CAMPUSEDU YURTDIŞI EĞİTİM DANIŞMANLIĞI
Eğitiminize Yatırım, Geleceğinize Yatırımdır! Invest in YOURSELF, Invest in Your FUTURE
CampusEdu Slider

Yurtdışı Dil Kursları

Dil eğitimi herkesin bildiği gibi kararlılık ve sabır gerektiren bir süreçtir. Eğer ciddi anlamda bu konuda eğitim almak istiyorsanız sizlere yurtdışında bulunan dil okulları ve dil kurslarını tavsiye ediyoruz.

Burada da kurslar varken neden yurtdışını tercih edeyim, diye düşünebilirsiniz. Ancak öğrenmek istediğiniz dilin anadil olarak konuşulduğu bir ülkede yaşamak bu süreci hızlandıracaktır. Türkiye'de bu konuda birkaç tane çok iyi dil kursu vardır. Fakat ders sırasında ve sonrasında yine kendi dilinizi kullanacağınızı düşünürsek bu dil öğrenme süreciniz için sağlıklı olmayacaktır. Native olarak o dilin konuşulduğu bir ülkede günlük konuşmalarınızı da kendi dilinizde yapamayacağınız için o dili pekiştirme imkanı bulabilirsiniz.

Yurtdışındaki dil okullarında çok çeşitli dil kursları bulunmaktadır. Bunlar arasından ihtiyaçlarınız doğrultusunda seçim yapabilir,kendinize ona göre bir yol çizebilirsiniz. Kalış sürenize bağlı olarak standart,yoğun veya akademik dönemli kursları,kişiye özel bir kurs istiyorsanız birebir kursları,yabancı dil sınavlarına hazırlanacaksanız sınav hazırlık kurslarından birini tercih edebilirsiniz.

Yurtdışındaki kurslar sizlere konaklama içinde çeşitli seçenekler sunmaktadır. Aile yanı veya öğrenci yurdu gibi alternatiflerden bütçenize uygun olanı tercih edebilirsiniz. Bu imkanlar da kurs sonrasında kalan zamanlarınızda da o dili konuşup pekiştirme imkanı sunmaktadır.

Yurtdışında dil eğitimi aldığınız zaman,sadece dil yeteneğiniz gelişmiş olmayacak. Gittiğiniz okullarda sizin gibi dil eğitimi almaya gelmiş çok sayıda farklı milletten arkadaş edineceğiniz için global dünyayı keşfetmiş olacaksanız. Böylece dünyaya bakış açınız değişecek ve kendinize güveniniz artacaktır. Dil okuluna gitmeden önce döndükten sonraki değişimi kendiniz bile fark edeceksiniz.

Canlı DestekÇEVRİM DIŞI

- Size nasıl yardımcı olabilirim?

Konuşmaya Katıl
Danışman Köşesi
GÖKAY ERİÇGÖKAY ERİÇ
ABD Vize Başvurusu Hakkında

ABD vize başvurusu hakkında bilmenizi tavsiye ettiğimiz detaylar...

Devamı
TÜLAY AYKUTELİTÜLAY AYKUTELİ
Kayıt Olmadan Önce Dikkat Etmeniz Gerekenler

Bir dil okuluna kayıt yaptırmadan önce dikkat etmeniz gereken önemli noktaları bu makalede bulabilirsiniz.

Devamı
Tüm Makaleler
Ayın Okulu
InlinguaInlinguaDetay

KATILIMCILARIN GÖZÜNDEN

Dila Z.
Dila Z. Yurtdışında Dil Okulu
Dersleri çok seviyorum çünkü dünyanın dört bir yanından gelen öğrencilerle birlikte ders alıyorum...
Devamı
Şeyhmus K.
Şeyhmus K. Yurtdışında Dil Okulu
Los Angeles’a geldiğimde çok az İngilizce konuşabiliyordum ve konuşulanları anlayamıyordum. Buraya geldiğimden beri kendimi...
Devamı
 
#
Tamam