CAMPUSEDU YURTDIŞI EĞİTİM DANIŞMANLIĞI
Eğitiminize Yatırım, Geleceğinize Yatırımdır! Invest in YOURSELF, Invest in Your FUTURE
CampusEdu Slider

Brighton Dil Okulları

İngiltere’nin güney sahilinde yer alan Brighton en popüler tatil beldelerinin başında gelir. Kraliyet ailesinin, aristokratlarin ve zenginlerin tatil için geldikleri yerlerin başında gelen Brighton, günümüzde 2 üniversitesi, gece hayatı ve yıl boyunca süren çok çeşitli aktiviteleriyle, festivalleriyle birçok öğrencinin de ilk tercihidir.Brighton'da İngiltere’de yer alan en büyük sanat festivali de dahil olmak üzere pek çok sıradışı festivale de ev sahipliği yapar. Brighton Sanat Festivali mayis ayinda 3 hafta sürer ve çeşitli komedyalar, tiyatrolar, modern danslarlarla ziyaretçileri sanata doyurur.

Brighton öğrenci olmak için harika bir şehirdir. İki üniversiteye de ev sahipliği yapan bu kent yıl boyu turistler ve buranın sakinlerine çeşitli festivaller sunar. Ayrıca tiyatro, müze, sanat galerileri, zengin eğlence olanaklarıyla yıl boyunca turist çeken bir şehirdir. Londra’ya bir saat uzaklıkta olan bu şehir Ingiltere’nin güney sahillerinin tadini çıkarmak isteyenler için idealdir.Kilometrelerce uzanan kumsalın; barbekü partileri vererek, voleybol - basketbol oynayarak, su kayağı, rüzgar sorfü kurslarına katılarak tadını çıkarabilirsiniz. Aynı zamanda Ingiltere’nin en büyük marinasına sahip olan Brighton’da, Brighton iskelesine giderek fuarlara, eğlence mekanlarına girerek, karaoke gecelerine katılabiliriniz.Alisveris yapmak isteyeler icin en guzel yer Ingiltere’nin butun elit magazlarinin bulundugu Churchill Meydanidir. Ayni zamanda Brighton marinada outlet magazalarini bulabilirsiniz.

Canlı DestekÇEVRİM DIŞI

- Size nasıl yardımcı olabilirim?

Konuşmaya Katıl
Danışman Köşesi
GÖKAY ERİÇGÖKAY ERİÇ
Yılda 200 BİN Öğrenci Malta'ya Gidiyor...

İngilizce öğrenmenin en önemli ülkelerinden biri haline gelen Malta’ya yılda 200 bin öğrencinin gittiğini biliyor muydunuz?

Devamı
TÜLAY AYKUTELİTÜLAY AYKUTELİ
CAMPUSEDU ile Yurtdışında Dil Eğitimi

Amacımız, rekabetçi dünya koşulları içerisinde boğulup kalan bireyleri her türlü rekabete hazır duruma getirebilmek ve bu amaca ulaşmak için de en önemli koşullardan biri olan dil edinimi konusunda da sizlere kaliteli ve güven dolu bir eğitim hizmeti sunmaktır.

Devamı
Tüm Makaleler
Ayın Okulu
InlinguaInlinguaDetay

KATILIMCILARIN GÖZÜNDEN

Cihad S.
Cihad S. Yurtdışında Dil Okulu
Binaya adımımı attığım ilk andan itibaren burayı evim gibi hissettim. Tüm çalışanlar çok sıcakkanlı...
Devamı
Gokhan G. - Tasarımcı
Gokhan G. - Tasarımcı Yurtdışında Dil Okulu
Gokhan G. - Tasarımcı Yurt dışı dil eğitimi araştırma sürecinde CAMPUSEDU'dan Berat Bey ile tanıştık. Kendisi önce benim şartlarımı ve beklentilerimi değerlendirerek, bana uygun olabilecek ülke alternatiflerini çıkardı...
Devamı
 
#
Tamam