CAMPUSEDU YURTDIŞI EĞİTİM DANIŞMANLIĞI
Eğitiminize Yatırım, Geleceğinize Yatırımdır! Invest in YOURSELF, Invest in Your FUTURE
CampusEdu Slider

CampusEduOnline (CEO) Nedir?

WORK AND TRAVEL İŞLEMLERİNİZ ÇOK KOLAY, 
ÇÜNKÜ ARTIK CEO VAR !!!

CEO NEDİR?

CEO sadece CampusEdu katılımcılarına özel, online bir Work and Travel sistemidir. Bu sistem ile Work and Travel başvurularınızı daha kolay, hızlı ve sorunsuz bir şekilde evinizden, okulunuzdan ve bulunduğunuz şehirden takip edebilirsiniz. CEO ile, iş rezervasyonu ve seçimini yapabilir, gerekli belgeleri indirip kişisel hesabınıza yükleyebilirsiniz. Size özel olarak atanan CampusEdu danışmanızla da bu sistem üzerinden mesajlaşabilir, dilerseniz aynı işe yerleştiğiniz CampusEdu katılımcılarına ulaşarak Amerika planlarınızı birlikte yapabilirsiniz.

Türkiye'de bir ilk olan CEO web sitesini açan CampusEdu , Work and Travel kayıt sürecine yeni ve teknolojik bir anlayış getirip kayıtlı öğrencilerin başvurularını bu sistem üzerinden takip etmelerine olanak sağlamıştır. CEO sistemi, öğrencilerin başvuru aşamalarını takip edebildikleri, online cv doldurabildikleri, belgelerini yükleyebildikleri, sistem tarafından otomatik email ve telefon mesajlarıyla hatırlatma alabildikleri sanal bir danışmandır! 

 

CEO’NUN SİZE SAĞLADIĞI AYRICALIKLAR

  • İşlemlerinizin hangi aşamada olduğunu online olarak takip edebilir ve sistemin size özel olarak atamış olduğu Work and Travel danışmanınızla her an iletişim halinde olabilirsiniz.
  • Sizden istenecek belgeleri ofise gelmek zorunda kalmadan ya da kargo ücreti ödemeden sisteme yükleyebilir, gerekli belgeleri bilgisayarınıza rahatlıkla indirebilirsiniz.
  • En güncel iş seçeneklerini ve işlerin tüm detaylarını kişisel hesabınızdan takip edebilir, beğendiğiniz işler için rezervasyon talebinde bulunabilirsiniz.
  • Sponsor kuruluşunuzun tüm bilgi ve belgelerine rahatlıkla ulaşabilirsiniz.
  • Size uygun vize başvuru tarihlerini online olarak CampusEdu'ya iletebilirsiniz.
  • Vize görüşmesinde sorulabilecek sorular ve bunlara verilebilecek alternatif cevaplar hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.
  • Seyahat aşamasında uçak bileti rezervasyonunuz için online olarak CampusEdu'ya tarih iletebilirsiniz.
  • Work and Travel programına daha önce katılmış tecrübeli katılımcılarımızın yorumlarına ve fotoğraflarına ulaşabilirsiniz.
  • CampusEdu'nun kayıtlı öğrencilerine özel düzenleyeceği etkinlikleri ve bunlarla ilgili duyuruları duyuru panonuzdan her an takip edebilirsiniz.
  • Böylelikle CEO size programın başından sonuna kadar takip etmeniz gereken bir yol haritası çizecek. Sizin yapmanız gereken tek şey ise bu yolu takip etmek olacak.

NOT: CEO sisteminden sadece CampusEdu Work and Travel Programı öğrencileri faydalanabilir…

                                                                                              

Canlı DestekÇEVRİM İÇİ

- Size nasıl yardımcı olabilirim?

Konuşmaya Katıl
Danışman Köşesi
TÜLAY AYKUTELİTÜLAY AYKUTELİ
Neden Work and Travel?

Hepimizin bildiği gibi Work and Travel Amerika’nın başlattığı bir kültürel değişim programı. Bu program sayesinde hem Amerika’ya gitme olanağı kazanmış hem de biraz para kazanıp eğlenmiş oluyorsunuz...

Devamı
FATOŞ AKBABAFATOŞ AKBABA
Work and Travel Katılımcısıyken...

New York City... Elinde kahveyle kalabalık sokaklarda kaybolmak ne güzel olur, Redstairs’te saatlerce oturup sohbet etmek, şehrin ışıltısını izlemek nasıl keyifli olur...

Devamı
Tüm Makaleler

KATILIMCILARIN GÖZÜNDEN

Erdi D.
Erdi D. Work and Travel
" Çok şanslıyız ki burası çok iyi bir yer çıktı. Sahipleri Hint'li ve bize çok yardımcı oldular. Odalar da çok güzel, interneti sıcak suyu mevcut."
Devamı
Aslı T.
Aslı T. Work and Travel
"Merhaba, ben Aslı Tarım. 2008 yazında CampusEdu Yurtdışı Eğitimle Work and Travel programına katıldım. North Carolina eyaletindeki Charlotte’a diğer adıyla Queen City’ye gittim."
Devamı
 
#
Tamam