CAMPUSEDU YURTDIŞI EĞİTİM DANIŞMANLIĞI
Eğitiminize Yatırım, Geleceğinize Yatırımdır! Invest in YOURSELF, Invest in Your FUTURE
CampusEdu Slider

EC Dil Okulu Londra

 EC Londra Dil Okulu 1992 yılında, şehrin merkezindeki Back Bay bölgesinde kurulmuştur. EC Londra dil okulu sunduğu Sınav Hazırlık kursları, Akademik programlar ve Üniversiteye giriş programlarıyla, üniversiteleri ile tanınan bu şehirde dünyanın dört bir yanından gelen öğrencileri konuk eder.

Akreditasyon/Yetkilendirme:English UK ,British Council , UKBA , EDuSA , SAYTC, FELTOM, ALTOSunulan Kurs Sayısı:11
Toplam Sınıf Sayısı:15Sınıfta Maks. Öğrenci Sayısı:14
Türk Öğrenci Yoğunluğu: %3Okulun Öğrenci Kapasitesi: 132
En Yakın Havaalanı: Heathrow Havaalanı, Gatwick HavaalanıHavaalanı Uzaklığı (km): 28,9

EC LONDRA DİL OKULU HAKKINDA GENEL BİLGİLER

EC dil okulu Londra şehir merkezinde kurulu olması açısından öğrenciler hem şehir aktivitelerine hem de ulaşım araçlarına kolaylıkla erişebilirler. EC dil okulu Copley Meydanı ve diğer gezilip görülmesi gereken yerlere yürüyerek çok kısa bir mesafededir. EC Londra dil okulu , eğitimleri boyunca öğrencilerine ücretsiz akademik etkinlikler ve hizmetler sunmaktadır. Bu etkinliklerle öğrenciler hem öğretmenleriyle hem diğer öğrencilerle iletişim kurarak İngilizce becerilerini geliştirebilmektedir.EC Londra dil okulunun resmi TOEFL IBT sınav merkezi olması, Üniversite Yerleştirme Programının olması ve aynı zamanda bu program için Londra’da 9 üniversite ile bağlantılarının olması Amerika’da üniversite hayali kuran öğrencilerin tercih sebebi olmaktadır.

EC LONDRA DİL OKULUNDA SOSYAL AKTİVİTELER:

• Wiffle Ball
• Konserler
• Bowling
• Piknik
• Şehir içi geziler
• Sinema
• Fenway Park Turu
• Alışveriş

EC LONDRA DİL OKULUNUN SUNDUĞU PROGRAMLAR:

• Genel İngilizce
• Yoğun İngilizce
• Yarı-Yoğun İngilizce
• Birebir Kurslar
• İş İngilizcesi (Mini Grup)
• İş İngilizcesi (Birebir)
• Akademik Yıl Programı
• Cambridge ESOL
• TOEFL Crash Kurs
• IELTS Crash Kurs
• GMAT/GRE Crash Kurs


Okul Hakkında Yorumlar

‘Londra’da İş İngilizcesi öğrenmek benim için çok önemli, çünkü Londra önemli bir Uluslararası İş merkezi. Birçok yabancı arkadaş edindim ve onlarla iletişimde kalabilmeyi umuyorum.’ Sıla Deniz

 

EC LONDRA DİL OKULU GENEL İNGİLİZCE KURSU: EC Londra dil okulunun sunduğu Genel İngilizce kursunun haftalık ders saati 20’dir. Dersler Pazartesi – Cuma günleri arası yapılır. 1 ders saatinin süresi 45 dakikadır. Bir günde 4 saat ders yapılır. Bu derslerin ilk ikisi ara verilmeden yapıldıktan sonra, bir kahve molası verilir ve eğitime kalan iki ders saati ile devam edilir. Genel İngilizce kursuna başlangıç seviyesinden ileri seviyeye kadar olan bütün öğrenciler katılabilir. Öğrencilerin yerleştirileceği sınıflar, seviyelerine göre belirlenir. EC Londra dil okulu şubesinde sınıftaki maksimum öğrenci sayısı 14’tür. Az öğrenci sayısı dersleri daha rahat takip edebilmenizi sağlar ve derse katılım oranınızı artırır.EC Londra’da Genel İngilizce kursunun amacı öğrencilerin yabancı dili ediniminden önce, dilin mantığını kavrayabilmeleridir. Kurs boyunca 4 temel dil edinimi olan okuma, yazma, konuşma, dinleme üzerinde yoğunlaşılır. Ders içinde kullanılan İngilizce günlük dilde kullanılan İngilizcedir ve bu nedenle kursta öğrendiklerinizle İngilizce konuşulan bir ülkede çok rahat anlaşabilirsiniz. EC Londra dil okulunda  her ders farklı bir konunun üzerine odaklanılır ve o konuyla ilgili kelime, yapı ve cümleleri öğrenirsiniz. Öğretmenlerinizin desteği sadece ders saatleri ile sınırlı kalmaz. Ders dışında yapılan toplantılarda, öğretmeniniz tarafından, kendinizi geliştirebileceğiniz pek çok materyal sağlanır. Derslerde kullanılan materyaller ders kitabının yanı sıra CD, DVD, video, gazete gibi sizi çok yönlü geliştirecek materyallerdir. Sınıflarda eğitim hem çok konforlu hem de çok eğlenceli olup, İngilizce eğitimi “yaparak öğren” temeline dayanmaktadır. 

EC DİL OKULU 1YOĞUN İNGİLİZCE KURSU:EC Londra dil okulunun sunduğu yoğun İngilizce kursunun haftalık ders saati 30’dur. Dersler Pazartesi – Cuma günleri arasında yapılır. 1 ders saatinin süresi 45 dakikadır. Bir günde, 2şer saatlik blok dersler halinde olmak üzere 6 ders yapılır. Her 2 saatlik dersten sonra bir mola verilir. Yoğun İngilizce kursuna başlangıç seviyesinden ileri seviyeye kadar olan bütün öğrenciler katılabilir. Öğrencilerin eğitim görecekleri sınıf, dil seviyelerine göre belirlenir. Sınıftaki maksimum öğrenci sayısı 14’tür ve bu az sayı derse katılım oranınızı oldukça artırmaktadır.Yoğun İngilizce kursunun amacı kısa sürede en verimli şekilde dil öğretmektir. Dilin bütün yönleriyle edinilebilmesi için konuşma, dinleme, okuma ve yazma olmak üzere 4 temel beceri üzerinde durulur. Kursun ilerleyen dönemlerinde, belirli derecede edinim kazandıktan sonra, öğrenmek ve üzerinde çalışmak istediğiniz konuyu kendiniz seçebilirsiniz. Öğretmenleriniz ders dışında da eksiklerinizi kapatabilmeniz için size yardımcı olurlar. Ders saatlerinden ayrı olarak düzenlenen pratik sınıflarında ise İngilizce ile ilgili kendinize olan güveninizi artırmış olursunuz. Yoğun İngilizce kursunun temel prensiplerinden biri, dili öğrenebilmek için öğretmeninizle çok daha fazla vakit geçirmenizdir ve kursun programı bu amaca yönelik olarak oluşturulmuştur.

EC LONDRA DİL OKULU YARI YOĞUN İNGİLİZCE KURSU (HAFTADA 24 SAAT): Sunduğu yarı yoğun İngilizce kursunun haftalık ders saati 24’tür. Dersler Pazartesi – Cuma günleri arasında yapılır. 1 ders saatinin süresi 45 dakikadır. Haftada 3 gün, günde 4 saat; haftada 2 gün günde 6 saat ders yapılır. Dersler her gün 2şer saatlik blok dersler halinde yapılır ve her 2 ders saatinin sonunda bir mola verilir. Haftada 2 gün yapılan fazla derslerde özellikle eksik olduğunuz konular üzerinde birebir olarak durulur ve edinilmesi gereken yeteneklerle ilgili pratik yapılır. Yarı yoğun İngilizce kursuna başlangıç seviyesinden ileri seviyeye kadar olan bütün öğrenciler katılabilir. Öğrencilerin eğitim görecekleri sınıf, dil seviyelerine göre belirlenir. Sınıftaki maksimum öğrenci sayısı 14’tür.Yarı Yoğun İngilizce kursunda öğretilen İngilizce günlük hayata yöneliktir. Bu kursu aldıktan sonra İngilizce konuşulan bir ülkede çok rahat bir şekilde yaşamanız mümkündür. Kurs öğretmenlerinin hepsinin anadili İngilizcedir ve bu da dili çok daha kolay bir şekilde ve doğru olarak öğrenmenize yardımcı olur. Dersler belirli konular üzerinden ilerler ve ders boyunca o konu üzerinde çalışırsınız. Eksik olduğunuz konularda öğretmenleriniz sınıf dışı çalışmalarda da sizi desteklerler. Bütün becerilerinizi geliştirebilmeniz için, derslerde farklı becerilere yönelik farklı materyaller kullanılır. Kursun temel prensibi “yaparak öğren”dir.


EC LONDRA DİL OKULU BİREBİR KURSLAR (SABAHTAN DİĞER KURSLAR, ÖĞLEDEN SONRA BİREBİR KURS): Sunduğu birebir kurslarda haftalık ders saati öğrencinin isteğine göre değişmekle birlikte; 2,4,6,8,10,20,30 ya da 40 saat olabilir. Kurs süresi en az 1 hafta olmakla birlikte en çok 7 haftadır. 1 ders saati 45 dakikadır. Diğer kurslarda olduğu gibi birebir kurslarda da 2 ders saati blok olarak yapılmaktadır. Daha fazla ders alan öğrenciler için her 2 ders saatinin sonunda mola verilir. Bu kursu alan öğrencilerin, birebir dersleri grup dersleri ile birleştirmeleri önerilir. Sabahtan başka bir kursa katılan öğrenciler, daha sonra öğretmenleriyle yaptıkları programa göre derslerine devam ederler. Bu da İngilizce becerilerini geliştirmek için benzersiz bir yoldur. En düşük seviyeden en ileri dereceye kadar olan öğrenciler kursa katılabilirler.Birebir derslerde konular öğrencinin isteğine göre seçilir. Kurs öğretmenlerinin anadili İngilizce’dir ve bu nedenle dili çok daha kolay bir şekilde öğrenme şansınız olur. Birebir kursun en büyük avantajı, öğretmeninizle tek başınıza çalışacak olmanızdır. Bu da eksiklerinizi belirleyebilmeniz için çok güzel bir yoldur. Ayrıca sabah bölümünde alacağınız diğer kurslara yönelik çalışma yapmanız, eğitiminizin çok daha etkili bir hale gelmesini sağlayacaktır.

 
EC DİL OKULU SÜPER YOĞUNLAŞTIRILMIŞ KURS (FULL IMMERSION): Sunmuş olduğu süper yoğunlaştırılmış kursun ders saatleri 40 saat birebir İngilizce ve 15 saat aktivite olmak üzere 55 saattir. Dersler Pazartesi – Cuma günleri arasında yapılır. 1 ders saatinin süresi 45 dakikadır. Haftanın her günü 8 saat ders yapılır. Bu dersler 2’şer saatlik bloklar halinde yapılır. Her 2 ders saatinin sonunda bir mola verilir. Ders saatleri dışında her gün öğretmeninizle öğle yemeği yersiniz. Haftada bir gün aktivite, bir gün akşam aktivitesi ve bir gün de gezi aktivitesi olmak üzere 3 aktiviteniz vardır. Bu aktiviteleri beğeninize ve ilgi alanınıza göre seçme şansınız vardır. Aktiviteleriniz boyunca yanınızda anadili İngilizce olan bir görevli ya da öğretmeniniz bulunur. Bu da İngilizcenizi çok daha iyi bir şekilde geliştirebilmeniz anlamına gelmektedir.


EC LONDRA DİL OKULU İŞ HAYATINA YÖNELİK KURSLAR – İŞ İNGİLİZCESİ (MİNİ GRUP): Sunmuş olduğu iş İngilizcesi kursu mini grup haftalık ders saati 20’dir. Kurs süresi maksimum 4 haftadır. Dersler her Pazartesi günü başlar. Dönem boyunca kurs, iki ayda bir olmak üzere senede 6 kez başlar. Ders süresi 45 dakika olup, günde 4 ders yapılır. Bu dersler 2 blok ders halinde yapılır ve her 2 ders saatinin sonunda 1 mola verilir. Sınıftaki maksimum öğrenci sayısı 6’dır. Bu kursa katılabilmek için minimum yaş sınırı 23 olup, orta seviyeden en ileri seviyeye kadar olan katılımcılar için uygundur.Kurs, iş adamlarının uluslar arası iş iletişimi konusunda profesyonel yeteneklerini geliştirmeleri üzerine odaklanmıştır. Kurs boyunca telemarketing eğitimi, iş toplantılarında kullanılabilecek İngilizce, sunumlar yapma, takım çalışması, eleştirel ve çözüm odaklı düşünme yöntemleri ve resmi dil ile raporlar, emailler ve mektuplar yazma gibi beceriler üzerinde durulur. Kursa başladığınızda, öğretmeninizi öğrenmek istediğiniz konularla ilgili bilgilendirmeniz istenir ve öğretmeniniz size özel bir çalışma programı hazırlar. Kursta dünyanın dört bir yanından gelen iş adamları olacağı için dil öğrenirken aynı zamanda diğer ülkelerdeki çalışma alışkanlıklarıyla ilgili bilgi edinebilir, yararlı referanslar edinebilirsiniz. İş hayatına yönelik kursunuzu, birebir derslerle de destekleyebilir ve en yüksek düzeyde verim alabilirsiniz.

EC LONDRA DİL OKULU İŞ HAYATINA YÖNELİK KURSLAR – İŞ İNGİLİZCESİ (BİREBİR): EC Londra dil okulunun sunmuş olduğu İş İngilizcesi (Bire Bir) kursların haftalık ders saati katılımcının isteğine göre belirlenmekle birlikte 2,4,6,8,10,20,30 ya da 40 saat olabilir. Ders süresi 45 dakikadır. Başlangıç üzeri seviyeden ileri dereceye kadar dil bilen herkes katılabilir. Katılımcılara önerilen haftalık 2 – 10 arası ders saatini, başka bir kursla desteklemeleridir. Diğer kurslarla birleştirildiğinde günlük ders programı şu şekilde olmaktadır: Sabahtan 2 ders saati genel kurs derslerine girersiniz, sonrasında 2şer saatlik bloklar halinde birebir derslerinize devam edersiniz.Kursun amacı katılımcıların iş insanları için özel olarak oluşturulmuş olan ders programından en yüksek performansı almalarını sağlamaktır. Dersler boyunca öğreneceklerinizi ve dil ihtiyaçlarınızı önce öğretmeninizle özel olarak görüşürsünüz ve ders programınız sizin isteğinize göre oluşturulur. İş İngilizcesi Birebir kursların yoğunlaştığı alanlar Pazarlama, Muhasebecilik, İnsan Kaynakları, Reklamcılık, Finans, Bankacılık, Turizm ve Hukuk alanlarıdır.

EC DİL OKULU CAMBRIDGE ESOL (FCE, CAE, CPE)

FCE, CAE ve CPE gibi uluslar arası anlamda kabul görmüş sınavlar, ihtiyacınız olan seviyede okuma, yazma, dinleme ve konuşma becerilerinizi test eder. Bu sınavların hazırlık kursuna katılmak için dil seviyeniz Üst Orta seviyeden ileri seviyeye kadar olmalıdır. İngilizce eğitim veren bir üniversite okumak, kariyeriniz için oldukça avantajlı bir adım atmak ya da İngilizce seviyenizi uluslar arası anlamda kabul görmüş bir sınav ile geliştirmek istiyorsanız Cambridge ESOL kursları sizin için idealdir.Öğretmenleriniz kurs boyunca ilerlemenizi izler, size geri bildirimlerde bulunur ve böylece zayıf ve güçlü olduğunuz alanları tespit eder, bu alanlar üzerine yoğunlaşırsınız. Kursta yoğunluklu olarak sınav tekniği üzerinde durulur. Bu yüzden sınava girdiğinizde sorulara yabancılık çekmezsiniz. FCE, İngilizce seviyesi Üst Orta olanlar için, CAE ileri seviyeler için, CPE ise Cambridge ESOL sınavları arasında en ileri seviyeye sahip sınav türüdür. Haftada 20 ders, 15 saat veya 30 ders, 22,5 saat yapılır. Sınıflarda maksimum 14 öğrenci vardır. Sınav ücretleri kurs fiyatına dahil değildir. Dersler Pazartesi başlar Cuma sona erer. 1 ders saati 45 dakikadır. Dersler 2şer ders saati blok halinde yapılır. 2 ders saati süresi sonunda ara verilir ve bir sonraki derse başlanır.

EC LONDRA DİL OKULU TOEFL HAZIRLIK KURSU

İster bir üniversite’ye girmek için, isterseniz sadece kariyeriniz için TOEFL’a ihtiyacınız varsa en iyi yardımı alarak çok iyi puanlara ulaşabilirsiniz. Kurs katılmak için İngilizce seviyenizin Üst Orta seviyeden İleri seviyeye kadar olması gerekmektedir. İngilizce eğitim veren bir üniversiteye katılmak istiyorsanız, uluslar arası alanda çalışacaksanız ve İngilizce yeterliliğe ihtiyacınız varsa ve İngilizcenin tüm alanlarında kendinizi geliştirmek istiyorsanız EC Londra’ın size sunmuş olduğu TOEFL Crash kurslarına katılabilirsiniz. Kurs başlangıcında öğretmenler öğrencilerin seviyelerini belirlemek ve amaçlarını öğrenmek için onlarla birebir görüşürler. Öğrencilerin çoğu sadece İngilizcenin onları TOEFL’a hazırlayamayacağının farkındadır. Bu sınavda başarılı olmak için sınav becerileri ve stratejiler üzerinde yoğunlaşmak gerekmektedir. Etkili sınav teknikleri için başlıca okuma, yazma, konuşma, dinleme alanları üzerinde durulur. Kurslar Pazartesi başlar ve Cuma sona erer. Kurs süresi 4 haftalık yoğun bir programdır. Haftada 30 ders (22,5 saat) yapılır. Sınıflardaki maksimum öğrenci sayısı 14’tür.

EC DİL OKULU 4IELTS HAZIRLIK KURSU

Bir üniversiteye girmek ya da kariyeriniz için IELTS’e ihtiyacınız varsa en iyi yardımı alarak çok iyi puanlara ulaşabilirsiniz. Kurs katılmak için İngilizce seviyenizin Orta seviyeden İleri seviyeye kadar olması gerekmektedir. İngilizce eğitim veren bir üniversiteye katılmak istiyorsanız, uluslar arası alanda çalışacaksanız ve İngilizce yeterliliğe ihtiyacınız varsa ve İngilizcenin tüm alanlarında kendinizi geliştirmek istiyorsanız IELTS kurslarına katılabilirsiniz. Kurs başlangıcında öğretmenler öğrencilerin seviyelerini belirlemek ve amaçlarını öğrenmek için onlarla birebir görüşürler. Öğrencilerin çoğu sadece İngilizcenin onları IELTS’e hazırlayamayacağının farkındadır. Bu sınavda başarılı olmak için sınav becerileri ve stratejiler üzerinde yoğunlaşmak gerekmektedir. Etkili sınav teknikleri için başlıca okuma, yazma, konuşma, dinleme alanları üzerinde durulur. Kurslar Pazartesi başlar ve Cuma sona erer. Kurs süresi 4 haftalık yoğun bir programdır. Haftada 30 ders (22,5 saat) yapılır. Dersler 2 ders saati blok halinde arka arkaya yapılır. Her 2 saatlik modülün sonunda bir mola verilir. Sınıflardaki maksimum öğrenci sayısı 12-14’tür. 


EC LONDRA DİL OKULU GMAT / GRE HAZIRLIK KURSU
Sunmuş olduğu GMAT /GRE Hazırlık Kursu yabancı öğrencileri sadece bu sınavlara yönelik değil aynı zamanda Amerika’daki üniversitelerde yüksek lisans eğitimi almaya yönelik olarak da hazırlamaktadır. Kursu tamamladıktan sonra Amerika’daki herhangi bir üniversitenin yüksek lisans programına çok rahatlıkla girebilirsiniz ve akademik becerileriniz son derece gelişmiş olur. Aynı zamanda İngilizce seviyeniz en ileri derecede olur. Sınav kurslarına katılabilmek için ileri derecede İngilizce bilgisine sahip olmanız gerekmektedir. (TOEFL IBT eşdeğeri 80 olmalıdır.) Sınıflardaki maksimum öğrenci sayısı 15’tir. Dersler Pazartesi başlar Cuma sona erer. Sınav ücreti, kurs ücretine dahil değildir. 4, 8 ve 12 haftalık kurs seçenekleri mevcuttur. Kursta sınava yönelik beceriler üzerinde çalışılır. Sınav teknikleri üzerinde bilgisayar ortamında çalışılır. Kurs öğretmenlerinin kendileri de GMAT / GRE sınavlarından çok yüksek notlar almış olup, en başarılı yüzde 10’luk dilim içerisindedirler. Bu nedenle sizin sınavla ilgili sorunlarınızı çözmeniz ve daha yararlı teknikler edinebilmeniz konusunda uzmandırlar. 4 haftalık kursa katılırsanız 20 saat Genel İngilizce ve 10 saat Sınav Teknikleri dersi alırsınız. Derslerin dışında düzenlenen etüd saatlerinde ise, öğretmenleriniz eksikleriniz konusunda sizlere yardımcı olurlar.8 haftalık kursa katılırsanız 10 saat Sınav Teknikleri dersi alırsınız. Bu ders dışında haftada 12 saat kişisel etüd çalışmasına katılmanız zorunludur. Bu kişisel etüd saatlerinde öğretmenleriniz sizlere yardımcı olmak için hazır bulunurlar ve zaman zaman etüd saatlerini kendi boş zamanlarınıza göre ayarlayabilirsiniz. Kişisel çalışma saatlerinde EC’nin sizlere sunmuş olduğu materyalleri kullanabilirsiniz.12 haftalık kursa katılırsanız 10 saat Sınav Teknikleri dersi alırsınız. Bu ders dışında haftada 12 saat kişisel etüd çalışmasına katılmanız zorunludur. Bu kişisel etüd saatlerinde öğretmenleriniz sizlere yardımcı olmak için hazır bulunurlar ve zaman zaman etüd saatlerini kendi boş zamanlarınıza göre ayarlayabilirsiniz. Kişisel çalışma saatlerinde EC’nin sizlere sunmuş olduğu materyalleri kullanabilirsiniz.

EC LONDRA DİL OKULUNDA KONAKLAMA HAKKINDA

Wentworth Öğrenci Yurdu (self catering)
25 Haziran – 13 Ağustos tarihleri arasında açıktır.
610 Huntington Avenue Londra, MA 02115
•Wentworth Yurdu Londra Fenway College’ın merkezinde kuruludur.
•Amerikan üniversite hayatını deneyimlemek isteyen öğrenciler için çok uygun bir yurttur.
•Okula en kolay ulaşım yolu metrodur. 20 dakika sürer.
•Her suitte 3 adet çift kişilik yatak, ortak bir mutfak, salon, yemek odası, 2 adet banyo vardır. Çarşaflar yurt tarafından sağlanır. Banyolar haftada bir kez temizlenir.
•Yerleşkedeki olanaklar; güvenlik, telefon, internet, spor salonu, çalışma odası, oyun odası, çamaşırhane, dinlenme odaları
•Yurtta alkol ve sigara kullanmak yasaktır.
•Öğrenciler yurda giriş yaparken geri ödenmek üzere 150 USD depozito vermek durumundadırlar. (Kredi kartıyla ödenmeli)
•Yurda giriş ve çıkışlar cumartesi günleri yapılmaktadır. Giriş 11.00 – 20.00 arasında, çıkış 11.00da yapılmalıdır.
•Sadece 18-27 yaş arasındaki öğrenciler için uygundur.
•Yurtta kız ve erkek öğrenciler ayrı kalırlar.

230 Commonwealth Avenue – Ortak Daireler (Okula yürüme mesafesinde)
Yıl boyu kullanılabilmektedir.
Adres: 230 Commonwealth Avenue Londra, MA USA
•Back Bay’in merkezinde kuludur ve etrafı restoranlar, kafeler ve çeşitli dükkânlarla çevrilidir. Öğrenciler ayrıca müze, galeri, sinema gibi olanaklara da kolay erişim sağlayabilirler. Okula 5 dakikalık yürüme mesafesindedir.
•Evde her odada yatak, lamba, çekmece, dolap bulunur. 3 oda tarafından ortak kullanılan 2 adet büyük banyo bulunur. Tam donanımlı bir mutfağı, salonu, ücretsiz çamaşır yıkama ve kurutması vardır. Çarşaflar yurt tarafından verilir. Kablolu TV ve internet erişimi mevcuttur. Haftada bir kez temizlik yapılır.
•Öğrenciler yurda giriş yaparken geri ödenmek üzere 150 USD depozito vermek durumundadırlar. (Kredi kartıyla ödenmeli)
•Yurda giriş ve çıkışlar cumartesi günleri yapılmaktadır. Giriş 11.00 – 20.00 arasında, çıkış 11.00da yapılmalıdır.
•Sadece 18-27 yaş arasındaki öğrenciler için uygundur.
•Kız ve erkek öğrenciler aynı evde kalabilmektedirler.

1322 Commonwealth Avenue – Ortak Daireler (Self catering)
Yıl boyu kullanılabilmektedir.
Adres: 1322 Commonwealth Ave, Allston MA 02134
•1322 Commonwealth güzel bir semt olan Allston’dadır. Coolidge Corner, Londra Üniversitesi gibi yerlere yakın mesafededir. Griggs Caddesi İstasyonuna sadece 1 dakikalık yürüme mesafesindedir. EC Londra’a metro ile 30-35 dakika sürmektedir.
•1322 Commonwealth Avenue dairelerinde 3 adet tek kişilik ya da paylaşımlı oda, tam donanımlı bir mutfak ve banyo vardır. Her odada çift kişilik yatak, masa, şifonyer bulunur.
•Ev haftada bir kez temizlenir. Çarşaflar verilir. Çamaşırhane, telefon ve kablosuz internet erişimi mevcuttur.
•Öğrenciler yurda giriş yaparken geri ödenmek üzere 150 USD depozito vermek durumundadırlar. (Kredi kartıyla ödenmeli)
•Yurda giriş ve çıkışlar cumartesi günleri yapılmaktadır. Giriş 11.00 – 20.00 arasında, çıkış 11.00da yapılmalıdır.
•Sadece 18-27 yaş arasındaki öğrenciler için uygundur.
•Kız ve erkek öğrenciler ayrı kalmaktadır.

Size özel dil okulu araştırması, maliyet analizi ve vize bilgileri için bizimle iletişime geçin! Program danışmanlarımız ihtiyacınıza uygun olacak şekilde ülke, şehir ve okul araştırması yapıp size en uygun olan indirimli okul-kurs fiyatları ve detaylarıyla geri dönüş yapsın! 


TEKLİF İSTEK FORMU İÇİN TIKLAYIN

 Kampanyadaki okullarımızı Facebook sayfalarımızdan da güncel olarak duyurmaktayız! Facebook sayfalarımızı takip ederek indirimde olan okullarımızı takip edebilirsiniz:

https://www.facebook.com/campusyurtdisiegitimdanismanlik

http://www.facebook.com/yurtdisidilokullari

 

CAMPUSEDU Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı - Yurtdışı Dil Okulları Departmanı

0312 460 0030

İLETİŞİM

Canlı DestekÇEVRİM İÇİ

- Size nasıl yardımcı olabilirim?

Konuşmaya Katıl
Danışman Köşesi
TÜLAY AYKUTELİTÜLAY AYKUTELİ
Kayıt Olmadan Önce Dikkat Etmeniz Gerekenler

Bir dil okuluna kayıt yaptırmadan önce dikkat etmeniz gereken önemli noktaları bu makalede bulabilirsiniz.

Devamı
GÖKAY ERİÇGÖKAY ERİÇ
Yılda 200 BİN Öğrenci Malta'ya Gidiyor...

İngilizce öğrenmenin en önemli ülkelerinden biri haline gelen Malta’ya yılda 200 bin öğrencinin gittiğini biliyor muydunuz?

Devamı
Tüm Makaleler
Ayın Okulu
InlinguaInlinguaDetay

KATILIMCILARIN GÖZÜNDEN

Şeyhmus K.
Şeyhmus K. Yurtdışında Dil Okulu
Los Angeles’a geldiğimde çok az İngilizce konuşabiliyordum ve konuşulanları anlayamıyordum. Buraya geldiğimden beri kendimi...
Devamı
Zeynep Y.
Zeynep Y. Yurtdışında Dil Okulu
Sadece 2 haftadır bu okuldayım ama hem okulda hem de yanında kaldığım aileden çok şey öğrendim...
Devamı
 
#
Tamam