CAMPUSEDU YURTDIŞI EĞİTİM DANIŞMANLIĞI
Eğitiminize Yatırım, Geleceğinize Yatırımdır! Invest in YOURSELF, Invest in Your FUTURE
CampusEdu Slider

British Study Centre Dil Okulu Oxford

British Study Centres Oxford okulu St Giles caddesinde, Oxford Üniversitesi’nin tam karşısında kuruludur. British Study Centre Oxford Dil Okulu 2010 yılında 60 farklı ülkeden 1600 öğrenciye eğitim vermiştir.

Akreditasyon/Yetkilendirme: English UK, British CouncilSunulan Kurs Sayısı: 14
Toplam Sınıf Sayısı: 17Sınıfta Maks. Öğrenci Sayısı: 14
Türk Öğrenci Yoğunluğu: %5Okulun Öğrenci Kapasitesi: 325
En Yakın Havaalanı: Oxford AirportHavaalanı Uzaklığı (km): 10,7

 

OKUL HAKKINDA GENEL BİLGİ: British Study Centres Oxford okulu şehrin en iyi yerlerinden birinde kuruludur. Tarihi St Giles bölgesinde kurulu olan okul dünyaca ünlü Ashmolean Müzesine 100 m uzaklıktadır. Mağaza ve kafeteryaları ile sürekli kalabalık olan Cornmarket sadece 50 m uzaklıktadır.Okulda sınıf mevcutları azdır ve birçok farklı ülkeden öğrenci bulunur. Bu da öğretmenlerin katılımcılara bireysel dikkat göstermesine olanak verir. Okul, her yıl onlarca farklı ülkeden gelen öğrencileri ile dikkat çeker. 2010 yılında 60 farklı ülkeden 1600 öğrenci British Studt Centres Oxford okulunda eğitim almıştır.


Sosyal Etkinlikler: Film geceleri, masa tenisi, Londra gezisi, Ashmolean Müzesi gezisi, Karaoke geceleri, haftasonları Avrupa gezileri


OKUL HAKKINDA YORUMLAR

British Study Centres çok iyi öğretmenlere sahip ve çalışanlar, öğrencilerin mutluluğu ve rahatı için ellerinden gelenin en iyisini yapıyorlar. Bu okulu seçtiğim için çok memnunum.’
Kumsal Dede

Oxford’da 4 haftalık IELTS hazırlık kursuna katıldım. Benim için muhteşem bir deneyimdi. Dersler oldukça zordu, fakat çok şey öğrendik. Kurs boyunca bize verdiği emeklerden dolayı öğretmenim Sam’e minnettarım. Teşekkürler British Study Centres! Aydeniz Yılmaz

Kurs detayları:

Genel İngilizce 20 saat/hft – Sabah / Öğleden Sonra

Genel İngilizce kurslarında, kurs kitabı üzerinden yapılan 15 saatlik dersin yanı sıra 5 saatlik de konuşma ve dinleme derleri yapılır. Dersler saat 09:15- 13:15 arasında yapılır. Sabahları yapılan ilk üç derste kurs kitabı üzerinden konuşma, dineleme, okuma, yazma becerileri geliştirilir. Bunların yanı sıra İngilizcede akıcılığınızı geliştirecek diğer alanlar olan telaffuz, gramer, kelime ve deyimler üzerinde durulur. Son ders saatinde ise konuşma akıcılığınızı geliştirmek için sadece konuşma ve dinleme alıştırmaları yapılır.
Kursta dersler her Pazartesi başlamaktadır. Kurs süresi 2-48 hafta arasında değişir. Kursa katılmak için İngilizce seviyenizin Temel seviyeden İleri seviyeye kadar olması gerekmektedir. Kursta her ders saati 50 dakikadır.


Yarı Yoğun İngilizce 25 saat/hft

Yarı Yoğun İngilizce kurslarında, kurs kitabı üzerinden 15 saatlik ders, 5 saatlik konuşma ve dinleme dersleri ve öğeleden sonraları da iki seans yapılır. Dersler saat 09:15- 16:35 arasında yapılır. Sabahları yapılan ilk üç derste kurs kitabı üzerinden konuşma, dineleme, okuma, yazma becerileri geliştirilir. Bunların yanı sıra İngilizcede akıcılığınızı geliştirecek diğer alanlar olan telaffuz, gramer, kelime ve deyimler üzerinde durulur. Son ders saatinde ise konuşma akıcılığınızı geliştirmek için sadece konuşma ve dinleme alıştırmaları yapılır. Pazartesi, Salı ya da Çarşamba, Perşembe günleri 14:15-16:15 arasında gramer, yazma ya da kelime bilgisi dersleri yapılır.Kursta dersler her Pazartesi başlamaktadır. Kurs süresi 2-48 hafta arasında değişir. Kursa katılmak için İngilizce seviyenizin Temel seviyeden İleri seviyeye kadar olması gerekmektedir. Kursta her ders saati 50 dakikadır.

Yoğun İngilizce 30 saat/hft

Yoğun İngilizce kurslarında, kurs kitabı üzerinden 15 saatlik ders, 5 saatlik konuşma ve dinleme dersleri ve öğeleden sonraları da dört seans yapılır. Dersler saat 09:15- 16:35 arasında yapılır. Sabahları yapılan ilk üç derste kurs kitabı üzerinden konuşma, dineleme, okuma, yazma becerileri geliştirilir. Bunların yanı sıra İngilizcede akıcılığınızı geliştirecek diğer alanlar olan telaffuz, gramer, kelime ve deyimler üzerinde durulur. Son ders saatinde ise konuşma akıcılığınızı geliştirmek için sadece konuşma ve dinleme alıştırmaları yapılır. Pazartesi, Salı, Çarşamba ve Perşembe günleri 14:15-16:15 arasında gramer, yazma ya da kelime bilgisi dersleri yapılır.Kursta dersler her Pazartesi başlamaktadır. Kurs süresi 2-48 hafta arasında değişir. Kursa katılmak için İngilizce seviyenizin Temel seviyeden İleri seviyeye kadar olması gerekmektedir. Kursta her ders saati 50 dakikadır.

IELTS Hazırlık Kursu 20 saat/hft

Haftalık 20 ders saati olan IELTS hazırlık kurslarında Sabahları 09:15-12:05 arasında IELTS sınavına hazırlık çalışmaları yapılırken öğleden sonra yapılan derslerde konuşma, dinleme, yazma, okuma becerileri üzerinde durlur. Sabahları yapılan ilk üç derste ders kitabı üzerinden ders işlenirken bunun yanı sıra gazete, dergi gibi materyallerde kullanılır. Kursa başlamadan önce seviyenizi ve gereksinimlerinizi belirlemek için bir sınav yapılır ve buna göre size en uygun sınıfa yerleştirmeniz yapılır.Kursta dersler her Pazartesi başlamaktadır. Kurs süresi 2-48 hafta arasında değişmektedir. Kursa katılmak için İngilizce seviyenizin en az Üst Orta (Upper-Intermediate) olması gerekmektedir. Sınıf mevcutları ortalama 11, en fazla 14 kişidir.


IELTS Hazırlık Kursu 25 saat/hft

Haftalık 25 ders saati olan IELTS hazırlık kurslarında Sabahları IELTS sınavına hazırlık çalışmaları yapılırken öğleden sonra yapılan derslerde konuşma, dinleme, yazma, okuma becerileri üzerinde durlur.Sabahları yapılan ilk üç derste ders kitabı üzerinden ders işlenirken bunun yanı sıra gazete, dergi gibi materyallerde kullanılır. Kursa başlamadan önce seviyenizi ve gereksinimlerinizi belirlemek için bir sınav yapılır ve buna göre size en uygun sınıfa yerleştirmeniz yapılır.Kursta dersler her Pazartesi başlamaktadır. Kurs süresi 2-48 hafta arasında değişmektedir. Kursa katılmak için İngilizce seviyenizin en az Üst Orta (Upper-Intermediate) olması gerekmektedir. Sınıf mevcutları ortalama 11, en fazla 14 kişidir.

IELTS Hazırlık Kursu 30 saat/hft

Haftalık 30 ders saati olan IELTS hazırlık kurslarında Sabahları IELTS sınavına hazırlık çalışmaları yapılırken öğleden sonra yapılan derslerde konuşma, dinleme, yazma, okuma becerileri üzerinde durlur.Sabahları yapılan ilk üç derste ders kitabı üzerinden ders işlenirken bunun yanı sıra gazete, dergi gibi materyallerde kullanılır. Kursa başlamadan önce seviyenizi ve gereksinimlerinizi belirlemek için bir sınav yapılır ve buna göre size en uygun sınıfa yerleştirmeniz yapılır.Kursta dersler her Pazartesi başlamaktadır. Kurs süresi 2-48 hafta arasında değişmektedir. Kursa katılmak için İngilizce seviyenizin en az Üst Orta (Upper-Intermediate) olması gerekmektedir. Sınıf mevcutları ortalama 11, en fazla 14 kişidir.

Genel İngilizce + Bire bir TOEFL Hazırlık Kursu

Bu kursta 15 saatlik Genel İngilizce dersleri, 5 saatlik konuşma, dinleme, okuma ve yazma dersleri, 2 saat bire bir TOEFL sınav teknikleri üzerinde durulan dersler yapılır. Sabahları 09:15-12:05 arasında temel dil becerilerinizi geliştirmek üzerine yoğunlaşılır. Öğleden sonra yapılan 5 saatlik derslerde iki seçeneğiniz vardır. Pazartesi-Cauma arası 12:25-13:15 saatleri arasında konuşma ve dineleme derslerine katılabilirsiniz. Pazartesi –Salı günleri 14:15-16:35 arasında gramer ve yazma derslerine katılabilirsiniz. 2 saatlik bire bir dersler genellikle öğleden sonraları yapılmaktadır. Her bir ders 60 dakikadır ve kurs saatine öğretmen ve öğrenci kendi aralarında karar verirler.Kurs başlangıç tarihleri Eylül-Haziran arasında her Pazartesi başlamaktadır. Kursa katılmak için İngilizce seviyenizin en az orta (Intermediate) olması gerekmektedir. Sınıf mevcutları ortalama 11, en fazla 14 kişidir. Kurs süresi 2-40 hafta arasında değişmektedir.

Genel İngilizce + Bire bir TOEFL Hazırlık Kursu (Yaz Döneminde)

Bu kursta 15 saatlik Genel İngilizce dersleri, 5 saatlik konuşma, dinleme, okuma ve yazma dersleri, 2 saat bire bir TOEFL sınav teknikleri üzerinde durulan dersler yapılır. Sabahları 09:15-12:05 arasında temel dil becerilerinizi geliştirmek üzerine yoğunlaşılır. Öğleden sonra yapılan 5 saatlik derslerde iki seçeneğiniz vardır. Pazartesi-Cauma arası 12:25-13:15 saatleri arasında konuşma ve dineleme derslerine katılabilirsiniz. Pazartesi –Salı günleri 14:15-16:35 arasında gramer ve yazma derslerine katılabilirsiniz. 2 saatlik bire bir dersler genellikle öğleden sonraları yapılmaktadır. Her bir ders 60 dakikadır ve kurs saatine öğretmen ve öğrenci kendi aralarında karar verirler.Kurs başlangıç tarihleri Temmuz-Ağustos arasında her Pazartesi başlamaktadır. Kurs süresi 2-8 hafta arasında değişir. Kursa katılmak için İngilizce seviyenizin en az orta (Intermediate) olması gerekmektedir. Sınıf mevcutları ortalama 11, en fazla 14 kişidir. Mini gruplarda yapılan derslerde sınıf mevcutları en fazla 6 kişidir.

Genel İngilizce + Bire bir TOEIC Hazırlık Kursu

Bu kursta 15 saatlik Genel İngilizce dersleri, 5 saatlik gramer, yazma ya da İş İngilizcesi dersleri, 2 saat bire bir TOEIC sınav teknikleri üzerinde durulan dersler yapılır. Sabahları 09:15-12:05 arasında temel dil becerilerinizi geliştirmek üzerine yoğunlaşılır. Öğleden sonra yapılan 5 saatlik derslerde iki seçeneğiniz vardır. Pazartesi-Cauma arası 12:25-13:15 saatleri arasında konuşma ve dineleme derslerine katılabilirsiniz. Pazartesi –Salı günleri 14:15-16:35 arasında gramer ve yazma derslerine katılabilirsiniz. 2 saatlik bire bir dersler genellikle öğleden sonraları yapılmaktadır. Her bir ders 60 dakikadır ve kurs saatine öğretmen ve öğrenci kendi aralarında karar verirler.Kurs başlangıç tarihleri Eylül-Haziran arasında her Pazartesi başlamaktadır. Kursa katılmak için İngilizce seviyenizin en az orta (Intermediate) olması gerekmektedir. Sınıf mevcutları ortalama 11, en fazla 14 kişidir. Kurs süresi 2-40 hafta arasında değişmektedir.

Genel İngilizce + Bire bir TOEIC Hazırlık Kursu (Yaz Döneminde)

Bu kursta 15 saatlik Genel İngilizce dersleri, 5 saatlik gramer,yazma ya da İş İngilizcesi dersleri, 2 saat bire bir TOEIC sınav teknikleri üzerinde durulan dersler yapılır. Sabahları 09:15-12:05 arasında temel dil becerilerinizi geliştirmek üzerine yoğunlaşılır. Öğleden sonra yapılan 5 saatlik derslerde iki seçeneğiniz vardır. Pazartesi-Cauma arası 12:25-13:15 saatleri arasında konuşma ve dineleme derslerine katılabilirsiniz. Pazartesi –Salı günleri 14:15-16:35 arasında gramer ve yazma derslerine katılabilirsiniz. 2 saatlik bire bir dersler genellikle öğleden sonraları yapılmaktadır. Her bir ders 60 dakikadır ve kurs saatine öğretmen ve öğrenci kendi aralarında karar verirler.Kurs başlangıç tarihleri Temmuz-Ağustos arasında her Pazartesi başlamaktadır. Kurs süresi 2-8 hafta arasında değişir. Kursa katılmak için İngilizce seviyenizin en az orta (Intermediate) olması gerekmektedir. Sınıf mevcutları ortalama 11, en fazla 14 kişidir. Mini gruplarda yapılan derslerde sınıf mevcutları en fazla 6 kişidir.

Cambridge FCE Hazırlık Kursu 20 saat/hft

Cambridge FCE Sınavları Üst Orta (Upper Intermediate) seviyede İngilizcenizi test eder. Sınavda yazma, okuma, gramer, dinleme ve konuşmanız test edilir. Bu kurs sizi sınavın tüm alanlarına hazırlar. Genel İngilizce dersleri ile de ilerlemeniz sağlanır. Kurs sonuda hem sınava yeterlilik kazanır hem de iyi derecede İngilizceye sahip olursunuz.
Kursta 09:15-12:05 arasında kurs kitabı üzerinden sınav tekniklerine yer verilir. 12:25-13:15 arasında ise konuşma ve dinleme derleri yapılır.Kurs süresi 4-10-12 hafta arasında değişir. Kursa katılmak için minimum İngilizce seviyesi Intermediate’dir. Sınıf mevcudu ortalama 11, en fazla 14 kişidir. Haftalık ders saati 20’dir. Her ders 50 dakikadır.

Cambridge FCE Hazırlık Kursu 25 saat/hft

Cambridge FCE Sınavları Üst Orta (Upper Intermediate) seviyede İngilizcenizi test eder. Sınavda yazma, okuma, gramer, dinleme ve konuşmanız test edilir. Bu kurs sizi sınavın tüm alanlarına hazırlar. Genel İngilizce dersleri ile de ilerlemeniz sağlanır. Kurs sonuda hem sınava yeterlilik kazanır hem de iyi derecede İngilizceye sahip olursunuz.Kursta 09:15-12:05 arasında kurs kitabı üzerinden sınav tekniklerine yer verilir. 12:25-13:15 arasında ise konuşma ve dinleme dersleri yapılır.Kurs süresi 4-10-12 hafta arasında değişir. Kursa katılmak için minimum İngilizce seviyesi Intermediate’dir. Sınıf mevcudu ortalama 11, en fazla 14 kişidir. Haftalık ders saati 25’tir. Her ders 50 dakikadır.

Cambridge CAE Hazırlık Kursu 20 saat/hft

Cambridge CAE Sınavı ileri seviyede İngilizcenizi test eder. Kursa katılmak için ileri seviyede İngilizceye sahip olmanız gerekmektedir. Kurs başlamadan önce her öğrenci seviye tespit sınavına girer. İhtiyaç analizi olarak da yapılan bu sınav öğretmeninin kursta kullanacağı materyalleri de belirlemesine yardımcı olur.Kursta sabahları 09:15-12:05 arasında kurs kitabı üzerinden sınav tekniklerine yer verilir. 12:25-13:15 arasında ise konuşma ve dinleme dersleri yapılır.Kurs süresi 4-11-12 hafta arasında değişir. Kursa katılmak için minimum İngilizce seviyesi Upper-Intermediate’dir. Sınıf mevcudu ortalama 10, en fazla 14 kişidir. Haftalık ders saati 20’dir. Her ders 50 dakikadır.

Cambridge CAE Hazırlık Kursu 25 saat/hft

Cambridge CAE Sınavı ileri seviyede İngilizcenizi test eder. Kursa katılmak için ileri seviyede İngilizceye sahip olmanız gerekmektedir. Kurs başlamadan önce her öğrenci seviye tespit sınavına girer. İhtiyaç analizi olarak da yapılan bu sınav öğretmeninin kursta kullanacağı materyalleri de belirlemesine yardımcı olur.Kursta sabahları 09:15-12:05 arasında kurs kitabı üzerinden sınav tekniklerine yer verilir. 12:25-13:15 arasında ise konuşma ve dinleme dersleri yapılır.Kurs süresi 4-11-12 hafta arasında değişir. Kursa katılmak için minimum İngilizce seviyesi Upper-Intermediate’dir. Sınıf mevcudu ortalama 10, en fazla 14 kişidir. Haftalık ders saati 25’tir. Her ders 50 dakikadır.

İş İngilizcesi

İş İngilizcesi kurslarının amacı katılımcıların iş dünyasında İngilizceyi rahatlıkla kullanabilmelerini sağlamaktır. Kursta 20 saatlik Genel İngilizce dersleri, 10 saatlik İş İngilizcesi dersleri verilir. Sabah 09:15-12:05 arasında kurskitabı üzerinden dört temel beceri olan konuşma, dinleme, okuma, yazma üzerinde durulurken 14:15-16:35 saatleri arasında da 4 saat iş dünyasında ihtiyacınız olacak konular üzerinde eğitim alırsınız.
Kursta üzerinde durulan konular şu şekildedir; toplantılar, görüşmeler, reklam, pazarlama, global turizm, sunumlar, ziyaretler, iş gezileri, e-mail, şirket profili, ekonomi, fikir verme, karar verme.Kursta dersler her Pazartesi başlamaktadır. Kurs süresi 2-48 hafta arasında değişmektedir. Kursa katılmak için İngilizce seviyenizin en az Intermediate olması gerekmektedir. Sınıf mevcutları ortalama 11, en fazla 14tür. Her bir ders saati 50 dakikadır.

Bire Bir İngilizce

Bire bir kurslar tamamen katılımcının ihtiyaç ve ilgi alanlarına göre şekillendirilmektedir. Bire bir dersler 60 dakika sürmektedir. Kurs içeriği öğretmen ve öğrenci arasında kararlaştırılır. Bu da öğrencilerin ihtiyaçları olan alanlarda eğitim almalarına olanak verir.

Konaklama

Aile Yanında Konaklama

Konaklama sağlanan tüm aileler büyük bir titizlikle seçilir ve düzenli olarak denetlenmektedir. Ailelerin Britisih Council standartlarına uygun olmaları gerekmektedir.
Aile yanı konaklamalara girişler kurs başlamadan önce Cumartesi veya Pazar günü saat 08:00-22:00 arasında yapılmaktadır. Konaklama yerleri, otobüs ile okula yaklaşık 20-25 dakika uzaklıktadır.Konaklamda tek kişilik odalarda kalırsınız. Ancak birlikte gitmek istediğiniz bir arkadaşınız varsa çift kişilik odada da kalabilirsiniz. Odalar rahatınıza uygun, modern ve sade bir şekilde düzenlenmiştir. Evlerde genellikle tek banyo olduğu için aile ile ortak kullanırsınız. İnternet erişimi çoğu ailede mevcuttur. Havlu ve çarşaflar aile tarafındna sağlanmaktadır.

Standart Öğrenci Evleri

Öğrenci evleri hem özgürlük anlamında hem de malliyet olarak oldukça uygundur. Öğrenci evlerinde kalmak için 18 yaşını doldurmuş olmanız gerekmektedir. Bu konaklama türünde kendinize ait odanız bulunurken, mutfak, salon ve evdeki olanakları diğer British Study Centre öğrencileri ile paylaşırsınız. Öğrenci evleri, toplu taşıma ile okula 20 dakika uzaklıktadır.Konaklamada tek veya çift kişilik odalarda kalırsınız. Rahatınıza uygun şekilde döşenmiş odanızda eşyalarınızı koymak için dolap ve çalışma masası bulunur. Öğrenciler kendi odalarının temizliğinden sorumludur.Tüm öğrenci evlerinde çamaşır makinesi ve ütü mevcuttur. Evlerde bir veya iki banyo bulunur.Evlerde internet erişimi mevcuttur.
Not: Öğrenci evlerine girişler saat 14:00’da yapılabilir. Çıkışlar ise 11:00’dadır.

Superior Öğrenci Evleri

Öğrenci evleri hem özgürlük anlamında hem de malliyet olarak oldukça uygundur. Öğrenci evlerinde kalmak için 18 yaşını doldurmuş olmanız gerekmektedir. Bu konaklama türünde kendinize ait odanız bulunurken, mutfak, salon ve evdeki olanakları diğer British Study Centre öğrencileri ile paylaşırsınız. Superior öğrenci evleri şehir merkezinde kuruludur. Bu yüzden okula ulaşım çok kolaydır.Konaklamada tek kişilik odalarda kalırsınız. Rahatınıza uygun şekilde döşenmiş odanızda eşyalarınızı koymak için dolap ve çalışma masası bulunur. Evlerde haftalık temizlik yapılır fakar öğrenciler kendi odalarının temizliğinden ve düzeninden sorumludurlar. Evde yemekler sağlanmaz. Öğrenciler mutfağı kullanarak istediklerini hazırlayabilirler.Tüm öğrenci evlerinde çamaşır makinesi ve ütü mevcuttur. Evlerde bir veya iki banyo bulunur.
Not: Öğrenci evlerine girişler saat 14:00’da yapılabilir. Çıkışlar ise 11:00’dadır.

Stüdyo Daireler

Thames Nehri kıyısında bulunan The Moorings okula 10 dakikalık yürüme mesafesindedir. Evde British Study Centres’da eğitim alan diğer öğrencilerle kalırsınız. Evler 6 kişiliktir. Evde kendinize ait bir odanız ve küçük bir mutfağınız bulunur. Yalnız ortak bir oda mevcut değildir. Odalar rahatınıza uygun şekilde döşenmiştir.Evlerde haftalık temizlik yapılır fakar öğrenciler kendi odalarının temizliğinden ve düzeninden sorumludurlar. Evde yemekler sağlanmaz. Öğrenciler mutfağı kullanarak istediklerini hazırlayabilirler.Tüm öğrenci evlerinde çamaşır makinesi mevcuttur. Evlerde paylaşımlı kullanabileceğiniz 2 banyo vardır. Evdeki telefon sadece gelen aramalara açıktır. İnternet erişimi mevcuttur.

Slade Park Yaz Yurdu

Yurt sadece 3 Temmuz-28 Ağustos tarihleri arasında açıktır.
Slade Park okula 3 km uzaklıkta kuruludur. Toplu taşıma ile yaklaşık 25 dakika sürmektedir. Yurtta odalar modern ve rahatınıza uygun şekilde döşenmiştir. Tek kişilik, banyosu içinde bulunan odalarda kalırsınız. Ortak alanlar haftada bir kez temizlenir. Öğrenciler kendi odalarının temizlik ve düzeninden sorumludur.Yurtta yemekler sağlanmaz. Mutfağı kullanarak istediğinizi hazırlayabilirsiniz. Çarşaflar yurt tarafından sağlanmaktadır. Yurtta madeni para ile çalışan çamaşır makineleri mevcuttur. Ücretsiz internet erişimi bulunmaktadır.


St Edmund William Miller Hall Yaz Yurdu

Yurt sadece 24 Temmuz-17 Eylül tarihleri arasında açıktır.
St Edmund Miller yurdu şehir merkezine yürüyerek 10 dakika sürmektedir. Yurtta odalar modern ve rahatınıza uygun şekilde döşenmiştir. Tek kişilik, banyosu içinde bulunan odalarda kalırsınız. Ortak alanlar haftada iki kez temizlenir. Öğrenciler kendi odalarının temizlik ve düzeninden sorumludur.Yurtta yemekler sağlanmaz. Mutfağı kullanarak istediğinizi hazırlayabilirsiniz. Çarşaflar yurt tarafından sağlanmaktadır. Yurtta madeni para ile çalışan çamaşır makineleri mevcuttur. Ücretsiz internet erişimi bulunmaktadır. Odalarda telefon bağlantısı bulunmaktadır.

St Edmund Besse Hall Standart Yaz Yurdu

Yurt sadece 17 Temmuz-17 Eylül tarihleri arasında açıktır.
St Edmund Besse yurdu şehir merkezine yürüyerek 10 dakika sürmektedir. Yurtta odalar modern ve rahatınıza uygun şekilde döşenmiştir. Tek kişilik odalarda kalırsınız. Banyolar paylaşımlıdır. Ortak alanlar haftada iki kez temizlenir. Öğrenciler kendi odalarının temizlik ve düzeninden sorumludur.Yurtta yemekler sağlanmaz. Mutfağı kullanarak istediğinizi hazırlayabilirsiniz. Çarşaflar yurt tarafından sağlanmaktadır. Kullanmanız için özel çamaşır odaları mevcuttur. İnternet erişimi bulunmaktadır. Odalarda telefon bağlantısı bulunmaktadır.

Size özel dil okulu araştırması, maliyet analizi ve vize bilgileri için bizimle iletişime geçin! Program danışmanlarımız ihtiyacınıza uygun olacak şekilde ülke, şehir ve okul araştırması yapıp size en uygun olan indirimli okul-kurs fiyatları ve detaylarıyla geri dönüş yapsın!


TEKLİF İSTEK FORMU İÇİN TIKLAYIN

 Kampanyadaki okullarımızı Facebook sayfalarımızdan da güncel olarak duyurmaktayız! Facebook sayfalarımızı beğenerek indirimde olan okullarımızı takip edebilirsiniz:

https://www.facebook.com/campusyurtdisiegitimdanismanlik

http://www.facebook.com/yurtdisidilokullari

 

CAMPUSEDU Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı - Yurtdışı Dil Okulları Departmanı

0312 460 0030

İLETİŞİM

Canlı DestekÇEVRİM DIŞI

- Size nasıl yardımcı olabilirim?

Konuşmaya Katıl
Danışman Köşesi
GÖKAY ERİÇGÖKAY ERİÇ
ABD Vize Başvurusu Hakkında

ABD vize başvurusu hakkında bilmenizi tavsiye ettiğimiz detaylar...

Devamı
TÜLAY AYKUTELİTÜLAY AYKUTELİ
CAMPUSEDU ile Yurtdışında Dil Eğitimi

Amacımız, rekabetçi dünya koşulları içerisinde boğulup kalan bireyleri her türlü rekabete hazır duruma getirebilmek ve bu amaca ulaşmak için de en önemli koşullardan biri olan dil edinimi konusunda da sizlere kaliteli ve güven dolu bir eğitim hizmeti sunmaktır.

Devamı
Tüm Makaleler
Ayın Okulu
InlinguaInlinguaDetay

KATILIMCILARIN GÖZÜNDEN

Büşra K.
Büşra K. Yurtdışında Dil Okulu
Beyaz binasını ve kafesini gerçekten çok sevdim. Merkezi bir yerde olması da muhteşemdi....
Devamı
Deniz K.
Deniz K. Yurtdışında Dil Okulu
ALC'de geçirdiğim süre boyunca eğitmenlerin ve yönetimin desteğini sürekli hissettim. Okul haricinde konaklama ve...
Devamı
 
#
Tamam