CAMPUSEDU YURTDIŞI EĞİTİM DANIŞMANLIĞI
Eğitiminize Yatırım, Geleceğinize Yatırımdır! Invest in YOURSELF, Invest in Your FUTURE
CampusEdu Slider

United Work and Travel - Work & Travel Sponsoru

25 yılı aşkın süredir üniversite öğrencileri ile çalışmakta olan United Work and Travel ABD Dışişleri Bakanlığı tarafından J-1 vizesi resmi program sponsorudur.

2003 yılından beri American Pool Enterprises ile birlikte çalışmalarını yürüten United Work and Travel; katılımcılarına kaliteli bir program sağlamaktadır. 

United Work and Travel (UWT) birçok ülkeden ABD'ye gitmek isteyen J-1 öğrencisine sponsor olmaktadır.

 Ülkeler ise şöyledir;

Rochester, NH (Field Office)- Owings Mills, Maryland- Ocean City, MD- Cibolo, TX- Nuevo Leon, Mexico- Guatemala- Kingston, Jamaica- Santo Domingo, Dominican Republic- Rio de Janeiro, Brazil- Asuncion, Paraguay- Lima, Peru- Bogota, Colombia- Mindelo, Cape Verde- Buenos Aires, Argentina- Kaunas, Lithuania- Ankara, Turkey- Accra, Ghana- Podgorica, Montenegro- Bucharest, Romania- Novi Sad, Serbia- Chisinau, Moldova- Vinnitsa, Ukraine- Kiev, Ukraine- Kosice, Slovakia- Moscow, Russian Federation- Bucharest, Romania- Singapore, Singapore- Bangkok, Thailand- Chiang Mai, Thailand- Skopje, Macedonia- Varna, Bulgaria- Sofia, Bulgaria- Nis, Serbia- Jhongli City, Taiwan- Beijing, China- Ulaanbaatar, Mongolia- Bishkek, Kyrgyzstan- Yekaterinburg, Russian Federation- Istanbul, Turkey- Prishtina, Kosovo

 

Canlı DestekÇEVRİM İÇİ

- Size nasıl yardımcı olabilirim?

Konuşmaya Katıl
Danışman Köşesi
BORAY BALCIBORAY BALCI
Work & Travel Programına Katılırken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Work & Travel programına kayıt olurken öğrenciler açısından en önemli noktalardan biri “Erken Kayıt” döneminde işlemlerini başlatmak olacaktır.

Devamı
BESTE PEHLİVANBESTE PEHLİVAN
Work&Travel Programında Erken Kayıt Neden Önemlidir?

Bildiğiniz üzere Work and Travel sizlerin hayatınızı değiştirebilecek en kapsamlı program. Peki, bu programa erken kayıt yaptırmanın avantajları nelerdir?

Devamı
Tüm Makaleler

KATILIMCILARIN GÖZÜNDEN

Merve U.
Merve U. Work and Travel
"Aslında gitmeden önce çok fazla bir beklentim yoktu zaten tek başıma gitmiştim. Tabii bilemezdim orada çiftimi bulacağımı."
Devamı
Şermin Ç.
Şermin Ç. Work and Travel
"Hayatımda geçirebileceğim en güzel yazlardan birini bana yaşattığı için tüm CampusEdu takım arkadaşlarına teşekkürlerimi sunmak istedim. Hem CampusEdu hem de benim için 2006 yılı yeni bir soluktu."
Devamı
 
#
Tamam