CAMPUSEDU YURTDIŞI EĞİTİM DANIŞMANLIĞI
Eğitiminize Yatırım, Geleceğinize Yatırımdır! Invest in YOURSELF, Invest in Your FUTURE
CampusEdu Slider

New England

Amerika’nın New England Bölgesi Amerika’nın en heyecan verici ve hareketli bölgesidir. Boston gibi büyük, heyecan verici şehri, tarihi bölgeleri bunlara bir sebebtir. Buna çok farklı özelliklere sahip yenilikçi dil programlarını ekleyebilirsiniz. Amerika’nın New England Bölgesi’nde ayrıca her çeşit kişiye göre eğitim programları da mevcuttur. Eğitim New England bölgesinde çok önemlidir. Burada Harvard Üniversitesi, Massachusetts Teknoloji Enstitüsü (MIT), Boston Üniversitesi ve Boston Müzik Konservatuarı sayesinde sadece birinci sınıf akademik imkanlar değil, aynı zamanda yoğun bir öğrenci nüfusu mevcuttur.

Öğrenciler, New Hampshire ve Vermont eyaletlerini kolaylıkla ziyaret edebilir ve kış sporları için hazırlanan tesislerde kayak yapabilirler. New Hampshire eyaleti, diğer Amerikan eyaletlerine oranla nispeten daha ucuz İngilizce programları sunmasıyla ünlüdür. Güvenli ve temiz bir bölge olan bu eyalet doğal güzellikleri ile ünlüdür. Manchester’da  New Hampshire koleji eğitim kalitesi ile olduğu kadar bulunduğu yer itibari ile de çok güzel imkanlar sunmaktadırlar.

New Hampshire’ın üst kısmında yer alan Maine, New England’ ın en belirgin özelliği olan, doğa ve kültür güzelliğini bir arada barındıran geniş New England eyaletlerinden biridir. New England Bölgesi’ni, deniz kıyısından Connecticut ve Rhode Island’ı izleyerek güneye doğru sahil boyunca indiğinizde sahil eyaletlerinin her birinin bölgeye bulunmaz güzellikler sunduğunu görürsünüz. Rhode Island Amerika’nın en zenginlerinin yaşadığı bölgelerden biridir. Ayrıca saygın üniversitelerden biri olan Brown Üniversitesi’ne ve ayrıca dünyanın dört bir yanındaki ziyaretçileri kendisine çeken mükemmel sahil bölgelerine, dünyaca ünlü denizcilik topluluğuna ev sahipliği yapmaktadır.

New England eyaletlerinin, bölgeyi gezmek ve görmek için gelen yabancı öğrencilere sunduğu çok şey vardır. Washington DC ve Boston’daki siyasi tarihin izlerinden, bölgenin zengin kültür ve doğa/tabiat mirasına ve dünyaca ünlü kurumların sunduğu, sürekli gelişen eğitsel ve mesleki imkanlara kadar New England Bölgesi, dil seyahat acenteleri ve aynı şekilde öğrenciler arasında popülerlik kazanmıştır. New England bölgesi Amerikan kültürünün temelini oluşturduğu genelde bakıldığında anlaşılır. Yabancı öğrenciler Amerika’nın New England Bölgesi’ni farklı sebeplerden dolayı seçiyorlar: Boston gibi büyük, heyecan verici metropollerin coşkusu, tarihi şehirler ve nefes kesen eşsiz manzaralar, bunlardan sadece birkaçıdır. Amerika’nın New England Bölgesi’nde tüm ihtiyaçlara göre düzenlenmiş dil okulları bulmanız da mümkündür.

Canlı DestekÇEVRİM İÇİ

- Size nasıl yardımcı olabilirim?

Konuşmaya Katıl
Danışman Köşesi
FATOŞ AKBABAFATOŞ AKBABA
Work and Travel Katılımcısıyken...

New York City... Elinde kahveyle kalabalık sokaklarda kaybolmak ne güzel olur, Redstairs’te saatlerce oturup sohbet etmek, şehrin ışıltısını izlemek nasıl keyifli olur...

Devamı
BESTE PEHLİVANBESTE PEHLİVAN
Work&Travel Programında Erken Kayıt Neden Önemlidir?

Bildiğiniz üzere Work and Travel sizlerin hayatınızı değiştirebilecek en kapsamlı program. Peki, bu programa erken kayıt yaptırmanın avantajları nelerdir?

Devamı
Tüm Makaleler

KATILIMCILARIN GÖZÜNDEN

Ahmet Y.
Ahmet Y. Work and Travel
"Ilginize tesekkurler, evet yerlestim, kullanmak icin ilk defa pc buluyorum, sevis check-in imi de simdi yapicam :)"
Devamı
Nurdan K.
Nurdan K. Work and Travel
"İş yerim Florida’da Destin şehrindeydi ve orayı tanımlarken sanırım doğa harikası diyebilirim. İşten arta kalan zamanlarda kumsalda vakit geçirmek ve yeni insanlarla tanışmak benim için özgüven duygumu artıran bir olay oldu. "
Devamı
 
#
Tamam