CAMPUSEDU YURTDIŞI EĞİTİM DANIŞMANLIĞI
Eğitiminize Yatırım, Geleceğinize Yatırımdır! Invest in YOURSELF, Invest in Your FUTURE
CampusEdu Slider

New England

Amerika’nın New England Bölgesi Amerika’nın en heyecan verici ve hareketli bölgesidir. Boston gibi büyük, heyecan verici şehri, tarihi bölgeleri bunlara bir sebebtir. Buna çok farklı özelliklere sahip yenilikçi dil programlarını ekleyebilirsiniz. Amerika’nın New England Bölgesi’nde ayrıca her çeşit kişiye göre eğitim programları da mevcuttur. Eğitim New England bölgesinde çok önemlidir. Burada Harvard Üniversitesi, Massachusetts Teknoloji Enstitüsü (MIT), Boston Üniversitesi ve Boston Müzik Konservatuarı sayesinde sadece birinci sınıf akademik imkanlar değil, aynı zamanda yoğun bir öğrenci nüfusu mevcuttur.

Öğrenciler, New Hampshire ve Vermont eyaletlerini kolaylıkla ziyaret edebilir ve kış sporları için hazırlanan tesislerde kayak yapabilirler. New Hampshire eyaleti, diğer Amerikan eyaletlerine oranla nispeten daha ucuz İngilizce programları sunmasıyla ünlüdür. Güvenli ve temiz bir bölge olan bu eyalet doğal güzellikleri ile ünlüdür. Manchester’da  New Hampshire koleji eğitim kalitesi ile olduğu kadar bulunduğu yer itibari ile de çok güzel imkanlar sunmaktadırlar.

New Hampshire’ın üst kısmında yer alan Maine, New England’ ın en belirgin özelliği olan, doğa ve kültür güzelliğini bir arada barındıran geniş New England eyaletlerinden biridir. New England Bölgesi’ni, deniz kıyısından Connecticut ve Rhode Island’ı izleyerek güneye doğru sahil boyunca indiğinizde sahil eyaletlerinin her birinin bölgeye bulunmaz güzellikler sunduğunu görürsünüz. Rhode Island Amerika’nın en zenginlerinin yaşadığı bölgelerden biridir. Ayrıca saygın üniversitelerden biri olan Brown Üniversitesi’ne ve ayrıca dünyanın dört bir yanındaki ziyaretçileri kendisine çeken mükemmel sahil bölgelerine, dünyaca ünlü denizcilik topluluğuna ev sahipliği yapmaktadır.

New England eyaletlerinin, bölgeyi gezmek ve görmek için gelen yabancı öğrencilere sunduğu çok şey vardır. Washington DC ve Boston’daki siyasi tarihin izlerinden, bölgenin zengin kültür ve doğa/tabiat mirasına ve dünyaca ünlü kurumların sunduğu, sürekli gelişen eğitsel ve mesleki imkanlara kadar New England Bölgesi, dil seyahat acenteleri ve aynı şekilde öğrenciler arasında popülerlik kazanmıştır. New England bölgesi Amerikan kültürünün temelini oluşturduğu genelde bakıldığında anlaşılır. Yabancı öğrenciler Amerika’nın New England Bölgesi’ni farklı sebeplerden dolayı seçiyorlar: Boston gibi büyük, heyecan verici metropollerin coşkusu, tarihi şehirler ve nefes kesen eşsiz manzaralar, bunlardan sadece birkaçıdır. Amerika’nın New England Bölgesi’nde tüm ihtiyaçlara göre düzenlenmiş dil okulları bulmanız da mümkündür.

Canlı DestekÇEVRİM İÇİ

- Size nasıl yardımcı olabilirim?

Konuşmaya Katıl
Danışman Köşesi
ERAY YALÇINERAY YALÇIN
Şirket ve Danışmanla İletişim

Kayıt olduktan sonra sizinle aktif bir şekilde iletişimde olacak, sorunlarınızı en hızlı ve pratik şekilde çözüme kavuşturacak, istekleriniz ve beklentilerinizi en iyi şekilde analiz edip en uygun seçenekleri sunacak, konaklama gibi konular için öğrencinin kişisel tercihlerine dikkat edecek, sürecinizi hatasız ve eksiksiz şekilde takip edecek ve profesyonel destek olacak olan aynı zamanda programı daha önce tecrübe etmiş  danışmanlarınızla iletişimizin çok iyi olması gerekmektedir.

Devamı
HÜLYA KARAKAYAHÜLYA KARAKAYA
Work and Travel Programının Avantajları

Günümüz şartlarını göz önüne alırsak, ikinci hatta üçüncü bir yabancı dil, iletişim becerisi, yeni ve değişken kültürlere açık olmanın her geçen gün daha da önem kazandığını göz ardı edemeyiz. Tam da bu noktada, Work and Travel Programı üniversite öğrencilerinin değerlendirebileceği hem kolay hem de eğlenceli bir fırsattır.

Devamı
Tüm Makaleler

KATILIMCILARIN GÖZÜNDEN

Burak A.
Burak A. Work and Travel
Kesinlikle yapılması gereken bir macera. Work and Travel sayesinde çok iyi bir yaz geçirdim. Fırsatı olan herkesin gitmesini tavsiye ederi
Devamı
Mustafa U.
Mustafa U. Work and Travel
" Silkelenip kendimize geldiğimizde gördüğümüz güzellikler karşısında dedik ki “oh be”. "
Devamı
 
#
Tamam