CAMPUSEDU YURTDIŞI EĞİTİM DANIŞMANLIĞI
Eğitiminize Yatırım, Geleceğinize Yatırımdır! Invest in YOURSELF, Invest in Your FUTURE
CampusEdu Slider

Worthing Dil Okulları

Worthing, ziyaretçilerine 8 km uzunluğundaki ünlü plajı ve etrafındaki yürüyüş alanları, cafeler, restoranlar ile sabah-akşam oldukça canlı bir hayat sunar. İngiliz kraliyet ailesi de dâhil birçok ziyaretçi yüzyıllardır, dinlenmek için bu şehri tercih ederken, berrak ve temiz denizinde yüzmeye gelirler.Nüfusun %95’i beyaz İngiliz’lerden oluşur. %2 Asyalı, %1 Siyahi, %1 Melez,% 1 Çinli ve diğer milletlerin meydana getirdiği etnik bir yapı hâkimdir.Worthing, birçok küçük bölgenin bir araya getirdiği bir yerleşim birimidir. Bu bölgelerin isimleri şöyledir; Broadwater, Durrington, Findon Valley, Goring, Heene, High Salvington, Offington, Salvington ve (West) Tarring’dir. Şehirde 3 tiyatro ve 2 sinema salonu ile geniş bir yelpazede her zaman film ve konsere gitmek mümkündür. Ayrıca şehir merkezinde dükkanlar, kafeler, restoranlar, geniş bir yelpazede eğlence ve spor faaliyetleri bulunmaktadır. Worthing, size kendinizi evinizde hissedebileceğiniz, kolayca yeni arkadaşlar edinebileceğiniz bir şehir hayatı sunar.

ANLAŞMALI OKULLARIMIZ
Canlı DestekÇEVRİM DIŞI

- Size nasıl yardımcı olabilirim?

Konuşmaya Katıl
Danışman Köşesi
GÖKAY ERİÇGÖKAY ERİÇ
Yılda 200 BİN Öğrenci Malta'ya Gidiyor...

İngilizce öğrenmenin en önemli ülkelerinden biri haline gelen Malta’ya yılda 200 bin öğrencinin gittiğini biliyor muydunuz?

Devamı
TÜLAY AYKUTELİTÜLAY AYKUTELİ
CAMPUSEDU ile Yurtdışında Dil Eğitimi

Amacımız, rekabetçi dünya koşulları içerisinde boğulup kalan bireyleri her türlü rekabete hazır duruma getirebilmek ve bu amaca ulaşmak için de en önemli koşullardan biri olan dil edinimi konusunda da sizlere kaliteli ve güven dolu bir eğitim hizmeti sunmaktır.

Devamı
Tüm Makaleler
Ayın Okulu
InlinguaInlinguaDetay

KATILIMCILARIN GÖZÜNDEN

Zeynep Y.
Zeynep Y. Yurtdışında Dil Okulu
Sadece 2 haftadır bu okuldayım ama hem okulda hem de yanında kaldığım aileden çok şey öğrendim...
Devamı
Dila Z.
Dila Z. Yurtdışında Dil Okulu
Dersleri çok seviyorum çünkü dünyanın dört bir yanından gelen öğrencilerle birlikte ders alıyorum...
Devamı
 
#
Tamam