CAMPUSEDU YURTDIŞI EĞİTİM DANIŞMANLIĞI
Eğitiminize Yatırım, Geleceğinize Yatırımdır! Invest in YOURSELF, Invest in Your FUTURE
CampusEdu Slider

Work&Travel Programında Erken Kayıt Neden Önemlidir?

Merhaba arkadaşlar,


Bildiğiniz üzere Work and Travel sizlerin hayatınızı değiştirebilecek en kapsamlı program. Peki, bu programa erken kayıt yaptırmanın avantajları nelerdir?
Erken kayıt dönemlerinde kayıt yaptırdığınız zaman iş seçiminde oldukça fazla seçenek sunulacaktır. Work and Travel programında iş yerleşiminiz önemlidir. İşinizden ne kadar memnun olursanız Work and Travel programınız da o kadar eğlenceli ve zevkli geçecektir. Kendinize en uygun işi seçebilmek, karar verebilmek zaman alacağı için Work and Travel programında erken kayıt olmak önem taşır.
İş yerleşiminin ardından Work and Travel programının ilk aşamasını tamamlamış olacaksınız. Gereken belgeleri teslim etmek için birçok seçenek mevcuttur. Mywat dediğimiz online programımız yoluyla, mail yoluyla işlemlerinizi tamamlayabilirsiniz. Work and Travel programında erken kayıtın en güzel yanlarından birisi de vize görüşmenize erkenden girebilme şansını yakalayabilmeniz.

Bunların yanı sıra bütçenize de faydası olacaktır elbette. Hem CampusEdu indirimlerinden yararlanabilirsiniz hem de uçak biletinizi daha uygun fiyatlara bulabilir, alabilirsiniz.

Work and Travel programına hazırlık sürecinde CampusEdu Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı olarak oryantasyonlar düzenliyoruz.
Bunlardan ilki; iş mülakatlarına hazırlık ve Amerikan kültürü oryantasyonudur.
İş mülakatında gelebilecek sorulara hazırlık, iş mülakatına nasıl hazırlanmalı ve nelere dikkat edilmesi gerektiğini anlatan eğitici bir oryantasyondur. Gittiğinizde farklı bir kültürle karşılaşacağınızın ve nasıl uyum sağlayabileceğinizin bilincinde olmanızı sağlamaktadır.
İkincisi; vize oryantasyonudur.    
Vizeye gitmeden ve gittikten sonra dikkat edilmesi gereken hususlar, götürülmesi gereken belgeler, vize görüşmesinde nasıl davranılması gerektiği, olası çıkabilecek sorular gibi birçok konu hakkında bilgilendirme yapılır. Vize görüşmesine gittiğinizde her şeyi biliyor olarak gideceğinizden heyecanınıza yenik düşme olasılığınız azalır.

Üçüncüsü ise; uçuş öncesi uyum oryantasyonudur.
Amerika’ya gittiklerinde yapılması gerekenler; SSN başvurusu, I94 kaydı, Work and Travel öğrencisinin uçağa binmeden önce yanına hangi eşyaları alabileceği, bagaj hakkının kaç kilo olabileceği konusunda bilgilendirmeler yapılır. Uçak biletini öğrenci kendi de alabilir CampusEdu Danışmanlığından da yardım alabilir. Yaz boyunca yaşayacakları, çalışacakları şehir ile ilgili bilgiler verilir. 
Böylelikle bir Work and Travel öğrencisi Amerika’ya varmadan birçok bilgiye sahip olarak, güvenli ve huzurlu bir şekilde programına başlayabilir.

Her şey sizin elinizde, bu dönem fırsatlarını kaçırmamanız dileğiyle.

  Canlı DestekÇEVRİM DIŞI

  - Size nasıl yardımcı olabilirim?

  Konuşmaya Katıl

   
  #
  Tamam