CAMPUSEDU YURTDIŞI EĞİTİM DANIŞMANLIĞI
Eğitiminize Yatırım, Geleceğinize Yatırımdır! Invest in YOURSELF, Invest in Your FUTURE
CampusEdu Slider

LAL Dil Okulu Londra

 LAL Londra dil okulu en güncel imkânları sunmak ve mükemmel bir eğitim ortamı yaratmak için yeniden düzenlenen modern bir binada yer almaktadır. 

Akreditasyon/Yetkilendirme:English UK, British CouncilSunulan Kurs Sayısı:22
Toplam Sınıf Sayısı:12Sınıfta Maks. Öğrenci Sayısı:12
Türk Öğrenci Yoğunluğu: %15Okulun Öğrenci Kapasitesi:160
En Yakın Havaalanı: Heathrow AirportHavaalanı Uzaklığı (km): 10,6

LAL LONDRA DİL OKULU HAKKINDA YORUMLAR

LAL Londra dil okulunda dil eğitimi almaya başladığımdan beri İngilizcemi çok geliştirdim. Artık telefonda konuşurken çekinmiyorum. LAL dil okulunda  çok sosyal bir ortam var. Bu sayede birçok arkadaş edindim. Kesinlikle herkese tavsiye ederim. Muhteşem bir deneyim. Ahmet Erdem

 


LAL LONDRA DİL OKULU HAKKINDA GENEL BİLGİ: LAL Londra dil okulu en güncel imkânları sunmak ve mükemmel bir eğitim ortamı yaratmak için yeniden düzenlenen modern bir binada yer almaktadır.12 adet sınıfın her birinde en fazla 12 öğrenci ders görebilir. Lal Londra dil okulunun her yerinde kablosuz internet bağlantısı olacak ve binada hem dersler hem de kişisel çalışmalar için tam donanımlı bir bilgisayar odası bulunacaktır.Okulun öğrenci salonu ve yiyecek-içecek otomatları bulunmaktadır - daha doyurucu öğünler isteyen öğrenciler içinse binanın hemen yakınında birçok kafe vardır.Öğrencilerin eğitimlerine sınıf dışında da devam edebilmeleri için okulda bir kütüphane ve kitapçı yer almaktadır. LAL Londra dil okulu, Londra şehir merkezine trenle yaklaşık 25 dakika, Londra Heathrow Havaalanı'na ise 40 dakika mesafededir.

LAL LONDRA DİL OKULU GENEL İNGİLİZCE SABAH / Öğleden Sonra
Bu kurs, günlük hayat koşullarında rahatça iletişim kurmak ve İngilizce'nin prensiplerini iyi bir biçimde anlamak isteyen öğrencilere yöneliktir. Kurs yapısı bir ders kitabı temelinde oluşturulmuştur ve öğrencilere hem okuma, yazma, dinleme ve konuşma becerilerini geliştirme fırsatı verir, hem de onların aktif/işleyen kelime bilgilerini ve gramer seviyelerini ilerletir. Öğrenciler, eğitimlerinin sonuna kadar aldıkları "hayatta kalma" İngilizcesi ve "günlük" İngilizce eğitimiyle iletişim becerilerini geliştirmenin yanı sıra kendi başına öğrenme ve özgüven seviyelerinde de daha yüksek bir noktaya vardıklarını fark edeceklerdir. Kursta haftda 20 saat ders verilir. Ders süresi 45 dakikadır. Dersler sabahları yapılmaktadır. Sınıfta maksimum öğrenci sayısı 12dir. Dersler her Pazartesi başlamaktadır.
Genel İngilizce Öğleden Sonra

LAL LONDRA DİL OKULU  Premium Genel İngilizce Sabah /Öğleden Sonra
Premium Genel İngilizce, eğitim aldığınız süre içerisinde daha fazla ilerlemenizi sağlar. En fazla 6 kişilik sınıflarda haftada 18 ders verilmektedir; bunun anlamı daha fazla bireysel ilginin yanı sıra konuşmak ve detaylı kelime bilgisi oluşturmak için daha fazla fırsat demektir. Daha az nüfuslu sınıflar, öğrencilerin kendi bireysel ihtiyaçlarına ve beklentilerine göre özel olarak tasarlanmış bir kurs görmelerini sağlamaktadır.Bu kurs, günlük hayat koşullarında rahatça iletişim kurmak ve İngilizce'nin prensiplerini iyi bir biçimde anlamak isteyen öğrencilere yöneliktir. Sabah dersleri bir ders kitabı temelinde oluşturulmuştur ve öğrencilere hem okuma, yazma, dinleme ve konuşma becerilerini geliştirme fırsatı verir, hem de onların aktif/işleyen kelime bilgilerini ve gramer seviyelerini ilerletir. Öğrenciler, eğitimlerinin sonuna kadar aldıkları "hayatta kalma" İngilizcesi ve "günlük" İngilizce eğitimiyle iletişim becerilerini geliştirmenin yanı sıra kendi başına öğrenme ve özgüven seviyelerinde de daha yüksek bir noktaya vardıklarını fark edeceklerdir. Kursta haftda 20 saat ders verilir. Ders süresi 45 dakikadır. Dersler sabahları yapılmaktadır. Dersler her Pazartesi başlamaktadır.

LAL LONDRA DİL OKULU  Yoğun İngilizce 30 saat/hft Sabah / Öğleden Sonra
Bu kurs, günlük hayat koşullarında rahatça iletişim kurmak ve İngilizce'nin prensiplerini iyi bir biçimde anlamak isteyen öğrencilere yöneliktir. Sabah dersleri bir ders kitabı temelinde oluşturulmuştur ve öğrencilere hem okuma, yazma, dinleme ve konuşma becerilerini geliştirme fırsatı verir, hem de onların aktif/işleyen kelime bilgilerini ve gramer seviyelerini ilerletir. Öğrenciler, eğitimlerinin sonuna kadar aldıkları "hayatta kalma" İngilizcesi ve "günlük" İngilizce eğitimiyle iletişim becerilerini geliştirmenin yanı sıra kendi başına öğrenme ve özgüven seviyelerinde de daha yüksek bir noktaya vardıklarını fark edeceklerdir.Bu, dinleme ve konuşma becerilerini daha fazla geliştirme imkânı arayan öğrencilere yönelik yoğun bir kurstur. Ek olarak verilen haftalık ders, kelime haznenizi daha da genişletmek ve temel iletişim becerilerinizi artırmak için ideal koşulları oluşturmaktadır. Sabah derslerinde işlenen gramer yapıları ve kelimeler yine bu derslerde kullanılabilir ve böylece daha fazla gelişme fırsatı verir. Kursta haftda 30 saat ders verilir. Ders süresi 45 dakikadır. Dersler sabahları yapılmaktadır. Dersler her Pazartesi başlamaktadır. Sınıflarda en fazla 12 öğrenci bulunmaktadır.

LAL LONDRA DİL OKULU  Premium Yoğun İngilizce 30 saat/hft - Sabah
Premium Yoğun İngilizce, eğitim aldığınız süre içerisinde daha fazla ilerlemenizi sağlar. En fazla 6 kişilik sınıflar, daha fazla bireysel ilginin yanı sıra konuşmak ve detaylı kelime bilgisi oluşturmak için daha fazla fırsat demektir. Daha az mevcutlu sınıflar, öğrencilerin kendi bireysel ihtiyaçlarına ve beklentilerine göre özel olarak tasarlanmış bir kurs görmelerini sağlamaktadır.Bu kurs, günlük hayat koşullarında rahatça iletişim kurmak ve İngilizce'nin prensiplerini iyi bir biçimde anlamak isteyen öğrencilere yöneliktir. Sabah dersleri bir ders kitabı temelinde oluşturulmuştur ve öğrencilere hem okuma, yazma, dinleme ve konuşma becerilerini geliştirme fırsatı verir, hem de onların aktif/işleyen kelime bilgilerini ve gramer seviyelerini ilerletir. Öğrenciler, eğitimlerinin sonuna kadar aldıkları "hayatta kalma" İngilizcesi ve "günlük" İngilizce eğitimiyle iletişim becerilerini geliştirmenin yanı sıra kendi başına öğrenme ve özgüven seviyelerinde de daha yüksek bir noktaya vardıklarını fark edeceklerdir.Premium Yoğun İngilizce kursunda sabah ve öğleden sonra sınıflarında ders görülür. Bu, öğretmenlerin öğrencinin bireysel becerilerini geliştirmeye ve kelime bilgisi ile gramer konularına daha fazla odaklanabildiği anlamına gelir. Bu kurs İngilizce'ye daha hızlı hakim olmak isteyen öğrencilerin ihtiyaçlarına cevap vermektedir. Kursta haftda 30 saat ders verilir. Ders süresi 45 dakikadır. Dersler öğleden sonraları yapılmaktadır. Dersler her Pazartesi başlamaktadır. Sınıflarda en fazla 12 öğrenci bulunmaktadır.

 


LAL LONDRA DİL OKULU  Genel İngilizce + İş İngilizcesi 20 saat/hft
Bu kurs, iş hayatı koşullarında rahatça iletişim kurmak ve İngilizce'nin prensiplerini iyi bir biçimde anlamak isteyen öğrencilere yöneliktir. Dersler bir İş İngilizcesi kitabı temelinde oluşturulmuştur ve öğrencilere hem okuma, yazma, dinleme ve konuşma becerilerini geliştirme fırsatı verir, hem de onların iş hayatının çeşitli yönleriyle ilgili aktif/işleyen kelime bilgilerini ve gramer seviyelerini ilerletir. Öğrenciler, eğitimlerinin sonuna kadar aldıkları "hayatta kalma" İngilizcesi ve "günlük" İngilizce eğitimiyle iletişim becerilerini geliştirmenin yanı sıra kendi başına öğrenme ve özgüven seviyelerinde de daha yüksek bir noktaya vardıklarını fark edeceklerdir.

LAL LONDRA DİL OKULU  Premium Genel İngilizce + İş İngilizcesi
Bu kurs, iş hayatı koşullarında rahatça iletişim kurmak ve İngilizce'nin prensiplerini iyi bir biçimde anlamak isteyen öğrencilere yöneliktir. Dersler bir İş İngilizcesi kitabı temelinde oluşturulmuştur ve öğrencilere hem okuma, yazma, dinleme ve konuşma becerilerini geliştirme fırsatı verir, hem de onların iş hayatının çeşitli yönleriyle ilgili aktif/işleyen kelime bilgilerini ve gramer seviyelerini ilerletir. Öğrenciler, eğitimlerinin sonuna kadar aldıkları "hayatta kalma" İngilizcesi ve "günlük" İngilizce eğitimiyle iletişim becerilerini geliştirmenin yanı sıra kendi başına öğrenme ve özgüven seviyelerinde de daha yüksek bir noktaya vardıklarını fark edeceklerdir. Hafatda 30 saat ders verilir. 20 ders Genel İngilizce + 10 ders İş İngilizcesi. Ders süresi 45 dakikadır. Dersler sabahları yapılmaktadır. Sınıfta maksimum öğrenci sayısı 6dır. Kursta dersler her Pazartesi başlamaktadır. Katılmak için en az orta (intermediate) seviyede İngilizce biliyor olmak gerekmektedir.

LAL LONDRA DİL OKULU  Yöneticilere Yönelik İş İngilizcesi 20 saat/hftY
Bu kurs, iş hayatı koşullarında rahatça iletişim kurmak ve İngilizce'nin prensiplerini iyi bir biçimde anlamak isteyen öğrencilere yöneliktir. Dersler bir İş İngilizcesi kitabı temelinde oluşturulmuştur ve öğrencilere hem okuma, yazma, dinleme ve konuşma becerilerini geliştirme fırsatı verir, hem de onların iş hayatının çeşitli yönleriyle ilgili aktif/işleyen kelime bilgilerini ve gramer seviyelerini ilerletir. Öğrenciler, eğitimlerinin sonuna kadar aldıkları "hayatta kalma" İngilizcesi ve "günlük" İngilizce eğitimiyle iletişim becerilerini geliştirmenin yanı sıra kendi başına öğrenme ve özgüven seviyelerinde de daha yüksek bir noktaya vardıklarını fark edeceklerdir. Ders süresi 45 dakikadır. Dersler sabahları yapılmaktadır. Sınıfta maksimum öğrenci sayısı 6dır. Kursta dersler her Pazartesi başlamaktadır. Katılmak için en az orta (intermediate) seviyede İngilizce biliyor olmak gerekmektedir.

LAL LONDRA DİL OKULU Yöneticilere Yönelik Yoğun İş İngilizcesi 30 saat/hft - Sabah / Öğleden sonra
Bu kurs, bir iş ortamına girdiklerinde veya İngilizce'yi iş ya da meslek alanında kullanma ihtiyacı duyduklarında öğrencilerin kendilerine duydukları güveni artırmak için tasarlanmıştır. Küçük sınıf nüfuslarıyla öğretmenin öğrencilere bireysel olarak ilgi göstermesi amaçlanmıştır.Bu kurs, iş hayatı koşullarında rahatça iletişim kurmak ve İngilizce'nin prensiplerini iyi bir biçimde anlamak isteyen öğrencilere yöneliktir. Dersler bir İş İngilizcesi kitabı temelinde oluşturulmuştur ve öğrencilere hem okuma, yazma, dinleme ve konuşma becerilerini geliştirme fırsatı verir, hem de onların iş hayatının çeşitli yönleriyle ilgili aktif/işleyen kelime bilgilerini ve gramer seviyelerini ilerletir. Öğrenciler, eğitimlerinin sonuna kadar aldıkları "hayatta kalma" İngilizcesi ve "günlük" İngilizce eğitimiyle iletişim becerilerini geliştirmenin yanı sıra kendi başına öğrenme ve özgüven seviyelerinde de daha yüksek bir noktaya vardıklarını fark edeceklerdir.

 


LAL LONDRA DİL OKULU AkademikYıl Programı 20 saat/hft - Sabah
Bu kurs, günlük hayat koşullarında rahatça iletişim kurmak ve İngilizce'nin prensiplerini iyi bir biçimde anlamak isteyen öğrencilere yöneliktir. Kurs yapısı bir ders kitabı temelinde oluşturulmuştur ve öğrencilere hem okuma, yazma, dinleme ve konuşma becerilerini geliştirme fırsatı verir, hem de onların aktif/işleyen kelime bilgilerini ve gramer seviyelerini ilerletir. Öğrenciler, eğitimlerinin sonuna kadar aldıkları "hayatta kalma" İngilizcesi ve "günlük" İngilizce eğitimiyle iletişim becerilerini geliştirmenin yanı sıra kendi başına öğrenme ve özgüven seviyelerinde de daha yüksek bir noktaya vardıklarını fark edeceklerdir.Bu programdaki öğrencilerin gösterdikleri ilerlemeden memnun olmalarını sağlamak, dil becerilerini ve etkili iletişim kurabilme yeteneklerini daha fazla geliştirmeleri için gereken yolları bulmak amacıyla, kendilerine düzenli olarak her ay eğitim dersleri verilmektedir. Ders süresi 45 dakikadır. Dersler sabahları yapılmaktadır. Sınıfta maksimum öğrenci sayısı 6dır. Kursta dersler her Pazartesi başlamaktadır. Kursa en az 8 hafta katılabilirsiniz.

LAL LONDRA DİL OKULU Uzun Dönem Premium Genel İngilizce Kursu + Özel Ders
Bu kurs, günlük hayat koşullarında rahatça iletişim kurmak ve İngilizce'nin prensiplerini iyi bir biçimde anlamak isteyen öğrencilere yöneliktir. Kurs yapısı bir ders kitabı temelinde oluşturulmuştur ve öğrencilere hem okuma, yazma, dinleme ve konuşma becerilerini geliştirme fırsatı verir, hem de onların aktif/işleyen kelime bilgilerini ve gramer seviyelerini ilerletir. Öğrenciler, eğitimlerinin sonuna kadar aldıkları "hayatta kalma" İngilizcesi ve "günlük" İngilizce eğitimiyle iletişim becerilerini geliştirmenin yanı sıra kendi başına öğrenme ve özgüven seviyelerinde de daha yüksek bir noktaya vardıklarını fark edeceklerdir.Bu programdaki öğrencilerin gösterdikleri ilerlemeden memnun olmalarını sağlamak, dil becerilerini ve etkili iletişim kurabilme yeteneklerini daha fazla geliştirmeleri için gereken yolları bulmak amacıyla, kendilerine düzenli olarak her ay eğitim dersleri verilmektedir. Ek olarak, kişisel ihtiyaçlarınızı görüşmeniz için düşünülmüş haftada adet özel ders sunulmaktadır. Bu kursa katılan öğrencilere kurstan sonra da kendilerinde kalacak ücretsiz bir netbook bilgisayar verilecektir. Ders süresi 45 dakikadır. Dersler sabahları yapılmaktadır. Sınıfta maksimum öğrenci sayısı 6dır. Kursta dersler her Pazartesi başlamaktadır. Kursa en az 8 hafta katılabilirsiniz.

 


LAL LONDRA DİL OKULU Uzun Dönem Premium Genel İngilizce Kursu + Özel Ders - Sabah /Öğleden Sonra
Bu kurs, günlük hayat koşullarında rahatça iletişim kurmak ve İngilizce'nin prensiplerini iyi bir biçimde anlamak isteyen öğrencilere yöneliktir. Sabah dersleri bir ders kitabı temelinde oluşturulmuştur ve öğrencilere hem okuma, yazma, dinleme ve konuşma becerilerini geliştirme fırsatı verir, hem de onların aktif/işleyen kelime bilgilerini ve gramer seviyelerini ilerletir. Öğrenciler, eğitimlerinin sonuna kadar aldıkları "hayatta kalma" İngilizcesi ve "günlük" İngilizce eğitimiyle iletişim becerilerini geliştirmenin yanı sıra kendi başına öğrenme ve özgüven seviyelerinde de daha yüksek bir noktaya vardıklarını fark edeceklerdir. Bu, dinleme ve konuşma becerilerini daha fazla geliştirme imkânı arayan öğrencilere yönelik yoğun bir kurstur. Ek olarak verilen haftalık ders, kelime haznenizi daha da genişletmek ve temel iletişim becerilerinizi artırmak için ideal koşulları oluşturmaktadır. Sabah derslerinde işlenen gramer yapıları ve kelimeler yine bu derslerde kullanılabilir ve böylece daha fazla gelişme fırsatı verir.Bu programdaki öğrencilerin gösterdikleri ilerlemeden memnun olmalarını sağlamak, dil becerilerini ve etkili iletişim kurabilme yeteneklerini daha fazla geliştirmeleri için gereken yolları bulmak amacıyla, kendilerine düzenli olarak her ay eğitim dersleri verilmektedir. Ders süresi 45 dakikadır. Dersler sabahları yapılmaktadır. Sınıfta maksimum öğrenci sayısı 12dır. Kursta dersler her Pazartesi başlamaktadır. Kursa en az 8 hafta katılabilirsiniz.


LAL LONDRA DİL OKULU Uzun Dönem Premium Yoğun İngilizce Kursu + Özel Ders - Sabah /Öğleden Sonra
Bu, dinleme ve konuşma becerilerini daha fazla geliştirme imkânı arayan öğrencilere yönelik yoğun bir kurstur. Sabah derslerinde işlenen gramer yapıları ve kelimeler yine bu derslerde kullanılabilir ve böylece daha fazla gelişme fırsatı verir. Ek olarak, kişisel ihtiyaçlarınızı görüşmeniz için düşünülmüş haftada 2 adet özel ders sunulmaktadır. Bu kursa katılan öğrencilere kurstan sonra da kendilerinde kalacak ücretsiz bir netbook bilgisayar verilecektir. Bu kurs, günlük hayat koşullarında rahatça iletişim kurmak ve İngilizce'nin prensiplerini iyi bir biçimde anlamak isteyen öğrencilere yöneliktir. Sabah dersleri bir ders kitabı temelinde oluşturulmuştur ve öğrencilere hem okuma, yazma, dinleme ve konuşma becerilerini geliştirme fırsatı verir, hem de onların aktif/işleyen kelime bilgilerini ve gramer seviyelerini ilerletir. Öğrenciler, eğitimlerinin sonuna kadar aldıkları "hayatta kalma" İngilizcesi ve "günlük" İngilizce eğitimiyle iletişim becerilerini geliştirmenin yanı sıra kendi başına öğrenme ve özgüven seviyelerinde de daha yüksek bir noktaya vardıklarını fark edeceklerdir. Bu programdaki öğrencilerin gösterdikleri ilerlemeden memnun olmalarını sağlamak, dil becerilerini ve etkili iletişim kurabilme yeteneklerini daha fazla geliştirmeleri için gereken yolları bulmak amacıyla, kendilerine düzenli olarak her ay eğitim dersleri verilmektedir. Ders süresi 45 dakikadır. Dersler sabahları yapılmaktadır. Sınıfta maksimum öğrenci sayısı 6dır. Kursta dersler her Pazartesi başlamaktadır. Kursa en az 8 hafta katılabilirsiniz.

LAL LONDRA DİL OKULU Yoğun İngilizce Özel Dersi 20 saat/hft
Birebir programlarımızda öğrenciler hangi becerileri geliştirmek istediklerini öğretmenleriyle görüşür ve böylece kendilerine göre kişiselleştirilmiş eğitim planlarını oluştururlar. Haftalık yirmi veya daha fazla özel dersten oluşan bir program kendi başına bir eğitim kursu olarak alınabileceği gibi, diğer kurslarla da birleştirilebilir. Bu dersler İngilizce'nin belli yönleriyle ilgilenmek isteyen ve öğretmenleriyle birlikte kendi kişisel ihtiyaçlarına uygun bir kurs planlayabilecek öğrenciler için idealdir.İngilizce seviyelerini çok daha hızlı ilerletmek isteyen öğrenciler için bu dersler son derece faydalı olacaktır çünkü öğretmenleri, öğrencilerin ilerlemesine yardımcı olacak belirli gramer konularına odaklanabilecektir. Kursta dersler sabah yapılmaktadır. Dersler her Pazartesi başlamaktadır.

Konaklama

Aile Yanında Konaklama
İngiliz bir aileyle kalmak, İngiliz hayat tarzını keşfetmek ve derslerde öğrendiğiniz İngilizce'yi kullanmak için harika bir yoldur. Ev sahibi ailelerimizi büyük bir dikkatle seçiyor ve size tek kişilik ya da paylaşılan bir oda sunacak doğru evi bulmayı hedefliyoruz. Bir başka popüler konaklama türü olan bu seçenek, İngiliz bir ev sahibi aileyle yaşama deneyimi edinmek ve düzenli olarak İngilizce pratiği yapmak isteyen öğrenciler için idealdir. Ev sahibi aileler emekli bir çift, çocuklu aileler, çocuksuz bir çift, çocuğu ile yaşayan bir anne ya da baba veya tek bir kişi olabilir.Öğrencilere hangi tür yemekten hoşlandıklarını ya da hoşlanmadıklarını ev sahiplerine söylemeleri tavsiye edilir, bunun yanı sıra akşam yemeği saati ya da akşam eve geliş saati konusunda da konuşulması ve anlaşılması hem ev sahibinin hem de öğrencinin zamanlarını daha iyi değerlendirmeleri açısından önemlidir. Öğrenciler aileyle birlikte akşam yemeği yiyecekleri ve hem oranın "aile hayatını" görecekleri hem de İngilizce pratiği yapacakları için saatler konusunda baştan anlaşılması daha iyidir. Öğrencilerin izin almadan mutfağı kullanmamaları ve ev sahiplerinin dolabından ya da raflarından yiyecek almamaları beklenir.Bağımsız olmaları için öğrencilere genelde evin anahtarları verilir. Nevresimler aile tarafından verilir ve çamaşırlar konusunda yardım teklif edilebilir, bunun yanı sıra kaldığınız yerin yakınlarında makul fiyatlarda hizmet veren çamaşırhaneler de bulunmaktadır. Banyo ve deniz havluları normalde aile tarafından sağlanmamaktadır.

Okul Yurdunda Konaklama

Eğer kendi kendinizle ilgilenmenin özgürlüğünü ve diğer öğrencilerle arkadaşlık etmeyi isterseniz, öğrenci yurdumuzun kalitesini çok uygun fiyata yaşayabilirsiniz. Öğrenci yurdumuzdaki tüm odalarda ebeveyn banyosu ve kendi yiyeceklerinizi hazırlayabileceğiniz ortak mutfaklar bulunmaktadır.Tek kişilik ve paylaşımlı odaları mevcuttur. Bazı odalarının banyosu içindedir. Yurtta madeni para ile çalışan çamaşır makineleri mevcuttur. Okula ulaşım 1 dakika sürer. Londra’nın merkezine ulaşım metro ile 25 dakikadır.

St Giles Hotel
St Giles Hotel kişiler, gruplar ve aileler için 303 adet geniş odasıyla hizmet vermektedir. Tüm odalar geniş, aydınlık, havadar ve ses geçirmezdir. Otelin tamamında (ek ücret karşılığında) kablosuz internet bağlantısı vardır.Otelde kahvaltı sağlanmaktadır. Öğle yemeği ve akşam yemeği ek ücrete tabidir. Tek ve çift kişilik odaları mevcuttur. Çift kişilik odalarda kalmak için birlikte gelen 2 öğrencinin birlikte kayıt yaptırmaları gerekmektedir. Odalarda çay, kahve yapma imkanı, saç kurutma makinesi, TV, radyo, telefon, klima bulunur. Okula ulaşım metro ile 15 dakikadır. Londra merkeze 35 dakika sürer.

Size özel dil okulu araştırması, maliyet analizi ve vize bilgileri için bizimle iletişime geçin! Program danışmanlarımız ihtiyacınıza uygun olacak şekilde ülke, şehir ve okul araştırması yapıp size en uygun olan indirimli okul-kurs fiyatları ve detaylarıyla geri dönüş yapsın!


TEKLİF İSTEK FORMU İÇİN TIKLAYIN

 Kampanyadaki okullarımızı Facebook sayfalarımızdan da güncel olarak duyurmaktayız! Facebook sayfalarımızı beğenerek indirimde olan okullarımızı takip edebilirsiniz:

https://www.facebook.com/campusyurtdisiegitimdanismanlik

http://www.facebook.com/yurtdisidilokullari

 

CAMPUSEDU Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı - Yurtdışı Dil Okulları Departmanı

0312 460 0030

İLETİŞİM

Canlı DestekÇEVRİM DIŞI

- Size nasıl yardımcı olabilirim?

Konuşmaya Katıl
Danışman Köşesi
TÜLAY AYKUTELİTÜLAY AYKUTELİ
Kayıt Olmadan Önce Dikkat Etmeniz Gerekenler

Bir dil okuluna kayıt yaptırmadan önce dikkat etmeniz gereken önemli noktaları bu makalede bulabilirsiniz.

Devamı
GÖKAY ERİÇGÖKAY ERİÇ
Yılda 200 BİN Öğrenci Malta'ya Gidiyor...

İngilizce öğrenmenin en önemli ülkelerinden biri haline gelen Malta’ya yılda 200 bin öğrencinin gittiğini biliyor muydunuz?

Devamı
Tüm Makaleler
Ayın Okulu
InlinguaInlinguaDetay

KATILIMCILARIN GÖZÜNDEN

Cihad S.
Cihad S. Yurtdışında Dil Okulu
Binaya adımımı attığım ilk andan itibaren burayı evim gibi hissettim. Tüm çalışanlar çok sıcakkanlı...
Devamı
Deniz K.
Deniz K. Yurtdışında Dil Okulu
ALC'de geçirdiğim süre boyunca eğitmenlerin ve yönetimin desteğini sürekli hissettim. Okul haricinde konaklama ve...
Devamı
 
#
Tamam