Tüm Makaleler
Ayın Okulu
InlinguaInlinguaDetay

KATILIMCILARIN GÖZÜNDEN

Deniz K.
Deniz K. Yurtdışında Dil Okulu
ALC'de geçirdiğim süre boyunca eğitmenlerin ve yönetimin desteğini sürekli hissettim. Okul haricinde konaklama ve...
Devamı
Mehmet Tuna A.
Mehmet Tuna A. Yurtdışında Dil Okulu
Malta’daki Sprachcaffe’yi evim olarak görüyorum! İki kez bulunduğum süre içerisinde büyülü anlarla dolu tecrübelerim oldu...
Devamı
 
#
Tamam