CAMPUSEDU YURTDIŞI EĞİTİM DANIŞMANLIĞI
Eğitiminize Yatırım, Geleceğinize Yatırımdır! Invest in YOURSELF, Invest in Your FUTURE
CampusEdu Slider

Golders Green College Dil Okulu Londra

 1941 yılında kurulan Golders Green College, Londra’nın kuzeyinde merkeze sadece 15 dakika uzaklıkta güzel bir mekânda kuruludur. Golders Green College dil okulu British Council tarafından akredite edilen Genel, Akademik ve İş İngilizcesi kursları ve Cambridge ESOL sınav merkezlerinden biridir. Londra’da kaliteli bir dil okulunda İngilizce öğrenmek istiyorsanız Golders Green College dil okulundan daha iyi bir seçenek yoktur.

Akreditasyon/Yetkilendirme: British CouncilSunulan Kurs Sayısı: 6
Toplam Sınıf Sayısı: 20Sınıfta Maks. Öğrenci Sayısı: 20
Türk Öğrenci Yoğunluğu: %4Okulun Öğrenci Kapasitesi: 310
En Yakın Havaalanı: Heathrow AirportHavaalanı Uzaklığı (km): 27,2

 

GOLDERS GREEN COLLEGE DİL OKULU GENEL BİLGİLER: Londra’da bulunan Golders Green College dil okulu, İngilizce öğrenmek, TEFL/TESOL için öğretmen eğitimleri ve İngiltere’deki üniversitelere girmek için hazırlanabileceğiniz en güvenli ve profesyonel yerdir. Golders Green College dil okulu British Council tarafından akredite edilmiştir. Okul yurtdışından gelen öğrencileri İngiliz Üniversiteleri’ne hazırlama, foundation ve master öncesi eğitimleri ile B.A ya da M.A’de sağlam bir yer edinmelerini sağlamak üzerine yoğunlaşır.

GOLDERS GREEN COLLEGE DİL OKULU SOSYAL AKTİVİTELER:

·Oxford, Cambridge, Bath, Winchester, Windsor, Stratford upon Avon, Brighton, Canterbury gibi şehirlere yapılan geziler
·London Eye, British Museum, National Gallery, St Paul’s Cathedral, Horse Guards Parade’deki nöbet değişimi
·Öğrenci partileri

GOLDERS GREEN COLLEGE DİL OKULUNUN SUNDUĞU PROGRAMLAR:

GOLDERS GREEN COLLEGE DİL OKULU GENEL İNGİLİZCE

Genel İngilizce kursları yıl boyu, 16 yaşından büyüklere sunulmaktadır. Dersler hafta içi her gün sabah 09:30-12:30 arasında ya da 14:00-17:00 arasında verilmektedir. Dersler öğrencilerin 4 temel beceri olan okuma, yazma, konuşma ve dinleme, ayrıca gramer ve kelime bilgisi üzerine yoğunlaşır.

Her 12 haftalık dönemin sonunda öğrenciler bir teste tabi tutulur ve test seviyelerine göre sınıflar yeniden düzenlenir. Bu yolla öğrencilerin, seviyelerine uygun sınıflarda eğitim almaları ve ilerlemelerinin sürekli izlenmesi sağlanır.

GOLDERS GREEN COLLEGE DİL OKULU ÖĞRETMENLER İÇİN İNGİLİZCE

Golders Green Öğretmen Eğitimi merkezi 1941 yılında kurulmuştur. Öğretmenler için İngilizce programı Golders Green College London 1sadece bir kez katılacağınız ve sizi tüm kariyerinize hazırlayacak bir programdır. TESOL dünyaca kabul edilmiş, birçok eğitmenin dünya çapında öğretmenlik yapmasını sağlayan bir sertifikasıdır.

Öğretmenler için İngilizce kurslarında yeni eğitim metodları verilerek öğretmenlerin güncel yöntemleri edinmeleri sağlanır. Kurs süresi 5 haftadır. Derslerde üzerinde durulan konular; dilbilgisi, öğretme pratiği, metodoloji, öğrenci profili. Kursa ilk haftada öğretmenlerin ders anlatmaları istenmez. Önce 4 günlük bir kursa katılırlar. Bu kursta bilmedikleri bir dilin eğitimini alırlar. Kurs öğretmeni onlara bu yabancı dilin eğitimini verirken belirli teknikler kullanır. Bu da öğretmenlerin bir öğrencinin gözünden bakmalarını sağlayacaktır.


GOLDERS GREEN COLLEGE DİL OKULU DİPLOMA / sERTİFİKA PROGRAMLARI

İŞ İNGİLİZCESİ SERTİFİKASI

ABE (Association of Business Executives) 1973 yılında kurulmuştur. Program, çalışanları kariyerlerine hazırlamak, İngiltere ve diğer ülkelerdeki üniversitelere girişlerini sağlamak için profesyonel bir eğitim vermektedir.Kurs yılda 3 kez açılmaktadır (Eylül-ekim, Aralık-Şubat, Nisan-Mayıs).

Kurs modülleri : Diploma Bölümü 1
-Ekonomi muhasebesi
-İş iletişimi
-Örgütsel davranış

Kurs modülü: Diploma Bölümü 2
-Yönetim muhasebesi
-Pazarlama
-İnsan kaynakları yönetimi

Sertifika programına katılım şartları: Programa katılmak için başvuru yapanların resmi bir yeterliliğe ihtiyaçları yoktur. Fakat İngilizce yeterliliklerini göstermeleri gerekmektedir.

GOLDERS GREEN COLLEGE DİL OKULU OTEL YÖNETİMİ DİPLOMA PROGRAMI

Otel yönetimi diploması programında, öğrencilerin uluslararası otel endüstrisinde çalışabilmeleri için yönetemler verilir. Öğrenciler toplamda 450 saate kadar derse katılırlar. Her bir modülde Turizm ve Otelcilik Konfederasyonu tarfında hazırlanan 2.5 saatlik bir sınav vardır.


Müfredat örneği:
-Yiyecek ve içecek
-Yiyecek hijyeni, sağlığı ve güvenliği
-Ön büro
-Olanaklar ve konaklama
-Pazarlama
-Konaklama Finansmanı
-Turizm endüstrisi

GOLDERS GREEN COLLEGE DİL OKULU OTEL YÖNETİMİNDE İLERİ DİPLOMA PROGRAMI

Otel Yönetiminde İleri Diploma programı, öğrencilerin uluslararası otel sektörünün işlevsel yönlerini kavramalarını sağlamayı amaçlamaktadır. Bu programda öğrenciler minimumda 450 saate kadar ders alırlar. Her bir modülde Turizm ve Otelcilik Konfederasyonu tarfında hazırlanan 2.5 saatlik bir sınav vardır.

Müfredat örneği:
-Yiyecek ve içecek
-Stratejik otel yönetimi
-Olanakların yönetimi
-Yönetim Finansmanı
-İnsan kaynakları yönetimi
-Yönetim araştırması raporu

GOLDERS GREEN COLLEGE DİL OKULU TURİZM YÖNETİMİNDE DİPLOMA PROGRAMI

Turizm yönetiminde diploma programı, öğrencilerin uluslararası otel sektörünün işlevsel yönlerini kavramalarını sağlamayı amaçlamaktadır. Bu programda öğrenciler minimumda 450 saate kadar ders alırlar. Her bir modülde Turizm ve Otelcilik Konfederasyonu tarfından hazırlanan 2.5 saatlik bir sınav vardır.

Müfredat örneği;
-Seyehat coğrafyası
-Turizm endüstrisi
-Seyehat acentesi ve tur rehberliği işlemleri
-Tuizm ekonomisine giriş
-Gidilecek yer analizi
-Seyehat endüstrisi için finans
-Pazarlama


GOLDERS GREEN COLLEGE DİL OKULU TURİZM YÖNETİMİNDE İLERİ DİPLOMA PROGRAMI

Turizm yönetiminde ileri diploma programı, öğrencilerin uluslararası otel sektörünün işlevsel yönlerini, karar alabilmelerini, liderlik yönlerini kavramalarını sağlamayı amaçlamaktadır. Bu programda öğrenciler minimumda 450 saate kadar ders alırlar. Her bir modülde Turizm ve Otelcilik Konfederasyonu tarfından hazırlanan 2.5 saatlik bir sınav vardır.

Müfredat örneği;
-Turlar
-Yönetim muhasebesi
-Stratejik turizm yönetimi
-Sürdürülebilir Tuizm yönetimi
-İnsan kaynakları yönetimi
-Yönetim araştırması raporları

GOLDERS GREEN COLLEGE DİL OKULUNDA KONAKLAMA HAKKINDA

AİLE YANINDA KONAKLAMA:Yemeğinizi aile ile yemeyi ya da kendi yemeğinizi kendiniz yapmayı seçebilirsiniz.Londra’da kalmak için en uygun konaklama şeklidir. Yıl boyunca uygundur.

Size özel dil okulu araştırması, maliyet analizi ve vize bilgileri için bizimle iletişime geçin! Program danışmanlarımız ihtiyacınıza uygun olacak şekilde ülke, şehir ve okul araştırması yapıp size en uygun olan indirimli okul-kurs fiyatları ve detaylarıyla geri dönüş yapsın!


TEKLİF İSTEK FORMU İÇİN TIKLAYIN

 Kampanyadaki okullarımızı Facebook sayfalarımızdan da güncel olarak duyurmaktayız! Facebook sayfalarımızı beğenerek indirimde olan okullarımızı takip edebilirsiniz:

https://www.facebook.com/campusyurtdisiegitimdanismanlik

http://www.facebook.com/yurtdisidilokullari

 

CAMPUSEDU Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı - Yurtdışı Dil Okulları Departmanı

0312 460 0030

İLETİŞİM

Canlı DestekÇEVRİM DIŞI

- Size nasıl yardımcı olabilirim?

Konuşmaya Katıl
Danışman Köşesi
TÜLAY AYKUTELİTÜLAY AYKUTELİ
Kayıt Olmadan Önce Dikkat Etmeniz Gerekenler

Bir dil okuluna kayıt yaptırmadan önce dikkat etmeniz gereken önemli noktaları bu makalede bulabilirsiniz.

Devamı
TÜLAY AYKUTELİTÜLAY AYKUTELİ
CAMPUSEDU ile Yurtdışında Dil Eğitimi

Amacımız, rekabetçi dünya koşulları içerisinde boğulup kalan bireyleri her türlü rekabete hazır duruma getirebilmek ve bu amaca ulaşmak için de en önemli koşullardan biri olan dil edinimi konusunda da sizlere kaliteli ve güven dolu bir eğitim hizmeti sunmaktır.

Devamı
Tüm Makaleler
Ayın Okulu
InlinguaInlinguaDetay

KATILIMCILARIN GÖZÜNDEN

Kazım Bekir Z.
Kazım Bekir Z. Yurtdışında Dil Okulu
Sahil kismi geceleri ve gunduz kalabalik ve gencler icin ideal. Evim okula 7-8 sahile 15-20 dakikalik bisiklet mesafesnde. Key west ve miami ye gitme firsatim oldu inanilmaz yerler.
Devamı
Şeyhmus K.
Şeyhmus K. Yurtdışında Dil Okulu
Los Angeles’a geldiğimde çok az İngilizce konuşabiliyordum ve konuşulanları anlayamıyordum. Buraya geldiğimden beri kendimi...
Devamı
 
#
Tamam