CAMPUSEDU YURTDIŞI EĞİTİM DANIŞMANLIĞI
Eğitiminize Yatırım, Geleceğinize Yatırımdır! Invest in YOURSELF, Invest in Your FUTURE
CampusEdu Slider

Oxford Dil Okulları

Dünyanın en köklü üniversitelerinden biri olan Oxford Üniversitesi’ne ev sahipliği yapan bu kent tam bir öğrenci şehri olma özelliğini yüzyıllardır korumaktadır.Ülke genelinde %5.1 olan öğrenci nüfusu Oxford’da %26 ya ulaşmıştır. Dünyanin her yerinden gelen öğrenciler ve turistler sayesinde kozmopolit bir atmosfere sahip olan bu şehir aynı zamanda Oxford Üniversitesi’nin tarihi ve görkemli yapısıyla, kültür sanat etkinlikleriyle geleneksel bir İngiliz yaşantısını görmenizi sağlar.

Cografi konumu nedeniyle Londra, Birmingham, Bath ve Brighton gibi önemli şehirlere yakınlığı nedeniyle öğrencilerin tercih sebebidir. Başkent Londra’ya günün her saati ve her 10 dakika bir kalkan otobüslerle ulaşımınızı sağlayabilirsiniz. Cherwell ve Isis nehirleri özellikle yazları “punt” adı verilen gondollarla gezintiye çıkan, kanoya binen, ya da küçük motorlu teknelerle şehri turlayan turistlerle doludur. Yılın her döneminde nehirin yanındaki barlarda restaurantlarda arkadaşlarınızzla oturup sohbet edebilir ve nehir kıyısında uzun yürüyüşlere çıkabilirsiniz.

Canlı DestekÇEVRİM DIŞI

- Size nasıl yardımcı olabilirim?

Konuşmaya Katıl
Danışman Köşesi
GÖKAY ERİÇGÖKAY ERİÇ
Yılda 200 BİN Öğrenci Malta'ya Gidiyor...

İngilizce öğrenmenin en önemli ülkelerinden biri haline gelen Malta’ya yılda 200 bin öğrencinin gittiğini biliyor muydunuz?

Devamı
GÖKAY ERİÇGÖKAY ERİÇ
ABD Vize Başvurusu Hakkında

ABD vize başvurusu hakkında bilmenizi tavsiye ettiğimiz detaylar...

Devamı
Tüm Makaleler
Ayın Okulu
InlinguaInlinguaDetay

KATILIMCILARIN GÖZÜNDEN

Mehmet Tuna A.
Mehmet Tuna A. Yurtdışında Dil Okulu
Malta’daki Sprachcaffe’yi evim olarak görüyorum! İki kez bulunduğum süre içerisinde büyülü anlarla dolu tecrübelerim oldu...
Devamı
Cihad S.
Cihad S. Yurtdışında Dil Okulu
Binaya adımımı attığım ilk andan itibaren burayı evim gibi hissettim. Tüm çalışanlar çok sıcakkanlı...
Devamı
 
#
Tamam