CAMPUSEDU YURTDIŞI EĞİTİM DANIŞMANLIĞI
Eğitiminize Yatırım, Geleceğinize Yatırımdır! Invest in YOURSELF, Invest in Your FUTURE
CampusEdu Slider

AM Language Sliema Dil Okulu

Akdeniz’in merkezindeki Malta adası, dil okulu gruplarının İngilizce öğrenimini güzel ve güvenli bir çevrede, çeşitli spor etkinlikleri ve aktivitelerle birleştirebilecekleri ideal bir yerdir. AM Language Studio dil okulu ülkenin başlıca turizm şehri olan Sliema’da yer almaktadır. Yılların tecrübesi ile AM Language Studio dil okulu sizin için en iyi seçenek olmaya adaydır.

Akreditasyon/Yetkilendirme: FELTOM’un kurucu üyelerinden, ISO 9001 belgesi sahibidir ve Ministry of Education ( Eğitim Bakanlığı) tarafından lisanslıSunulan Kurs Sayısı: 14
Toplam Sınıf Sayısı: 16Sınıfta Maks. Öğrenci Sayısı: 16
Türk Öğrenci Yoğunluğu: %4Okulun Öğrenci Kapasitesi: 190
En Yakın Havaalanı: Malta AirportHavaalanı Uzaklığı (km): 10,6

AM LANGUAGE STUDIO DİL OKULU HAKKINDA GENEL BİLGİ:


AM Language Studio dil okulunda Maksimum 15 öğrencilik sınıfların hepsi klimalı ve moderndir. Dersler 45’er dakikalık 20 seanstan oluşmaktadır. AM Language Studio dil okulunda tüm öğretmenlerin ana dili İngilizcedir. Kursa yerleştirme sınavı, katılım belgesi ve bunun yanı sıra tüm öğretim materyalleri dâhildir. Am Language Studio dil okulunun kadrosu kendilerini en iyi hizmeti vermeye adamış tecrübeli ve iyi eğitimlidir.


AM Language Studio dil okulunda eğitimler; havaalanı transferi (gidiş-dönüş), hoş geldin paketi ve öğrenci kartı, dil yeterlilik/değerlendirme sınavı, özel amaç için 20 saatlik İngilizce dersi (tüm öğrenim materyalleri dahil), katılım sertifikası, 7 gece 8 gün konaklama, aynı kurdaki her 15 öğrenciye ücretsiz grup lideri ve konaklama hizmetlerini içermektedir.

 AM LANGUAGE STUDIO DİL OKULU OLANAKLARI Okul Olanakları: Kendi kendine öğrenme merkezi, Gör-işit odası, Dil laboratuarı, resepsiyon, internet salonu, açık teras, kafe, ücretsiz kablosuz internet

 
AM LANGUAGE STUDIO DİL OKULUNDA SOSYAL ETKİNLİKLER:


Bol güneş, kısa mesafeler ve zengin tarihiyle Malta genç öğrencilere sınıf dışında da eğlenme imkânı sunar. Etkinliklerimizden istediklerinizi seçin, kendi bütçenize ve isteklerinize uygun program hazırlayın. Tüm etkinliklere personelimiz liderlik etmektedir. Kültürel gezilerimizde ulaşım ve lisanslı rehber de dâhildir. Etkinlikler; spor, kültür, dinlenme ve gece hayatı kategorilerinden oluşmaktadır.

Kurs Detayları:

Yetişkinler için kurslar

Yoğun İnglizce

İngilizce Mini Gruplar

Bireysel Dersler

Birleştirilmiş İngilizce

Profesyonel Kurslar; Genel İş ingilizcesi, Yoğunlaştırılmışİş İngilizcesi, İş İngilizcesi mini  Grup, Bireysel İş İngilizcesi, Birleştirilmiş İş İngilizcesi

Spor Kursları

Sınavlara Hazırlık Kursları; IELTS, TOEFL, TOLES, WEFT


50 yaş üstü için Kurslar


Junior Kursları


Long Stay Kurslar

Konaklama Hakkında:

2, 3, 4 & 5 Yıldızlı oteller


Aile yanı konaklama

Size özel dil okulu araştırması, maliyet analizi ve vize bilgileri için bizimle iletişime geçin! Program danışmanlarımız ihtiyacınıza uygun olacak şekilde ülke, şehir ve okul araştırması yapıp size en uygun olan indirimli okul-kurs fiyatları ve detaylarıyla geri dönüş yapsın!


TEKLİF İSTEK FORMU İÇİN TIKLAYIN

 Kampanyadaki okullarımızı Facebook sayfalarımızdan da güncel olarak duyurmaktayız! Facebook sayfalarımızı beğenerek indirimde olan okullarımızı takip edebilirsiniz:

https://www.facebook.com/campusyurtdisiegitimdanismanlik

http://www.facebook.com/yurtdisidilokullari

 

CAMPUSEDU Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı - Yurtdışı Dil Okulları Departmanı

0312 460 0030

İLETİŞİM

Canlı DestekÇEVRİM DIŞI

- Size nasıl yardımcı olabilirim?

Konuşmaya Katıl
Danışman Köşesi
GÖKAY ERİÇGÖKAY ERİÇ
Yılda 200 BİN Öğrenci Malta'ya Gidiyor...

İngilizce öğrenmenin en önemli ülkelerinden biri haline gelen Malta’ya yılda 200 bin öğrencinin gittiğini biliyor muydunuz?

Devamı
GÖKAY ERİÇGÖKAY ERİÇ
ABD Vize Başvurusu Hakkında

ABD vize başvurusu hakkında bilmenizi tavsiye ettiğimiz detaylar...

Devamı
Tüm Makaleler
Ayın Okulu
InlinguaInlinguaDetay

KATILIMCILARIN GÖZÜNDEN

Dila Z.
Dila Z. Yurtdışında Dil Okulu
Dersleri çok seviyorum çünkü dünyanın dört bir yanından gelen öğrencilerle birlikte ders alıyorum...
Devamı
Şeyhmus K.
Şeyhmus K. Yurtdışında Dil Okulu
Los Angeles’a geldiğimde çok az İngilizce konuşabiliyordum ve konuşulanları anlayamıyordum. Buraya geldiğimden beri kendimi...
Devamı
 
#
Tamam