CAMPUSEDU YURTDIŞI EĞİTİM DANIŞMANLIĞI
Eğitiminize Yatırım, Geleceğinize Yatırımdır! Invest in YOURSELF, Invest in Your FUTURE
CampusEdu Slider

CampusEduOnline (CEO) Nedir?

WORK AND TRAVEL İŞLEMLERİNİZ ÇOK KOLAY, 
ÇÜNKÜ ARTIK CEO VAR !!!

CEO NEDİR?

CEO sadece CampusEdu katılımcılarına özel, online bir Work and Travel sistemidir. Bu sistem ile Work and Travel başvurularınızı daha kolay, hızlı ve sorunsuz bir şekilde evinizden, okulunuzdan ve bulunduğunuz şehirden takip edebilirsiniz. CEO ile, iş rezervasyonu ve seçimini yapabilir, gerekli belgeleri indirip kişisel hesabınıza yükleyebilirsiniz. Size özel olarak atanan CampusEdu danışmanızla da bu sistem üzerinden mesajlaşabilir, dilerseniz aynı işe yerleştiğiniz CampusEdu katılımcılarına ulaşarak Amerika planlarınızı birlikte yapabilirsiniz.

Türkiye'de bir ilk olan CEO web sitesini açan CampusEdu , Work and Travel kayıt sürecine yeni ve teknolojik bir anlayış getirip kayıtlı öğrencilerin başvurularını bu sistem üzerinden takip etmelerine olanak sağlamıştır. CEO sistemi, öğrencilerin başvuru aşamalarını takip edebildikleri, online cv doldurabildikleri, belgelerini yükleyebildikleri, sistem tarafından otomatik email ve telefon mesajlarıyla hatırlatma alabildikleri sanal bir danışmandır! 

 

CEO’NUN SİZE SAĞLADIĞI AYRICALIKLAR

  • İşlemlerinizin hangi aşamada olduğunu online olarak takip edebilir ve sistemin size özel olarak atamış olduğu Work and Travel danışmanınızla her an iletişim halinde olabilirsiniz.
  • Sizden istenecek belgeleri ofise gelmek zorunda kalmadan ya da kargo ücreti ödemeden sisteme yükleyebilir, gerekli belgeleri bilgisayarınıza rahatlıkla indirebilirsiniz.
  • En güncel iş seçeneklerini ve işlerin tüm detaylarını kişisel hesabınızdan takip edebilir, beğendiğiniz işler için rezervasyon talebinde bulunabilirsiniz.
  • Sponsor kuruluşunuzun tüm bilgi ve belgelerine rahatlıkla ulaşabilirsiniz.
  • Size uygun vize başvuru tarihlerini online olarak CampusEdu'ya iletebilirsiniz.
  • Vize görüşmesinde sorulabilecek sorular ve bunlara verilebilecek alternatif cevaplar hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.
  • Seyahat aşamasında uçak bileti rezervasyonunuz için online olarak CampusEdu'ya tarih iletebilirsiniz.
  • Work and Travel programına daha önce katılmış tecrübeli katılımcılarımızın yorumlarına ve fotoğraflarına ulaşabilirsiniz.
  • CampusEdu'nun kayıtlı öğrencilerine özel düzenleyeceği etkinlikleri ve bunlarla ilgili duyuruları duyuru panonuzdan her an takip edebilirsiniz.
  • Böylelikle CEO size programın başından sonuna kadar takip etmeniz gereken bir yol haritası çizecek. Sizin yapmanız gereken tek şey ise bu yolu takip etmek olacak.

NOT: CEO sisteminden sadece CampusEdu Work and Travel Programı öğrencileri faydalanabilir…

                                                                                              

Canlı DestekÇEVRİM DIŞI

- Size nasıl yardımcı olabilirim?

Konuşmaya Katıl
Danışman Köşesi
DENİZ SAVAŞDENİZ SAVAŞ
Eski Katılımcı/Yeni Danışman Gözünden Work and Travel Deneyimi ve Şehir Dışından Programa Kayıt

CampusEdu ile Work&Travel programına katıldıktan sonra 2015 yılında yolum tekrar CampusEdu ile kesişti ve burada çalışmaya başladım...

Devamı
BORAY BALCIBORAY BALCI
Work & Travel Programına Katılırken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Work & Travel programına kayıt olurken öğrenciler açısından en önemli noktalardan biri “Erken Kayıt” döneminde işlemlerini başlatmak olacaktır.

Devamı
Tüm Makaleler

KATILIMCILARIN GÖZÜNDEN

Ender Y.
Ender Y. Work and Travel
"Rüya gibi bir WAT geçirmek istiyorsanız, işinizi çok iyi seçin ve bu konuda size en iyi şekilde yardımcı olacak bir şirket seçin. Ben her şey için CAMPUS’e teşekkür ederim."
Devamı
Nazım Can B.
Nazım Can B. Work and Travel
Amerikanın bağımsızlık günü olduğu için havai fişek gösterilerine gittik çinli arkadaşlarla tendler mı ne bi outlet avm gibi bi yer var oraya falan gitmiştik.
Devamı
 
#
Tamam