CAMPUSEDU YURTDIŞI EĞİTİM DANIŞMANLIĞI
Eğitiminize Yatırım, Geleceğinize Yatırımdır! Invest in YOURSELF, Invest in Your FUTURE
CampusEdu Slider

Mayfair School of English Dil Okulu Londra

 Mayfair School of English Dil Okulu  Londra’nın en ünlü alışveriş caddesi olan Oxford Caddesi’nde kurulu olan okul 12 adet modern sınıfı, sunduğu ücretsiz sosyal etkinlikler ve ücretsiz konuşma klüpleri ile kaliteli bir eğitim sunmaktadır.

Akreditasyon/Yetkilendirme: British CouncilSunulan Kurs Sayısı: 9
Toplam Sınıf Sayısı: 12Sınıfta Maks. Öğrenci Sayısı: 16
Türk Öğrenci Yoğunluğu: %12Okulun Öğrenci Kapasitesi: 200
En Yakın Havaalanı: Heathrow AirportHavaalanı Uzaklığı (km): 26,0

OKUL HAKKINDA GENEL BİLGİ:

1986 yılında kurulan Mayfair School of English 2006 yılında binasını yenilemiştir. Bu yenilenmiş binası ile okul öğrencilerine samimi, rahat bir çalışma ortamı ve şehirdeki olanaklara kolay ulaşım sağlamaktadır.Okulun çevresinde çok sayıda cafe, dükkan, mağaza, restoran, sinema, bar bulunmaktadır. Ayrıca, Soho’daki eğlence mekanlarına, British Museum’a, London Eye’a ve Leicester Meydanına da oldukça yakındır.
Öğrenciler her hafta sinema klübünde bir araya gelir ve en son İngiliz filmlerini tartışırlar. Böylece hem sosyal bir etkinliğe dahil olurken diğer yandan da konuşma ve dinleme becerilerini geliştirirler.

Sosyal Etkinlikler :Okulun her ay farklı ve canlı sosyal etkinlik programları bulunmaktadır.


Salı – Konuşma Klübü: Diğer sınıflardaki öğrenciler ve öğretmenler ile buluşup ilginizi çeken konularda konuşabilirsiniz.

Çarşamba-Telafuz Klübü: Eğlenceli aktiviteler eşliğinde ve öğretmenlerin tavsiyeleri ile telafuz etmekte zorlandığınız yerleri pratik edebilirsiniz.

Perşembe-Film Klübü: İkramlar eşliğinde her hafta yeni bir film izleyebilir film sonunda diğer öğrenciler ve öğretmenler ile film hakkında sohbet edebilirsiniz.

Cuma-Sosyal Aktiviteler: Müze ziyaretleri, Londra’nın görülmeye değer yerlerine olan yürüyüşler, tiyatroda bir oyun izleme veya Londra’nın çeşitli bar ve gece klüplerinden birinde içecek ve dans eğlenceleri gibi pek çok aktivitelerimizden birisi ile hafta sonuna güzel bir başlangıç yapabilirsiniz.

Kurs Detayları

Genel İngilizce

Genel İngilizce sınıfları tüm sene boyunca açık olup telafuz geliştirme, dil bilgisi ve kelime bilgisi ile konuşma, okuma, yazma ve dinleme çalışmalarını içermektedir. Her çeşit öğrenci için farklı aktiviteler içeren bu sınıflarda daima öğrencilerin gerçek anlamda bir uluslararası ortam oluşturulacak şekilde yerleştirildiğinden emin olmabiliriniz. Amaç her sınıfta aynı milletten gelen öğrenci sayısını düşük tutup öğrencileri sürekli İngilizce konuşmaya teşvik etmektir. Genel İngilizce derslerinde eğlenceli bir şekilde dil eğitimi vererek öğreniminiz zevkli hale getirilir.

Akademik Yıl Programı 15 saat/hft

Akademik Yıl İngilizcesi Mayfair School of English’in en popüler kurslarından biridir. İngilizcenizi akıcı hale getirerek kariyer hedeflerinize ulaşmanızı sağlar. Toplamda 36 hafta süren kursta her biri 12 hafta olan 2 dönem ders alırsınız. Bu dönemler arasında tatil yaparsınız. Kursta haftada 15 saat ders alırsınız. Ayrıca uzun dönemli bir kurs olduğu için daha uygun fiyatlara eğitim alabilirsiniz. Kursta dersler her Pazartesi başlamaktadır.

Akademik Yıl Programı 21 saat/hft

Akademik Yıl İngilizcesi Mayfair School of English’in en popüler kurslarından biridir. İngilizcenizi akıcı hale getirerek kariyer hedeflerinize ulaşmanızı sağlar. Toplamda 36 hafta süren kursta her biri 12 hafta olan 2 dönem ders alırsınız. Bu dönemler arasında tatil yaparsınız. Kursta haftada 21 saat ders alırsınız. Ayrıca uzun dönemli bir kurs olduğu için daha uygun fiyatlara eğitim alabilirsiniz. Kursta dersler her Pazartesi başlamaktadır.

GENEL İNGİLİZCE + IELTS HAZIRLIK KURSU

Bir üniversiteye girmek ya da kariyeriniz için IELTS’e ihtiyacınız varsa en iyi yardımı alarak çok iyi puanlara ulaşabilirsiniz. Kurs katılmak için İngilizce seviyenizin Orta seviyeden İleri seviyeye kadar olması gerekmektedir. İngilizce eğitim veren bir üniversiteye katılmak istiyorsanız, uluslar arası alanda çalışacaksanız ve İngilizce yeterliliğe ihtiyacınız varsa ve İngilizcenin tüm alanlarında kendinizi geliştirmek istiyorsanız IELTS kurslarına katılabilirsiniz.Kursta, öğrencileri IELTS sınavının tüm bölümlerine hazırlamak için Genel İngilizce dersleri verilir. Orta seviyede İngilizceye sahip olanlar için uygundur. Kursta haftalık ders saati 15tir.

IELTS HAZIRLIK KURSU

Bir üniversiteye girmek ya da kariyeriniz için IELTS’e ihtiyacınız varsa en iyi yardımı alarak çok iyi puanlara ulaşabilirsiniz. İngilizce eğitim veren bir üniversiteye katılmak istiyorsanız, uluslar arası alanda çalışacaksanız ve İngilizce yeterliliğe ihtiyacınız varsa ve İngilizcenin tüm alanlarında kendinizi geliştirmek istiyorsanız IELTS kurslarına katılabilirsiniz. Kurs, iyi derecede İngilizce bilen ve amacı sadece sınava hazırlanmak isteyen kişiler için uygundur.

CAMBRIDGE ESOL (FCE, CAE, CPE)

FCE, CAE ve CPE gibi uluslar arası anlamda kabul görmüş sınavlar, ihtiyacınız olan seviyede okuma, yazma, dinleme ve konuşma becerilerinizi test eder. Bu sınavların hazırlık kursuna katılmak için dil seviyeniz Üst Orta seviyeden ileri seviyeye kadar olmalıdır. İngilizce eğitim veren bir üniversite okumak, kariyeriniz için oldukça avantajlı bir adım atmak ya da İngilizce seviyenizi uluslar arası anlamda kabul görmüş bir sınav ile geliştirmek istiyorsanız Cambridge ESOL kursları sizin için idealdir.FCE, İngilizce seviyesi Üst Orta olanlar için, CAE ileri seviyeler için, CPE ise Cambridge ESOL sınavları arasında en ileri seviyeye sahip sınav türüdür. Dersler Pazartesi başlar Cuma sona erer.

ILEC HAZIRLIK KURSU

Uluslararası Hukuk İngilizcesi Sertifikası sınavı Üst Orta (Upper Intermediate) ve İleri seviye İngilizceye sahip olan hukuk öğrencileri ve avukatlar içindir. Sınav yılda iki kez, Mayıs ve Kasım aylarında yapılır. Sınav okuma, yazma, dinleme ve konuşma olarak 4 bölümden oluşur. Sınavı geçen adaylar University of Cambridge ESOL Examinations tarafından sertifika alırlar.

İŞ İNGİLİZCESİ

İş İngilizcesi kurslarının amacı katılımcıların iş dünyasında İngilizceyi rahatlıkla kullanabilmelerini sağlamaktır. Kursta 20 saatlik Genel İngilizce dersleri, 10 saatlik İş İngilizcesi dersleri verilir. Sabah 09:15-12:05 arasında kurskitabı üzerinden dört temel beceri olan konuşma, dinleme, okuma, yazma üzerinde durulurken 14:15-16:35 saatleri arasında da 4 saat iş dünyasında ihtiyacınız olacak konular üzerinde eğitim alırsınız.Kursta üzerinde durulan konular şu şekildedir; toplantılar, görüşmeler, reklam, pazarlama, global turizm, sunumlar, ziyaretler, iş gezileri, e-mail, şirket profili, ekonomi, fikir verme, karar verme.

Konaklama

Aile Yanında Konaklama

Konaklama sağlanan tüm aileler büyük bir titizlikle seçilir ve düzenli olarak denetlenmektedir.Ailelerin büyük bir çoğunluğu, toplu taşıma ile okula 40 dakika uzaklıkta bulunmaktadır. Aile yanı konaklamalara girişler kurs başlamadan önce Cumartesi veya Pazar günü saat 08:00-22:00 arasında yapılmaktadır.Konaklamda tek kişilik odalarda kalırsınız. Ancak birlikte gitmek istediğiniz bir arkadaşınız varsa çift kişilik odada da kalabilirsiniz. Odalar rahatınıza uygun, modern ve sade bir şekilde düzenlenmiştir. Evlerde genellikle tek banyo olduğu için aile ile ortak kullanırsınız. İnternet erişimi çoğu ailede mevcuttur. Havlu ve çarşaflar aile tarafındna sağlanmaktadır.

Öğrenci Yurdu – Zone 2

Zone 2 yurdu Bethnal Green metro istasyonuna birkaç dakikalık yürüme mesafesindedir.Londra’nın batı yakasının merkezinde kuruludur. Toplu taşıma ile okula 20 dakika uzaklıktadır.Yurtta ortak mutfak ve ortak banyo olanakları bulunan tek kişilik odalar mevcuttur. 3 katlı yurtta 72 adet tek kişilik doası vardır. Ortak salonu ve mutfağı diğer 6 kişiyle, banyo olanaklarını ise 4 kişi birlikte kullanır. Ortak alanların hepsi günlük olarak temizlenir.

Öğrenci Yurdu – Zone 3

Zone 3 Yurdu Forest Gate istasyonundan yürüyerek birkaç dakika uzaklıktadır. Okula ulaşım toplu taşıma ile 30 dakikadır. Yurtta tek kişilik odalar, ortak mutfak ve banyo olanakları mevcuttur. Her dairede 2, 3, 4 ya da 5 oda bulunur ve toplamlda 200 öğrenciye konaklama sağlanır. Her katta ayrı mutfak banyo olanakları vardır. Mutfaklar öğrencilerin birlikte vakit geçirebilecekleri kadar büyük bir alana sahiptir. Yurtta madeni para ile çalışan çamaşır makineleri bulunmaktadır.

Farringdon Stüdyo Daire

Stüdyo dairelerin odalarında duş bulunmaktadır. Mutfağında buzdolabı, mikrodalga fırını bulunur. Yurtta çalışma salonu vardır. Odalarda gardrop ve eşyalarınızı koymak için yeterli alan mevcuttur. İnternet erişimi bulunmaktadır. Çamaşırhanesi, spor salonundan faydalanabilirsiniz.

King Cross Stüdyo Daireleri

Bu konaklama seçeneğinde 1045 adet yatak vardır. 24 saat güvenliği bulunmaktadır. Kafeteryası sabah 7 akşam 11 arasında açıktır. Yurdun fitness merkezi, ortak salonu, sinema odası, ücretsiz bisiklet park yeri, internet erişimi, çamaşırhanesi bulunmaktadır.

 

Size özel dil okulu araştırması, maliyet analizi ve vize bilgileri için bizimle iletişime geçin! Program danışmanlarımız ihtiyacınıza uygun olacak şekilde ülke, şehir ve okul araştırması yapıp size en uygun olan indirimli okul-kurs fiyatları ve detaylarıyla geri dönüş yapsın!


TEKLİF İSTEK FORMU İÇİN TIKLAYIN

 Kampanyadaki okullarımızı Facebook sayfalarımızdan da güncel olarak duyurmaktayız! Facebook sayfalarımızı beğenerek indirimde olan okullarımızı takip edebilirsiniz:

https://www.facebook.com/campusyurtdisiegitimdanismanlik

http://www.facebook.com/yurtdisidilokullari

 

CAMPUSEDU Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı - Yurtdışı Dil Okulları Departmanı

0312 460 0030

İLETİŞİM

Canlı DestekÇEVRİM İÇİ

- Size nasıl yardımcı olabilirim?

Konuşmaya Katıl
Danışman Köşesi
GÖKAY ERİÇGÖKAY ERİÇ
ABD Vize Başvurusu Hakkında

ABD vize başvurusu hakkında bilmenizi tavsiye ettiğimiz detaylar...

Devamı
GÖKAY ERİÇGÖKAY ERİÇ
Yılda 200 BİN Öğrenci Malta'ya Gidiyor...

İngilizce öğrenmenin en önemli ülkelerinden biri haline gelen Malta’ya yılda 200 bin öğrencinin gittiğini biliyor muydunuz?

Devamı
Tüm Makaleler
Ayın Okulu
InlinguaInlinguaDetay

KATILIMCILARIN GÖZÜNDEN

Dila D.
Dila D. Yurtdışında Dil Okulu
CampusEdu Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı yardımları ile şuan Amerika’da Georgia State University IEP (Intensive English Program) öğrencisiyim.
Devamı
Deniz K.
Deniz K. Yurtdışında Dil Okulu
ALC'de geçirdiğim süre boyunca eğitmenlerin ve yönetimin desteğini sürekli hissettim. Okul haricinde konaklama ve...
Devamı
 
#
Tamam