CAMPUSEDU YURTDIŞI EĞİTİM DANIŞMANLIĞI
Eğitiminize Yatırım, Geleceğinize Yatırımdır! Invest in YOURSELF, Invest in Your FUTURE
CampusEdu Slider

Malvern House Dil Okulu Londra

Malvern House Dil Okulu Genel İngilizce Programı okuma,yazma,konuşma ve dinleme becerilerinizin tümünü geliştitirmenizi sağlayan etkili bir programdır. Program kapsamında,öğrencilerin iletişim becerilerini hızlı ve etkili bir biçimde geliştirmesi için özellikle konuşma,telaffuz ve dinleme becerilerinin üzerinde yoğunlukla durulmaktadır.

Akreditasyon/Yetkilendirme:British Council Sunulan Kurs Sayısı: 9
Toplam Sınıf Sayısı: 12Sınıfta Maks. Öğrenci Sayısı: 15
Türk Öğrenci Yoğunluğu: %2Okulun Öğrenci Kapasitesi: 200
En Yakın Havaalanı: Heathrow AirportHavaalanı Uzaklığı (km): 26,2

OKUL HAKKINDA GENEL BİLGİ:Malvern House Genel İngilizce Programı okuma,yazma,konuşma ve dinleme becerilerinizin tümünü geliştitirmenizi sağlayan etkili bir programdır. Program kapsamında,öğrencilerin iletişim becerilerini hızlı ve etkili bir biçimde geliştirmesi için özellikle konuşma,telaffuz ve dinleme becerilerinin üzerinde yoğunlukla durulmaktadır.

Öğrenciler,program bünyesinde haftada 15 saatlik,20 saatlik,25 saatlik (20+5 modül dersleri), ve 30 saatlik (20+10 modül dersleri) kurslardan birini seçebilirler.Modül dersleri, öğrencilerin çeşitli özel iş alanları (İş İngilizcesi) dersleri,IELTS,TOEIC gibi çeşitli sınav hazırlık dersleri ya da öğrencilerin eksiklerine yönelik telaffuz modülü,kitap kulübü modülü,medya modülü,yazma modülü,sohbet modülü gibi modüllerin içerdiği ekstra yazma,dinleme,okuma,konuşma dersleri içerir.Genel İngilizce dersleri sıfırdan başlangıç seviyesinden yeterlilik seviyesine kadar toplam 7 seviyede verilmektedir.

KURS DETAYLARI


•Genel İngilizce 20-25-30- Saat/Hft


Malvern House Genel İngilizce Programı okuma,yazma,konuşma ve dinleme becerilerinizin tümünü geliştitirmenizi sağlayan etkili bir programdır. Program kapsamında,öğrencilerin iletişim becerilerini hızlı ve etkili bir biçimde geliştirmesi için özellikle konuşma,telaffuz ve dinleme becerilerinin üzerinde yoğunlukla durulmaktadır.

Öğrenciler,program bünyesinde haftada 15 saatlik,20 saatlik,25 saatlik (20+5 modül dersleri), ve 30 saatlik (20+10 modül dersleri) kurslardan birini seçebilirler.Modül dersleri, öğrencilerin çeşitli özel iş alanları (İş İngilizcesi) dersleri,IELTS,TOEIC gibi çeşitli sınav hazırlık dersleri ya da öğrencilerin eksiklerine yönelik telaffuz modülü,kitap kulübü modülü,medya modülü,yazma modülü,sohbet modülü gibi modüllerin içerdiği ekstra yazma,dinleme,okuma,konuşma dersleri içerir.Genel İngilizce dersleri sıfırdan başlangıç seviyesinden yeterlilik seviyesine kadar toplam 7 seviyede verilmektedir.


SINAV HAZIRLIK KURSLARI

Malvern House öğrencileri çeşitli İngilizce sınavlarından yıllardır çok başarılı sonuçlar çıkarmaktadır.Kurs bünyesindeki tecrübeli öğretmen ve akademisyenler öğrencileri dünyaca tanınan çeşitli İngilizce sınavlarına son derece başarılı bir şekilde hazırlamaktadır.Çeşitli sınavlar için kurslar verilmektedir:


•IELTS


Açılımı “Uluslararası İngilizce Dili Test Sistemi” olan IELTS sınavının amacı katılımcıların İngilizce iletişim kapasitelerini okuma,yazma,konuşma ve dinleme bazında değerlendirmektir.Malvern House öğrencilere 3 ayrı seviye IELTS kursu önerir ve kurs öncesi öğrencilere seviye tespit testi uygulayarak onların ihtiyacını tam olarak karşılayacak doğru seviyelere yerleştirir.IELTS kursu 1-36 hafta olup her haftanın Pazartesi günü başlamaktadır.Haftada 20 saat yoğunluktaki IELTS 20,haftada 25 saat yoğunluktaki IELTS 25 (20 saat IELTS hazırlık,5 saat konuşma veya yazma becerileri modülü) ve haftada 30 saat yoğunluktaki IELTS 30 (20 saat IELTS hazırlık,10 saat konuşma veya yazma becerileri modülü) kursları öğrencilerin seçeneklerine sunulmuştur.Kurs için minimum katılım yaşı 16,minimum dil seviyesi ise orta seviyedir.


•PET


Cambridge sınavlarından ön seviye sınavı olan PET orta seviyede yazılı ve sözlü İngilizce becerilerine sahip olmak isteyen öğrencilerin girmesi gereken bir sınavdır.İngilizceyi günlük olaylarda kullanabilme,basit kitap ve dergi makalelerini okuyabilme,bir toplantıda notlar alabilme ve tanıdık konularda mektuplar yazabilme gibi becerilere sahip olan adaylar için uygun bir sınav olan PET sınavına hazırlık aşamasında; adaylara bu becerilerin kazanılmasına ve peliştirilmesine yönelik eğitim verilir.Kurslar 10-12 hafta sürmekte olup kurs başlangıç tarihleri 19 Eylül 2011,9 Ocak 2012,12 Mart 2012 ve 10 Eylül 2012’dir.Alt-orta seviye ve orta seviyedeki öğrencilerin dillerini geliştirmeleri için ideal bir kurstur.Minimum katılım yaşı 16,katılım için gerekli minimum dil seviyesi alt-orta seviye ve orta seviyedir.


•FCE


Cambridge sınavlarından “İngilizce’de ilk sertifika” adı altında geçen FCE, İngilizce’yi üst-orta seviyede yazılı ve sözlü olarak kullanan bireyler için uygun bir sınavdır.Bu sınav aynı zamanda dillerini iş hayatlarında ya da çeşitli çalışmalarında kullanmak isteyen adaylar için de uygun bir sınavdır.FCE sertifikası,CV’lerini ve kariyerlerini geliştirmek,hayat içerisinde İngilizce’yi kendine güven duyarak kullanmak ve dünya çapında ömür boyu geçerli bir sertifikaya sahip olmak isteyen bireyler için gerekli bir sertifikadır.Malvern House bünyesindeki FCE sertifika kursları 10-12 hafta sürer ve başlangıç tarihleri 13 Haziran 2011,19 Eylül 2011,3 Ocak 2012,19 Mart 2012,11 Haziran 2012 ve 10 Eylül 2012’dir.Gelecek çalışmaları için dillerini geliştirmek isteyen orta seviyedeki öğrenciler için idealdir.Kursa katılım için gerekli minimum yaş 16,gerekli seviye üst-orta seviyedir.


•CAE


Cambridge sınavlarından “İleri İngilizce sertifikası” adı altında geçen CAE İngilizce’yi ileri düzeyde kullanan bireyler içindir.Bu sınav, İngilizce’yi pek çok iş alanında ve sosyal alanlarda başarılı bir şekilde kullanan bireyler için uygun bir sınav olup bireyler bu sınava genellikle iş ve akademik çalışmalar gibi amaçlar doğrultusunda girerler. CAE sertifikası,CV’lerini ve kariyerlerini geliştirmek,hayat içerisinde İngilizce’yi kendine güven duyarak kullanmak ve dünya çapında ömür boyu geçerli bir sertifikaya sahip olmak isteyen bireyler için gerekli bir sertifikadır. Malvern House bünyesindeki CAE sertifika kursları 10-12 hafta sürer ve başlangıç tarihleri 13 Haziran 2011,19 Eylül 2011,9 Ocak 2012,19 Mart 2012,11 Haziran 2012 ve 10 Eylül 2012’dir.CAE kursu dillerini iş alanlarında ve sosyal alanlarda kendilerine güven duyarak kullanıp seviyelerini profesyonel bir seviyeye getirmek isteyen bireyler için çok faydalı olmaktadır.Kursa katılım için minimum yaş 16,gerekli dil seviyesi ise ileri seviyedir.


•CPE


Cambridge sertifika sınavlarından en ileri düzey olan CPE (İngilizce Yeterlilik Sertifikası) İngilizce’yi profesyonel alanlarında ve akademik çalışmalarında kullanan bireyler için uygundur. CPE sertifikası,CV’lerini ve kariyerlerini geliştirmek,hayat içerisinde İngilizce’yi kendine güven duyarak kullanmak ve dünya çapında ömür boyu geçerli bir sertifikaya sahip olmak isteyen bireyler için gerekli bir sertifikadır.İngilizce dil becerileri çeşitli tavsiyelerde bulunmaya,karmaşık ve hassas konuları konuşmaya,doküman,yazışma ve raporları en ince noktasına kadar anlamaya yeterli gelen ya da bu becerilere sahip olan bir birey için CPE sertifika sınav kursu kesinlikle idealdir. Malvern House bünyesindeki CPE sertifika kursları 10-12 hafta sürer ve başlangıç tarihleri 19 Eylül 2011,3 Ocak 2012,19 Mart 2012,10 Haziran 2012 ve 10 Eylül 2012’dir.Bu kurs,İngilizce iletişim becerilerini pek çok alanda rahatlıka ve özgüvenle kullanabilen ileri İngilizce seviyesindeki bireyler için uygundur. Kursa katılım için minimum yaş 16,gerekli dil seviyesi ise ileri seviyedir.

Bilgi yok.

Size özel dil okulu araştırması, maliyet analizi ve vize bilgileri için bizimle iletişime geçin! Program danışmanlarımız ihtiyacınıza uygun olacak şekilde ülke, şehir ve okul araştırması yapıp size en uygun olan indirimli okul-kurs fiyatları ve detaylarıyla geri dönüş yapsın!


TEKLİF İSTEK FORMU İÇİN TIKLAYIN

 Kampanyadaki okullarımızı Facebook sayfalarımızdan da güncel olarak duyurmaktayız! Facebook sayfalarımızı beğenerek indirimde olan okullarımızı takip edebilirsiniz:

https://www.facebook.com/campusyurtdisiegitimdanismanlik

http://www.facebook.com/yurtdisidilokullari

 

CAMPUSEDU Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı - Yurtdışı Dil Okulları Departmanı

0312 460 0030

İLETİŞİM

Canlı DestekÇEVRİM DIŞI

- Size nasıl yardımcı olabilirim?

Konuşmaya Katıl
Danışman Köşesi
GÖKAY ERİÇGÖKAY ERİÇ
ABD Vize Başvurusu Hakkında

ABD vize başvurusu hakkında bilmenizi tavsiye ettiğimiz detaylar...

Devamı
TÜLAY AYKUTELİTÜLAY AYKUTELİ
Kayıt Olmadan Önce Dikkat Etmeniz Gerekenler

Bir dil okuluna kayıt yaptırmadan önce dikkat etmeniz gereken önemli noktaları bu makalede bulabilirsiniz.

Devamı
Tüm Makaleler
Ayın Okulu
InlinguaInlinguaDetay

KATILIMCILARIN GÖZÜNDEN

Cihad S.
Cihad S. Yurtdışında Dil Okulu
Binaya adımımı attığım ilk andan itibaren burayı evim gibi hissettim. Tüm çalışanlar çok sıcakkanlı...
Devamı
Şeyhmus K.
Şeyhmus K. Yurtdışında Dil Okulu
Los Angeles’a geldiğimde çok az İngilizce konuşabiliyordum ve konuşulanları anlayamıyordum. Buraya geldiğimden beri kendimi...
Devamı
 
#
Tamam