CAMPUSEDU YURTDIŞI EĞİTİM DANIŞMANLIĞI
Eğitiminize Yatırım, Geleceğinize Yatırımdır! Invest in YOURSELF, Invest in Your FUTURE
CampusEdu Slider

Eurocentres Dil Okulu Amboise

Okul, küçük dükkanları, sokak kafeleri ve küçük barları olan alışveriş alanından yalnızca beş dakikalık mesafede, Amboise’in tam merkezinde yer almaktadır. Okulda yedi adet sınıf, video odalı bir Öğrenme Merkezi, bir bilgisayar odası, WiFi, kütüphane, ve giriş katta yemek yeme, okuma alanları ve bir piyanosu bulunan öğrenci salonu vardır.

Akreditasyon/Yetkilendirme: British Council, English UK, NEAS Australia, FLE, FELTOM, ALTOSunulan Kurs Sayısı: 6
Toplam Sınıf Sayısı: 7Sınıfta Maks. Öğrenci Sayısı: 14
Türk Öğrenci Yoğunluğu: %0Okulun Öğrenci Kapasitesi: 120
En Yakın Havaalanı: Dierre - Amboise HavaalanıHavaalanı Uzaklığı (km): 12,6

Okul Olanakları: yedi adet sınıf, video odalı bir Öğrenme Merkezi, bir bilgisayar odası, WiFi, kütüphane, ve giriş katta yemek yeme, okuma alanları ve bir piyanosu bulunan öğrenci salonu


OKUL HAKKINDA GENEL BİLGİ: İngiltere, ABD, Kanada, Avustralya ve Yeni Zelanda da 18 ayrı merkezde dünyanın dört bir yanında gelen uluslararası öğrencilere Fransızca eğitimi veren Eurocentres Fransızca Dil Okulu bulunduğu her ülkenin akreditasyon kurumlarından onaylıdır. Avustralya'da NEAS, Kanada'da CLC, Fransa'da British Council ve English UK, Yeni Zelanda'da NZQA ve ABD'de ACCETS & AAIEP akreditasyonlarına sahiptir.Fransızcanin yanı sıra Barselona ve Valencia'da İspanyolca; Paris, La Rochelle, Amboise ve Lozan'da Fransızca; Floransa'da İtalyanca, Berlin'de Almanca; Kazanawa'da Japonca ve Moskova ve St. Petersburg'da Rusça eğitimi de vermektedir.Yeşil nehri güzel dağ manzaralarıyla harika bir manzaraya sahip olan şehir aynı zamanda Fransız kaliteli yaşamını ve ritmini içinde bulundurmaktadır.7 aydınlık ve ferah sınıfı, kablosuz Internet bağlantısı sağlayan bilgisayarlar, öğrenci dinlenme salonları, kütüphane ve piyano okulun sunduğu olanaklardır.Okulda sosyal ve sportif aktiviteler ve hafta sonu gezileri düzenlenmektedir. Partiler, nehir gezileri, tiyatro, müze, sinema solanları ve sanat galerilerine gezileri.


Sosyal Etkinlikler: Amboise ziyaretçilerine sayısız faaliyetler, manzaralar ve etkinlikler sunmaktadır ve öğrenciler istediğine katılabilir. Okulumuz bu tarz bilgilendirmeyi sağlamaktadır ve ilgi çeken yerleri de tanıtır. Bu tarz bilgilendirme, öğrencilerimize çevreyi ve kültürü tanıtmak ve keşifler yapmaları için yüreklendirmek amacıyla tasarlanmıştır. Okulumuz devamlı sosyal faaliyetleri düzenlemektedir, böylece öğrenciler bir araya toplanıp yeni ve kalıcı arkadaşlıklar kurmaya hazır olurlar.

OKULUN SUNDUĞU PROGRAMLAR:

EUROCENTRES TEMEL FRANSIZCA- SABAH / ÖĞLEDEN SONRA KURSLARI

YOĞUN FRANSIZCA

SÜPER YOĞUN FRANSIZCA

GENEL OPEN CHOISE

İŞ FRANSIZCASI

DELF A-1 SINAVINA HAZIRLIK

DELF A-2 SINAVINA HAZIRLIK KURSLARI

DELF B-1 SINAVINA HAZIRLIK KURSU

DELF B-2 SINAVINA HAZIRLIK KURSLARI

KONAKLAMA HAKKINDA:

ASSOC. POUR L'HABİTAT DES JEUNES TEK KİŞİLİK ODA

Aile yanında konaklama

Size özel dil okulu araştırması, maliyet analizi ve vize bilgileri için bizimle iletişime geçin! Program danışmanlarımız ihtiyacınıza uygun olacak şekilde ülke, şehir ve okul araştırması yapıp size en uygun olan indirimli okul-kurs fiyatları ve detaylarıyla geri dönüş yapsın!


TEKLİF İSTEK FORMU İÇİN TIKLAYIN

 Kampanyadaki okullarımızı Facebook sayfalarımızdan da güncel olarak duyurmaktayız! Facebook sayfalarımızı beğenerek indirimde olan okullarımızı takip edebilirsiniz:

https://www.facebook.com/campusyurtdisiegitimdanismanlik

http://www.facebook.com/yurtdisidilokullari

 

CAMPUSEDU Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı - Yurtdışı Dil Okulları Departmanı

0312 460 0030

İLETİŞİM

Canlı DestekÇEVRİM DIŞI

- Size nasıl yardımcı olabilirim?

Konuşmaya Katıl
Danışman Köşesi
TÜLAY AYKUTELİTÜLAY AYKUTELİ
Kayıt Olmadan Önce Dikkat Etmeniz Gerekenler

Bir dil okuluna kayıt yaptırmadan önce dikkat etmeniz gereken önemli noktaları bu makalede bulabilirsiniz.

Devamı
GÖKAY ERİÇGÖKAY ERİÇ
Yılda 200 BİN Öğrenci Malta'ya Gidiyor...

İngilizce öğrenmenin en önemli ülkelerinden biri haline gelen Malta’ya yılda 200 bin öğrencinin gittiğini biliyor muydunuz?

Devamı
Tüm Makaleler
Ayın Okulu
InlinguaInlinguaDetay

KATILIMCILARIN GÖZÜNDEN

Zeynep Y.
Zeynep Y. Yurtdışında Dil Okulu
Sadece 2 haftadır bu okuldayım ama hem okulda hem de yanında kaldığım aileden çok şey öğrendim...
Devamı
Kazım Bekir Z.
Kazım Bekir Z. Yurtdışında Dil Okulu
Sahil kismi geceleri ve gunduz kalabalik ve gencler icin ideal. Evim okula 7-8 sahile 15-20 dakikalik bisiklet mesafesnde. Key west ve miami ye gitme firsatim oldu inanilmaz yerler.
Devamı
 
#
Tamam