CAMPUSEDU YURTDIŞI EĞİTİM DANIŞMANLIĞI
Eğitiminize Yatırım, Geleceğinize Yatırımdır! Invest in YOURSELF, Invest in Your FUTURE
CampusEdu Slider

Şirket ve Danışmanla İletişim

ŞİRKETİMİZLE İLETİŞİM

 Work & Travel programına kayıt olurken en çok dikkat etmemiz gereken unsurlardan bir tanesi de şirketimizle olan iletişimimizdir.

 Danışmanlar ve  öğrencilerin iletişimi her zaman kusursuz olmalıdır. Bu amaç doğrultusunda, danışmanlar öğrencilerin telefonlarına, e-maillerine ve şirketin sosyal medya hesapları üzerinden her daim zamanında cevap vermektedir.

Şirket seçimi kadar önemli olan bir diğer unsur ise danışman seçimidir. Kayıt olduktan sonra sizinle aktif bir şekilde iletişimde olacak, sorunlarınızı en hızlı ve pratik şekilde çözüme kavuşturacak, istekleriniz ve beklentilerinizi en iyi şekilde analiz edip en uygun seçenekleri sunacak, konaklama gibi konular için öğrencinin kişisel tercihlerine dikkat edecek, sürecinizi hatasız ve eksiksiz şekilde takip edecek ve profesyonel destek olacak olan aynı zamanda programı daha önce tecrübe etmiş  danışmanlarınızla iletişimizin çok iyi olması gerekmektedir.

Work & Travel programının ilk adımı olan kayıt aşaması ve en son aşaması olan vergi iadesine kadar ki bir yılı aşan bu uzun süreçte danışmanlarınız sizlere Amerika’ya gitmeden, gittikten sonra ve hatta geldikten sonra bile hizmet vermeye devam ederler.

Amerika’ya gitmeden önce; kayıt aşamasında, gerekli belge ve dokümanlar, bu evrakların nasıl ve nereden temin edileceği hakkında, bölge seçimi ve iş yerleştirmesi sürecinde, oryantasyon ve seminerlere katılım esnasında, yasal çalışma belgelerinin getirilmesi sırasında, vize sürecinde ve uçak biletinizi alırken, Amerika’ya gittikten sonra; işyerinizde ya da konaklamanızda bir sorun yaşadığınızda, sosyal güvenlik numaranızı alırken, sağlık sigortanızı alacağınız zaman, travel kısmına geçeceğiniz zaman, pasaportunuzla ilgili veya herhangi bir ciddi problemle karşılaştığınızda zaman bilgi almak için rahatlıkla ulaşabilirsiniz.  Canlı DestekÇEVRİM DIŞI

  - Size nasıl yardımcı olabilirim?

  Konuşmaya Katıl

   
  #
  Tamam