CAMPUSEDU YURTDIŞI EĞİTİM DANIŞMANLIĞI
Eğitiminize Yatırım, Geleceğinize Yatırımdır! Invest in YOURSELF, Invest in Your FUTURE
CampusEdu Slider

King's Education Dil Okulu Londra

 İngiltere’nin en iyi okullarından biri olan Kings Education Dil Okulu Londra okulu, şehrin gürültüsünden uzakta, merkeze metro ile 17 dakika uzaklıkta kuruludur.

Akreditasyon/Yetkilendirme: British CouncilSunulan Kurs Sayısı: 14
Toplam Sınıf Sayısı: 18Sınıfta Maks. Öğrenci Sayısı: 16
Türk Öğrenci Yoğunluğu: %14Okulun Öğrenci Kapasitesi: 350
En Yakın Havaalanı: Heathrow AirportHavaalanı Uzaklığı (km): 19,6

OKUL HAKKINDA GENEL BİLGİ:

 
Kings College Londra okulu güvenli, gelir düzeyi yüksek bir bölgede 2 geniş binaya sahiptir. Şehrin gürültüsünden, pahalılığından uzakta olan bu bölge, şehir merkezine metro ile 17 dakika uzaklıktadır.

 Okulda 10 kişilikten 16 kişiliğe kadar 18 adet sınıf bulunmaktadır. Sınıfların çoğunda interaktif tahtalar vardır. Okulda ücretsiz internet erişimi bulunmaktadır. Ayrıca bilgisayar odası da vardır.

Okul öğrencilerinin güvenli ve kaliteli bir eğitim alması için her olanağı sağlamaktadır. Okulda her probleminizle ilgilenecek farklı çalışanlar mevcuttur. Öğrencilerin mutluluğu ve başarısı öncelikli amaçtır. 


Sosyal Etkinlikler:


Okul, yüzme havuzu, dans stüdyosu, sağlık ve güzellik merkezi, spor salonu bulunan bir merkezin hemen karşısındadır. Öğrenciler bu merkezden faydalanabilmektedir. Ayrıca okulun büyük bahçesinde masa tenisi ve farklı birçok sportif etkinlik için olanak mevcuttur.

 
Yorumlar:


‘Kings College’ın ortamını, sosyal hayatını, öğretmenlerimi ve buradaki arkadaşlarımı çok seviyorum ve buradan ayrılmayı hiç istemiyorum.


Asiel E Mansour


‘Kings College hayaımın deneyimi oldu. Yeni insanlarla tanışmak, aynı dili konuşmak harika. Kings College İngilizce öğrenmek için muhteşem bir yer. Burada çok güzel bir ortam var bu yüzden kendimi hep evimde gibi hissediyorum. ’


Gökçe Demirel

Kurs detayları:

Yoğun İngilizce


Yoğun İngilizce kursları en kısa sürede akıcı bir İngilizceye sahip olabilmeniz için tasarlanmıştır. Kursta haftalık ders saati 28’dir. 8 saatlik ekstra derste ihtiyaçlarınıza ya da ilgi alanınıza uygun konularda özel dersler alırsınız. Kursta; okuma, yazma, dinleme, konuşma, gramer, kelime, telaffuz beceriniz gelişir.

Sınıf mevcutları maksimum 14tür. Kursa katılmak için en az 16 yaşında olmak gerekmektedir. Başlangıç seviyesinde olanlar da kursa katılabilirler. Kursa minimum katılım süresi 2 haftadır. Dersler her Pazartesi başlamaktadır.


Akademik Yıl Programı


Akademik Yıl Programı kursları uzun dönem eğitim almak isteyenler için idealdir. Kursta okuma, yazma, dinleme, gramer, kelime ve telaffuz becerileriniz gelişir ve kalıcı olması sağlanır. Kursta ayrıca öğrencilerin ilgi alanlarına uygun özel dersler de yapılır. Kurs süresi 24-34 hafta arasında değişmektedir.

Haftalık ders saati 20dir. 8 saatlik de özel ders yapılır. Haftada 6 saat öğretmenlerin rehberlik ettiği bireysel çalışmalar yapılır. Hafta 1 saat akşam dersi yapılır.
Sınıf mevcutları en fazla 15 kişidir. Kursa katılmak için en az 16 yaşında olmak gerekmektedir. Katılımcıların en az temel seviyede İngilizce biliyor olması gerekmektedir.


Genel İngilizce


Genel İngilizce kursları tüm dil becerilerinizi geliştirmek üzerine kuruludur. Okuma, yazma, konuşma, dinleme becerilerinizin yanı sıra kelime, telaffuz ve ifade becerilerinizi geliştirebilirsiniz. Kurslar yıl boyu her Pazartesi başlamaktadır. Kurs süresi en az 2 haftadır. Haftada 20 saat ders yapılır. Buna ek olarak 4 saat daha ders yapılır. Sınıf mevcutları maksimum 14 kişidir. Katılım için en az 16 yaşında olmak gerekir.


Bire Bir İngilizce


Belirli alanlarda kendini geliştirmek için bire bir İngilizce kurslarına katılabilirsiniz. Bire Bir kurslar özellikle sınavlardan ya da üniversite mülakatlarından önce alınabilir. Kurs içeriği ve yapısı tamamen sizin ihtiyaçlarınıza uygun olarak tasarlanır.Örneğin iş ingilizcesi, gramer, konuşma, sınav hazırlığı, akademik çalışma becerileri gibi alanlarda bire bir ders alabilirsiniz.


Cambridge FCE Hazırlık Kursu 20 saat/hft


Cambridge First Certificate in English sınavı en iyi bilinen ve İngilizce yeterlilik olarak kabul edilen en önde gelen sınavlardan biridir. Cambridge FCE yeterliliği dünya çapında hem ticari kuruluşlar hem de akademik kurumlar tarafından kabul görmektedir.

Kurs tamamen sizi en iyi şekilde sınava hazırlamak üzerine kuruludur. Dersler deneyimli öğretmenler tarafından verilir. Kursta en çok sınav teknikleri üzerinde durulur. Bunun yanında okuma, yazma, konuşma, dinleme becerileri de geliştirilir. Kurs yılda 4 kez verilmektedir. Süresi 8-10-12 hafta arasında değişmektedir. Sınıf mevcutları en fazla 12 kişidir. Katılmak için en az 16 yaşında olmak ve orta seviyede İngilizce biliyor olmak gerekmektedir.


FCE Sınavına Hazırlık 28 saat/hft


Cambridge First Certificate İngilizce yeterliliği olarak kabul edilen en çok tanınan sınavlarından biridir. Bu sınav dünya çapında çok sayıda ticari ve akademik kuruluş tarafından kabul edilmektedir. Kurs, katılımcıları sınava en iyi şekilde hazırlamak için tasarlanmıştır. Kursta haftada 28 saat ders alırsınız. Dersler deneyimli ve bu kursa özel hocalar tarafından verilir. Kursta sınav tekniklerine özel ders, düzenli sınavlar ve 2 tam örnek sınav yapılır. Kurs süresi 8,10,12 hafta arasında değişmektedir. Sınıf mevcutları en fazla 12dir. Katılım için en az 16 yaşında olmak gerekmektedir.


Cambridge CAE Hazırlık Kursu


Cambridge Certificate in Advanced English sınavı en iyi bilinen ve İngilizce yeterlilik olarak kabul edilen en önde gelen sınavlardan biridir. Cambridge CAE yeterliliği dünya çapında hem ticari kuruluşlar hem de akademik kurumlar tarafından kabul görmektedir.


Kurs tamamen sizi en iyi şekilde sınava hazırlamak üzerine kuruludur. Dersler deneyimli öğretmenler tarafından verilir. Kursta en çok sınav teknikleri üzerinde durulur. Bunun yanında okuma, yazma, konuşma, dinleme becerileri de geliştirilir. Kurs yılda 4 kez verilmektedir. Süresi 10-12 hafta arasında değişmektedir. Sınıf mevcutları en fazla 12 kişidir. Katılmak için en az 16 yaşında olmak ve üst-orta (Upper Intermediate) seviyede İngilizce biliyor olmak gerekmektedir.


IELTS Hazırlık Kursu

 
Bu tam zamanlı yoğun kurs genel İngilizce becerilerinizi ve sınav teknikleri konusunda deneyim kazanmanızı sağlamak için tasarlanmıştır. Kursta okuma, yazma, konuşma, dinleme becerilerinin yanı sıra sınav tekniklerinde de kendinizi geliştirirsiniz.


Kursta dersler 4 Ocak ve 7 Aralık tarihleri arasında her Pazartesi başlamaktadır.Kurs süresi en az 2 haftadır. Haftada 20 saat Genel İngilizce dersleri 8 saat de IELTS hazırlık dersleri yapılır. Sınıflarda maksimum öğrenci sayısı 14tür. Katılmak için en az 16 yaşında olmak ve orta seviyede İngilizce biliyor olmak gerekmektediri


Süper Yoğun IELTS Hazırlık Kursu


Bu yoğun IELTS hazırlık kursu tamamen sınava hazırlık üzerine yoğunlaşır. Kursta var olan İngilizce becerilerinizi sınava nasıl uyarlayacağınızı öğrenirsiniz. Kursun 4 bölümü olan okuma, yazma, konuşma, dinleme üzerine alıştırmalar yaparsınız.

 
Kursta dersler 4 Ocak ve 7 Aralık tarihleri arasında her Pazartesi başlamaktadır.Kurs süresi en az 2 haftadır. Haftada 20 saat Genel İngilizce dersleri 8 saat de IELTS hazırlık dersleri yapılır. Sınıflarda maksimum öğrenci sayısı 14tür. Katılmak için en az 16 yaşında olmak ve orta seviyede İngilizce biliyor olmak gerekmektedir.


TOEFL IBT Hazırlık Kursu


Bu kurs öğrencileri TOEFL sınavına en iyi şekilde hazırlamayı amaçlamaktadır. Kursun en önemli parçası sınav pratiğidir. Bu yüzden sık sık örnek sınavlar yapılır. Kursta kendinizi geliştirebileceğiniz alanlar;
•Akademik düzeyde İngilizceyi anlayabilme ve kullanabilme
•Bağımsız yazma becerileri edinme
•Karmaşık metinleri okuyup anlayabilme
•Sınav tekniklerini çözebilme


Kursta dersler her Pazartesi başlamaktadır. Katılmak için en az 16 yaşında olmak ve orta seviyede İngilizce biliyor olmak gerekmektedir.


SAT, GMAT, GRE Hazırlık Kursu


Bu sınavlar Amerika’da bir üniversiteye girmek isteyen öğrenciler içindir. SAT’ta bölümler: eleştirel okuma, matematik ve makale yazma. GMAT: Sözlü, nicel ve analitik yazma. GRE: sözlü akıl yürütme, nicel akıol yürütme ve analitik yazma.


Kurs süresi 12 haftadır. Kurs yılda 4 kez verilir. SAT kursuna katılmak için minimum yaş 16, GMAT ve GRE’ye katılmak için ise 18dir. Sınıflardaki maksimum öğrenci sayısı 14tür.


İngilizce + İş ve Finans


Bu kurs İngilizcesini iş dünyasında ya da finansal alanalrda kullanmak isteyen öğrenciler için idealdir. Kursta genel İngilizcenin yanı sıra özel olarak iş ve finans ile ilgli dersler verilir. Aynı zamanda Cambridge ICFE ve BEC sınavlarına da hazırlanabilirsiniz. Kursta kendinizi geliştirebileceğiniz alanlar; okuma, yazma, dinleme, konuşma, gramer, kelime, telaffuz, iş ve finans terminolojisi, sunum ve raporlama, Cambridge ICFE ve BEC sınaavlarına hazırlık.


Kursa minimum katılım süresi 2 haftadır. Haftada 28 saat ders yapılır. Katılım için en az 16 yaşında olmanız gerekmektedir. Sınıf mevcutları en fazla 14tür. 


İngilizce + Hukuk


Bu kurs İngilizce becerilerini hukuk alanında da geliştirmek isteyen öğrenciler için idealdir. Kurs, Genel İngilizce dersleri ile hukukla alakalı konular ve ILEC sınav hazırlığını birleştirir. Kursta kendinizi geliştireceğiniz alanlar; okuma, yazma, konuşma, dinleme, gramer, kelime, telaffuz, hukuk İngilizcesi terminolojisi, sunum becerileri, resmi mektup yazımı, dava çalışmaları.


Kursa minimum katılım süresi 2 haftadır. Haftada 28 saat ders yapılır. Katılım için minimum yaş 16dır. Sınıf mevcutları en fazla 14tür.

Konaklama


Aile Yanında Konaklama – Yarım Pansiyon


Konaklama sağlanan aileler okul tarafından büyük bir titizlikle seçilir ve düzenli olarak denetlenmektedir. Okulun Londralı birçok aile ile yıllardır var olan bir bağı vardır. Konaklama sağlayan aileler samimi ve misafirperverdir.


Kaldığınız odalar döşelidir. Yatak kılıfları aile tarafından sağlanır. Öğrenciler evdeki mevcut interneti kullanabilirler. Haftada bir kez çamaşırlarını yıkayabilirler. Sabah kahvaltısı ve öğle yemeği ücrete dahildir. Aileler, toplu taşıma ile okula 10-30 dakika mesafededir.


Aile Yanında Konaklama – Self Catering


Konaklama sağlanan aileler okul tarafından büyük bir titizlikle seçilir ve düzenli olarak denetlenmektedir. Okulun Londralı birçok aile ile yıllardır var olan bir bağı vardır. Konaklama sağlayan aileler samimi ve misafirperverdir.


Kaldığınız odalar döşelidir. Yatak kılıfları aile tarafından sağlanır. Öğrenciler evdeki mevcut interneti kullanabilirler. Haftada bir kez çamaşırlarını yıkayabilirler. Yemekler ücrete dahil değildir. Öğrenciler evdeki mutfağı kullanabilirler fakat kendi yiyeceklerini almak durumundadırlar. Aileler, toplu taşıma ile okula 10-30 dakika mesafededir.


Aile Yanında Konaklama – Extra


Aile yanı extra konaklama seçeneğinde normal aile yanı konaklamalar göre birkaç extra hizmet sunulur. Tek kişilik odalarda, çift kişilik yataklarınız olur. Size özel bir banyonuz vardır. Odada televizyon bulunur. Yatak kılıfları aile tarafından sağlanır. Her gün sabah kahvaltısı ve akşam yemeği verilir. Evlerin okula uzaklığı 10-30 dakikalık yürüme mesafesindedir.


Crystal Palace Öğrenci Yurdu


Crystal Palace Yurdu Londra’nın güneyinde, okula 15 dakika uzaklıktadır. Yurtta tenis, yüzme, squash, tırmanma duvarı, spor salonu gibi çeşitli spor olanakları mevcuttur. Yurt metro istasyonuna 5 dakikalık yürüme mesafesindedir.


Yurtta tek ve çift kişilik odalar mevcuttur. Her iki öğrenci bir banyoyu ortak olarak kullanmaktadır. Günlük temizlik yapılmaktadır. Odalarda yatak, masa ve gardop bulunur. Çarşaflar, havlular yurt tarafından sağlanmaktadır.


Yurdun kafeteryası, çay-kahve otomatı, salonu, ortak alanlarda internet erişimi, televizyonu, bahçesi, engelli erişimi vardır. Yurda girişler Cumartesi ya da Pazar günleri saat 3ten sonra yapılmaktadır.


Öğrenci Evleri


Öğrenci evleri geleneksel İngiliz evlerinin rahatını ve özgür yaşamanın heyecanını sunar. Evler okul tarafından titizlikle seçilir. Okula yürüme mesafesinde kuruludurlar. Odalar geniş ve havadardır. Tek kişilik ve çift kişilik odalar mevcuttur. Yurtta geniş bir salon ve ayrı mutfak vardır. Banyolar paylaşımlı olarak kullanılmaktadır. Çarşaflar yurt tarafından sağlanır fakat öğrencilerin kendi havlularını getirmeleri gerekir. Yurt okula, toplu taşıt duraklarına ve mağazalara yakındır.Okula yürüyerek 15-20 dakika sürmektedir. Öğrenci evlerinde kalabilmek için en az 18 yaşında olmak gerekmektedir. Yemekler sağlanmaz. Öğrenciler mutfağı kullanarak istediklerini pişirebilirler.

Size özel dil okulu araştırması, maliyet analizi ve vize bilgileri için bizimle iletişime geçin! Program danışmanlarımız ihtiyacınıza uygun olacak şekilde ülke, şehir ve okul araştırması yapıp size en uygun olan indirimli okul-kurs fiyatları ve detaylarıyla geri dönüş yapsın!


TEKLİF İSTEK FORMU İÇİN TIKLAYIN

 Kampanyadaki okullarımızı Facebook sayfalarımızdan da güncel olarak duyurmaktayız! Facebook sayfalarımızı beğenerek indirimde olan okullarımızı takip edebilirsiniz:

https://www.facebook.com/campusyurtdisiegitimdanismanlik

http://www.facebook.com/yurtdisidilokullari

 

CAMPUSEDU Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı - Yurtdışı Dil Okulları Departmanı

0312 460 0030

İLETİŞİM

Canlı DestekÇEVRİM İÇİ

- Size nasıl yardımcı olabilirim?

Konuşmaya Katıl
Danışman Köşesi
TÜLAY AYKUTELİTÜLAY AYKUTELİ
Kayıt Olmadan Önce Dikkat Etmeniz Gerekenler

Bir dil okuluna kayıt yaptırmadan önce dikkat etmeniz gereken önemli noktaları bu makalede bulabilirsiniz.

Devamı
GÖKAY ERİÇGÖKAY ERİÇ
Yılda 200 BİN Öğrenci Malta'ya Gidiyor...

İngilizce öğrenmenin en önemli ülkelerinden biri haline gelen Malta’ya yılda 200 bin öğrencinin gittiğini biliyor muydunuz?

Devamı
Tüm Makaleler
Ayın Okulu
InlinguaInlinguaDetay

KATILIMCILARIN GÖZÜNDEN

Safa O.
Safa O. Yurtdışında Dil Okulu
Muhteşem bir deneyimdi, İngilizceyi gerçekten öğrendim. Üstelik diğer kültürleri tanımam için...
Devamı
Gokhan G. - Tasarımcı
Gokhan G. - Tasarımcı Yurtdışında Dil Okulu
Gokhan G. - Tasarımcı Yurt dışı dil eğitimi araştırma sürecinde CAMPUSEDU'dan Berat Bey ile tanıştık. Kendisi önce benim şartlarımı ve beklentilerimi değerlendirerek, bana uygun olabilecek ülke alternatiflerini çıkardı...
Devamı
 
#
Tamam