CAMPUSEDU YURTDIŞI EĞİTİM DANIŞMANLIĞI
Eğitiminize Yatırım, Geleceğinize Yatırımdır! Invest in YOURSELF, Invest in Your FUTURE
CampusEdu Slider

2020 YILINDA DA 4 BÜYÜK İŞ FUARIYLA ÖĞRENCİLERİMİZİ AMERİKALI İŞVERENLERLE BULUŞTURDUK!

İŞVERENLER ve POZİSYONLAR:

LAGOON Amusement Park - Farmington, UT (25 Posizyon)

Pozisyonlar: Ride Operator, Food & Beverage

LAGOON AMUSEMENT PARK TANITIM VİDEOSU

 

CAMPUSEDU- HERSHEY PARK & HARRISBURG / WATER COUNTRY İŞ FUARI / YOGI BEAR JELLYSTONE / CHESTER LODGE - 19 OCAK 2020 ABD'nin ve aynı zamanda Dünya'nın en büyük fastfood zincirlerinden SUBWAY'de Sandwich Artist olmak veya CV'nize ekleyebileceğiniz bir deneyim HERSHEY PARK ve RED LION HOTEL'de iş tecrübesi için Ocak ayı yüz yüze iş fuarımızı kaçırmayın.
Katılım şartları ve detaylı bilgi almak için lütfen CampusEdu danışmanlarımız ile iletişime geçin.


SHERATON HOTEL -
Harrisburg, PA
MARRIOTT HOTEL -
Harrisburg, PA
RED LION -
Hershey, PA
HERSHEY PARK -
Hershey, PA
WATER COUNTRY- Portsmouth, NH 

CAMPUSEDU - WPM CANKURTARANLIK İŞ FUARI - 25 OCAK 2020 - ANKARA Doğu yakasında; Washington DC, Virginia ve Maryland lokasyonlarında cankurtaranlık yaparak rüya gibi bir Work & Travel tecrübesi yaşamak için Ocak 2020'de Winkler Pool Management işverenlerinin bizzat katılımlarıyla Ankara'da düzenlecek olan yüz yüze iş fuarımızı kaçırmayın. 

CAMPUSEDU - WILDERNESS RESORT / HOME DEPOT / WILDERNESS AT THE SMOKIES / DELLS RESORT - 29 OCAK 2020 ABD'nin Work & Travel için en çok talep gören eyaleti olan Wisconsin'in merkezi Wisconsin Dells şehrinin en büyük Su Parkı & Resort komplekslerinden biri olan Wilderness Hotel & Golf Resort işverenlerinin katılımı ile Ocak ayı Ankara'da yapılacak olan yüz yüze iş fuarımızda yerinizi almak ve Wisconsin'de harika bir yaz geçirmek için gecikmeden danışmanlarımız ile iletişime geçin.

 

CAMPUSEDU - MT. OLYMPUS WATER & THEME PARK /  BIG KAHUNAS / LAGOON / SHAWS  - 13 ŞUBAT 2020

 

Pozisyonlar: Room Attendant, Ride Attendant, Shallow/Deep Water Lifeguard, Front Desk, Housekeeper/Laundry, Housekeeping
Runner, Houseman, Tickets/Cashier, General Cleaner, Park Cleaner, Retail Associate


MT. OLYMPUS WATER & THEME PARK TANITIM VİDEOSU


2019 İŞ FUARLARI 

CAMPUSEDU - ARALIK 2019 - VIRTUAL İŞ FUARI

ABD'nin South Dakota ve Ocean City eyaletlerinden; Custer State Park, Rushmore Tramway Adventures , Flashback Photos  işverenlerinin katılımlarıyla düzenlecek olan online iş fuarımıza katılmak ve detaylı bilgi almak için lütfen CampusEdu danışmanlarımız ile iletişime geçin.

 

CAMPUS - 31 OCAK 2019 - İSTANBUL (65 pozisyon)ABD'nin en büyük süpermarketler zincirlerinden STAR MARKET ve SHAW's Grocery Store işverenlerinin ve ABD'nin en büyük şekerleme zincirlerinden The Fudgery işverenlerinin katılımıyla düzenlecek olan iş fuarımıza katılmak ve detaylı bilgi almak için lütfen CampusEdu danışmanlarımız ile iletişime geçin.

İŞVERENLER:
THE FUDGERY Candy Store - NC/TN/LA/CA/VA/KY/WI/MO/SC/FL
STAR MARKET - Marshfield, MA
SHAW's Grocery Store - NH/ME/MA/RI
HARD ROCK CAFE - NC/TN/LA/CA/VA/KY/WI/MO/SC/FL


CAMPUSEDU - 2019 - SANAL İŞ FUARLARI

 • Custer State Park Resort - Custer,SD
 • Music Road Inn & Resort – Pigeon Forge, TN
 • Goody Goody - Wisconsin Dells, WI
 • Flashback Photos – Virginia Beach, VA
 • Mexicali Rose – Wisconsin Dells, WI
 • McDonald’s – Baraboo, WI
 • Comfort Inn & Suites – Durango, CO
 • NY Pizza Restaurant – Virginia Beach, VA
 • Ho-Chunk Gaming Center – Baraboo, WI
 • Myrtle Waves Waterpark - Myrtle Beach, SC
 • The Landing at Sunset Island - Ocean City,MD
 • Al Casapulla Italian Deli – Milville, DE
  • ... ve daha birçok iş seçeneği bu sene de CAMPUS'de... 

İŞ FUARI :

Work and Travel Programındaki iş yerleştirmesi süreçlerinden birisi de her sene düzenlediğimiz iş fuarlarına katılmaktır. İş fuarları çalıştığımız farklı Work and Travel sponsorlarımıza göre Job Fair/Recruitment Fair/Hiring Fair gibi farklı isimlerle de tanımlanabilmektedir. Yine her ayın değişik dönemlerinde organize ettiğimiz, işverenlerin Work and Travel katılımcılarımızla Skype üzerinden işe alım için mülakat yaptıkları Skype İşe Alım Etkinliklerimiz de (Skype Hiring Events) bulunmaktadır. Ancak Skype yoluyla yapılan mülakatlarda internet hızına bağlı bir takım teknik aksaklıklar yaşanabildiğinden, katılımcıların iş fuarlarına katılıp işini seçmesi daha kolay olmaktadır. Çünkü iş fuarlarında öğrenciler Work and Travel işverenleriyle yüz yüze görüşme yapmaktadır. Bu sayede İngilizce iletişim beden dilinin de etkisiyle daha kolay olmaktadır.

İş fuarlarında işverenler kendilerini ve hangi pozisyon için öğrenci aradıklarına dair sunum yaparlar. Ellerinde açık pozisyonların detaylarını anlatırlar. Fuara iştirak eden katılımcılarımız CampusEdu tarafından tüm iş detaylarını fuar öncesinde incelemiş ve hangi iş için başvuru yapacaklarına önceden karar vermiş olurlar. Bu sayede fuara da hazırlıklı gelen katılımcılarımız, işveren sunumlarıyla beraber sunum sonunda akıllarında kalan soruları da yöneltebilirler. İşverenlerin sunumları bittikten sonra öğrencilerle ayrı ayrı masalarda mülakat görüşmelerine geçilir. İşverenle iş detayları üzerinde anlaşma sağlayan öğrenciler işveren mülakatını da başarıyla geçmesi durumunda aynı gün içerisinde işini seçmiş olur. İş yerleştirmesi yapılan katılımcımız, bir sonraki aşama olan vize aşamasına geçmiş olur.

İş fuarlarına katılarak:

 • Yazın çalışırken göreceğiniz işvereni aylar öncesinden tanımış olursunuz…
 • Skype yerine yüz yüze yapılan görüşmelerde daha iyi bir İngilizce performansı sergileyebilir ve fuar günü işinizi seçme şansı bulursunuz…
 • Work and Travel programına katılan ve hatta belki de sizinle aynı işverende çalışacak olan diğer öğrencilerle tanışma ve sosyalleşme fırsatınız olur…
 • İşverenle mülakat sırasında aklınızda tüm soruları anında sorabilir, yaz aylarınızı geçireceğiniz işvereninizi daha yakından tanımış olur, iş detaylarını tüm ayrıntılarıyla öğrenmiş olursunuz…
 • Özellikle grup olarak Work and Travel programına katılanları işverenler aynı anda mülakata alabilmektedirler. Eğer birkaç arkadaş grup halinde programa katılıyorsanız, aynı işverenle hep beraber mülakata girebilir ve aynı iş yerinde çalışma şansınızı arttırmış olursunuz. Yine grup olarak Work and Travel Programına katılmış öğrencilerden bazen gruptan bir veya iki kişinin İngilizcesi diğerlerine göre daha düşük seviyede olabiliyor. Ancak grup olarak mülakata girdiğinizde işveren tüm bir grubu bir kişinin İngilizcesinin düşük olmasından ötürü işe almama gibi bir kararı pek de vermek istemezler. Böylece grubun tamamı aynı anda mülakatı geçip aynı anda aynı işe yerleşme şansı bulabilmektedir…


2020 iş fuarı tarihlerimiz, işverenler ve fuarların yapılacağı şehirlerle ilgili detayları öğrenmek için CampusEdu ile iletişime geçebilirsiniz.

GEÇMİŞ SENELERDEN WORK AND TRAVEL İŞ FUARI VİDEOLARI & FOTOĞRAFLARI


CampusEdu Job Fair_öğrencilerimizin The Fudgery...paylaşan: campusworkandtravelCampusEdu Job Fair_öğrencilerimizin The Fudgery...paylaşan: campusworkandtravelCampusEdu Job Fair_öğrencilerimizin The Fudgery...paylaşan: campusworkandtravelCampusEdu Job Fair_öğrencilerimizin The Fudgery...paylaşan: campusworkandtravelCampusEdu Job Fair_öğrencilerimizin The Fudgery...paylaşan: campusworkandtravelCampusEdu Job Fair_mülakat öncesi öğrenciler iş...paylaşan: campusworkandtravel

Canlı DestekÇEVRİM DIŞI

- Size nasıl yardımcı olabilirim?

Konuşmaya Katıl
Danışman Köşesi
SEDEN SABUNCUSEDEN SABUNCU
Work and Travel Programı Sırasında International Housing’de Kalmanın Faydaları

Kendi ülkemizde ne yaparsak yapalım yabancı bir ülkede olduğu gibi yabancılarla iletişime geçmemiz maalesef pek mümkün değil. Fakat bu program sayesinde dünyanın her yerinden yaşıtımız insanlarla beraber güzel vakit geçirebilir, farklı kültürler hakkında en detaylı şekilde fikir sahibi olabiliriz.

Devamı
BESTE PEHLİVANBESTE PEHLİVAN
Work&Travel Programında Erken Kayıt Neden Önemlidir?

Bildiğiniz üzere Work and Travel sizlerin hayatınızı değiştirebilecek en kapsamlı program. Peki, bu programa erken kayıt yaptırmanın avantajları nelerdir?

Devamı
Tüm Makaleler

KATILIMCILARIN GÖZÜNDEN

Burak A.
Burak A. Work and Travel
Kesinlikle yapılması gereken bir macera. Work and Travel sayesinde çok iyi bir yaz geçirdim. Fırsatı olan herkesin gitmesini tavsiye ederi
Devamı
Seda K.
Seda K. Work and Travel
"Asli ablaaa iyiyiz :) ben dancehead yapiyorum isim eglenceli baya günde minimum 10 saat çalisiyorum arada da tattoo falan yapiyorum ."
Devamı
 
#
Tamam