CAMPUSEDU YURTDIŞI EĞİTİM DANIŞMANLIĞI
Eğitiminize Yatırım, Geleceğinize Yatırımdır! Invest in YOURSELF, Invest in Your FUTURE
CampusEdu Slider

OISE Dil Okulu Bristol

OISE Bristol Dil Okulu şehir merkezine sadece birkaç dakikalık yürüme mesafesindedir. OISE Bristol Dil Okulu binası 1800 yılından kalma tarihi bir binadır. OOISE Bristol Dil Okulu 1986 yılında kurulmuştur.

Akreditasyon/Yetkilendirme:British Council, English, UKSunulan Kurs Sayısı: 5
Toplam Sınıf Sayısı: 12Sınıfta Maks. Öğrenci Sayısı: 8
Türk Öğrenci Yoğunluğu: %2Okulun Öğrenci Kapasitesi: 120
En Yakın Havaalanı: Bristol AirportHavaalanı Uzaklığı (km): 13,7

 

Okul Hakkında Genel Bilgi:OISE Bristol dil okulu şehir merkezine yürüme mesafesi uzaklığındadır. Tarihi okul binası geleneksel mimari yapısı ile İngilizce eğitimi için ideal bir ortam sunmaktadır. Okul öğrencilerine kaliteli bir eğitim vermek için tüm olanaklara sahiptir. Sınıflar farklı öğretim etkinliklerine uygun olarak düzenlenmiştir. Donanımlı sınıflarıyla rahat bir ortama sahiptir. .

Sosyal Etkinlikler:
•Bristol turu
•Londra, Cardiff, Bath gezisi
•Sinema
•Buz pateni, bowling
•Industrial Museum ziyareti

Genel İngilizce 20 saat/hafta

Genel İngilizce kurslarında haftalık ders saati 20’dir. Kursta tüm dersler öğrenci odaklı yapılır. Böylece tek tek her öğrencinin ihtiyaçlarına yoğunlaşılabilmektedir. Eğitim metodları öğrencinin öğrenme şekline göre şekillendirilir. Öğrencilerin bireysel olarak zayıf oldukları noktalar ve belirli ihtiyaçları üzerinde durulur. Kurs içeriği öğrencinin eğitim ve kariyer amaçlarına göre hazırlanmaktadır. Çekingen, içe kapanık olan öğrenciler derslerde daha fazla konuşmaya teşvik edilir. Öğrenciler tarafından hali hazırda bilinen konular üzerinde durularak zaman kaybedilmez. Kurs başında yapılan sınavla öğrencilerin seviyelerine uygun sınıflara yerleştirilmesi sağlanır. Kursa katılmak için minimum yaş 17’dir. Başlangıç seviyesinde olanlar da kursa katılabilirler.

Yarı yoğun İngilizce

Yarı Yoğun İngilizce kurslarında haftalık ders saati 25’tir. Kursta tüm dersler öğrenci odaklı yapılır. Böylece tek tek her öğrencinin ihtiyaçlarına yoğunlaşılabilmektedir. Eğitim metodları öğrencinin öğrenme şekline göre şekillendirilir. Öğrencilerin bireysel olarak zayıf oldukları noktalar ve belirli ihtiyaçları üzerinde durulur. Kurs içeriği öğrencinin eğitim ve kariyer amaçlarına göre hazırlanmaktadır. Çekingen, içe kapanık olan öğrenciler derslerde daha fazla konuşmaya teşvik edilir. Öğrenciler tarafından hali hazırda bilinen konular üzerinde durularak zaman kaybedilmez. Kurs başında yapılan sınavla öğrencilerin seviyelerine uygun sınıflara yerleştirilmesi sağlanır. Kursa katılmak için minimum yaş 17’dir. Başlangıç seviyesinde olanlar da kursa katılabilirler.

Yoğun İngilizce

Yoğun İngilizce kurslarında haftalık ders saati 30’dur. Kursta tüm dersler öğrenci odaklı yapılır. Böylece tek tek her öğrencinin ihtiyaçlarına yoğunlaşılabilmektedir. Eğitim metodları öğrencinin öğrenme şekline göre şekillendirilir. Öğrencilerin bireysel olarak zayıf oldukları noktalar ve belirli ihtiyaçları üzerinde durulur. Kurs içeriği öğrencinin eğitim ve kariyer amaçlarına göre hazırlanmaktadır. Çekingen, içe kapanık olan öğrenciler derslerde daha fazla konuşmaya teşvik edilir. Öğrenciler tarafından hali hazırda bilinen konular üzerinde durularak zaman kaybedilmez. Kurs başında yapılan sınavla öğrencilerin seviyelerine uygun sınıflara yerleştirilmesi sağlanır. Kursa katılmak için minimum yaş 17’dir. Başlangıç seviyesinde olanlar da kursa katılabilirler.

İş İngilizcesi

İş İngilizcesi kursları, İngilizceyi iş ortamında kullanacak kişiler içindir ve öğrencilerin profesyonel anlamda akıcılık kazanmalarına yardımcı olur. Kursta başlangıç seviyesinden itibaren tüm seviyeler mevcuttur. İsteyen öğrenciler muhasebe, havacılık, bankacılık, ticaret, eğitim, mühendislik, finans, hukuk, pazarlama, medya, tıp, eczacılık, turizm ya da petrol endüstrisi gibi alanlara yoğunlaşabilirler. Kurslar yıl boyu her Pazartesi başlar.
İş arkadaşlarınızla sohbet edebilme, tartışmalara katılabilme, sunum yapabilme ve toplantı yönetebilme, telefonda kendinize güvenerek konuşabilme, doğru ve bilgilendirici rapor, mektup yazabilme gibi hedeflerinize ulaşmanız amaçlanır. Amaçlarınıza ulaşabilmeniz için; gramer konuları üzerinden geçilerek İngilizceyi doğru kullanmanız, iş hayatıyla ilgili hazırlanan durumlarda konuşmanız istenerek kelime bilginizin ve akıcılığınızın geliştirilmesi, düşüncelerinizi rahatlıkla ifade edebilmeniz için interaktif ve dinamik konuşma ortamları sağlanır.

Sınav Hazırlık Kursları

OISE Oxford IELTS, Cambridge ESOL, TOEFL, BULATS, TOEIC, GMAT gibi sınavlara hazırlık programı sunmaktadır. Kursta sınav koşulları altında çalışma, gramer öğretimi, yazılı bilgileri anlama, duyguları, düşünceleri ifade etme, kelime edinme gibi belirli dil hedefleri üzerinde durulur.OISE’nin hedeflerinize ulaşmanız için size sağladıkları: Öğrencilerin İngilizceyi hatasız bir şekilde yazmasını ve konuşmasını sağlar. Gazete makaleleri gibi yazılı materyaller kullanılarak öğrencilerin konuyla ilgili tartışma yapmaları sağlanır. Böylece öğrencilerin konuşurken kendilerine güvenmeleri sağlanmış olur. Sık sık yapılan dinleme alıştırmaları ile öğrencilerin kapsamlı beceriler elde etmeleri, telaffuzlarını geliştirmeleri sağlanmaktadır.

Konaklama

Aile Yanında Konaklama

OISE Bristol okulda, kurslarda sağladığı kaliteyi konaklamalarında da korumaktadır. Konaklama yerleri ve seçenekleri okulun konaklama ofisi tarafından büyük bir titizlikle seçilmektedir. İngilizce konuşmanızı maksimum seviyeye ulaştırmak için aynı ana dili konuşan öğrencilerin aynı aile yanında konaklamaları sağlanmaz. Evlerde öğrenciler tek kişilik odalarda kalırlar. Her bir aile okul tarafından şart koşulan belirli gereklilikleri yerine getirmek zorundadır. Aileler okul tarafından düzenli olarak denetlenir.

Yurt Konaklaması

Yurt konaklaması seçeneği daha fazla özgürlük isteyen ve yüksek okul hayatını deneyimlemek isteyen öğrenciler için idealdir. Bazı yüksekokullar, öğrencilere rahat ve huzurlu bir çalışma ortamı sağlayan tarihi binalardır. Bazıları da şehir merkezinde kurulu, ulaşımı daha kolay olan modern binalara sahiptir. Yurtlar sadece Temmuz ve Ağustos aylarında açıktır.

Size özel dil okulu araştırması, maliyet analizi ve vize bilgileri için bizimle iletişime geçin! Program danışmanlarımız ihtiyacınıza uygun olacak şekilde ülke, şehir ve okul araştırması yapıp size en uygun olan indirimli okul-kurs fiyatları ve detaylarıyla geri dönüş yapsın!


TEKLİF İSTEK FORMU İÇİN TIKLAYIN

 Kampanyadaki okullarımızı Facebook sayfalarımızdan da güncel olarak duyurmaktayız! Facebook sayfalarımızı beğenerek indirimde olan okullarımızı takip edebilirsiniz:

https://www.facebook.com/campusyurtdisiegitimdanismanlik

http://www.facebook.com/yurtdisidilokullari

 

CAMPUSEDU Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı - Yurtdışı Dil Okulları Departmanı

0312 460 0030

İLETİŞİM

Canlı DestekÇEVRİM DIŞI

- Size nasıl yardımcı olabilirim?

Konuşmaya Katıl
Danışman Köşesi
GÖKAY ERİÇGÖKAY ERİÇ
ABD Vize Başvurusu Hakkında

ABD vize başvurusu hakkında bilmenizi tavsiye ettiğimiz detaylar...

Devamı
TÜLAY AYKUTELİTÜLAY AYKUTELİ
CAMPUSEDU ile Yurtdışında Dil Eğitimi

Amacımız, rekabetçi dünya koşulları içerisinde boğulup kalan bireyleri her türlü rekabete hazır duruma getirebilmek ve bu amaca ulaşmak için de en önemli koşullardan biri olan dil edinimi konusunda da sizlere kaliteli ve güven dolu bir eğitim hizmeti sunmaktır.

Devamı
Tüm Makaleler
Ayın Okulu
InlinguaInlinguaDetay

KATILIMCILARIN GÖZÜNDEN

Mehmet Tuna A.
Mehmet Tuna A. Yurtdışında Dil Okulu
Malta’daki Sprachcaffe’yi evim olarak görüyorum! İki kez bulunduğum süre içerisinde büyülü anlarla dolu tecrübelerim oldu...
Devamı
Deniz K.
Deniz K. Yurtdışında Dil Okulu
ALC'de geçirdiğim süre boyunca eğitmenlerin ve yönetimin desteğini sürekli hissettim. Okul haricinde konaklama ve...
Devamı
 
#
Tamam