CAMPUSEDU YURTDIŞI EĞİTİM DANIŞMANLIĞI
Eğitiminize Yatırım, Geleceğinize Yatırımdır! Invest in YOURSELF, Invest in Your FUTURE
CampusEdu Slider

Eski Katılımcı/Yeni Danışman Gözünden Work and Travel Deneyimi ve Şehir Dışından Programa Kayıt

Merhaba!

Ben Deniz Savaş. 2013 yılında CampusEdu ile Work&Travel programına katıldıktan sonra 2015 yılında yolum tekrar CampusEdu ile kesişti ve burada çalışmaya başladım. Birlikte geçen 2 güzel sezonun ardından şimdi İstanbul’da CampusEdu temsilcisi olarak işlemleri uzaktan yürütmeye yardımcı oluyorum. Uzakta olmaktan bahsetmişken, Work&Travel; öğrencilerin belge teslimi ve işlemler için acenteleri ile sıklıkla görüşmelerini gerektiren bir program değil. Ancak tabii ki öğrenciler şirketin çalışanlarıyla tanışmak, işlemlerini kontrol etmek isteyebilir. Danışmalar da telefonda görüştükleri öğrencilerini tanımak isteyebilir. Bu noktada sene içinde düzenlediğimiz etkinlikler, iş fuarları, oryantasyonlar, Speaking Club ve seminerler devreye giriyor.

Belge takibi içinse Work&Travel ile ilgili işlemlerinizi yürüteceğimiz, Cv’nizi hazırlamanıza, program için gereken; pasaport fotokopisi, öğrenci belgesi, vize fotoğrafı gibi belgeleri kolayca yüklemenize ve danışmanınızın onayına sunmanıza imkan veren My-Wat ismini verdiğimiz www.onlineworkandtravel.com adresi üzerinden ulaşabileceğiniz bir web sitemiz var. Bu site danışmanların öğrencilerinin belgelerini ve program aşamalarını sanal ortamda kontrol edebilmesini sağlıyor.

Düzenlenen iş fuarları, oryantasyonlar, ücretsiz Speaking Club ve seminerler şehir dışında ve Kıbrıs’ta okuyan öğrencilerimizi tanımamız için fırsat yaratıyor, My-Wat sistemi ise öğrenci belgesi, vize fotoğrafı gibi belgelerin takibini çok kolay bir şekilde online olarak yapmamıza olanak sağlıyor. Genel hatlarıyla özetlemek gerekirse, My-Wat 7 aşamadan oluşan bir Work & Travel portalı:

 1. Aşama ön kayıt ücretinin yatırılması ve sözleşmenin imzalanması,
 1. Aşama kendinizi tanıtan kısa bir Cv’nin hazırlanması ve Video CV linkinin eklenmesi,
 1. Aşama programa katılmak için gereken İngilizce öğrenci belgesi, İngilizce transkript, 5x5 vize fotoğrafı ve kimliğinizin yüklenmesi,
 1. Aşama pasaport bilgileriniz,
 1. Aşama ABD vizesi formunuzun bir taslağının doldurulması,
 1. Aşama vize randevunuz hakkında bilgiler,
 1. Aşama ise uçuş bilgileriniz.

Bu aşamaların aynı zamanda tamamlanması gerekmiyor, yıl içinde, Work & Travel takvimine göre My-WAT sisteminden giden otomatik email ve cep telefonları mesajlarıyla sistem sizi yönlendiriyor.

Ofisimizi ziyaret etme olanağı olan herkesi Ankara’ya, İstanbul’da benimle görüşüp bilgi almak isteyen öğrencileri İstanbul’a ve tüm öğrencilerimizi My-Wat Portalımıza bekliyoruz! İstanbul'da CAMPUS'u temsil eden danışman olarak bana aşağıdaki iletişim bilgilerimden ulaşmaktan çekinmeyin.

Sevgiler,

Deniz Savaş

Program Danışmanı

T: 0537 422 5741

Email: denizsavas0@gmail.com

  Canlı DestekÇEVRİM DIŞI

  - Size nasıl yardımcı olabilirim?

  Konuşmaya Katıl

   
  #
  Tamam