CAMPUSEDU YURTDIŞI EĞİTİM DANIŞMANLIĞI
Eğitiminize Yatırım, Geleceğinize Yatırımdır! Invest in YOURSELF, Invest in Your FUTURE
CampusEdu Slider

Bournemouth Dil Okulları

Bournemouth yoğun bir öğrenci nüfusuna ve İngiltere'nin en iyi plajlarına sahip olmasıyla ünlüdür. 22 km’lik kumsalı tertemiz ve el değmemiş haldedir. Bournemouth her yıl 5.5 milyonu aşkın ziyaretçiyi kabul eden Avrupa'nın deniz kıyısındaki tatil kentlerinden biridir. Sualtı dünyasının zenginliğini keşfetmek için Bournemouth Oceanarium'u ziyaret edebilir veya şehre farklı bir açıdan göz atmak için balonla gezintiye çıkabilirsiniz. Akşamları ise tiyatrolara, konser salonlarına, Opera House ve Alcatraz gibi genelde öğrencilerin gittiği gece kulüplerine gidebilirsiniz.

Canlı DestekÇEVRİM DIŞI

- Size nasıl yardımcı olabilirim?

Konuşmaya Katıl
Danışman Köşesi
GÖKAY ERİÇGÖKAY ERİÇ
ABD Vize Başvurusu Hakkında

ABD vize başvurusu hakkında bilmenizi tavsiye ettiğimiz detaylar...

Devamı
TÜLAY AYKUTELİTÜLAY AYKUTELİ
CAMPUSEDU ile Yurtdışında Dil Eğitimi

Amacımız, rekabetçi dünya koşulları içerisinde boğulup kalan bireyleri her türlü rekabete hazır duruma getirebilmek ve bu amaca ulaşmak için de en önemli koşullardan biri olan dil edinimi konusunda da sizlere kaliteli ve güven dolu bir eğitim hizmeti sunmaktır.

Devamı
Tüm Makaleler
Ayın Okulu
InlinguaInlinguaDetay

KATILIMCILARIN GÖZÜNDEN

Dila D.
Dila D. Yurtdışında Dil Okulu
CampusEdu Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı yardımları ile şuan Amerika’da Georgia State University IEP (Intensive English Program) öğrencisiyim.
Devamı
Şeyhmus K.
Şeyhmus K. Yurtdışında Dil Okulu
Los Angeles’a geldiğimde çok az İngilizce konuşabiliyordum ve konuşulanları anlayamıyordum. Buraya geldiğimden beri kendimi...
Devamı
 
#
Tamam