CAMPUSEDU YURTDIŞI EĞİTİM DANIŞMANLIĞI
Eğitiminize Yatırım, Geleceğinize Yatırımdır! Invest in YOURSELF, Invest in Your FUTURE
CampusEdu Slider

ELS Mouth Ida College Boston Dil Okulu

ELS Boston Newton Dil Okulu, Mount Ida College’ın güvenli ve sakin kampüsünde yer alır. ELS Boston Newton Dil Okulunda eğitim alan öğrenciler, Boston merkezinden yalnızca 13 km mesafede bulunan bu geleneksel yüksekokul kampüsünde eğitim almanın tadını çıkarırlar. Ayrıca üniversite ve şehrin sunmuş olduğu sosyal aktivite olanakları, dil okulu öğrenciler için çok yararlı bir tecrübe sağlamaktadır.

 

Akreditasyon/Yetkilendirme: British CouncilSunulan Kurs Sayısı: 7
Toplam Sınıf Sayısı: 13Sınıfta Maks. Öğrenci Sayısı: 20
Türk Öğrenci Yoğunluğu: -Okulun Öğrenci Kapasitesi: 250
En Yakın Havaalanı: Logan International AirportHavaalanı Uzaklığı (km): 24,3

ELS DİL OKULU OLANAKLARI
•Bilgisayar merkezi,
•Kütüphane,
•Bilgisayar Merkezi,
•Dil Teknoloji Merkezi (LTC)
•Kablosuz internet ve mail erişimi,
•Müzik odaları,
•Öğrenci Kafeteryası,
•Sağlık merkezi,
•Baseball, futbol sahaları, tenis kortları, açık yüzme havuzu, fitness merkezi

ELS DİL OKULU HAKKINDA GENEL BİLGİLER: ELS Boston Newton Ida College’in kampüsünde yer almaktadır. Kolejin çok büyük olmayan kampüsü oldukça sakin ve güvenlidir. Kampüsün şehir merkezine uzaklığı 13 kilometredir. Okul banka, postane, restoran, alışveriş merkezi, market gibi yerlere 10 dakika ve şehir merkezine yarım saat uzaklıktadır. Okulun konaklama seçeneği olan Mount Ida College – Brown Residence Hall ise okul binasına sadece iki dakika uzaklıktadır. ELS Boston Newton şubesi, üniversite öğrencilerinin çokluğu nedeniyle dil geliştirmek için çok güzel bir merkezdir. Okulda ayrıca farklı amaçlar için 8 farklı program sunulmaktadır. Genel İngilizce programı dışında sunulan sınav hazırlık kursları ve akademik amaçlı kurslar, özellikle eğitimine bir Amerikan üniversitesi ya da kolejinde devam etmeyi düşünen katılımcılar için çok uygundur. İş adamları için sunulan farklı kurs seçenekleri de, okulun program ve öğrenci çeşitliliğine katkıda bulunmaktadır. Ayrıca Mount Ida College, ELS’deki eğitiminde başarılı olan öğrencileri şartlı olarak lisans programlarına kabul etmektedir. Yine başarılı olan öğrencilere Mount Ida College’ın derslerine konuk olarak girebilirler. ELS öğrencileri Mount Ida College’ın öğrencilerine sunmuş olduğu sosyal ve fiziki olanaklardan yararlanabilirler.

ELS DİL OKULUNDA SOSYAL AKTİVİTELER: ELS Boston Newton’da aktiviteler sezondan sezona değişmektedir. Ancak değişmeyen genel günlük aktiviteler şu şekildedir: Blue Man Grup Oyun Kulübü, Bowling, Pizza Partileri, 170 outlet mağazasının bulunduğu Wrentham Outlet’e alışveriş gezileri. Haftasonu aktiviteleri şu şekildedir: 3 günlük Washington DC gezisi, 3 günlük Niagara Falls gezisi, 3 günlük Montreal gezisi, 2 günlük New York City gezisi,


ELS DİL OKULU HAKKINDA YORUMLAR

ELS Boston Newton, bana hayatım boyunca unutamayacağım anılar kazandırdı. Özellikle okul tarafından düzenlenen aktiviteler, İngilizcemin gelişmesine son derece yardımcı oldu. Öğretmenlerimiz alanında uzman ve son derece sıcak kanlı insanlardı. Amerika’ya gitmeye karar verdiğimde duyduğum endişe, şimdi çok uzak geliyor. Bir gün tekrar fırsatım olursa, mutlaka geri gelip daha üst düzeyde bir İngilizce kursu alacağım. Nezih bir Amerikan şehrinde, üniversite öğrencileriyle dolu bir ortamda öğrenim görmek isterseniz ELS Boston Newton’ı kesinlikle öneririm. Zamanınız da varsa, olabildiğince uzun süreli eğitim almanız sizin de yararınıza olacaktır. Sezin Katan

•Genel İngilizce (ELS içinde Yarı Yoğun İngilizce programı olarak geçiyor.)
•Yoğun İngilizce (ELS içinde Genel İngilizce programı olarak geçiyor)
•Akademik İngilizce
•Genel İngilizce Kursu + Aktivite (Amerikan Explorer Programı)
•TOEFL Sınav Hazırlık Kursu
•GRE Sınav Hazırlık Kursu
•Yöneticiler İçin İngilizce
•Yöneticiler İçin Süper Yoğunlaştırılmış İngilizce
•Yöneticiler İçin Süper Artı Yoğun İngilizce

Yurt Tipi Konaklama

•INTERNATIONAL GUEST HOUSE

Size özel dil okulu araştırması, maliyet analizi ve vize bilgileri için bizimle iletişime geçin! Program danışmanlarımız ihtiyacınıza uygun olacak şekilde ülke, şehir ve okul araştırması yapıp size en uygun olan indirimli okul-kurs fiyatları ve detaylarıyla geri dönüş yapsın!


TEKLİF İSTEK FORMU İÇİN TIKLAYIN

 Kampanyadaki okullarımızı Facebook sayfalarımızdan da güncel olarak duyurmaktayız! Facebook sayfalarımızı beğenerek indirimde olan okullarımızı takip edebilirsiniz:

https://www.facebook.com/campusyurtdisiegitimdanismanlik

http://www.facebook.com/yurtdisidilokullari

 

CAMPUSEDU Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı - Yurtdışı Dil Okulları Departmanı

0312 460 0030

İLETİŞİM

Canlı DestekÇEVRİM İÇİ

- Size nasıl yardımcı olabilirim?

Konuşmaya Katıl
Danışman Köşesi
GÖKAY ERİÇGÖKAY ERİÇ
ABD Vize Başvurusu Hakkında

ABD vize başvurusu hakkında bilmenizi tavsiye ettiğimiz detaylar...

Devamı
TÜLAY AYKUTELİTÜLAY AYKUTELİ
CAMPUSEDU ile Yurtdışında Dil Eğitimi

Amacımız, rekabetçi dünya koşulları içerisinde boğulup kalan bireyleri her türlü rekabete hazır duruma getirebilmek ve bu amaca ulaşmak için de en önemli koşullardan biri olan dil edinimi konusunda da sizlere kaliteli ve güven dolu bir eğitim hizmeti sunmaktır.

Devamı
Tüm Makaleler
Ayın Okulu
InlinguaInlinguaDetay

KATILIMCILARIN GÖZÜNDEN

Dila Z.
Dila Z. Yurtdışında Dil Okulu
Dersleri çok seviyorum çünkü dünyanın dört bir yanından gelen öğrencilerle birlikte ders alıyorum...
Devamı
Safa O.
Safa O. Yurtdışında Dil Okulu
Muhteşem bir deneyimdi, İngilizceyi gerçekten öğrendim. Üstelik diğer kültürleri tanımam için...
Devamı
 
#
Tamam