CAMPUSEDU YURTDIŞI EĞİTİM DANIŞMANLIĞI
Eğitiminize Yatırım, Geleceğinize Yatırımdır! Invest in YOURSELF, Invest in Your FUTURE
CampusEdu Slider

Yurtdışında Dil Eğitimi

yurtdışında dil eğitimi dil okulları

Neden yabancı dil öğrenmelisiniz?

  • İş bulma şansınızı artırmak için,
  • Kariyerinizi zenginleştirmek için,
  • Dünya ticaretini yerinde ve yakından görebilmek için,
  • Kültürlerarası ilişkiler ve farklı bakış açıları yakalayabilmek için,
  • Kelime bilginizi ve dile hakimiyetinizi artırmak için,
  • Üretken düşünebilme yeteneğinizi artırmak için...

Neden dili yurtdışında öğrenmelisiniz?

Türkiye'de yabancı dil eğitimi veren çok sayıda kurum varken, neden yurtdışında bu eğitimi alayım sorusu herkesin sıkça düşündüğü bir sorudur. Fakat Türkiye'de bir yabancı dili öğrenmek yerine, öğrenmek istediğimiz dili konuşan bir ülkede bu eğitimi almak daha sağlıklı olacaktır. Türkiye'de öğrenmeye başladığınız dili pekiştirip geliştirmek için en ideal yol budur. Yurtdışında dil öğrenmenin en büyük avantajı derste öğrenilen dilin boş zamanlarınızda pekiştirme imkanıdır. Yurtdışındaki dil okullarında gün boyunca öğrenilen dilin, ders zamanları dışında günlük hayat içerisinde dinleme, konuşma ve öğrendikleri uygulama imkanı olması o dili daha çabuk öğrenmelerini sağlamaktadır. Türkiyede bir dili öğrenmek istediğiniz zamanda, eğitmeniniz yabancı bile olsa ders sonunda sizinle aynı dili konuşan insanlar arasına dönecek olmanız, yabancı dil öğrenme hızınızı yavaşlatacaktır. Fakat yurtdışındaki dil okullarında alınan dil eğitiminde durum sizin lehinizedir. Kursta, sokakta, kaldığınız yerde sürekli yabancı dilde konuşmak zorunda olduğunuz için hem dil bilgisi yeteneğiniz gelişecek, hem de bolca pratik yapma imkanı bulacaksınız.

CAMPUSEDU Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı olarak 2005'den günümüze Yurtdışı Dil Eğitimi Programında ÜCRETSİZ hizmet vermekte olup farklı ülke ve şehirlerden 200'den fazla yurtdışı dil okullarıyla partnerlik yapmaktayız. Yurtdışı dil okulları ağımızı oluştururken okulların kalitesi ve eğitim anlayışlarına titizlikle yaklaştık. Uluslararası Eğitim Danışmanları Derneği (UED), English UK (partner agency), IALC gibi birçok üyeliği bulunan şirketimiz, sadece ilgili ülke yetkili akreditasyon merkezleri tarafından akredite olmuş okullarla çalışmaktadır. Ayrıca her sene farklı zamanlarda yurtdışı dil okulları yetkilileriyle bir araya gelebildiğimiz fuarlara katılıp, okullarla birebir görüşmelerimiz sayesinde okullardaki programlarla ve vize başvurularıyla ilgili bilgilerin güncelleğini devam ettirmekteyiz. Katıldığımız fuarlardan bazıları Study World London, MEI Ireland, Alpha (farklı zamanlarda farklı ülkelerde), ICEF Berlin & Dubai, WYSTC (San Diego, İstanbul, Belgrad)... Bu sayede katılımcılarımıza yurtdışı dil okullarından farklı alternatifleri kişinin ihtiyacına, bütçesine ve hedeflerine göre rahatlıkla sunabilmekteyiz. Yine müşterilerimize okul sunumlarını sadece kağıt üzerinden değil, okulların veya farklı uluslararası Workshop etkinliklerinin düzenledikleri fam trip (familirization trip) gezilerine katılan danışmanlarımız bizzat kendi deneyim ve gözlemlerini de aktararak, yönlendirme ve tavsiyelerde bulunarak yaparlar. Bu sayede okul seçimi yapan katılımcılarımız herhangi bir bilgi eksikliği olmadan tam donanımlı bir şekilde okulda eğitim süreçlerine başlayabilmektedirler. 

yurtdışı dil okulları üyeliklerimiz

CAMPUSEDU YURTDIŞI EĞİTİM DANIŞMANLIĞI'NIN YURTDIŞI DİL OKULLARI HİZMETİ TAMAMEN ÜCRETSİZDİR. HİZMETLERİMİZ HAKKINDA DAHA DETAYLI BİLGİ İÇİN BİZİMLE İLETİŞİME GEÇİP, İNDİRİMLİ DİL OKULLARI VE KAMPANYALAR HAKKINDA BİLGİ ALABİLİRSİNİZ...

Size özel dil okulu araştırması, maliyet analizi ve vize bilgileri için bizimle iletişime geçin! Program danışmanlarımız ihtiyacınıza uygun olacak şekilde ülke, şehir ve okul araştırması yapıp size en uygun olan indirimli okul-kurs fiyatları ve detaylarıyla geri dönüş yapsın!


TEKLİF İSTEK FORMU İÇİN TIKLAYIN

Kampanyadaki okullarımızı Facebook sayfalarımızdan da güncel olarak duyurmaktayız! Facebook sayfalarımızı beğenerek indirimde olan okullarımızı takip edebilirsiniz:

https://www.facebook.com/campusyurtdisiegitimdanismanlik

http://www.facebook.com/yurtdisidilokullari

Canlı DestekÇEVRİM DIŞI

- Size nasıl yardımcı olabilirim?

Konuşmaya Katıl
Danışman Köşesi
GÖKAY ERİÇGÖKAY ERİÇ
Yılda 200 BİN Öğrenci Malta'ya Gidiyor...

İngilizce öğrenmenin en önemli ülkelerinden biri haline gelen Malta’ya yılda 200 bin öğrencinin gittiğini biliyor muydunuz?

Devamı
TÜLAY AYKUTELİTÜLAY AYKUTELİ
CAMPUSEDU ile Yurtdışında Dil Eğitimi

Amacımız, rekabetçi dünya koşulları içerisinde boğulup kalan bireyleri her türlü rekabete hazır duruma getirebilmek ve bu amaca ulaşmak için de en önemli koşullardan biri olan dil edinimi konusunda da sizlere kaliteli ve güven dolu bir eğitim hizmeti sunmaktır.

Devamı
Tüm Makaleler
Ayın Okulu
InlinguaInlinguaDetay

KATILIMCILARIN GÖZÜNDEN

Sıla D.
Sıla D. Yurtdışında Dil Okulu
EC New York’ta 3 hafta İngilizce eğitimi aldım. Okulun yeri muhteşem olduğu için...
Devamı
Kazım Bekir Z.
Kazım Bekir Z. Yurtdışında Dil Okulu
Sahil kismi geceleri ve gunduz kalabalik ve gencler icin ideal. Evim okula 7-8 sahile 15-20 dakikalik bisiklet mesafesnde. Key west ve miami ye gitme firsatim oldu inanilmaz yerler.
Devamı
 
#
Tamam