CAMPUSEDU YURTDIŞI EĞİTİM DANIŞMANLIĞI
Eğitiminize Yatırım, Geleceğinize Yatırımdır! Invest in YOURSELF, Invest in Your FUTURE
CampusEdu Slider

CampusEduOnline (CEO) Nedir?

WORK AND TRAVEL İŞLEMLERİNİZ ÇOK KOLAY, 
ÇÜNKÜ ARTIK CEO VAR !!!

CEO NEDİR?

CEO sadece CampusEdu katılımcılarına özel, online bir Work and Travel sistemidir. Bu sistem ile Work and Travel başvurularınızı daha kolay, hızlı ve sorunsuz bir şekilde evinizden, okulunuzdan ve bulunduğunuz şehirden takip edebilirsiniz. CEO ile, iş rezervasyonu ve seçimini yapabilir, gerekli belgeleri indirip kişisel hesabınıza yükleyebilirsiniz. Size özel olarak atanan CampusEdu danışmanızla da bu sistem üzerinden mesajlaşabilir, dilerseniz aynı işe yerleştiğiniz CampusEdu katılımcılarına ulaşarak Amerika planlarınızı birlikte yapabilirsiniz.

Türkiye'de bir ilk olan CEO web sitesini açan CampusEdu , Work and Travel kayıt sürecine yeni ve teknolojik bir anlayış getirip kayıtlı öğrencilerin başvurularını bu sistem üzerinden takip etmelerine olanak sağlamıştır. CEO sistemi, öğrencilerin başvuru aşamalarını takip edebildikleri, online cv doldurabildikleri, belgelerini yükleyebildikleri, sistem tarafından otomatik email ve telefon mesajlarıyla hatırlatma alabildikleri sanal bir danışmandır! 

 

CEO’NUN SİZE SAĞLADIĞI AYRICALIKLAR

  • İşlemlerinizin hangi aşamada olduğunu online olarak takip edebilir ve sistemin size özel olarak atamış olduğu Work and Travel danışmanınızla her an iletişim halinde olabilirsiniz.
  • Sizden istenecek belgeleri ofise gelmek zorunda kalmadan ya da kargo ücreti ödemeden sisteme yükleyebilir, gerekli belgeleri bilgisayarınıza rahatlıkla indirebilirsiniz.
  • En güncel iş seçeneklerini ve işlerin tüm detaylarını kişisel hesabınızdan takip edebilir, beğendiğiniz işler için rezervasyon talebinde bulunabilirsiniz.
  • Sponsor kuruluşunuzun tüm bilgi ve belgelerine rahatlıkla ulaşabilirsiniz.
  • Size uygun vize başvuru tarihlerini online olarak CampusEdu'ya iletebilirsiniz.
  • Vize görüşmesinde sorulabilecek sorular ve bunlara verilebilecek alternatif cevaplar hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.
  • Seyahat aşamasında uçak bileti rezervasyonunuz için online olarak CampusEdu'ya tarih iletebilirsiniz.
  • Work and Travel programına daha önce katılmış tecrübeli katılımcılarımızın yorumlarına ve fotoğraflarına ulaşabilirsiniz.
  • CampusEdu'nun kayıtlı öğrencilerine özel düzenleyeceği etkinlikleri ve bunlarla ilgili duyuruları duyuru panonuzdan her an takip edebilirsiniz.
  • Böylelikle CEO size programın başından sonuna kadar takip etmeniz gereken bir yol haritası çizecek. Sizin yapmanız gereken tek şey ise bu yolu takip etmek olacak.

NOT: CEO sisteminden sadece CampusEdu Work and Travel Programı öğrencileri faydalanabilir…

                                                                                              

Canlı DestekÇEVRİM DIŞI

- Size nasıl yardımcı olabilirim?

Konuşmaya Katıl
Danışman Köşesi
MERT ÖZTÜRKMERT ÖZTÜRK
Work & Travel Maceramın Özeti

Summer Work and Travel programında yaşadığım güzel anıların hepsini kelimelerle anlatabilmem çok zor ama özetlemem gerekirse; ...

Devamı
BESTE PEHLİVANBESTE PEHLİVAN
Work&Travel Programında Erken Kayıt Neden Önemlidir?

Bildiğiniz üzere Work and Travel sizlerin hayatınızı değiştirebilecek en kapsamlı program. Peki, bu programa erken kayıt yaptırmanın avantajları nelerdir?

Devamı
Tüm Makaleler

KATILIMCILARIN GÖZÜNDEN

İdil T.
İdil T. Work and Travel
"Kaldigim yer cok ama cok guzel sessiz sakin bir yer ama san francisco'ya 1 saat uzaklikta bir mesafedeyim ve bu beni gercekten olduruyor; cunku devamli orada bulunmak istiyorum :("
Devamı
Ahmet Cem E.
Ahmet Cem E. Work and Travel
"mrb nihan nasilsin,bi sorun yok hersey iyi.havaalanindan karsilamaya gelmisler fakat bulamadik birbirimizi."
Devamı
 
#
Tamam