CAMPUSEDU YURTDIŞI EĞİTİM DANIŞMANLIĞI
Eğitiminize Yatırım, Geleceğinize Yatırımdır! Invest in YOURSELF, Invest in Your FUTURE
CampusEdu Slider

Southwest

Southwest bölgesinin iklimi kuru ve nüfusu daha azdır. Bölgede Ispanyol-Amerikalı’ların (hispanic) ve yerlilerin sayısı oldukça fazladır. Eyalet, yerleşim alanlarının dışında, çöl ve boş düzlüklerin yer aldığı alanlardan oluşur. Bu çöller ve özellikle bunların üzerinde oluşan kanyonlar her sene milyonlarca turisti kendine çekmektedir.

Birçok Western filminin arka plan görüntülerini oluşturan Anıt Vadisi ve Grand Kanyon bu bölgededir. En kalabalık yerli kabileler Anıt Vadisi'nde yaşar. Özellikle Kızıldereli kültürüne ilgi duyanlar için bu bölge güzel bir seçim olabilir. Southwest bölgesinin bazı bölümleri önceden Meksika’ya aitti. Birleşik Devletler buraları 1846-48 Amerikan-Meksika Savaşı'ndan sonra kazandı. Meksika mirasının izleri, hala burada görülmektedir. İspanyolca bu bölgede çok fazla kişinin konuştuğu bir dildir. Bölge nüfusu hızla artmaktadır. Arizona, özellikle sıcak iklim arayan Amerikalı’ların rağbet ettikleri bir yer olarak Güney eyaletleri ile rekabet halindedir. New Mexico’daki Santa Fe özellikle resim, heykel ve opera gibi alanlardaki başarısı ile bir sanat merkezi konuma gelmiştir.

Canlı DestekÇEVRİM İÇİ

- Size nasıl yardımcı olabilirim?

Konuşmaya Katıl
Danışman Köşesi
BESTE PEHLİVANBESTE PEHLİVAN
Work&Travel Programında Erken Kayıt Neden Önemlidir?

Bildiğiniz üzere Work and Travel sizlerin hayatınızı değiştirebilecek en kapsamlı program. Peki, bu programa erken kayıt yaptırmanın avantajları nelerdir?

Devamı
ERAY YALÇINERAY YALÇIN
Şirket ve Danışmanla İletişim

Kayıt olduktan sonra sizinle aktif bir şekilde iletişimde olacak, sorunlarınızı en hızlı ve pratik şekilde çözüme kavuşturacak, istekleriniz ve beklentilerinizi en iyi şekilde analiz edip en uygun seçenekleri sunacak, konaklama gibi konular için öğrencinin kişisel tercihlerine dikkat edecek, sürecinizi hatasız ve eksiksiz şekilde takip edecek ve profesyonel destek olacak olan aynı zamanda programı daha önce tecrübe etmiş  danışmanlarınızla iletişimizin çok iyi olması gerekmektedir.

Devamı
Tüm Makaleler

KATILIMCILARIN GÖZÜNDEN

Ege E.
Ege E. Work and Travel
"Bu parkın içerisindeyken sanki bana birileri büyü yapıyor. Etrafı incelemekten kendimi alıkoyamıyorum. Gecen gün o kadar kendimi kaptırmışım ki supervisorum beni nazikçe uyardı:) "
Devamı
Koray C. /İrfan Ş. /Burak K.
Koray C. /İrfan Ş. /Burak K. Work and Travel
"Teşekkürler size ...gayet iyiyiz ya iş ile ilgili de bir problemimiz yok ilk zamanlarda ufak iletişim sorunları oldu ailemizle , şu an o sorun da yok."
Devamı
 
#
Tamam