CAMPUSEDU YURTDIŞI EĞİTİM DANIŞMANLIĞI
Eğitiminize Yatırım, Geleceğinize Yatırımdır! Invest in YOURSELF, Invest in Your FUTURE
CampusEdu Slider

Eurocentres London Center Dil Okulu Londra

Eurocentres London dil okulunun mükemmel bir okul binasına sahip ve  19. yüzyıldan kalmadır. Eurocentres dil okulu Victoria İstasyonuna yakın güzel bir bahçe içinde yer almaktadır. Eurocentres dil okulunda 17 adet oldukça büyük, geniş sınıf ve öğrenmeyi zevke dönüştüren, internet ve dil laboratuvarlarına sahip modern bir öğrenme merkezi vardır. Dil okulunda büfe ve aralarda dinlenmek için kablosuz internet bağlantısı olan konforlu öğrenci alanları vardır. IELTS sınavları burada yapılır.

Akreditasyon/Yetkilendirme: British CouncilSunulan Kurs Sayısı: 11
Toplam Sınıf Sayısı: 17Sınıfta Maks. Öğrenci Sayısı: 14
Türk Öğrenci Yoğunluğu: %0Okulun Öğrenci Kapasitesi: 230
En Yakın Havaalanı: Heathrow AirportHavaalanı Uzaklığı (km): 25

EUROCENTRES DİL OKULU HAKKINDA GENEL BİLGİLER:Londra; dünyanın başkenti! New York bile Londra’nın kendisini geride bıraktığının farkında. Böyle bir dinamizmi başka hiçbir yerde bulamazsınız; şehrin her yerinde yeni sergiler, tiyatrolar, alışveriş merkezleri ve müzikli yerler açılır ve uluslararası iş görüşmeleri yapılır. Londra modada, müzikte, tasarım ve filmde dünya standartlarını belirler ve akşam olduğunda dünyanın finans merkezi neredeyse sınırsız sayıdaki bar, restoran, müzikal, oyun ve konser seçenekleriyle dünyanın eğlence merkezlerinden birine dönüşür. Londra fazlasıyla kozmopolit bir şehirdir, buna rağmen İngiliz kimliğini halen korumaktadır. Londra bütün dünyayı bulabileceğiniz bir yer midir? Biz kesinlikle öyle düşünüyoruz.


EUROCENTRES DİL OKULUNDA SOSYAL AKTİVİTELER: 

*Eurocentres dil okulu faaliyetleri : Spor faaliyetleri (futbol, yoga, bowling vb), İrlanda müziği akşamları, tiyatro gezileri, müzelere ve sanat galerilerine, müzikallere, partilere ve "Hidden London"a turlar.

*Gezilecek yerler : İngiltere'nin en ünlü şehirleri olan Oxford, Cambridge, Bath, Brighton, Stonehenge ve Salisbury ve Stratford- upon-Avon'a günlük turlar. İskoçya, Wales gibi İngiltere'nin diğer bölümlerine ve Kıtasal Avrupa'ya (ör. Amsterdam ve Paris) hafta sonu turları.

*Örnek günlük geziler : Oxford & Stratford-upon-Avon Cambridge Brighton Windsor & Hampton Court Stonehenge & Bath Canterbury & Dover Castle Isle of Wight Wales (Cardiff) Brugge (Belgium) Lille, France (by Eurostar train)

*Londra'yı tanımak için gidilecek yerler : Ücretsiz: Modern Art Gallery (Tate Modern Sanat Galerisi), Açık Hava Sergileri, Londra Gezileri, Müze Ziyaretleri, Spor (futbol, bowling, yoga vb.), Hükümet Binası, Riverboat Diskoları, Shakespeare's Globe Theatre'a ziyaret, BBC TV turları, IMAX sinema (3-D) ,Tekneyle Greenwich, London Eye, Restoranlar, Müzikaller

 

EUROCENTRES LONDON DİL OKULUNUN SUNDUĞU PROGRAMLAR:

Eurocentres London Dil Okulu Temel İngilizce- Sabah Kursları (Genel İngilizce/20saat/Hft)

Temel İngilizce programı haftada 20 saat İngilizce eğitimi verir. Sınıf öğretmeniniz, kurs programınızı sizinle beraber planlar, gelişiminizi değerlendirir ve kişisel durum değerlendirmesi yapar. Sınıf öğretmeniniz bu programda öğrenim ihtiyaçlarınızı temel alan, dengeli bir program hazırlar. Haftalık planın uygulanmasında sınıf öğretmeniniz ile yakın işbirliği içine olan ikinci öğretmeniniz de haftada 5 ya da 10 ders verir. Her cuma günü hafta içerisinde öğrendiklerinizi gözden geçirme ve değerlendirme toplantıları yapılır. Eurocentres London dil okulunda öğretmenler size bazı önerilerde bulunur ve eksiklikleriniz varsa onları tamamlamanızı sağlar. Bu yaklaşım ile kısa ve uzun süreli eğitim alan öğrenciler için hedefe yönelik mükemmel bir öğrenim programını mümkün kılar.

Programa katılım süresi 2-52 hafta arasındadır ve dersler hafta içi her gün 09:00-13:00 arasında yapılır. Başlangıç seviyesinden ileri seviyeye kadar her seviyede İngilizcesi olanlar bu programa katılabilir. Dersler her pazartesi başlar ve okulun ilk günü size yazılı ve sözlü olarak uygulanan seviye tespit sınavından sonra İngilizce seviyenize en uygun sınıfa yerleştirilirsiniz.1 ders saati 45 dakikadır ve sınıfta maksimum öğrenci sayısı 14’tür.

Eurocentres London Dil Okulu Temel İngilizce- Öğleden Sonra Kursları (Genel İngilizce/20saat/Hft)

Temel İngilizce programı haftada 20 saat İngilizce eğitimi verir. Sınıf öğretmeniniz, kurs programınızı sizinle beraber planlar, gelişiminizi değerlendirir ve kişisel durum değerlendirmesi yapar. Sınıf öğretmeniniz bu programda öğrenim ihtiyaçlarınızı temel alan, dengeli bir program hazırlar. Haftalık planın uygulanmasında sınıf öğretmeniniz ile yakın işbirliği içine olan ikinci öğretmeniniz de haftada 5 ya da 10 ders verir. Her cuma günü hafta içerisinde öğrendiklerinizi gözden geçirme ve değerlendirme toplantıları yapılır. Öğretmenler size bazı önerilerde bulunur ve eksiklikleriniz varsa onları tamamlamanızı sağlar. Bu yaklaşım ile kısa ve uzun süreli eğitim alan öğrenciler için hedefe yönelik mükemmel bir öğrenim programını mümkün kılar.

Programa katılım süresi 2-52 hafta arasındadır ve dersler hafta içi her gün 13:30-17:30 arasında yapılır. Başlangıç seviyesinden ileri seviyeye kadar her seviyede İngilizcesi olanlar bu programa katılabilir. Dersler her pazartesi başlar ve okulun ilk günü size yazılı ve sözlü olarak uygulanan seviye tespit sınavından sonra İngilizce seviyenize en uygun sınıfa yerleştirilirsiniz. 1 ders saati 45 dakikadır ve sınıfta maksimum öğrenci sayısı 14’tür.

Eurocentres London Dil Okulu Yarı Yoğun İngilizce ( 25 Saat/Hft)

Yarı Yoğun İngilizce programı haftada 25 saat İngilizce eğitimi verir. Sınıf öğretmeniniz, kurs programınızı sizinle beraber planlar, gelişiminizi değerlendirir ve kişisel durum değerlendirmesi yapar.

Sınıf öğretmeniniz bu programda öğrenim ihtiyaçlarınızı temel alan, dengeli bir program hazırlar. Haftalık planın uygulanmasında sınıf öğretmeniniz ile yakın işbirliği içine olan ikinci öğretmeniniz de haftada 5 ya da 10 ders verir. Her cuma günü hafta içerisinde öğrendiklerinizi gözden geçirme ve değerlendirme toplantıları yapılır.

Öğretmenler size bazı önerilerde bulunur ve eksiklikleriniz varsa onları tamamlamanızı sağlar. Bu yaklaşım ile kısa ve uzun süreli eğitim alan öğrenciler için hedefe yönelik mükemmel bir öğrenim programını mümkün kılar.

Programa katılım süresi 2-52 hafta arasındadır ve dersler hafta içi hergün 09:00-14:00 arasında yapılır. Başlangıç seviyesinden ileri seviyeye kadar her seviyede İngilizcesi olanlar bu programa katılabilir. Dersler her pazartesi başlar ve okulun ilk günü size yazılı ve sözlü olarak uygulanan seviye tespit sınavından sonra İngilizce seviyenize en uygun sınıfa yerleştirilirsiniz. 1 ders saati 45 dakikadır ve sınıfta maksimum öğrenci sayısı 14’tür.

Eurocentres London Dil Okulu Yoğun İngilizce (30 Saat/Hft)

Yarı Yoğun İngilizce programı haftada 25 saat İngilizce eğitimi verir. Sınıf öğretmeniniz, kurs programınızı sizinle beraber planlar, gelişiminizi değerlendirir ve kişisel durum değerlendirmesi yapar.

Sınıf öğretmeniniz bu programda öğrenim ihtiyaçlarınızı temel alan, dengeli bir program hazırlar. Haftalık planın uygulanmasında sınıf öğretmeninizle yakın işbirliği içine olan ikinci öğretmeniniz de haftada 5 ya da 10 ders verir. Her cuma günü hafta içerisinde öğrendiklerinizi gözden geçirme ve değerlendirme toplantıları yapılır.

Öğretmenler size bazı önerilerde bulunur ve eksiklikleriniz varsa onları tamamlamanızı sağlar. Bu yaklaşım ile kısa ve uzun süreli eğitim alan öğrenciler için hedefe yönelik mükemmel bir öğrenim programını mümkün kılar.

Programa katılım süresi 2-52 hafta arasındadır ve dersler hafta içi her gün 09:00-13:00 ve 14:00-16:00 arasında yapılır. Sabah dersleri gramer, kelime bilgisi gibi konulara yönelirken, öğleden sonra dersleri sabah öğrendiğiniz bilgileri pratik bir şekilde kullanmanıza yönelik planlanır.

Başlangıç seviyesinden ileri seviyeye kadar her seviyede İngilizcesi olanlar bu programa katılabilir. Dersler her pazartesi başlar ve okulun ilk günü size yazılı ve sözlü olarak uygulanan seviye tespit sınavından sonra İngilizce seviyenize en uygun sınıfa yerleştirilirsiniz.

Eurocentres London Dil Okulu  Pearson Test of English – Academic (25 saat /HFT)

Pearson Testi bilgisayar tabanlı yeni bir uluslararası akademik İngilizce sınavıdır. Sınav, anadili İngilizce olmayan ve akademik İngilizce yeterliliklerini kanıtlamak zorunda olan katılımcıların dinleme, okuma, konuşma ve yazma becerilerini doğru bir şekilde ölçer.
PTE Academic, üniversiteler, yüksek eğitim kurumları, devlet birimleri ve akademik İngilizce gerektiren kurumlar için katılımcıların dil becerilerinin gerçek ölçümlerini sağlar. PTE Academic, Mezuniyet Yönetim Kabul Konseyi (Graduate Management Admission Council®)
(GMAC)® tarafından desteklenmektedir.

Eurocentres London Dil Okulu Sınava hazırlık içeriği:

•Teşvik edici ve güven oluşumuna yardımcıdır.PTE General öğrencilerin kendilerini ifade etme, neler yapabileceklerini ve diğer dilleri konuşan kişiler olarak İngilizce’yi ne kadar iyi kullanabildiklerini gösterme özgürlüğüne imkan tanımak üzere tasarlanmış senaryo temelli İngilizce dili değerlendirmeleridir.

•Özgün ve konuyla ilgilidir.Öğrencilerimiz için, sözcük bilgisi ve yapıları ne kadar iyi hatırladıkları değil, dil öğrenenlerin karşılaşacakları gerçek hayat durumları üzerinde durulur. Bu nedenle, testlerimizde, gramer alıştırmalarından çok gerçek hayat senaryolarına yer verilir ve öğrencilerin yetkin bir şekilde anlama ve iletişim kurma kabiliyetleri üzerine odaklanılır.

•Esnek ve konuşmaya dayalıdır. Her bir düzeyde belirlenen görevler (task’lar) modern konuşmaya dayalı ders kitaplarında kullanılan görevlerle benzerlik taşır ve testlere hazırlanmak için çeşitli öğretim materyalleri ve durumları kullanılabilir.

•Kapsamlıdır ve dört becerinin tamamını biraraya getirir.Dinleme ve okuma anlama ve genişletilmiş yazma becerilerini test eden tek bir sınav ve yazılı sınavdan önce veya sonra girilebilecek bir sözlü sınav vardır. Testlerin konuşmaya dayalı özelliği, başarı kalitesinden ödün verilmeksizin, adayların sınav süresini kısaltır.

•Değerlendirir ve sertifikalandırır. Testler, profesyonellerden oluşan ekipler tarafından hazırlanır ve notlandırılır. Başarılı adaylar, Birleşik Krallık’taki en büyük sınav kurumu ve bir Pearson şirketi olan Edexcel’den sertifika almaya hak kazanır.

•Yapıcı geri bildirim ve yönetim kolaylığı sağlar. Çevrimiçi notlandırma sistemi (e-Pen) ve web-tabanlı test merkezi hizmet sistemi (Edexcel Online) kullanılarak, öğrencilerin sınavlardaki bireysel performansları hakkında hızlı ve yararlı geri bildirim sağlanabilmektedir.

Bu sınava hazırlanan öğrenciler için özel olarak düzenlenen bu programda öğrencinin dinleme, konuşma, okuma ve yazma becerileri geliştirilir ve öğrenciye örnek PTE sınavları uygulanarak öğrenci sınava hazır duruma getirilir.Haftada 25 saat İngilizce eğitimi verilir. 20 saat genel İngilizce ve 5 saat sınav tekniklerine yönelik çalışmalar yapılır.. Maksimum 14 kişilik sınıflarda eğitim görülür ve kursa katılım süresi minimum 6 maksimum 52 haftadır.

Eurocentres London Dil Okulu Genel Open Choise (20 Saat/Hft)

Genel akademik yıl programı haftada 20 saat İngilizce eğitimi verir. Sınıf öğretmeniniz, kurs programınız sizinle beraber planlar, gelişiminizi değerlendirir ve kişisel durum değerlendirmesi yapar. Bu programa 36 hafta katılan öğrencilerin 3 ayrı Eurocentres şubesine geçebilir ve 3 ayrı dil ( İspanyolca, Fransızca, İtalyanca gibi) eğitimi alabilir. Bu programa 48 hafta katılan öğrencilerin 4 ayrı Eurocentres şubesine geçebilir ve 4 ayrı dil ( İspanyolca, Fransızca, İtalyanca gibi) eğitimi alabilir.

Sınıf öğretmeniniz bu programda öğrenim ihtiyaçlarınızı temel alan, dengeli bir program hazırlar. Haftalık planın uygulanmasında sınıf öğretmeniniz ile yakın işbirliği içine olan ikinci öğretmeniniz de haftada 5 ya da 10 ders verir. Her cuma günü hafta içerisinde öğrendiklerinizi gözden geçirme ve değerlendirme toplantıları yapılır.

Öğretmenler size bazı önerilerde bulunur ve eksiklikleriniz varsa onları tamamlamanızı sağlar. Bu yaklaşım ile kısa ve uzun süreli eğitim alan öğrenciler için hedefe yönelik mükemmel bir öğrenim programını mümkün kılar. Ayıca genel dil yeterliliği derslerinin yanında 5 saat Öğrenme Merkezinde öğretmen ile bireysel çalışma yapılır.

Programa katılım süresi 24-52 hafta arasındadır ve dersler hafta içi her gün 09:00-13:00 arasında yapılır. Başlangıç seviyesinden ileri seviyeye kadar her seviyede İngilizcesi olanlar bu programa katılabilir. Dersler her pazartesi başlar ve okulun ilk günü size yazılı ve sözlü olarak uygulanan seviye tespit sınavından sonra İngilizce seviyenize en uygun sınıfa yerleştirilirsiniz. 1 ders saati 45 dakikadır ve sınıfta maksimum öğrenci sayısı 14’tür.

Eurocentres London Dil Okulu  Yarı Yoğun Open Choise (25 Saat/Hft)

Yarı Yoğun Akademik yıl programı haftada 25 saat İngilizce eğitimi verir. Sınıf öğretmeniniz, kurs programınız sizinle beraber planlar, gelişiminizi değerlendirir ve kişisel durum değerlendirmesi yapar. Bu programa 36 hafta katılan öğrencilerin 3 ayrı Eurocentres şubesine geçebilir ve 3 ayrı dil ( İspanyolca, Fransızca, İtalyanca gibi) eğitimi alabilir. Bu programa 48 hafta katılan öğrencilerin 4 ayrı Eurocentres şubesine geçebilir ve 4 ayrı dil ( İspanyolca, Fransızca, İtalyanca gibi) eğitimi alabilir.

Sınıf öğretmeniniz bu programda öğrenim ihtiyaçlarınızı temel alan, dengeli bir program hazırlar. Haftalık planın uygulanmasında sınıf öğretmeniniz ile yakın işbirliği içine olan ikinci öğretmeniniz de haftada 5 ya da 10 ders verir. Her cuma günü hafta içerisinde öğrendiklerinizi gözden geçirme ve değerlendirme toplantıları yapılır.

Öğretmenler size bazı önerilerde bulunur ve eksiklikleriniz varsa onları tamamlamanızı sağlar. Bu yaklaşım ile kısa ve uzun süreli eğitim alan öğrenciler için hedefe yönelik mükemmel bir öğrenim programını mümkün kılar. Ayıca genel dil yeterliliği derslerinin yanında 5 saat Öğrenme Merkezinde öğretmen ile bireysel çalışma yapılır.

Programa katılım süresi 24-52 hafta arasındadır ve dersler hafta içi her gün 09:00-14:00 arasında yapılır. Başlangıç seviyesinden ileri seviyeye kadar her seviyede İngilizcesi olanlar bu programa katılabilir. Dersler her pazartesi başlar ve okulun ilk günü size yazılı ve sözlü olarak uygulanan seviye tespit sınavından sonra İngilizce seviyenize en uygun sınıfa yerleştirilirsiniz. 1 ders saati 45 dakikadır ve sınıfta maksimum öğrenci sayısı 14’tür.

Eurocentres London Dil Okulu Yoğun Akademik Yıl (Open Choıse) (30 Saat/Hft)

Yoğun Akademik yıl programı haftada 30 saat İngilizce eğitimi verir. Sınıf öğretmeniniz, kurs programınız sizinle beraber planlar, gelişiminizi değerlendirir ve kişisel durum değerlendirmesi yapar. Bu programa 36 hafta katılan öğrencilerin 3 ayrı Eurocentres şubesine geçebilir ve 3 ayrı dil ( İspanyolca, Fransızca, İtalyanca gibi) eğitimi alabilir. Bu programa 48 hafta katılan öğrencilerin 4 ayrı Eurocentres şubesine geçebilir ve 4 ayrı dil ( İspanyolca, Fransızca, İtalyanca gibi) eğitimi alabilir.

Sınıf öğretmeniniz bu programda öğrenim ihtiyaçlarınızı temel alan, dengeli bir program hazırlar. Haftalık planın uygulanmasında sınıf öğretmeniniz ile yakın işbirliği içine olan ikinci öğretmeniniz de haftada 5 ya da 10 ders verir. Her cuma günü hafta içerisinde öğrendiklerinizi gözden geçirme ve değerlendirme toplantıları yapılır.

Öğretmenler size bazı önerilerde bulunur ve eksiklikleriniz varsa onları tamamlamanızı sağlar. Bu yaklaşım ile kısa ve uzun süreli eğitim alan öğrenciler için hedefe yönelik mükemmel bir öğrenim programını mümkün kılar. Ayıca genel dil yeterliliği derslerinin yanında 5 saat Öğrenme Merkezinde öğretmen ile bireysel çalışma yapılır.

Programa katılım süresi 24-52 hafta arasındadır ve dersler hafta içi her gün 09:00-13:00 ve 14:00-16:00 arasında yapılır. Sabah dersleri gramer, kelime bilgisi gibi konulara yönelirken, öğleden sonra dersleri sabah öğrendiğiniz bilgileri pratik bir şekilde kullanmanıza yönelik planlanır. 1 ders saati 45 dakikadır ve sınıfta maksimum öğrenci sayısı 14’tür.

Eurocentres London Dil Okulu  Yarı Yoğun IELTS Sınavına Hazırlık (25 Saat/Hft)

International English Language Testing System(IELTS), İngilizce’nin geçerli olduğu ortamlarda eğitim almak veya çalışmak isteyen adayların İngilizce dil seviyesini ölçmek için hazırlanmış bir sınavdır. IELTS, Avustralya, Kanada, Yeni Zelanda, İngiltere ve Amerika gibi birçok ülkelerdeki üniversite ve şirketler tarafından kabul edilmektedir. Türkiye’de IELTS’i kabul eden üniversite ve şirket sayısı ise gün geçtikçe artmaktadır. Örneğin: Boğaziçi, Bilkent, Bilgi, Yeditepe Üniversiteleri ve THY, Yapı Kredi ve Akbank gibi. Ayrıca göçmenlik büroları ve devlet kurumları da IELTS sınavını tanımaktadırlar.

IELTS dünyanın önde gelen İngilizce sınavıdır. 1.4 milyondan fazla aday İngilizce bilgisini kanıtlamak, iyi bir işe girmek ya da iyi bir kariyere sahip olmak için bu sınava giriyor. IELTS sınavı 120’yi aşkın ülkede 6000’den fazla kurum tarafından tanınmaktadır.

Bu sınava hazırlanan öğrenciler için özel olarak düzenlenen bu programda öğrencinin dinleme, konuşma, okuma ve yazma becerileri geliştirilir ve öğrenciye örnek IELTS sınavları uygulanarak öğrenci sınava hazır duruma getirilir.

Haftada 25 saat İngilizce eğitimi verilir. 20 saat genel İngilizce ve 5 saat sınav tekniklerine yönelik çalışmalar yapılır.. Maksimum 14 kişilik sınıflarda eğitim görülür ve kursa katılım süresi minimum 2 maksimum 52 haftadır.

Eurocentres London Dil Okulu Yoğun IELTS Sınavına Hazırlık (30 Saat/Hft)

International English Language Testing System(IELTS), İngilizce’nin geçerli olduğu ortamlarda eğitim almak veya çalışmak isteyen adayların İngilizce dil seviyesini ölçmek için hazırlanmış bir sınavdır. IELTS, Avustralya, Kanada, Yeni Zelanda, İngiltere ve Amerika gibi birçok ülkelerdeki üniversite ve şirketler tarafından kabul edilmektedir. Türkiye’de IELTS’i kabul eden üniversite ve şirket sayısı ise gün geçtikçe artmaktadır. Örneğin: Boğaziçi, Bilkent, Bilgi, Yeditepe Üniversiteleri ve THY, Yapı Kredi ve Akbank gibi. Ayrıca göçmenlik büroları ve devlet kurumları da IELTS sınavını tanımaktadırlar.

IELTS dünyanın önde gelen İngilizce sınavıdır. 1.4 milyondan fazla aday İngilizce bilgisini kanıtlamak, iyi bir işe girmek ya da iyi bir kariyere sahip olmak için bu sınava giriyor. IELTS sınavı 120’yi aşkın ülkede 6000’den fazla kurum tarafından tanınmaktadır.

Bu sınava hazırlanan öğrenciler için özel olarak düzenlenen bu programda öğrencinin dinleme, konuşma, okuma ve yazma becerileri geliştirilir ve öğrenciye örnek IELTS sınavları uygulanarak öğrenci sınava hazır duruma getirilir.

Haftada 30 saat İngilizce eğitimi verilir. 20 saat genel İngilizce ve 10 saat sınav tekniklerine yönelik çalışmalar yapılır.. Maksimum 14 kişilik sınıflarda eğitim görülür ve kursa katılım süresi minimum 2 maksimum 52 haftadır.

Genel Tam Zamanlı IELTS Sınavına Hazırlık (20 Saat/Hft)

International English Language Testing System(IELTS), İngilizce’nin geçerli olduğu ortamlarda eğitim almak veya çalışmak isteyen adayların İngilizce dil seviyesini ölçmek için hazırlanmış bir sınavdır. IELTS, Avustralya, Kanada, Yeni Zelanda, İngiltere ve Amerika gibi birçok ülkelerdeki üniversite ve şirketler tarafından kabul edilmektedir. Türkiye’de IELTS’i kabul eden üniversite ve şirket sayısı ise gün geçtikçe artmaktadır. Örneğin: Boğaziçi, Bilkent, Bilgi, Yeditepe Üniversiteleri ve THY, Yapı Kredi ve Akbank gibi. Ayrıca göçmenlik büroları ve devlet kurumları da IELTS sınavını tanımaktadırlar.

IELTS dünyanın önde gelen İngilizce sınavıdır. 1.4 milyondan fazla aday İngilizce bilgisini kanıtlamak, iyi bir işe girmek ya da iyi bir kariyere sahip olmak için bu sınava giriyor. IELTS sınavı 120’yi aşkın ülkede 6000’den fazla kurum IELTS tarafından tanınmaktadır.

Bu sınava hazırlanan öğrenciler için özel olarak düzenlenen bu programda öğrencinin dinleme, konuşma, okuma ve yazma becerileri geliştirilir ve öğrenciye örnek IELTS sınavları uygulanarak öğrenci sınava hazır duruma getirilir. Tam zamanlı IELTS programı İngilizce seviyenizi ilerletmek amaçlı değil, İngilizce seviyesi iyi olanlara IELTS sınav teknikleri öğretmek ve sınav stratejilerini öğretmektir.

Haftada 20 saat İngilizce eğitimi verilir. 5 saat genel İngilizce ve 15 saat sınav tekniklerine yönelik çalışmalar yapılır.. Maksimum 14 kişilik sınıflarda eğitim görülür ve kursa katılım süresi minimum 2 maksimum 52 haftadır.

Eurocentres London Dil Okulu Yarı Yoğun Tam Zamanlı IELTS Sınavına Hazırlık (25 Saat/Hft)

International English Language Testing System(IELTS), İngilizce’nin geçerli olduğu ortamlarda eğitim almak veya çalışmak isteyen adayların İngilizce dil seviyesini ölçmek için hazırlanmış bir sınavdır. IELTS, Avustralya, Kanada, Yeni Zelanda, İngiltere ve Amerika gibi birçok ülkelerdeki üniversite ve şirketler tarafından kabul edilmektedir. Türkiye’de IELTS’i kabul eden üniversite ve şirket sayısı ise gün geçtikçe artmaktadır. Örneğin: Boğaziçi, Bilkent, Bilgi, Yeditepe Üniversiteleri ve THY, Yapı Kredi ve Akbank gibi. Ayrıca göçmenlik büroları ve devlet kurumları da IELTS sınavını tanımaktadırlar.

IELTS dünyanın önde gelen İngilizce sınavıdır. 1.4 milyondan fazla aday İngilizce bilgisini kanıtlamak, iyi bir işe girmek ya da iyi bir kariyere sahip olmak için bu sınava giriyor. IELTS sınavı 120’yi aşkın ülkede 6000’den fazla kurum IELTS tarafından tanınmaktadır.Bu sınava hazırlanan öğrenciler için özel olarak düzenlenen bu programda öğrencinin dinleme, konuşma, okuma ve yazma becerileri geliştirilir ve öğrenciye örnek IELTS sınavları uygulanarak öğrenci sınava hazır duruma getirilir. Tam zamanlı IELTS programı İngilizce seviyenizi ilerletmek amaçlı değil, İngilizce seviyesi iyi olanlara IELTS sınav teknikleri öğretmek ve sınav stratejilerini öğretmektir.

Haftada 25 saat İngilizce eğitimi verilir. 10 saat genel İngilizce ve 15 saat sınav tekniklerine yönelik çalışmalar yapılır.. Maksimum 14 kişilik sınıflarda eğitim görülür ve kursa katılım süresi minimum 2 maksimum 52 haftadır.


Eurocentres London Dil Okulu Yoğun Tam Zamanlı IELTS Sınavına Hazırlık (30 Saat/Hft)

International English Language Testing System(IELTS), İngilizce’nin geçerli olduğu ortamlarda eğitim almak veya çalışmak isteyen adayların İngilizce dil seviyesini ölçmek için hazırlanmış bir sınavdır. IELTS, Avustralya, Kanada, Yeni Zelanda, İngiltere ve Amerika gibi birçok ülkelerdeki üniversite ve şirketler tarafından kabul edilmektedir. Türkiye’de IELTS’i kabul eden üniversite ve şirket sayısı ise gün geçtikçe artmaktadır. Örneğin: Boğaziçi, Bilkent, Bilgi, Yeditepe Üniversiteleri ve THY, Yapı Kredi ve Akbank gibi. Ayrıca göçmenlik büroları ve devlet kurumları da IELTS sınavını tanımaktadırlar.

IELTS dünyanın önde gelen İngilizce sınavıdır. 1.4 milyondan fazla aday İngilizce bilgisini kanıtlamak, iyi bir işe girmek ya da iyi bir kariyere sahip olmak için bu sınava giriyor. IELTS sınavı 120’yi aşkın ülkede 6000’den fazla kurum IELTS tarafından tanınmaktadır.

Bu sınava hazırlanan öğrenciler için özel olarak düzenlenen bu programda öğrencinin dinleme, konuşma, okuma ve yazma becerileri geliştirilir ve öğrenciye örnek IELTS sınavları uygulanarak öğrenci sınava hazır duruma getirilir. Tam zamanlı IELTS programı İngilizce seviyenizi ilerletmek amaçlı değil, İngilizce seviyesi iyi olanlara IELTS sınav teknikleri öğretmek ve sınav stratejilerini öğretmektir.

Haftada 30 saat İngilizce eğitimi verilir. 10 saat genel İngilizce ve 20 saat sınav tekniklerine yönelik çalışmalar yapılır.. Maksimum 14 kişilik sınıflarda eğitim görülür ve kursa katılım süresi minimum 2 maksimum 52 haftadır.

EUROCENTRES LONDON DİL OKULUNDA KONAKLAMA HAKKINDA

Aile Yanında Konaklama

•Yanında kalabileceğiniz farklı aile yapıları mevcuttur. Örneğin, çocuklu ailelerde ya da yaşlı bayanların yanında konaklamak mümkündür. Aileler, tarafımızdan özenle seçilir ve düzenli olarak denetlenir. Aile seçiminde özel istekleriniz dikkate alınır.

•Ailelerin çoğu 2. ve 3. Bölge’de, okuldan 30-45 dakika uzaklıkta oturmaktadır. Bunun yanı sıra, az sayıda da olsa 1. Bölge’de oturan ailelerimiz vardır. Evde akşam yemeği saat 7 civarındadır.

Liberty Fields Öğrenci Yurdu

London Merkez’deki Liberty Fields Öğrenci Yurdunda Standart veya Lüks Daireler mevcuttur. Buradan okula ulaşım otobüs veya metroyla yaklaşık 20.25 dakika sürer. Dairelerde aşağıdakiler bulunmaktadır:

• Tek kişilik yatak (Standart) veya İki kişilik yatak (Lüks)
• Kişiye ait tam donanımlı (fırın, mikrodalga veya buzdolaplı) mutfak
• Banyo
• Telefon bağlantısı (ücrete tabi)
• İnternet ve TV bağlantısı
• Yatak takımı
• Ortak alanlarda düzenli temizlik hizmeti
• Hoşgeldin paketi
• Çamaşır yıkama hizmeti

Liberty Fields size Londra’nın güvenli bir semtinde yüksek standartlarda konaklama sağlıyor. Eşler de ek ücret ödemeden bu fırsattan yararlanabilir.

Oteller
1. Bölge’deki Bayswater’da, okuldan 30 dakika uzaklıkta, konforlu 3 yıldızlı otellerin yanı sıra yine okulun yakınında daha pahalı 3 ve 4 yıldızlı oteller bulunmaktadır.

Size özel dil okulu araştırması, maliyet analizi ve vize bilgileri için bizimle iletişime geçin! Program danışmanlarımız ihtiyacınıza uygun olacak şekilde ülke, şehir ve okul araştırması yapıp size en uygun olan indirimli okul-kurs fiyatları ve detaylarıyla geri dönüş yapsın!


TEKLİF İSTEK FORMU İÇİN TIKLAYIN

 Kampanyadaki okullarımızı Facebook sayfalarımızdan da güncel olarak duyurmaktayız! Facebook sayfalarımızı beğenerek indirimde olan okullarımızı takip edebilirsiniz:

https://www.facebook.com/campusyurtdisiegitimdanismanlik

http://www.facebook.com/yurtdisidilokullari

 

CAMPUSEDU Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı - Yurtdışı Dil Okulları Departmanı

0312 460 0030

İLETİŞİM

Canlı DestekÇEVRİM DIŞI

- Size nasıl yardımcı olabilirim?

Konuşmaya Katıl
Danışman Köşesi
GÖKAY ERİÇGÖKAY ERİÇ
ABD Vize Başvurusu Hakkında

ABD vize başvurusu hakkında bilmenizi tavsiye ettiğimiz detaylar...

Devamı
GÖKAY ERİÇGÖKAY ERİÇ
Yılda 200 BİN Öğrenci Malta'ya Gidiyor...

İngilizce öğrenmenin en önemli ülkelerinden biri haline gelen Malta’ya yılda 200 bin öğrencinin gittiğini biliyor muydunuz?

Devamı
Tüm Makaleler
Ayın Okulu
InlinguaInlinguaDetay

KATILIMCILARIN GÖZÜNDEN

Kazım Bekir Z.
Kazım Bekir Z. Yurtdışında Dil Okulu
Sahil kismi geceleri ve gunduz kalabalik ve gencler icin ideal. Evim okula 7-8 sahile 15-20 dakikalik bisiklet mesafesnde. Key west ve miami ye gitme firsatim oldu inanilmaz yerler.
Devamı
Gokhan G. - Tasarımcı
Gokhan G. - Tasarımcı Yurtdışında Dil Okulu
Gokhan G. - Tasarımcı Yurt dışı dil eğitimi araştırma sürecinde CAMPUSEDU'dan Berat Bey ile tanıştık. Kendisi önce benim şartlarımı ve beklentilerimi değerlendirerek, bana uygun olabilecek ülke alternatiflerini çıkardı...
Devamı
 
#
Tamam