CAMPUSEDU YURTDIŞI EĞİTİM DANIŞMANLIĞI
Eğitiminize Yatırım, Geleceğinize Yatırımdır! Invest in YOURSELF, Invest in Your FUTURE
CampusEdu Slider

Online Work and Travel (MY-WAT) Nedir?

WORK AND TRAVEL İŞLEMLERİNİZ ÇOK KOLAY, 
ÇÜNKÜ ARTIK MY-WAT VAR !!!

MY-WAT NEDİR?

MY-WAT sadece CampusEdu katılımcılarına özel, online bir Work and Travel sistemidir. Bu sistem ile Work and Travel başvurularınızı daha kolay, hızlı ve sorunsuz bir şekilde evinizden, okulunuzdan ve bulunduğunuz şehirden takip edebilirsiniz. MY- WAT ile kendi profilinizi yaratabilir, iş rezervasyonu ve seçimini yapabilir, gerekli belgeleri indirip kişisel hesabınıza yükleyebilirsiniz. Size özel olarak atanan CampusEdu danışmanızla da bu sistem üzerinden mesajlaşabilir, dilerseniz aynı işe yerleştiğiniz CampusEdu katılımcılarına ulaşarak Amerika planlarınızı birlikte yapabilirsiniz.

Türkiye'de bir ilk olan onlineworkandtravel.com (MY-WAT) web sitesini açan CampusEdu , Work and Travel kayıt sürecine yeni ve teknolojik bir anlayış getirip kayıtlı öğrencilerin başvurularını bu sistem üzerinden takip etmelerine olanak sağlamıştır. MY-WAT sistemi, öğrencilerin başvuru aşamalarını takip edebildikleri, online cv doldurabildikleri, belgelerini yükleyebildikleri, sistem tarafından otomatik email ve telefon mesajlarıyla hatırlatma alabildikleri sanal bir danışmandır! 

Online Work and Travel sayfamızdan ücretsiz ön kayıt olmak için tıklayın.

MY-WAT’IN SİZE SAĞLADIĞI AYRICALIKLAR

 • Başvurunuzu online olarak yapıp kendi özel profilinizi yaratabilirsiniz.
 • İşlemlerinizin hangi aşamada olduğunu online olarak takip edebilir ve sistemin size özel olarak atamış olduğu Work and Travel danışmanınızla her an iletişim halinde olabilirsiniz.
 • Sizden istenecek belgeleri ofise gelmek zorunda kalmadan ya da kargo ücreti ödemeden sisteme yükleyebilir, gerekli belgeleri bilgisayarınıza rahatlıkla indirebilirsiniz.
 • En güncel iş seçeneklerini ve işlerin tüm detaylarını kişisel hesabınızdan takip edebilir, beğendiğiniz işler için rezervasyon talebinde bulunabilirsiniz.
 • Sponsor kuruluşunuzun tüm bilgi ve belgelerine rahatlıkla ulaşabilirsiniz.
 • Size uygun vize başvuru tarihlerini online olarak CampusEdu'yailetebilirsiniz.
 • Vize görüşmesinde sorulabilecek sorular ve bunlara verilebilecek alternatif cevaplar hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.
 • Seyahat aşamasında uçak bileti rezervasyonunuz için online olarak CampusEdu'ya tarih iletebilirsiniz.
 • Work and Travel programına daha önce katılmış tecrübeli katılımcılarımızın yorumlarına ve fotoğraflarına ulaşabilirsiniz.
 • CampusEdu'nun kayıtlı öğrencilerine özel düzenleyeceği etkinlikleri ve bunlarla ilgili duyuruları duyuru panonuzdan her an takip edebilirsiniz.
 • Böylelikle MY-WAT size programın başından sonuna kadar takip etmeniz gereken bir yol haritası çizecek. Sizin yapmanız gereken tek şey ise bu yolu takip etmek olacak.

NOT: MY-WAT sisteminden sadece CampusEdu Work and Travel Programı öğrencileri faydalanabilir…

                                                                                              

Canlı DestekÇEVRİM DIŞI

- Size nasıl yardımcı olabilirim?

Konuşmaya Katıl
Danışman Köşesi
FATOŞ AKBABAFATOŞ AKBABA
Work and Travel Katılımcısıyken...

New York City... Elinde kahveyle kalabalık sokaklarda kaybolmak ne güzel olur, Redstairs’te saatlerce oturup sohbet etmek, şehrin ışıltısını izlemek nasıl keyifli olur...

Devamı
SONER ÇAVUŞSONER ÇAVUŞ
Kültürel Etkileşim Programı Olarak – Work And Travel

Work & Travel programına önceden katılmış biri olarak programın birey üzerindeki etkilerini doğrudan tecrübe edebildim ve gözlemleyebildim.

Devamı
Tüm Makaleler

KATILIMCILARIN GÖZÜNDEN

Arda K.
Arda K. Work and Travel
"Uçaktan indim ve artık New Jersey’deydim. Tamamen özgür olduğumu hissettim bu özgürlük duygusu zamanla içimde kendini özgüven duygusuna bıraktı. "
Devamı
Merve K.
Merve K. Work and Travel
"Bizimle böyle ilgilenmeniz çok güzel :) burada her şey yolunda. çok memnunum geldiğim yerden. Florida'da hava koşulları parkın çalışmasını bazen engelliyor. "
Devamı
 
#
Tamam