CAMPUSEDU YURTDIŞI EĞİTİM DANIŞMANLIĞI
Eğitiminize Yatırım, Geleceğinize Yatırımdır! Invest in YOURSELF, Invest in Your FUTURE
CampusEdu Slider

Excel English Dil Okulu Londra

 Excel Dil Okulunda İngilizce kurslarına katılmanız için birçok sebep var. Excel Dil Okulu, Londra’daki en iyi dil okullarından biridir. Excel dil okulunun samimi ve destekleyici çevresi, istekli öğretmenleri ve yüksek kaliteli öğrenci bakımıyla İngilizce öğrenmeniz çok daha kolay olur.

Akreditasyon/Yetkilendirme: British CouncilSunulan Kurs Sayısı: 5
Toplam Sınıf Sayısı: 9Sınıfta Maks. Öğrenci Sayısı: 15
Türk Öğrenci Yoğunluğu: %1Okulun Öğrenci Kapasitesi: 160
En Yakın Havaalanı:Heathrow AirportHavaalanı Uzaklığı (km): 33,5

EXCEL DİL OKULU HAKKINDA GENEL BİLGİLER: Excel English dil okulunda İngilizcenizi mümkün olan en iyi ortamda geliştirmenizi ve Londra’da geçirdiğiniz zamanın tadını çıkarmanızı istiyoruz. Excel Dil Okulunu çok huzurlu ve sakin bulacaksınız çünkü etrafı bahçe ve ağaçlıklarla çevrilidir. Londra’da dil okulu olarak inşa edilen ilk okul Excel English’tir.

EXCEL DİL OKULUNDA SOSYAL AKTİVİTELER:
•Londra’yı ve İngiltere’yi keşfetme
•Turistik yerlere ziyaret
•Okul partileri
•Spor, yarışma, parti, müze ve sanat galerilerini ziyaret, tiyatro gezileri, Londra dışında Cambridge, Bath, Stratford Upon Avon gibi yerlere geziler

 
EXCEL DİL OKULU HAKKINDA YORUMLAR

Okulu ilk gördüğümde, muhteşem bahçesi ve yemyeşil çevresini çok beğenmiştim. Ferah sınıfları ve orman manzaralı kütüphanesi ile okulun içi çok güzel. Okulda en sevdiğim yer kütüphaneydi çünkü çok güzel bir şekilde dizayn edilmiş ve tabiî ki oldukça donanımlı. Deniz Yılmaz,

Londra’da kaldığım süre boyunca edindiğim hatıraları hep iyi hatırlayacağım. Dünyanın dört bir yanında gelen insanlarla tanışmamın yanında kurduğum yeni alışkanlıklar da çok güzeldi. Okula gidip, yeni insanlarla tanışmak ve onlarla iyi vakit geçirmek çok eğlenceliydi. Okulun bu samimi ortamını, ücretsiz internet erişimi olması, lezzetli yiyecekleri ve şirin bahçesini çok beğendim. Zerrin Bilgiç

Excel English eğitim almak için çok iyi bir yer. Şehir ne kadar değişse de Excel canlı, yemyeşil bir cennet olarak kalmaya devam ediyor: sincaplar dolaşıyor, bilmediğimiz bazı meyveler yetişiyor. Göktuğ Tansel

Londra’yı seçmekle en iyi tercihi yaptığıma inanıyorum. Çok büyük bir şehir ve burada sıkılmak imkansız. Tarihi yerlerden kalabalık gece klüplerine kadar her şey var. Dila Ekiz

Londra dünyadaki en güzel şehirlerden biri. Çok sayıda tarihi bina, müze ve görülecek çok şey var. Burada olmak bana tüm bu güzellikleri görme fırsatı verdi. Londra ve İngiliz kültürü hakkında deneyim sahibi oldum. Ahmet Onur Kılıç,

 

EXCEL DİL OKULUNUN SUNDUĞU PROGRAMLAR:

EXCEL DİL OKULU YOĞUN İNGİLİZCE SABAH / ÖĞLEDEN SONRA KURSLARI (15 saat/HFT) 

İngilizce öğrenmenizi amaçlayan yoğun kurs haftada 15 ders İngilizce eğitimi verir. İngilizce dinleme, konuşma, telaffuz, okuma, kelime bilgisi, yazma ve dilbilgisi becerilerinizi geliştirmeyi amaçlar. Öğretimde modern teknikler kullanılır. Bu program Genel İngilizce becerilerinizi geliştirmeye ve pratik olarak İngilizce konuşma ve yazma becerilerinize yöneliktir. Kurs sonunda iletişim ve dil becerileriniz gelişecek kendinize güveniniz gelecektir.Bu kursa minimum katılım yaşı 16’dır ve 2-52 hafta arasında kursa katılabilirsiniz. Her düzeyde İngilizce seviyesi olanlara yönelik tasarlanan bu programda, hafta içi her gün 08:30-12:40 arasında dersler görülür. Sınıfta maksimum öğrenci sayısı 14’tür. 1 ders saati 60 dakikadır.

EXCEL DİL OKULU YOĞUN İNGİLİZCE SABAH / ÖĞLEDEN SONRA KURSLARI (21 SAAT/HFT)


İngilizce öğrenmenizi amaçlayan yoğun kurs haftada 21 ders İngilizce eğitimi verir. İngilizce dinleme, konuşma, telaffuz, okuma, kelime bilgisi, yazma ve dilbilgisi becerilerinizi geliştirmeyi amaçlar. Öğretimde modern teknikler kullanılır. 21 dersin 15 dersi genel İngilizce becerilerinizi geliştirmeye yönelik, kalan 6 ders ise pratik olarak İngilizce konuşma ve yazma becerilerinize yöneliktir. Ödev ve her gün düzenlenen tartışma konularıyla kurs sonunda istediğiniz İngilizce seviyesine gelme şansını yakalamış olursunuz. Ayrıca katılımcının isteğine göre 15 ders genel İngilizce, kalan 6 dersi ise Cambridge sınavlarına ya da IELTS sınavlarına hazırlık eğitimi verilir.Bu kursa minimum katılım yaşı 16’dır ve 2-52 hafta arasında kursa katılabilirsiniz. Her düzeyde İngilizce seviyesi olanlara yönelik tasarlanan bu programda, hafta içi her gün 08:30-14:10 arasında dersler görülür. Sınıfta maksimum öğrenci sayısı 14’tür. 1 ders saati 60 dakikadır.

EXCEL DİL OKULU CAMBRIDGE SINAVLARINA HAZIRLIK (21 SAAT/HFT)

Özgeçmişinizi ve kariyer olanaklarınızı Cambridge Sınavından yüksek bir puan alarak geliştirmek istiyorsanız ve First Certificate, Certificate in Advanced veya Certificate of Proficiency Exam’de, İngilizce becerilerinizin bir kanıtı olarak Cambridge Sertifikanızda iyi bir puan istiyorsanız, bu program sizin için idealdir. Haftada 21 saat ders içeren bu kursta 15 saat genel İngilizce dersleri verilir. Genel İngilizce dersleri ile İngilizce dinleme, konuşma, telaffuz, okuma, kelime bilgisi, yazma ve dilbilgisi becerilerinizi geliştirmeyi amaçlar. Öğretimde modern teknikler kullanılır. Kalan 6 derste ise Cambridge Hazırlık dersleri verilir. Bu derslerde, tam odaklı sınav hazırlık dersleri, Cambridge sınavının tüm bölümlerini detaylarıyla kapsar ve size başarı için ihtiyacınız olan sözel becerileri ve test stratejilerini öğretir. Alıştırma soruları, kurs kitapları ve bilgisayarlı deneme sınavlarını da içeren kapsamlı kütüphaneyi sınırsız kullanma imkanınız mevcuttur.Sınava minimum katılım süresi 10 maksimum 12 haftadır. Bu kursa minimum katılım yaşı 16’dır. Dersler hafta içi her gün 08:30-12:40 arasında dersler görülür. Sınıfta maksimum öğrenci sayısı 10-12’dir. 1 ders saati 60 dakikadır.

EXCEL DİL OKULU IELTS SINAVINA HAZIRLIK ( 21 SAAT /HFT)


International English Language Testing System (IELTS) uluslararası tanınmış bir yeterlilik sınavıdır ve İngiltere, İrlanda; Avustralya ve Yeni Zelanda’daki üniversiteler için bir giriş koşuludur. Bu sınav aynı zamanda, birçok devlet tarafından çalışma vizesi için dil yeterlilik ölçütü olarak kullanılır.Bu kursa kayıt olduğunuzda IELTS sınavında başarılı olmanız için gereken beceri, teknik ve cesaret size verilecektir. IELTS hazırlık dersleri ve kişiselleştirilmiş Yapısal Çalışma size IELTS başarınızda yardımcı olacaktır.21 saat İngilizce dersi verilen bu programda 15 saat genel İngilizce eğitimi, 3 saat konuşma ve kalan 3 saatte ise yazma, dinleme gibi akademik İngilizce becerilerinize yönelik dersler verilir. Bu kursa katılabilmek için minimum orta düzeyde İngilizce bilgisine sahip olmak gerekir. Minimum katılım süresi 4, maksimum katılım süresi 8’dir. Bu kursa minimum katılım yaşı 16’dır. Dersler hafta içi her gün 08:30-12:40 arasında dersler görülür. Sınıfta maksimum öğrenci sayısı 10-12’dir. 1 ders saati 60 dakikadır.

EXCEL DİL OKULU GENEL İŞ İNGİLİZCE (25 SAAT/HFT)
Uluslrarası ticaret dünyasında, ticari seviyede İngilizce konuşmak, sosyal seviyede konuşmak kadar önemlidir. Ayrıca işverenler tarafından çok değerli sayılan, dünyanın her yerinde, daha yüksek bir maaş almanızı sağlayan bir yetenektir. İş İngilizcesi programına kaydolduğunuzda, yoğun İngilizce eğitiminizi özel seçmeli mesleki dersler ile birleştirebilirsiniz.Mektup, eposta ve rapor yazma, toplantıları verimli bir şekilde yönetme, telefon konuşmalarını ve iş protokollerini anlama gibi çeşitli becerilerle yeteneklerinizi geliştirin. Pazarlama ve finans gibi ticaretin farklı fonksiyonlarının tanımında kullanılan dili geliştirirsiniz.25 dersin 15 dersi genel İngilizce, kalan 10 dersi bireysel olarak belirlenen iş İngilizcesine yöneliktir. Katılım süresi minimum 2 maksimum 4 haftadır. Sınıf mevcudu 6-8 hafta arasında değişmektedir.

EXCEL DİL OKULUNDA KONAKLAMA HAKKINDA


AİLE YANINDA KONALAMA YARIM PANSİYON (HALF BOARD AND SEMI BOARD)
•Ev sahibi aileniz yalnız biri veya bir çift olabilir, çocuklu veya çocuksuz olabilirler.
•Gün içinde çalışan, emekli ya da evde küçük çocuklarına bakan biri olabilir.
•Bahçeli veya bahçesiz bir evde ya da bir apartman dairesinde kalabilirsiniz.
•Evde evcil hayvan olabilir.
•Her gün kahvaltı ve akşam yemeği verilir.
•Bir arkadaşınız ya da akrabanızla kalmayacaksanız, tek kişilik oda verilir.
•Evdeki tek öğrenci siz olabilirsiniz ya da sizinle birlikte 2 öğrenci daha aynı evde kalabilir. Diğer öğrencilerin farklı diller konuşuyor olmasına dikkat edilir.
•Londra’nın kuzeyinde, çoğunlukla Zone 3’te, okula yürüyerek ya da otobüsle gidilebilecek mesafededir.

AİLE YANINDA KONAKLAMA (SEMİ BOARD)
•Bu seçenek yukarıdaki ile aynıdır, yalnızca yemekler şu şekilde olacaktır:
•Kahvaltı her gün ve akşam yemeği haftada 3 kez (ev sahibinizle konuşarak düzenlenecek)
•Bed & Breakfast ve yarım pansiyonlu konaklamaların sadece 18 yaşından büyükler için uygun olduğunu lütfen unutmayınız. 18 yaşın altındaki çocukların mutfağa girmesi yasaktır.

AİLE YANINDA KONAKLAMA ( BED & BREAKFAST)
•Sadece kahvaltı sağlanır.
•Kendi yemeğini yapmak isteyenler için uygun bir seçenektir.
•Ev sahibinizle ayarladığınız zamanlarda mutfağı kullanabilirsiniz.
•Bir arkadaşınız ya da akrabanızla kalmayacaksanız, tek kişilik oda verilir.
•Evdeki tek öğrenci siz olabilirsiniz ya da sizinle birlikte 2 öğrenci daha aynı evde kalabilir. Diğer öğrencilerin farklı diller konuşuyor olmasına dikkat edilir.
•Londra’nın kuzeyinde, çoğunlukla Zone 3’te, okula yürüyerek ya da otobüsle gidilebilecek mesafededir.

AİLE YANINDA KONAKLAMA (SUPERIOR)
•Daha yüksek standartlarda konaklama sağlar.
•Odanız normalden büyük olur.
•Bazı konaklamalar özel banyo olanakları da sunar.
•25 yaş ve üstü yetişkinler için uygundur.
•Yemek: 2 seçeneğiniz vardır. Yarım pansiyonlu* (her gün kahvaltı ve akşam yemeği) ya da sadece yatak ve kahvaltı.
•Yarım pansiyonlu superior konaklamanın sınırlı sayıda olduğunu, bu yüzden de başvuruların önceden yapılması gerektiğini lütfen unutmayınız.
•Bir arkadaşınız ya da akrabanızla kalmayacaksanız, tek kişilik oda verilir.
•Evdeki tek öğrenci siz olabilirsiniz ya da sizinle birlikte 2 öğrenci daha aynı evde kalabilir. Diğer öğrencilerin farklı diller konuşuyor olmasına dikkat edilir.
•Londra’nın kuzeyinde, çoğunlukla Zone 3’te, okula yürüyerek ya da otobüsle gidilebilecek mesafededir.

YEMEK SAĞLAYAN YURTLAR
•Yıl boyunca, yemek sağlayan standart yurt konaklamasıdır.
•Okula çok kısa bir yürüme mesafesindedir.
•125 adet tek kişilik oda
•Oturma odası, oyun odası, spor salonu, kafeterya ve bahçe
•Her gün kahvaltı ve akşam yemeği, hafta sonu öğle yemeği de dâhil
•Yurtta kalmak isteyenler için minimum yaş 18’dir. 16 yaşındaki öğrenciler sadece bakımlarını üstlenecek bir yetişkinle (20 yaş ve üstü) birlikte kalabilirler. Eylülden Hazirana kadar maksimum yaş sınırı 25’tir. Temmuz ve Ağustos ayı boyunca en yüksek yaş sınırı 30’dur.
•Odalar tek kişiliktir.
•Londra’nın kuzeyinde, Zone 3’te, okula 10-15 dakikalık yürüme mesafesindedir.

YEMEK SAĞLAYAN SUPERIOR YURTLAR (SADECE TEMMUZ'DA VE AĞUSTOS'TA)
•Okula kısa bir yürüme mesafesindedir.
•Banyosu içinde bulunan 14 adet tek kişilik oda, 2 adet çift kişilik oda bulunur.
•Tekerlekli sandalye kullananlar için özel olarak düzenlenmiş çift kişilik bir oda bulunur.
•Superior odalarda kalanlar oturma odası, oyun odası, spor salonu, kafeterya, bahçe gibi tüm ortak alanlardan faydalanırlar.
•Standart odalar 3 yıldızlı otel dengindedir.
•Bu konaklama tipi yılın sadece birkaç haftasında kullanılabilir durumdadır, bu yüzden erken kayıt yaptırmak avantajlıdır.
•Her gün kahvaltı ve akşam yemeği, hafta sonları öğle yemeği de sağlanır.
•Minimum yaş 18’dir. Temmuz ve Ağustos aylarında yaş sınırı 30’dur.
•Odaları; banyolu tek kişilik oda, banyolu çift kişilik odalar şeklindedir: bu odaların her birinde tek kişilik 2 adet yatak bulunur. Sadece aynı cinsiyetten olan arkadaşlar veya akrabalar ya da evli çiftler bu odalarda kalabilirler.
•Londra’nın kuzeyi, Zone 3, okula 10-15 dakikalık yürüme mesafesinde
•Temmuz ve Ağustos aylarında kalanların çoğunluğu yurtdışından gelen öğrencilerdir.

 


YEMEK SAĞLAMAYAN YURT KONAKLAMASI (SADECE TEMMUZ'DA VE AĞUSTOS'TA)
•Temmuz ve Ağustos’ta okula otobüsle 10 dakika, yürüyerek 25 dakika süren üniversite yurtlarını kullanırız.
•Çok sayıda tek kişilik oda, TV odası, bahçe ve çamaşırhanesi bulunur.
•Bu yurt yemek sağlamaz, ama öğrencilerin kullanabilecekleri mutfak vardır.
•Banyolar ortaktır.
•Metro istasyonuna 2 dakika uzaklıktadır.
•Minimum yaş 18’dir. Üst yaş sınırı yoktur.
•Odalar tek kişiliktir.
•Londra’nın kuzeyinde, Zone 3’te, okuldan otobüsle 10 dakika uzaklıktadır. En yakın metro istasyonuna 2 dakika uzaklıktadır.

OTEL KONAKLAMASI
•Küçük, ailelerin işlettiği Bed&Breakfast oteller okuldan 10 dakika uzaklıktadır.
•Otellerin fiyatları için lütfen bizimle iletişime geçiniz. Sizin için daha uygun ücretlerle rezervasyon yaptırabiliriz.
•Ücretlere her gün, kontinental kahvaltı (kızarmış ekmek, tost, kahve vb.) ya da tam hazırlanmış kahvaltı dâhildir.
•Eksiz banyo olanakları olan veya olmayan tek kişilik, çift kişilik ya da aile odalarından birinde kalabilirsiniz.
•Londra’nın kuzeyi, Zone 3, okula yürüyerek rahatlıkla ulaşılabilir.

Size özel dil okulu araştırması, maliyet analizi ve vize bilgileri için bizimle iletişime geçin! Program danışmanlarımız ihtiyacınıza uygun olacak şekilde ülke, şehir ve okul araştırması yapıp size en uygun olan indirimli okul-kurs fiyatları ve detaylarıyla geri dönüş yapsın!


TEKLİF İSTEK FORMU İÇİN TIKLAYIN

 Kampanyadaki okullarımızı Facebook sayfalarımızdan da güncel olarak duyurmaktayız! Facebook sayfalarımızı beğenerek indirimde olan okullarımızı takip edebilirsiniz:

https://www.facebook.com/campusyurtdisiegitimdanismanlik

http://www.facebook.com/yurtdisidilokullari

 

CAMPUSEDU Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı - Yurtdışı Dil Okulları Departmanı

0312 460 0030

İLETİŞİM

Canlı DestekÇEVRİM DIŞI

- Size nasıl yardımcı olabilirim?

Konuşmaya Katıl
Danışman Köşesi
TÜLAY AYKUTELİTÜLAY AYKUTELİ
Kayıt Olmadan Önce Dikkat Etmeniz Gerekenler

Bir dil okuluna kayıt yaptırmadan önce dikkat etmeniz gereken önemli noktaları bu makalede bulabilirsiniz.

Devamı
TÜLAY AYKUTELİTÜLAY AYKUTELİ
CAMPUSEDU ile Yurtdışında Dil Eğitimi

Amacımız, rekabetçi dünya koşulları içerisinde boğulup kalan bireyleri her türlü rekabete hazır duruma getirebilmek ve bu amaca ulaşmak için de en önemli koşullardan biri olan dil edinimi konusunda da sizlere kaliteli ve güven dolu bir eğitim hizmeti sunmaktır.

Devamı
Tüm Makaleler
Ayın Okulu
InlinguaInlinguaDetay

KATILIMCILARIN GÖZÜNDEN

Mehmet Tuna A.
Mehmet Tuna A. Yurtdışında Dil Okulu
Malta’daki Sprachcaffe’yi evim olarak görüyorum! İki kez bulunduğum süre içerisinde büyülü anlarla dolu tecrübelerim oldu...
Devamı
Onur K.
Onur K. Yurtdışında Dil Okulu
Kings College hayatımın deneyimi oldu. Yeni insanlarla tanışmak, aynı dili konuşmak harika...
Devamı
 
#
Tamam