CAMPUSEDU YURTDIŞI EĞİTİM DANIŞMANLIĞI
Eğitiminize Yatırım, Geleceğinize Yatırımdır! Invest in YOURSELF, Invest in Your FUTURE
CampusEdu Slider

Islinghton Centre of English Dil Okulu Londra

 Islington Centre for English  Dil okulu Angel Metro İstasyonuna 1 dk’lık mesafede olup Londra’nın tarihi semtlerinden olan Islington’da yer almaktadır. Okul her yıl onlarca farklı ülkeden öğrencileri misafir etmektedir.Okul Angel Metro istasyonuna 1 dk’lık mesafede Zone 1’de Londra merkezinde Islington’da yer almaktadır. Islington özellikleri bakımından genç yaşlı herkes için etkileyici bir yerdir. Aynı zamanda okul çevresinde ders çalışmak için oldukça sakin mekânlar vardır. Okuldaki tüm öğretmenler ana dili İngilizce olan öğretmenlerdir. Çalışan personeller sıcakkanlı ve yardımseverdir. 

Akreditasyon/Yetkilendirme: British CouncilSunulan Kurs Sayısı: 22
Toplam Sınıf Sayısı: 15Sınıfta Maks. Öğrenci Sayısı: 15
Türk Öğrenci Yoğunluğu: %16Okulun Öğrenci Kapasitesi:  270
En Yakın Havaalanı: Heathrow AirportHavaalanı Uzaklığı (km): 30,6

Okul Olanakları: Kütüphane, DVD kütüphanesi, Çalışma odası, Ücretsiz internet erişimi, bilgisayar odası, Sosyal tesisler

Sosyal Etkinlikler: Film geceleri, Karaoke Geceleri, Londra Dil Öğrencileri Futbol Turnuvası, Piknik, London Mele Festival (Asya müzikleri ile dans), Regents Park’ta Yaz okulu olimpiyatları.


OKUL HAKKINDA YORUMLAR

Daha önce hiç İngilizce eğitimi almadım. Bu okul benim için çok büyük bir keşif oldu. Herkes çok arkadaş canlısı. Burada bir aileymişiz gibi hissediyorum. Yusuf kaya

Bu İngilizce Okulu çok sevimli. Öğretmenler biz öğrencilere karşı çok sabırlılar ve dilbilgisini çok iyi anlatıyorlar. Kısa sürede birçok şey öğrendim. Bu okulu seçtiğim için mutluyum Gamze Tatar

Kurs detayları:

Genel İngilizce Tam Zamanlı & Yarı Zamanlı/ Öğleden Sonra


Her derste öğrenciler okuma, yazma, konuşma, dinleme ve dilbilgisi konularını öğrenirler. Derslerde öğrencilere durumlarını izlemek amacıyla testler verilir. Kurs sonunda ICE sertifikası verilir. Öğrencilere 6 seviyede İngilizce dersleri verilir. Bunlar;
-Başlangıç
-Yeni başlayanlar
-Alt-orta seviye
-Orta seviye
-Orta üstü seviye
-İleri düzey

Kayıtta öğrencilerin seviyelerini belirlemek amacıyla sınav uygulanır. Öğleden sonra grubunda 2 farklı saat dilimi vardır. Bunlardan ilki 12.30-15.30 arası, diğeri ise 15.30-18.30 arası gruptur. Haftalık 6 saat, 9 saat 12 saat, 15 saat ve 20 saatlik gruplar vardır.

Genel İngilizce Tam Zamanlı & Yarı Zamanlı/ Sabah

Her derste öğrenciler okuma, yazma, konuşma, dinleme ve dilbilgisi konularını öğrenirler. Derslerde öğrencilere durumlarını izlemek amacıyla testler verilir. Kurs sonunda ICE sertifikası verilir. Öğrencilere 6 seviyede İngilizce dersleri verilir. Bunlar;
-Başlangıç
-Yeni başlayanlar
-Alt-orta seviye
-Orta seviye
-Orta üstü seviye
-İleri düzey

Kayıtta öğrencilerin seviyelerini belirlemek amacıyla sınav uygulanır. Ders saatleri 09.15-12.15 arasıdır. Haftalık 6 saat, 9 saat 12 saat, 15 saat, 20 saat ve yoğun 25 saatlik gruplar vardır.

IELTS Sınav Hazırlık Kursu /Gündüz

İhtiyacınız olan IELTS puanını alın! Üniversite giriş sınavına hazırlanın ve ekstradan her hafta 5 saatlik Özel Dil Becerileri dersi alın. Pazartesi: Yazma, Salı: Kelime Bilgisi, Çarşamba: Konuşma, Perşembe: Telaffuz, Cuma: Dilbilgisi. ‘Yüksek Beceri’ sınıfları en az orta seviyedeki öğrenci gruplarından oluşmaktadır.
 
Bu kursta belirli dilbilgisi konularını ve sınavda Okuma, Yazma, Konuşma ve Dinleme’de başarılı olacağınız sınav tekniklerini öğrenirsiniz. Bu küçük gruplara deneyimli öğretmenler ders verirler ve ICE her öğrencinin sınav tarihine göre gruplar oluşturur. Sınava kayıt kolej tarafından yapılır ve sınav kayıt ücreti olarak 115 sterlin ödersiniz. Kursta dersler her Pazartesi başlamaktadır. Maksimum kurs süresi 12 haftadır. Haftada 20 saat ders yapılır. Pazartesi ve Cuma arası saat 15.30-18.30 arası dersler artı 15.00-15.30 arası Dil Becerileri Uygulamaları yapılır. Bu kursa katılabilmek için seviyenizin ez az orta seviye üstü olması gerekmektedir.

IELTS Hazırlık Kursu /Akşam

İş çıkışı ders çalışarak ihtiyacınız olan puanı alın! Bu kursta belirli dilbilgisi konularını ve sınavda Okuma, Yazma, Konuşma ve Dinleme’de başarılı olacağınız sınav tekniklerini öğrenirsiniz. Bu küçük gruplara deneyimli öğretmenler ders verirler ve ICE her öğrencinin sınav tarihine göre gruplar oluşturur. Sınava kayıt kolej tarafından yapılır ve sınav kayıt ücreti olarak 115 sterlin ödersiniz.Kursta dersler her Pazartesi başlamaktadır. Maksimum kurs süresi 12 haftadır. Haftada 4 saat ders yapılır. Saat 18.30, 20.30 arası 5 dakika ara ile dersler yapılır.
 
IELTS Hazırlık Kursu Tam Zamanlı/Gündüz

İhtiyacınız olan IELTS puanını alın! Üniversite giriş sınavına hazırlanın ve ekstradan her hafta 5 saatlik Özel Dil Becerileri dersi alın. Pazartesi: Yazma, Salı: Kelime Bilgisi, Çarşamba: Konuşma, Perşembe: Telaffuz, Cuma: Dilbilgisi. ‘Yüksek Beceri’ sınıfları en az orta seviyedeki öğrenci gruplarından oluşmaktadır.Bu kursta belirli dilbilgisi konularını ve sınavda Okuma, Yazma, Konuşma ve Dinleme’de başarılı olacağınız sınav tekniklerini öğrenirsiniz. Bu küçük gruplara deneyimli öğretmenler ders verirler ve ICE her öğrencinin sınav tarihine göre gruplar oluşturur. Sınava kayıt kolej tarafından yapılır ve sınav kayıt ücreti olarak 115 sterlin ödersiniz.Maksimum kurs süresi 12 haftadır. Haftada 15 saat ders yapılır. Pazartesi’den Cuma’ya 15.30- 18.30 saatleri arası dersler yapılır. Bu kursa katılabilmek için seviyenizin ez az orta seviye üstü olması gerekmektedir.

Cambridge Advanced Exam (CAE) Hazırlık Kursu/Öğleden Sonra

Uluslar arası geçerliliğe sahip olan CAE sınavı her yıl Aralık, Mart, Haziran ve Ağustos aylarında yapılmaktadır. Kurs haftada 2 akşam yapılmaktadır (Salı&Perşembe). Dersler Pazartesi’den Cuma’ya saat 09.15-12.15 saatleri arasında yapılır. Kurs tam zamanlı ya da yarı zamanlı olarak seçilebilir. Her derste başarı için dilbilgisi, dil teknikleri ve sınav teknikleri konuları işlenir. Sınav 5 bölümden oluşur; okuma, yazma, konuşma, dinleme ve her derste tekrar edilen ‘İngilizce Kullanımı’. Öğretmenlerin hepsi öğrencileri Cambridge sınavlarına hazırlamakta oldukça deneyimlilerdir ve kurs boyunca durumunuzu kontrol edeceklerdir. Kursa istediğiniz zaman başlayabilirsiniz, fakat öğretmenler ne zaman sınava girecekseniz ona göre başlamanız gerektiğini tavsiye ediyorlar. Cambridge sınav kayıt ücreti olarak 110 sterlin ödemeniz gerekmektedir. Ayrıca ICE sınav kayıt ücreti olarak da 10 Sterlin ödemeniz gerekir.

ILEC Sınavı için Hukuki İngilizce


Bu 12 haftalık akşam kursunun içinde Cambridge ILEC sınavına hazırlık, İngiliz Yasal Sistemi ve okuma, yazma, konuşma, dinleme, dilbilgisi alıştırmalarını içermektedir. Bunların hepsi Birleşik Krallık kanunlarının kilit noktalarına vurgu yapmaktadır.
Bu kurs özellikle hukuka özel ilgisi olan ya da İngilizceyi ikinci yabancı dil olarak kullanan yurt dışında hukuk okuyan öğrenciler ya da avukatlar için uygundur. Kurs dersleri minimum CELTA (İngilizce öğretimi) ve hukuk eğitimi dersleri seviyesindedir. Dersler Pazartesi ve Çarşamba akşamları haftada 4 saat 18.30-20.30 arasındadır.

Cambridge Advanced Exam (CAE) Hazırlık Kursu/Akşam

Uluslar arası geçerliliğe sahip olan CAE sınavı her yıl Aralık, Mart, Haziran ve Ağustos aylarında yapılmaktadır. Bu sınava hazırlık kursları Salı ve Perşembe akşamları 18.30-20.30 arası yapılır. Her derste başarı için dilbilgisi, dil teknikleri ve sınav teknikleri konuları işlenir. Sınav 5 bölümden oluşur; okuma, yazma, konuşma, dinleme ve her derste tekrar edilen ‘İngilizce Kullanımı’. Öğretmenlerin hepsi öğrencileri Cambridge sınavlarına hazırlamakta oldukça deneyimlilerdir ve kurs boyunca durumunuzu kontrol edeceklerdir. Kursa herhangi bir Salı başlayabilirsiniz, fakat öğretmenler ne zaman sınava girecekseniz ona göre başlamanız gerektiğini tavsiye ediyorlar. Cambridge sınav kayıt ücreti olarak 110 sterlin ödemeniz gerekmektedir. Ayrıca ICE sınav kayıt ücreti olarak da 10 Sterlin ödemeniz gerekir.


Cambridge Advanced Exam (CAE) Hazırlık Kursu Sabah/Akşam

Uluslar arası geçerliliğe sahip olan CAE sınavı her yıl Aralık, Mart, Haziran ve Ağustos aylarında yapılmaktadır. Bu sınava hazırlık kursları Salı ve Perşembe akşamları 18.30-20.30 arası yapılır. Her derste başarı için dilbilgisi, dil teknikleri ve sınav teknikleri konuları işlenir. Sınav 5 bölümden oluşur; okuma, yazma, konuşma, dinleme ve her derste tekrar edilen ‘İngilizce Kullanımı’. Öğretmenlerin hepsi öğrencileri Cambridge sınavlarına hazırlamakta oldukça deneyimlilerdir ve kurs boyunca durumunuzu kontrol edeceklerdir. Kursa herhangi bir Salı başlayabilirsiniz, fakat öğretmenler ne zaman sınava girecekseniz ona göre başlamanız gerektiğini tavsiye ediyorlar. Cambridge sınav kayıt ücreti olarak 110 sterlin ödemeniz gerekmektedir.

Cambridge First Certificate (FCE) Hazırlık Kursu/Sabah


Uluslar arası geçerliliğe sahip olan FCE sınavı her yıl Aralık, Mart ve Haziran aylarında yapılmaktadır. Bu sınava hazırlık kursları her sabah 09.15-12.15 arası yapılır. Her derste başarı için dilbilgisi, dil teknikleri ve sınav teknikleri konuları işlenir. Sınav 5 bölümden oluşur; okuma, yazma, konuşma, dinleme ve her derste tekrar edilen ‘İngilizce Kullanımı’. Öğretmenlerin hepsi öğrencileri Cambridge sınavlarına hazırlamakta oldukça deneyimlilerdir ve kurs boyunca durumunuzu kontrol edeceklerdir. Kursa herhangi bir Salı başlayabilirsiniz, fakat öğretmenler ne zaman sınava girecekseniz ona göre başlamanız gerektiğini tavsiye ediyorlar. Cambridge sınav kayıt ücreti olarak 105 sterlin ödemeniz gerekmektedir. Ayrıca ICE sınav kayıt ücreti olarak da 10 Sterlin ödemeniz gerekir.

Telaffuz Becerileri Etütleri

Haftalık 30 dakikalık etütler öğrencilerin telaffuzlarını geliştirmek için oluşturulmuştur. Öğrencilerin akıcı ve daha doğal konuşmalarını hedefler. Bireysel sesler, sesbirimsel alfabe, kelime vurgusu, tonlama ve bağlantılı konuşma üzerinde yoğunlaşılır. Dersler Salı günleri 12.30-13.00, 13.00-13.30, 15.00-15.30, 15.45-16.15, 16.15-16.45 arası yapılmaktadır.

Kelime Bilgisi Etütleri

•Kelime dağarcığınızı geliştirin.
•Yeni deyimler öğrenin.
•Kelimeleri doğru yerde kullanın.
•Resmi, gayri resmi ve günlük konuşma dili arasındaki farkı öğrenin.

Daha fazla kelime öğrenmek istiyorsanız, bu kurs tam size göre! Her Salı saat 12.30-13.00, 13.00-13.30, 15.00-15.30, 15.45-16.15, 16.15-16.45 arası dersler var.

Yazma Becerileri Etütleri

Her anlamda yazma becerilerinizi 30 dakikada geliştirin! Öğrencilere heceleme, noktama işaretlerini doğru kullanma, kesit yazma, biçim ve kelimelerin doğru kullanım yerleri ile ilgili dersler verilir. CV, başvuru mektubu, yaratıcı yazı, resmi yazılar v.b. yazma örnekleri öğretilir.

Konuşma Etütleri

Konuşmanızı haftalık 30 dakikalık derslerde akıcı hale getirin. Bu kursta öğrenciler akıcı konuşma, doğru telaffuz ve arkadaşlarıyla konuştukları günlük konuşma İngilizcesi’ni öğrenirler.

İş İngilizcesi-Akşam/4 saat-Hft

Bu kursun amacı iş dünyasında iş amaçlı İngilizcesinin geliştirmek isteyenler, iş dünyasına girecek olan öğrenciler, İngilizcenin konuşulduğu ülkelerde iş yapan iş adamları ve kadınlarının İngilizcelerini geliştirmektir. Bu kursa katılabilmek için seviyenizin en az orta seviye üstü olması gerekmektedir. Kurs saatleri Salı ve Perşembe günleri 18.30-20.30 arasındadır. Londra merkezinde Zone 1’de yer alan kursumuzda deneyimli ve uzman kadromuzla iş İngilizcenizi geliştirin. Kursta işlenilen konular; Sunumlar, Toplantılar, Telefon konuşmaları, Görüşmeler, Yazışmalar. Öğrenciler aynı zamanda Birleşik Krallık ve Birleşik Devletlerdeki kültürlerarası iş dünyasını yakından tanırlar. Kurs tüm yıl boyunca devam eder. İstediğiniz hafta başına başlayabilirsiniz.

İş İngilizcesi Yoğun/24 saat-Hft

Bu kursun amacı iş dünyasında iş amaçlı İngilizcesinin geliştirmek isteyenler, iş dünyasına girecek olan öğrenciler, İngilizcenin konuşulduğu ülkelerde iş yapan iş adamları ve kadınlarının İngilizcelerini geliştirmektir. Bu kursa katılabilmek için seviyenizin en az orta seviye üstü olması gerekmektedir. Kurs saatleri; Pazartesi’den Cuma’ya 15.30-18.30 arası İş İngilizcesi, Pazartesi’den Cuma’ya 14.00-15.00 arası İş İngilizcesi Etüdü, Salı ve Perşembe akşamları 18.30-20.30 arası İş İngilizcesi Akşam Kursu olarak düzenlenmiştir. Kurs saati aralar hariç haftada toplam 20 saat 20 dakikadır. Londra merkezinde Zone 1’de yer alan kursumuzda deneyimli ve uzman kadromuzla iş İngilizcenizi geliştirin.  Kursta işlenilen konular; Sunumlar, Toplantılar, Telefon konuşmaları, Görüşmeler, Yazışmalar. Öğrenciler aynı zamanda Birleşik Krallık ve Birleşik Devletlerdeki kültürlerarası iş dünyasını yakından tanırlar. Kurs tüm yıl boyunca devam eder. Kayıtlar her 4 haftada bir yapılır. Kurslar ayrıca ek olarak özel günlük 1 saatlik İş İngilizcesi Etütleri içermektedir. Pazartesi: İş Yazışmaları, Salı: İş Kelime Bilgisi, Çarşamba: İş Konuşmaları, Perşembe: Telaffuz, Cuma: Kültürel Farkındalık

İş İngilizcesi Tam Zamanlı ARTI! /20 Saat-Hft

Bu kursun amacı iş dünyasında iş amaçlı İngilizcesinin geliştirmek isteyenler, iş dünyasına girecek olan öğrenciler, İngilizcenin konuşulduğu ülkelerde iş yapan iş adamları ve kadınlarının İngilizcelerini geliştirmektir. Bu kursa katılabilmek için seviyenizin en az orta seviye üstü olması gerekmektedir. Kurs saatleri; Pazartesi’den Cuma’ya 15.30-18.30 arası İş İngilizcesi, Pazartesi’den Cuma’ya 14.00-15.00 arası İş İngilizcesi Etüdü. Aralar hariç toplam kurs saati 16 saat 40 dakikadır. Londra merkezinde Zone 1’de yer alan kursumuzda deneyimli ve uzman kadromuzla iş İngilizcenizi geliştirin.  Kursta işlenilen konular; Sunumlar, Toplantılar, Telefon konuşmaları, Görüşmeler, Yazışmalar. Öğrenciler aynı zamanda Birleşik Krallık ve Birleşik Devletlerdeki kültürlerarası iş dünyasını yakından tanırlar. Kurs tüm yıl boyunca devam eder. Kayıtlar her 4 haftada bir yapılır. Kurslar ayrıca ek olarak özel günlük 1 saatlik İş İngilizcesi Etütleri içermektedir. Pazartesi: İş Yazışmaları, Salı: İş Kelime Bilgisi, Çarşamba: İş Konuşmaları, Perşembe: Telaffuz, Cuma: Kültürel Farkındalık.

İş İngilizcesi Tam Zamanlı /15 Saat-Hft

Bu kursun amacı iş dünyasında iş amaçlı İngilizcesinin geliştirmek isteyenler, iş dünyasına girecek olan öğrenciler, İngilizcenin konuşulduğu ülkelerde iş yapan iş adamları ve kadınlarının İngilizcelerini geliştirmektir. Bu kursa katılabilmek için seviyenizin en az orta seviye üstü olması gerekmektedir. Kurs saatleri; Pazartesi’den Cuma’ya 15.30-18.30 arası. Aralar hariç toplam kurs saati 12 saat 30 dakikadır. Londra merkezinde Zone 1’de yer alan kursumuzda deneyimli ve uzman kadromuzla iş İngilizcenizi geliştirin.  Kursta işlenilen konular; Sunumlar, Toplantılar, Telefon konuşmaları, Görüşmeler, Yazışmalar. Öğrenciler aynı zamanda Birleşik Krallık ve Birleşik Devletlerdeki kültürlerarası iş dünyasını yakından tanırlar. Kurs tüm yıl boyunca devam eder. Kayıtlar her 4 haftada bir yapılır.

Konaklama

Öğrenci Yurtları

Özellikle yaz aylarında (Haziran-Ağustos) konaklayabileceğiniz yurtlarda, Eylül’de 36 haftalık bir akademik yıl için kayıt yaptırabilirsiniz. Odalar tek kişilik ya da çift kişilik, banyosu içinde ya da dışında olacak şekilde mevcuttur. Mutfak ve dinlenme odaları diğer öğrencilerle ortak kullanılmaktadır. Yurtlar Islington, King cross ya da Old Street’te yer almaktadır. Bu yerler kursa bir metro ya da otobüs durağı ya da yürüyerek 10/20 dakika uzaklıktadır.

Aile Yanında Konaklama

Ailelerin büyük bir çoğunluğu 2., 3. Ve 4. Zone’da oturmaktadır. Aile yanı konaklama hem ekonomiktir, hem de aile ile iletişimde olacağınız için İngilizcenizi geliştirmenize yardımcı olacaktır.Sizin isteklerinize göre (çift kişilik-tek kişilik oda, sigara içilen-sigara içilmeyen, v.b.) aileler belirlenir.

Öğrenci Evleri

Öğrenci evleri maliyet olarak oldukça uygundur. Bu konaklama türünde ister tek başınıza isterseniz de çift kişilik odayı bir başkasıyla paylaşarak, mutfak, salon ve evdeki olanakları diğer öğrenciler ile paylaşırsınız. Öğrenci evleri, temiz, düzenli ve kursa yakındır. Bow, Hackney, Mile End, Stratford ve Bromley by Bow’da öğrenci evleri vardır. .

Size özel dil okulu araştırması, maliyet analizi ve vize bilgileri için bizimle iletişime geçin! Program danışmanlarımız ihtiyacınıza uygun olacak şekilde ülke, şehir ve okul araştırması yapıp size en uygun olan indirimli okul-kurs fiyatları ve detaylarıyla geri dönüş yapsın!


TEKLİF İSTEK FORMU İÇİN TIKLAYIN

 Kampanyadaki okullarımızı Facebook sayfalarımızdan da güncel olarak duyurmaktayız! Facebook sayfalarımızı beğenerek indirimde olan okullarımızı takip edebilirsiniz:

https://www.facebook.com/campusyurtdisiegitimdanismanlik

http://www.facebook.com/yurtdisidilokullari

 

CAMPUSEDU Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı - Yurtdışı Dil Okulları Departmanı

0312 460 0030

İLETİŞİM

Canlı DestekÇEVRİM DIŞI

- Size nasıl yardımcı olabilirim?

Konuşmaya Katıl
Danışman Köşesi
TÜLAY AYKUTELİTÜLAY AYKUTELİ
Kayıt Olmadan Önce Dikkat Etmeniz Gerekenler

Bir dil okuluna kayıt yaptırmadan önce dikkat etmeniz gereken önemli noktaları bu makalede bulabilirsiniz.

Devamı
TÜLAY AYKUTELİTÜLAY AYKUTELİ
CAMPUSEDU ile Yurtdışında Dil Eğitimi

Amacımız, rekabetçi dünya koşulları içerisinde boğulup kalan bireyleri her türlü rekabete hazır duruma getirebilmek ve bu amaca ulaşmak için de en önemli koşullardan biri olan dil edinimi konusunda da sizlere kaliteli ve güven dolu bir eğitim hizmeti sunmaktır.

Devamı
Tüm Makaleler
Ayın Okulu
InlinguaInlinguaDetay

KATILIMCILARIN GÖZÜNDEN

Şeyhmus K.
Şeyhmus K. Yurtdışında Dil Okulu
Los Angeles’a geldiğimde çok az İngilizce konuşabiliyordum ve konuşulanları anlayamıyordum. Buraya geldiğimden beri kendimi...
Devamı
Mehmet Tuna A.
Mehmet Tuna A. Yurtdışında Dil Okulu
Malta’daki Sprachcaffe’yi evim olarak görüyorum! İki kez bulunduğum süre içerisinde büyülü anlarla dolu tecrübelerim oldu...
Devamı
 
#
Tamam