CAMPUSEDU YURTDIŞI EĞİTİM DANIŞMANLIĞI
Eğitiminize Yatırım, Geleceğinize Yatırımdır! Invest in YOURSELF, Invest in Your FUTURE
CampusEdu Slider

Neden CampusEdu

Work and Travel programına katılmaya karar verdiğinizde kafanızı en çok meşgul eden şey kuşkusuz “Hangi firma benim için en doğru?” sorusu olacaktır. Elbette ki programdan son derece memnun kalmak hepimizin en büyük temennisidir. Firma seçiminde dikkat edilmesi gereken ilk nokta, öğrenciye vaat edilen sözlerin ne kadar gerçekçi olduğudur.

Biz En İyisi CampusEdu Diyoruz! Neden mi?

Kurucusu eski bir Work and Travel katılımcısı olan CampusEdu; sektörün Türkiye’de duyulmasına önayak olmuş, 2005’ten günümüze kadar 5000’den fazla üniversiteliyi Amerika hayaliyle buluşturmuş köklü bir firmadır.

Danışmanları bizzat programa katılmış, deneyimli ve samimi profesyonellerden oluşmaktadır.  Programa katılacak öğrencilerin kendilerine en uygun işi seçmelerinde gerçekçi ve kusursuz yol göstericidirler.

Programa katılan her öğrenciye özel danışmanları, süreç içerisindeki tüm işlemleri titizlikle ve özveriyle yerine getirir. Danışmanlık hizmeti kayıt olunduğu andan itibaren başlar ve Türkiye’ye dönünceye kadar, hatta döndükten sonra da “Vergi İade İşlemleri” süreciyle ihtiyacınız olabilecek her konuda devam eder.

İl Dışında Olmanız Sizi Korkutmasın!

CampusEdu, hayatımızın vazgeçilmez bir parçası olan teknolojiyle bütünleşerek Work and Travel işlemlerinizi sizin için en kolay hale getiriyor.

Türkiye’de bir ilk olan http://ceo.campusedu.com.tr/app web sitesini açan CampusEdu, Türkiye’nin her neresinde olursanız olun bu sistem üzerinden başvurunuzu adım adım takip etmenizi ve sizin de süreç içinde aktif olmanızı sağlıyor!

CEO sistemi; online olarak CV’nizi doldurabildiğiniz, öğrenci belgesi / transkript gibi evraklarınızı online olarak yükleyebildiğiniz, eksiklerinizi hem e-mail hem de sms ile hatırlatıp hatasız ve aktif bir süreç izlemenize destek olan sanal danışmanınızdır.

Kısacası; CEO sayesinde Ankara, Elazığ, Kocaeli, Van, İzmir, Diyarbakır, Kayseri  yada İstanbul’da olmanız fark etmeksizin tüm işlemlerinizi eksiksiz olarak takip edebileceksiniz!

Güçlü Sponsor Ağı, Zengin İş Alternatifi!

Work and Travel programına kayıt olan hemen hemen her öğrencinin en büyük kaygılarından bir diğeri ise istemedikleri bir lokasyona veya işe yerleşmek zorunda bırakılmalarıdır.

Kayıt olmadan önce herkes istediği gibi bir işe yerleşeceği vaadini duysa da, kayıt olup işlemler başladıktan sonra ve sıra iş seçimine geldiğinde “Sponsor seni bu işe yerleştirdi” yada “Sen bu işe gideceksin” yada “İngilizcen ve tarihlerin bu işe uygun” gibi türetebileceğimiz onlarca bahane arasından bazılarını duyarak hayallerinden uzak bir yaz yaşamaya mecbur bırakılmaktadır.

Önceliği her zaman için öğrencilerinin memnuniyeti olan CampusEdu, tek bir sponsor kuruluşa ve onun iş seçeneklerine bağlı olmak yerine; Intrax, Greenheart, United Work & Travel, IEExchange gibi ABD’de Top 10’da yer alan köklü ve güçlü sponsor kuruluşlar ile çalışır. Size de; birden fazla sponsorun sağladığı zengin iş ve lokasyon alternatifleri arasından kendinize ve hayallerinize en uygun olan işe yerleşmek kalır!

CampusEdu’un sunduğu iş seçeneklerinin 90%’ı konaklamalıdır, konaklamasız iş tercih eden öğrencilerinin de ABD’ye gitmeden önce kalacak yerlerinin ayarlanmasında yine CampusEdu danışmanları yardımcı olur ve siz daha Türkiye’deyken konaklamanız ayarlanmış olur!

İş Mülakatlarınızda, Vize Görüşmenizde ya da ABD’ye Gittiğinizde; YALNIZ DEĞİLSİNİZ!

CampusEdu düzenlendiği etkinliklerle sizleri iş mülakatlarına, vize görüşmesine ve Amerika’daki hayata hazır hale getirir. Bu etkinlikler, danışmanlarınızdan birebir aldığınız bilgilendirmelerin dışında her yıl CampusEdu öğrencilerine özel olarak toplu biçimde konferans salonlarında düzenlenmektedir.

Örneğin;

-Skype Hiring Event Mülakatlarına Hazırlık & Amerikan Kültürü Oryantasyonu 

-Öğrencilerinin işverenleriyle Türkiye'de yüz yüze tanışmasını sağlayan iş fuarları

-Work and Travel J1 Vizesi Seminerleri ve İngilizce mülakatlar

-Uçuş Öncesi Uyum Oryantasyonları

Başka?

CampusEdu danışmanları sizi ABD’de ziyaret eder!  Böylece nerede çalıştığınızı, nerede kaldığınızı, ve ne gibi şartlara sahip olduğunuzu bilerek ilgilenirler.

Yine bu ziyaretler sayesinde, işe yerleşme sürecinizde de CampusEdu danışmanları sizi bilmedikleri yada görmedikleri bir işe yerleştirmeyeceklerdir!

Gideceğiniz yerde ne gibi aktivite imkanlarına sahip olacağınızı, ikinci iş için nerelere başvurmanız gerektiğini, alışveriş için nerelere bakmanız gerektiğini yada travel planlarınız için çizmeniz gereken rotayı CampusEdu danışmanlarına sormanız yeterli olacaktır.

 

Canlı DestekÇEVRİM İÇİ

- Size nasıl yardımcı olabilirim?

Konuşmaya Katıl
Danışman Köşesi
SONER ÇAVUŞSONER ÇAVUŞ
Kültürel Etkileşim Programı Olarak – Work And Travel

Work & Travel programına önceden katılmış biri olarak programın birey üzerindeki etkilerini doğrudan tecrübe edebildim ve gözlemleyebildim.

Devamı
ERAY YALÇINERAY YALÇIN
Şirket ve Danışmanla İletişim

Kayıt olduktan sonra sizinle aktif bir şekilde iletişimde olacak, sorunlarınızı en hızlı ve pratik şekilde çözüme kavuşturacak, istekleriniz ve beklentilerinizi en iyi şekilde analiz edip en uygun seçenekleri sunacak, konaklama gibi konular için öğrencinin kişisel tercihlerine dikkat edecek, sürecinizi hatasız ve eksiksiz şekilde takip edecek ve profesyonel destek olacak olan aynı zamanda programı daha önce tecrübe etmiş  danışmanlarınızla iletişimizin çok iyi olması gerekmektedir.

Devamı
Tüm Makaleler

KATILIMCILARIN GÖZÜNDEN

Perihan Nur Ö.
Perihan Nur Ö. Work and Travel
Work and Travel programına gitmeden önce korkularım vardı ama şuan iyi ki katılmışım diyorum :) Muhteşem bir yaz tatiliydi, dönmek istemedim :)
Devamı
Merve K.
Merve K. Work and Travel
"Bizimle böyle ilgilenmeniz çok güzel :) burada her şey yolunda. çok memnunum geldiğim yerden. Florida'da hava koşulları parkın çalışmasını bazen engelliyor. "
Devamı
 
#
Tamam