CAMPUSEDU YURTDIŞI EĞİTİM DANIŞMANLIĞI
Eğitiminize Yatırım, Geleceğinize Yatırımdır! Invest in YOURSELF, Invest in Your FUTURE
CampusEdu Slider

Uçak Bileti

Work And Travel Uçak Biletini Nereden ve Ne Kadara Bulabilirim?

Work and Tavel'a katılacak adayların belki de hepsinin aklına takılan en önemli noktalardan biri de uçak bileti masrafıdır. Work and Travel'da uçak biletini alırken öğrencilerin uçak biletlerini erken bir tarihte almaları çok önemlidir. Uçak biletini erken alabilmeleri için katılımcıların pasaport çıkartmış olmaları ve iş yerleştirmesinin yapılıp Amerika'da çalışacağı yerin belli olması gerekir.

Work and Travel kapsamında gidiş-dönüş olarak alacağınız uçak biletinin hangi eyalete olacağı, bileti alacağınız tarih ve uçuşun saati fiyatı oldukça etkileyecektir. Work and Travel programında masrafları daha da arttıran ve de ödeme konusunda katılımcıların dikkat etmesi gereken en önemli noktalardan birisi Work and Travel uçak biletinin erken bir tarihte alınmasıdır.

Work and Travel uçak bileti alımı konusunda WAT katılımcılarına yardımcı olabiliyoruz. Uçak bileti için anlaşmalı olduğumuz firmadan tedarik edebiliyorlar dilerlerse katılımcılarımız. Ama unutmayın; Work and Travel uçak bileti için siz de dışarıdan fiyat alabilir ve uygun görürseniz başka bir firmadan da alabilirsiniz.

Bizim anlaşmalı olduğumuz firmadan uçak bileti almanızın avantajları neler olacaktır;

1- Çalıştığımız firma ile uçak biletini almak için vize sonucunuzu beklemenize gerek yok! Amerika'da çalışacağınız yer belli olur olmaz uçak biletinizi alabilirsiniz, vizeden önce alınan biletlerde vize reddi alınması durumunda çalıştığımız firma tarafından kesintisiz para iadesi yapılıyor!!! Bu sayede Work and Travel katılımcılarımız uçak biletlerini erken bir tarihte aldıkları için hem daha uygun uçak bileti bulabiliyorlar hem de vize reddinde kesintisiz para iadesi ile kendilerini güvence altına alabiliyorlar.

2- Uzun yıllardır aynı firma ile çalıştığımız ve öğrencilerin uçak biletlerini toplu halde bu firmadan aldığımız için başka acentalara göre daha uygun fiyat sunuyorlar.

3- Uçak biletleri gidiş dönüş olarak alınıyor. Work And Travel'da ve bizim çalıştığımız firma Work and Tavel katılımcılarımıza 2 defaya mahsus olmak üzere cezasız tarih saat değişikliği yapabiliyor. (tarih saat değişikliğinde aynı sınıftan alınmış uçak bileti olmasına ve uçakların uygunluk durumuna da bakılması gerektiğini de unutmayınız!)

4- Work and Travel uçak bileti ile ilgili her türlü soru ve isteklerinizde CampusEdu danışmanları sizin adınıza çalıştığımız acenta ile iletişime geçip size yardımcı olacaktır. Work and Travel uçak biletinde de sizlere Amerika'dayken  tam destek veren bir danışman firma ile hareket etmeniz sorunsuz bir WAT deneyimi yaşamanıza yardımcı olacaktır.

5- Work and Travel uçak biletleri için çalıştığımız firma ödeme konusunda da katılımcılarımıza alternatifler sunuyor. Birçok kredi kartına taksit yapabildikleri gibi peşin ödemede de katılımcılarımıza özel indirim yapabiliyorlar. Bu sayede Work and Travel program ücretinizi taksitlendirebildiğiniz gibi uçak biletinizi de taksit taksit ödeyerek program masraflarını ödemede kolaylık sağlamış olursunuz.


Uçak biletinizi bizim çalıştığımız firma ile değil de başka bir firmadan ya da internet üzerinden alacaksanız bazı noktalara dikkat etmeniz gerekmektedir;

** Aktarmalı uçuşunuzun yapılacağı ülkelerde havaalanı değişikliği var ise bu değişikliğin havaalanı bünyesinde olup olmadığına dikkat etmeniz gerekmektedir. Çünkü havaalanından çıkış yapıp başka bir havalanına geçmeniz durumunda vize türünüz gereği sorun yaşayabilirsiniz.

** Vize reddi alınması durumunda ya da uçak biletinin herhangi bir sebeple iptali durumumda kesinti oranına dikkat etmelisiniz. Sigortalı bir bilet alacaksanız da bunun için ne kadar extra ücret ödeyeceğinize dikkat etmelisiniz.

** Tarih, saat değişikliği olması durumunda ortalama ne kadar extra ödeme yapacağınız konusunda bilgi almanızda da fayda var.

** Ayrıca Work and Travel uçak biletinizi internet üzerinden alacaksanız; sık sık bilet bilgilerinizin havayolu firmanızın internet  sitesinden kontrolünü yapınız. Bazen uçuş saatleri ya da günü değişebiliyor ve internetten alınan biletlerde konu ile ilgili bilgilendirme de sıkıntı yaşanabiliyor.


Work and Travel uçak bileti fiyatları neye göre değişir?

<<Uçak biletinizi erkenden alıp almamanıza,

<<Uçuşun günü ve saatine,

<< Work and Travel programı için uçak biletinizi ortalama 500-850 Dolar arası bulabilirsiniz.

Canlı DestekÇEVRİM DIŞI

- Size nasıl yardımcı olabilirim?

Konuşmaya Katıl
Danışman Köşesi
SEDEN SABUNCUSEDEN SABUNCU
Work and Travel Programı Sırasında International Housing’de Kalmanın Faydaları

Kendi ülkemizde ne yaparsak yapalım yabancı bir ülkede olduğu gibi yabancılarla iletişime geçmemiz maalesef pek mümkün değil. Fakat bu program sayesinde dünyanın her yerinden yaşıtımız insanlarla beraber güzel vakit geçirebilir, farklı kültürler hakkında en detaylı şekilde fikir sahibi olabiliriz.

Devamı
FATOŞ AKBABAFATOŞ AKBABA
Work and Travel Katılımcısıyken...

New York City... Elinde kahveyle kalabalık sokaklarda kaybolmak ne güzel olur, Redstairs’te saatlerce oturup sohbet etmek, şehrin ışıltısını izlemek nasıl keyifli olur...

Devamı
Tüm Makaleler

KATILIMCILARIN GÖZÜNDEN

Doruk A.
Doruk A. Work and Travel
"Burada her şey yolunda. Çalıştığım yer çok güzel. Burada Türkleri gayet iyi biliyorlar. Türkiye’den geldiğimi öğrenince ilk söyledikleri isim Mehmet Okur oluyor."
Devamı
Ceyda Ö.
Ceyda Ö. Work and Travel
Her sey yolunda iyiyim bir sorun yok guzel gidiyor su an icin :)
Devamı
 
#
Tamam